Entried Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 973 Printed: Göteborgs Adventsspel
Antal individer / Total persons: 413
 
M 60m12
Nicolas Uwangue06Angereds IS
Linus Pihl03Lerum Friidrott6.9425 feb -23
Enzo Martini Tedfelt05Mölndals AIK7.5014 jan -23
Oscar Björkman Schölin05Mölndals AIK7.345 feb -22
Peter Svensson02IF Rigor7.485 mar -23
Martin Danerud63Sävedalens AIK9.094 jan -209.5212 nov -23
Elias Johansson05Ullevi FK8.6928 feb -21
Pontus Setteskog08Ullevi FK7.7625 feb -23
Muhamed Touray05Ullevi FK7.294 feb -23
Erik Wainwright04Ullevi FK
Ove Hagström07Örgryte IS8.023 dec -22
Graziano Geremia91Malta
 
M 200m7
Nicolas Uwangue06Angereds IS
Oscar Björkman Schölin05Mölndals AIK24.175 feb -22
Malte Svensson07Sävedalens AIK
Isak Thörn07Sävedalens AIK32.8718 jan -20
Mohammed Al-Murisi06Ullevi FK
Muhamed Touray05Ullevi FK23.684 feb -23
William Markl06Ullevi FK
 
M 1000m4
Erik Roos77Mölndals AIK2:48.288 dec -192:49
Mohammed Al-Murisi06Ullevi FK
David Bengtsson08Ullevi FK3:04.845 feb -23
Tomas Kobayashi65Domnarvets GoIF
 
M Häck 60m0
 
M Höjd2
Isac Åsbrink02Upsala IF1.9219 feb -22
Ove Hagström07Örgryte IS1.5820 mar -22
 
M Stav2
Peter Svensson02IF Rigor4.424 feb -23
Gustav Thyrman04IF Rigor4.2426 feb -23
 
M Längd6
Nicolas Uwangue06Angereds IS
Jonas Ahrnberg85IK Bergaström5.9512 nov -235.9512 nov -23
Elias Johansson05Ullevi FK5.1829 jan -23
Pontus Setteskog08Ullevi FK5.4519 nov -22
Mohammed Al-Murisi06Ullevi FK
Jack Wennman06Trollhättan FIK5.9712 mar -22
 
M Kula0
 
P15 60m8
Luka Beuk09Angereds IS
Adrian Krantz09IFK Göteborg8.1015 jan -238.1712 nov -23
Oliver Hedin09IFK Göteborg7.6925 mar -237.7212 nov -23
Olivié Hanna09Istrums SK8.3218 mar -23
Ture Kristensson09Majornas IK8.3718 mar -23
Eliah Pettersson09Sävedalens AIK7.7312 nov -237.7312 nov -23
Justin Harwood09Ullevi FK8.555 feb -23
Joel Farrugia09Ullevi FK
 
P15 200m14
Luka Beuk09Angereds IS
Oliver Hedin09IFK Göteborg25.2810 dec -22
George Cederqvist09IFK Göteborg26.0525 feb -23
Olivié Hanna09Istrums SK26.7919 mar -23
Hjalmar Bratt09Majornas IK
Eliah Pettersson09Sävedalens AIK26.2825 feb -23
Gabriel Andreasson.09Örgryte IS
Claudio Joao Kåmark09Örgryte IS25.6610 dec -22
Vincent Kristiansson09Örgryte IS
Nelson Svensson Johansson09Örgryte IS25.2622 jan -23
Ayob Haj Younes09Örgryte IS26.6919 mar -23
Elias Khaldi09Örgryte IS
Texas Spencer09Örgryte IS
Henry Westgård09Hönö IS28.2019 mar -23
 
P15 1000m4
Luka Beuk09Angereds IS
Olivié Hanna09Istrums SK3:08.9318 mar -23
Paul Berglind09Ullevi FK3:24.2618 mar -23
Emil Gamberg09Bohus IF
 
P15 Häck 60m1
Adrian Krantz09IFK Göteborg9.3910 nov -239.3910 nov -23
 
P15 Höjd3
Herman Ryding09IFK Göteborg1.624 dec -22154
David Vallgren09Lidköpings IS
Max Johansson09Ullevi FK1.5419 mar -23
 
