* M / K 1500 och 3000 avgörs i Sollentunahallen kl 17-19
Entried Raka Spåret
Antal starter / Total entries: 369 Printed: Raka Spåret
Antal individer / Total persons: 294
 
M 60m23
Edvin Sidwall06Danderyds SK7.0921 jan -237.0921 jan -23
Rasmus Berg05Gefle IF7.704 jan -237.704 jan -23
Jonatan Borg03Hammarby IF6.896 mar -226.9821 jan -23
Viktor Wall03Hammarby IF7.0728 jan -237.0728 jan -23
Kristoffer Kold Erlandsen99Hammarby IF7.3713 jan -19
Tom Kling-Baptiste90Huddinge AIS6.6522 feb -14
Oscar Heaton05Huddinge AIS7.3621 jan -237.3621 jan -23
Linus Jonsson04Hässelby SK7.1012 jan -237.1012 jan -23
Leo Wickert05Hässelby SK7.8221 jan -237.8221 jan -23
Douglas Goldén04Katrineholms SK7.6016 nov -197.8814 dec -22
Emmanuel Dawlson92Malmö AI6.7122 feb -206.8629 jan -23
Murteza Ghoraishi02Oskarshamns SK7.1129 jan -237.1129 jan -23
Gustav Hellsten05Spårvägens FK7.504 feb -227.6321 jan -23
Grigorios Kyriakoudis97Spårvägens FK6.8322 feb -206.9728 jan -23
Fritz Ekane90Spårvägens FK7.1129 jan -237.1129 jan -23
William Thor00Strands IF6.7819 feb -226.7815 jan -23
Henning Ehn05Sundsvalls FI7.2015 jan -237.2015 jan -23
Edvin Kaljo04Tjalve FIF7.4017 feb -227.506 jan -23
Milo Wahlgren02Täby IS6.821 mar -206.9929 jan -23
Ibrahim Abakar99Täby IS7.4119 feb -227.5029 jan -23
Michael Luxemburg94Täby IS7.0127 jan -187.0512 jan -23
Alvin Rask04Upsala IF7.4420 jan -227.6020 nov -22
Julian Gabert86Upsala IF7.3719 jan -227.4314 jan -23
 
M 200m6
Felix Österberg05Boo IF25.0327 jan -2325.0327 jan -23
Leo Wickert05Hässelby SK24.896 feb -22
Marvin Tay90Spårvägens FK22.2225 jan -09
Grigorios Kyriakoudis97Spårvägens FK22.3824 jan -15
Edvin Kaljo04Tjalve FIF23.7614 jan -2323.7614 jan -23
Lucas Grönvall06Tjalve FIF24.406 jan -2324.406 jan -23
 
M 400m15
Felix Österberg05Boo IF56.1328 jan -2356.1328 jan -23
Victor Johnson05Bromma IF55.8719 feb -22
Markus Brodin04Danderyds SK48.6921 jan -2348.6921 jan -23
Erik Skoglund04Danderyds SK52.081 dec -19
Viktor Skoglund04Danderyds SK49.556 mar -2249.9021 jan -23
Alexander Davidsson Eriksson04Danderyds SK51.0127 jan -2351.0127 jan -23
Filip Herre06Hammarby IF51.2227 jan -2351.2227 jan -23
Nikolaos Pathiakis98Hammarby IF52.5312 feb -2252.6928 jan -23
Linus Fondin05Hanvikens SK54.075 mar -2255.0828 jan -23
Max Myrin05Hellas FK52.8112 jan -2352.8112 jan -23
Linus Simmerlein02Linköpings GIF52.6129 feb -20
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK52.4927 jan -2352.4927 jan -23
David Thid03Spårvägens FK53.059 feb -19
Henning Ehn05Sundsvalls FI51.6851.68
David Axelsson04Upsala IF
 