P15 Stav0
 
P15 Längd9
Luka Beuk09Angereds IS
Adrian Krantz09IFK Göteborg5.1810 dec -225.1212 nov -23
Oliver Hedin09IFK Göteborg5.4610 dec -22
Aston Södling09Majornas IK4.2015 jan -23
Ture Kristensson09Majornas IK2.9215 jan -23
Alfred Wendt09Sävedalens AIK4.8018 mar -23
Eliah Pettersson09Sävedalens AIK5.5412 nov -235.5412 nov -23
Justin Harwood09Ullevi FK4.9215 jan -23
Emil Gamberg09Bohus IF
 
P15 Kula1
George Cederqvist09IFK Göteborg12.9326 feb -23
 
P14 60m13
Gustav Waborg10IFK Göteborg8.6919 nov -22
Måns Eliasson10IF Kville8.8522 jan -23
Ville Fransson10Mölndals AIK10.394 dec -21
Emil Granath10Mölndals AIK8.3118 mar -23
Sixten Morin Wegbrant10Mölndals AIK8.6918 mar -23
Emil Manceau10Mölndals AIK8.945 feb -23
Henning Sterky10Mölndals AIK
Adam Forsmark10Strömstads IF9.2810 dec -22
Georg Thomsson Rudqvist10Sävedalens AIK8.6811 nov -238.6811 nov -23
Andrew Swedberg10Ullevi FK8.4518 mar -23
Emilio Karnå10Ullevi FK
Taha Al-Murisi10Ullevi FK
Sigge Gustafsson10Trollhättan FIK8.52
 
P14 200m15
Elliot Croona10IFK Göteborg
Arvid Reuterving10IFK Göteborg31.424 feb -23
Svante Fernström10Mölndals AIK27.2320 nov -22
Karl Rangmar10Mölndals AIK
Neo Bersell10Mölndals AIK32.6112 dec -21
Emil Granath10Mölndals AIK27.5419 mar -23
Sixten Morin Wegbrant10Mölndals AIK27.9919 mar -23
Adam Forsmark10Strömstads IF
Andrew Swedberg10Ullevi FK27.3719 mar -23
Emilio Karnå10Ullevi FK
Taha Al-Murisi10Ullevi FK
Sigge Gustafsson10Trollhättan FIK30.02
Wilhelm Hallander10Trollhättan FIK33.3014 jan -23
Axel Forsell10Trollhättan FIK
Teodor Skånberg10Bohus IF
 
P14 1000m4
Elliot Croona10IFK Göteborg
Frank Pettersson10Mölndals AIK
Oskar Kjellberg10Ullevi FK
Taha Al-Murisi10Ullevi FK
 
P14 Häck 60m2
Andrew Swedberg10Ullevi FK
Teodor Skånberg10Bohus IF
 
P14 Höjd9
Alvin Cederberg10IFK Göteborg1.20
Tage Strandler10Majornas IK1.344 feb -23
Jack Eriksson Berg10Majornas IK1.384 feb -23
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK1.235 dec -21
Andrew Swedberg10Ullevi FK
Emilio Karnå10Ullevi FK
Sigge Gustafsson10Trollhättan FIK1.52
Axel Forsell10Trollhättan FIK
Teodor Skånberg10Bohus IF1.5014 jan -23
 
P14 Stav0
 
P14 Längd10
Gustav Waborg10IFK Göteborg
Måns Eliasson10IF Kville
Adam Hadad10Majornas IK
Neo Bersell10Mölndals AIK
Sixten Morin Wegbrant10Mölndals AIK
Emil Manceau10Mölndals AIK
Adam Forsmark10Strömstads IF
Georg Thomsson Rudqvist10Sävedalens AIK4.2511 nov -234.2511 nov -23
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK
Taha Al-Murisi10Ullevi FK
 
P14 Kula3
Georg Thomsson Rudqvist10Sävedalens AIK7.2212 nov -237.2212 nov -23
Wilhelm Hallander10Trollhättan FIK
Teodor Skånberg10Bohus IF
 
P13 60m22
Filip Mannerström11IFK Göteborg8.9810 dec -22
Dominik Richter11IFK Göteborg9.1425 mar -239.1411 nov -23
Oliver Bokelund Singh11IF Kville8.4911 nov -238.4911 nov -23
Filip Belfrage11IF Kville
Hektor Sandgren Wallin11Majornas IK10.0920 nov -21
Terje Emanuelsson-Udd11Majornas IK10.4927 feb -22
Noel Melin11Mölndals AIK9.194 feb -23
Milton Lindhage11Mölndals AIK9.5919 nov -22
Einar Leffler11Mölndals AIK10.1527 feb -22
Olle Ekholm11Mölndals AIK8.803 dec -22
Hannes Thunström11Mölndals AIK9.5310 dec -22
Victor Benito11Mölndals AIK11,17
Philip Ståhl11Mölndals AIK9.273 dec -22
Robin Frelén11Mölndals AIK9.204 feb -23
Walter Nilsson11Stenungsunds FI9.2627 nov -229.4111 nov -23
Nico Giorgini11Strömstads IF10.0312 dec -21
Christian Isaksen11Strömstads IF9.6010 dec -22
Noel Pettersson11Sävedalens AIK8.8411 nov -238.8411 nov -23
Conrad Berndtsson11Ullevi FK
Edvin Lindblom11Trollhättan FIK
Adrian Wasswa Aalberg11Romerike Friidrett8.758.75
Brian Kato Aalberg11Romerike Friidrett8.738.73
 
P13 200m11
Leo Lövgren11IFK Göteborg37.9512 dec -21
Dominik Richter11IFK Göteborg31.5911 dec -22
Oliver Bokelund Singh11IF Kville29.2525 feb -23
Milton Lindhage11Mölndals AIK32.3214 jan -23
Elias Krantz11Mölndals AIK35.1525 feb -23
Olle Ekholm11Mölndals AIK29.8814 jan -23
Victor Benito11Mölndals AIK33.3011 dec -22
Gordon Lundvall11Sävedalens AIK31.1825 feb -23
Nils Bromander Malmberg11Örgryte IS34.8011 dec -22
Adrian Wasswa Aalberg11Romerike Friidrett28.6828.68
Brian Kato Aalberg11Romerike Friidrett28.0528.05
 
P13 800m9
Leo Lövgren11IFK Göteborg3:02.605 feb -23
Hugo Hermond11IF Kville
Einar Leffler11Mölndals AIK2:38.875 feb -23
Philip Ståhl11Mölndals AIK2:47.424 dec -22
Colin Martini11Mölndals AIK2:37.304 dec -22
Hubert Drapella11Trollhättan FIK2:24.4725 mar -23
Edvin Lindblom11Trollhättan FIK
Adrian Wasswa Aalberg11Romerike Friidrett
Brian Kato Aalberg11Romerike Friidrett
 
P13 Häck 60m9
Rasmus Eneman11IFK Göteborg11.7110 nov -2311.7110 nov -23
Hugo Hermond11IF Kville12.2610 dec -22
Liam Tigerberg11IF Kville12.7026 feb -23
Filip Belfrage11IF Kville
Ivar Stenius11Majornas IK14.2420 nov -22
Noel Melin11Mölndals AIK11.5726 feb -23
Elias Krantz11Mölndals AIK12.164 dec -22
Noel Pettersson11Sävedalens AIK10.2610 nov -2310.2610 nov -23
Nils Bromander Malmberg11Örgryte IS14.2510 dec -22
 
P13 Höjd13
Dominik Richter11IFK Göteborg1.245 feb -231.1912 nov -23
Hugo Thunberg11IFK Göteborg1.385 feb -23
Simon Schärlund11IF Kville1.3212 nov -231.3212 nov -23
Hugo Hermond11IF Kville1.3212 nov -231.3212 nov -23
Liam Tigerberg11IF Kville1.2126 feb -23
Filip Belfrage11IF Kville
Terje Emanuelsson-Udd11Majornas IK1.1027 feb -22
Ivar Stenius11Majornas IK
Hannes Thunström11Mölndals AIK1.2815 jan -23
Robin Frelén11Mölndals AIK1.3526 feb -23
Gordon Lundvall11Sävedalens AIK1.4412 nov -231.4412 nov -23
Valter Elmestrand11Sävedalens AIK1.5512 nov -231.5512 nov -23
Conrad Berndtsson11Ullevi FK
 
P13 Stav3
Rasmus Eneman11IFK Göteborg2.5711 nov -232.5711 nov -23
Hugo Hermond11IF Kville1.8711 nov -231.8711 nov -23
Hubert Drapella11Trollhättan FIK2.138 jan -23
 
P13 Längd18
Filip Mannerström11IFK Göteborg3.902 apr -22
Dominik Richter11IFK Göteborg4.3111 nov -234.3111 nov -23
Hugo Thunberg11IFK Göteborg4.3325 mar -23
Hugo Hermond11IF Kville4.1611 nov -234.1611 nov -23
Filip Belfrage11IF Kville
Noel Melin11Mölndals AIK4.3725 feb -23
Milton Lindhage11Mölndals AIK4.0125 feb -23
Olle Ekholm11Mölndals AIK4.4525 feb -23
Robin Frelén11Mölndals AIK4.2315 jan -23
Colin Martini11Mölndals AIK4.3020 nov -22
Walter Nilsson11Stenungsunds FI4.3428 jan -234.1711 nov -23
Nico Giorgini11Strömstads IF3.5410 dec -22
Christian Isaksen11Strömstads IF3.7910 dec -22
Noel Pettersson11Sävedalens AIK4.7311 nov -234.7311 nov -23
Conrad Berndtsson11Ullevi FK
Edvin Lindblom11Trollhättan FIK
Adrian Wasswa Aalberg11Romerike Friidrett4.904.90
Brian Kato Aalberg11Romerike Friidrett4.564.56
 
P13 Kula5
Liam Tigerberg11IF Kville
Terje Emanuelsson-Udd11Majornas IK6.4720 nov -22
Ivar Stenius11Majornas IK4.4820 nov -22
Hannes Thunström11Mölndals AIK7.9920 nov -22
Victor Benito11Mölndals AIK7.2220 nov -22
 
P12 60m12
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg9.0725 mar -23
Leo Strömblad12Majornas IK10.0626 feb -23
Svante Turegård12Majornas IK11.505 feb -23
Assar Nielsen12IF Rigor9.7111 nov -239.7111 nov -23
Alvin Goaga12IF Rigor
Tor Ahlskog12Strömstads IF
Vincent Andréas12Ullevi FK8.9214 jan -238.9511 nov -23
Hannes Sjöström12Ullevi FK9.9019 nov -22
Viggo Negretti Sällström12Ullevi FK10.3910 dec -22
Levi Hufnagl Henkel12Ullevi FK9.545 feb -23
Joakim Sandblad12Ullevi FK10.1826 feb -23
Eric Broman12Bohus IF
 
P12 200m10
Jamie Clark12Angereds IS
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg30.6211 dec -22
Assar Nielsen12IF Rigor35.4311 dec -2233.56
Arvid Ahlskog12Strömstads IF
Vincent Andréas12Ullevi FK29.8314 jan -23
Hannes Sjöström12Ullevi FK
Viggo Negretti Sällström12Ullevi FK
Adrian Nylander12Ullevi FK34.4520 nov -22
Julius Thiger12Trollhättan FIK
Eric Broman12Bohus IF
 
P12 600m7
Love Angelbratt12Majornas IK2:09.805 feb -23
Assar Nielsen12IF Rigor2:15.9711 dec -221:56.15
Vincent Andréas12Ullevi FK1:54.2315 jan -23
Viggo Negretti Sällström12Ullevi FK
Adrian Nylander12Ullevi FK2:21.155 feb -23
Joakim Sandblad12Ullevi FK2:14.865 feb -23
Jakob Andersson12Bohus IF
 
P12 Häck 60m3
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg
Julius Thiger12Trollhättan FIK
Eric Broman12Bohus IF
 
P12 Höjd10
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg1.205 feb -23
Leo Strömblad12Majornas IK1.3226 feb -23
Sigge Swenson12Majornas IK1.0919 nov -22
Alvin Goaga12IF Rigor
Arvid Ahlskog12Strömstads IF
Tor Ahlskog12Strömstads IF
Hannes Sjöström12Ullevi FK1.1326 feb -23
Viggo Negretti Sällström12Ullevi FK1.054 dec -22
Adrian Nylander12Ullevi FK1.155 feb -23
Levi Hufnagl Henkel12Ullevi FK
 
P12 Stav2
Joakim Sandblad12Ullevi FK
Eric Broman12Bohus IF
 
P12 Längd12
Jamie Clark12Angereds IS
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg4.3525 mar -23
Svante Turegård12Majornas IK2.915 feb -23
Assar Nielsen12IF Rigor3.2211 nov -233.2211 nov -23
Arvid Ahlskog12Strömstads IF
Tor Ahlskog12Strömstads IF
Vincent Andréas12Ullevi FK4.2011 nov -234.2011 nov -23
Viggo Negretti Sällström12Ullevi FK3.1615 jan -23
Adrian Nylander12Ullevi FK3.8020 nov -22
Levi Hufnagl Henkel12Ullevi FK3.8615 jan -23
Julius Thiger12Trollhättan FIK3.2811 mar -23
Eric Broman12Bohus IF
 
P12 Kula8
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg
Leo Strömblad12Majornas IK
Svante Turegård12Majornas IK
Sigge Swenson12Majornas IK
Gustav Ivarsson12Strömstads IF
Viggo Negretti Sällström12Ullevi FK
Johannes Sandedal12Ullevi FK
Levi Hufnagl Henkel12Ullevi FK5.0414 jan -23
 
P11 60m20
Wilgot Bergagård13Kongahälla AIK12.6511 dec -22
Elmer Thorén13Majornas IK10.7720 nov -22
Jona Mattsson13Majornas IK10.1726 feb -23
Vile Elmerot Rönnbäck13Majornas IK10.6226 feb -23
Casper Quick13Mölndals AIK
Caspian Bersell13Mölndals AIK
Gustav Arnbom13Mölndals AIK
Edvard Sandelius Hag13Sävedalens AIK10.885 feb -23
Simon Caira Saand13Sävedalens AIK9.855 feb -23
Samuel Lanne13Sävedalens AIK
Gabriel Boström13Ullevi FK10.1526 feb -23
Emil Taari13Ullevi FK
Zacharias Svensson13Ullevi FK9.5711 dec -22
Jacob Nisavic Elmughrabi13Ullevi FK11,3o
Charlie Ekberg13Ullevi FK
Tim Sönnergren13Ullevi FK
Oskar Staff13Ullevi FK
Leonard Lindberg13Hönö IS
Samuel Andersson13Hönö IS
Axel Broman13Bohus IF
 
P11 200m10
Emmanuel Nordlund13Angereds IS
Adam Michnik13Angereds IS
Jona Mattsson13Majornas IK
Emil Grammatikas13Majornas IK
Oliver Nilsson13IF Rigor
Charlie Joki13Sävedalens AIK33.5825 feb -23
Matteo Lohman13Sävedalens AIK
Simon Caira Saand13Sävedalens AIK
Zacharias Svensson13Ullevi FK
Axel Broman13Bohus IF
 
P11 600m12
Adam Michnik13Angereds IS
Wilgot Bergagård13Kongahälla AIK2:36.4311 dec -22
Jakob Völz13Majornas IK
Jona Mattsson13Majornas IK2:24.2820 nov -22
Vile Elmerot Rönnbäck13Majornas IK
Charlie Joki13Sävedalens AIK2:16.1420 nov -22
Simon Caira Saand13Sävedalens AIK2:22.1925 feb -23
Samuel Lanne13Sävedalens AIK2:15.0025 feb -23
Emil Taari13Ullevi FK
Charlie Ekberg13Ullevi FK
Leonard Lindberg13Hönö IS
Axel Broman13Bohus IF
 
P11 Höjd15
Wilgot Bergagård13Kongahälla AIK
Elmer Thorén13Majornas IK
Jakob Völz13Majornas IK1.0120 nov -22
Vile Elmerot Rönnbäck13Majornas IK1.0326 feb -23
Gustav Arnbom13Mölndals AIK
Charlie Joki13Sävedalens AIK
Simon Caira Saand13Sävedalens AIK1.0826 feb -23
Gabriel Boström13Ullevi FK1.2226 feb -23
Emil Taari13Ullevi FK
Zacharias Svensson13Ullevi FK1.2226 feb -23
Charlie Ekberg13Ullevi FK
Tim Sönnergren13Ullevi FK
Oskar Staff13Ullevi FK
Leonard Lindberg13Hönö IS
Axel Broman13Bohus IF
 
P11 Längd14
Emmanuel Nordlund13Angereds IS3.1612 nov -22
Adam Michnik13Angereds IS
Emil Grammatikas13Majornas IK
Casper Quick13Mölndals AIK
Caspian Bersell13Mölndals AIK
Oliver Nilsson13IF Rigor3.724 dec -22
Matteo Lohman13Sävedalens AIK2.5913 nov -22
Edvard Sandelius Hag13Sävedalens AIK2.6011 dec -22
Gabriel Boström13Ullevi FK3.505 feb -23
Zacharias Svensson13Ullevi FK3.924 dec -22
Jacob Nisavic Elmughrabi13Ullevi FK2,95
Tim Sönnergren13Ullevi FK
Oskar Staff13Ullevi FK
Samuel Andersson13Hönö IS
 
P11 Kula5
Charlie Joki13Sävedalens AIK4.9620 nov -22
Emil Taari13Ullevi FK
Charlie Ekberg13Ullevi FK
Tim Sönnergren13Ullevi FK
Oskar Staff13Ullevi FK
 
P10 60m12
Ali Yilmaz.14Angereds IS
Hampus Grahnemo14IFK Göteborg11.5212 nov -22
Henry Sahlin Reuterving14IFK Göteborg10.725 feb -23
Elliot Berlin14Katrineholms SK10.6319 nov -22
Oskar Fredriksson14Kongahälla AIK10.7411 mar -23
Lukas Wennebro Jalve14Majornas IK11.9611 dec -22
Tor Johansson Colom14IF Rigor10.8112 nov -22
Emil Brammesjö14IF Rigor10.5711 dec -22
Fred Eklöf14Sävedalens AIK10.8312 nov -22
Love Landsten Söderström14Ullevi FK
Lucas Fors14Håfreströms IF
Lukas Jakobsson14Bohus IF9.8712 nov -22
 
P10 600m10
Ali Yilmaz.14Angereds IS
Hampus Grahnemo14IFK Göteborg
Henry Sahlin Reuterving14IFK Göteborg
Tor Johansson Colom14IF Rigor
Emil Brammesjö14IF Rigor
Matteo Spiga14IF Rigor
Fred Eklöf14Sävedalens AIK
Sven Rydell14Hönö IS2:15.715 feb -23
Lukas Jakobsson14Bohus IF
Vilhelm Wåhlström14Bohus IF2:15.065 feb -23
 
P10 Höjd6
Elliot Berlin14Katrineholms SK1.1225 mar -23
Tor Johansson Colom14IF Rigor0.8812 nov -22
Emil Brammesjö14IF Rigor0.9212 nov -22
Fred Eklöf14Sävedalens AIK1.0011 feb -23
Sven Rydell14Hönö IS1.0812 nov -22
Vilhelm Wåhlström14Bohus IF0.9612 nov -22
 
P10 Längd13
Leon Ovesson14Angereds IS3.0112 nov -22
Ali Yilmaz.14Angereds IS
Hampus Grahnemo14IFK Göteborg2.602 apr -22
Elliot Berlin14Katrineholms SK3.3619 nov -22
Oskar Fredriksson14Kongahälla AIK3.1511 mar -23
Lukas Wennebro Jalve14Majornas IK2.6819 nov -22
Tor Johansson Colom14IF Rigor2.9511 dec -22
Emil Brammesjö14IF Rigor2.8212 nov -22
Fred Eklöf14Sävedalens AIK2.9312 nov -22
Love Landsten Söderström14Ullevi FK
Lucas Fors14Håfreströms IF
Sven Rydell14Hönö IS3.665 feb -23
Lukas Jakobsson14Bohus IF3.4725 feb -23
 
P10 Kula11
Leon Ovesson14Angereds IS
Elliot Berlin14Katrineholms SK4.5425 mar -23
Oskar Fredriksson14Kongahälla AIK5.4011 mar -23
Lukas Wennebro Jalve14Majornas IK4.7011 dec -22
Tor Johansson Colom14IF Rigor4.1611 dec -22
Emil Brammesjö14IF Rigor
Matteo Spiga14IF Rigor
Love Landsten Söderström14Ullevi FK
Lucas Fors14Håfreströms IF
Sven Rydell14Hönö IS5.1611 dec -22
Lukas Jakobsson14Bohus IF5.6911 mar -23
 
P9 60m4
Gustav Schrempf15IF Rigor
Samuele Scarazzato15Ullevi FK
Ezechiele Scarazzato15Ullevi FK
Daniel Farrugia15Ullevi FK
 
P9 400m1
Gustav Schrempf15IF Rigor
 
P9 Höjd0
 
P9 Längd4
Gustav Schrempf15IF Rigor
Samuele Scarazzato15Ullevi FK
Ezechiele Scarazzato15Ullevi FK
Daniel Farrugia15Ullevi FK
 
P9 Kula1
Gustav Schrempf15IF Rigor
 
K 60m8
Hanna Lundqvist07IF Rigor
Inez Brocker08Stenungsunds FI8.535 feb -23
Julia Alexandersson08Stenungsunds FI8.775 feb -23
Mariacarla Roych05Ullevi FK
Ella Feldthusen03Trollhättan FIK8.2322 feb -20
Olga Drapella07Trollhättan FIK8.7611 feb -23
Tova Karlsson07Hönö IS8.6313 nov -22
Leah Sewali Aalberg08Romerike Friidrett8.878.87
 
K 200m7
Abby Andersson08Falkenbergs IK
Ioanna Motschan-Armen97IFK Göteborg
Inez Brocker08Stenungsunds FI28.1420 mar -22
Lovisa Skoog08Ullevi FK30.434 feb -23
Olga Drapella07Trollhättan FIK29.2827 dec -22
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS28.0320 nov -22
Leah Sewali Aalberg08Romerike Friidrett29.8129.81
 
K 1000m0
 
K Häck 60m2
Tova Karlsson07Hönö IS
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS
 
K Höjd2
Svea Pellmé08Stenungsunds FI1.484 feb -23
Tova Karlsson07Hönö IS1.434 feb -23
 
K Stav0
 
K Längd4
Hanna Lundqvist07IF Rigor4.26
Ebba Pauli06Ullevi FK4.3919 jan -20
Tova Karlsson07Hönö IS4.9613 nov -22
Leah Sewali Aalberg08Romerike Friidrett4.704.70
 
K Kula0
 
F15 60m7
Judit Markhede09Majornas IK8.7712 nov -238.7712 nov -23
Saga Drottz09IK Orient8.2111 feb -23
Johanna Peterson09Ullevi FK9.9625 feb -23
Emma Peterson09Ullevi FK9.7625 feb -23
Precious Ogwo09Ullevi FK
Ella Berner09Ullevi FK9.6925 feb -23
Isabella Jakobsson09Bohus IF8.6212 nov -238.6212 nov -23
 
F15 200m11
Meja Grangéus09Falkenbergs IK31.6826 nov -22
Elin Orsander09Falkenbergs IK28.8420 nov -22
Ellen Bäckman09IFK Göteborg28.9919 mar -23
Tindra Nyman09IFK Göteborg30.5522 jan -23
Leia Esser09IFK Göteborg30.634 dec -22
Milla Andreasson09Göteborgs KIK30.384 feb -23
Demi Kiriazidou09Majornas IK30.8325 feb -23
Judith Björnsdotter Magnusson09Majornas IK31.2814 jan -23
Agnes Sandedal09Ullevi FK30.944 feb -23
Melanija Johansson09Örgryte IS
Isabella Jakobsson09Bohus IF29.974 feb -23
 
F15 1000m6
Ellen Bäckman09IFK Göteborg3:17.723 dec -22
Alice Lindblad09IFK Göteborg3:14.9421 jan -23
Milla Andreasson09Göteborgs KIK3:33.8118 mar -23
Julia Walltin09IKHP Huskvarna3:21.4818 mar -23
Demi Kiriazidou09Majornas IK3:57.143 dec -22
Lovisa Jönsson09Majornas IK3:36.623 dec -22
 
F15 Häck 60m1
Leia Esser09IFK Göteborg11.2310 nov -2311.2310 nov -23
 
F15 Höjd1
Elin Orsander09Falkenbergs IK1.355 feb -23
 
F15 Stav0
 
F15 Längd6
Judit Markhede09Majornas IK4.2912 nov -234.2912 nov -23
Judith Björnsdotter Magnusson09Majornas IK3.8819 nov -22
Emma Reuterberg09IK Orient4.584 dec -22
Saga Drottz09IK Orient5.0422 jan -23
Precious Ogwo09Ullevi FK
Ella Berner09Ullevi FK3.915 feb -23
 
F15 Kula5
Isabelle Blomdahl09Lidköpings IS11.0518 mar -23
Freja Åhsberg09Ullevi FK
Matilda Skoglund08Ullevi FK10.8229 jan -23F16, ut
Agnes Sandedal09Ullevi FK
Olivia Johansson09Bohus IF9.0625 feb -23
 
F14 60m