M 1500m *32
Benjamin Grahm05Bromma IF
Viktor Hedborg04Danderyds SK4:16.1111 feb -22
Jimmy Öhman01Gefle IF3:59.7111 dec -223:59.7111 dec -22
Axel Månsson04Hanvikens SK4:36.3416 feb -204:40.8722 jan -23
Dante Schulze05Huddinge AIS
Samuel Berhane05Hässelby SK4:02.4519 feb -22
Linus Jansson04Hässelby SK4:05.3511 dec -224:05.3511 dec -22
Axel Alness-Borg98IFK Lidingö3:56.9526 feb -22
Olof Silvander99IFK Lidingö3:48.706 feb -213:50.3929 jan -23
Adam Sörqvist05Mölndals AIK4:03.3423 jan -234:03.3423 jan -23
Daniel Norberg78Spårvägens FK3:55.271 mar -03
Daniel Gleimar92Spårvägens FK3:59.7023 feb -144:02.6229 jan -23
Oliver Löfqvist98Spårvägens FK3:48.6027 feb -22
Fredrik Nybäck70Spårvägens FK4:28.4911 feb -224:29.9h3 dec -22
Joakim Andersson92Spårvägens FKpace
Daniel Arvidsson77Spårvägens FK
Edvin Hellstrand Ahlqvist04Spårvägens FK4:17.0119 feb -224:20.0312 jan -23
Walid Oussalah95Spårvägens FK4:05.2122 jan -234:05.2122 jan -23
Simon Sandkvist01Spårvägens FK4:24.7925 feb -18
Louis Riant00Spårvägens FK
Simon Bratt05IF Triangeln4:11.2822 jan -234:11.2822 jan -23
Edvin Hagberg99Turebergs FKpace
Albert Ziegler06Turebergs FK4:09.7315 jan -234:09.7315 jan -23
Erik Nederheim06Täby IS3:59.7529 jan -233:59.7529 jan -23
Noa Steiner07Upsala IF4:01.1529 jan -234:01.1529 jan -23
Markus Andersson05Västerås FK4:04.556 feb -214:17.5311 dec -22
Erik Jansson09Västerås FK4:37.9411 dec -224:37.9411 dec -22
David Wallén08Västerås FK4:35.4327 mar -22
Benjamin Cefo05Västerås FK4:19.2629 jan -234:19.2629 jan -23
Elias Rapp99Västerås FK4:21.3214 jan -18
Albert Söderqvist05Tullinge FI4:10.1022 jan -234:10.1022 jan -23
Håkan Eriksson61Malungs Skid och FK4:11.0929 jan -064:40.0915 jan -23
 
M 3000m *14
Andreas Åkesson87Saltsjöbadens IF9:12.3223 feb -199:54.8328 jan -23
Archibald Casteel96Spårvägens FK8:07.1329 jan -22
Estifanos Faid92Spårvägens FK8:18.1313 feb -21
Dennis Olsson97Spårvägens FK8:46.4215 feb -208:57.0328 jan -23
Albin Carlerud02Spårvägens FK10:03.7011 jan -20
Christofer Salmén81Spårvägens FK9:10.8128 feb -20
Hugo Setthagen01Spårvägens FK8:30.6028 jan -238:30.6028 jan -23
Amaury Gouverneur97Spårvägens FK8:36.8129 jan -22
Carl-Fredrik Tohver90Spårvägens FK8:38.2428 jan -238:38.2428 jan -23
Jamie Wise95Spårvägens FK
Erik Barr Zeilon97Örgryte IS8:59.021 feb -20
Milian Hentschke05Tullinge FI
Elvin Thorsén05Löparnas Vänner IF
Simon Asplund05Löparnas Vänner IF
 
M Häck 60m10
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF8.5229 jan -238.5229 jan -23
Markus Moberg03Hammarby IF
Arvid Wändesjö03Hammarby IF8.2522 jan -238.2522 jan -23
Elias Martinsson97Mölndals AIK7.9627 feb -227.9722 jan -23
Marvin Tay90Spårvägens FK7.8223 feb -148.0922 jan -23
Sidrak Afework01Spårvägens FK8.1219 feb -22
Staffan Risberg99Turebergs FK7.9912 feb -228.3122 jan -23
Ludvig All02Täby IS8.3829 jan -238.3829 jan -23
Linus Otto Boyer95Upsala IF8.076 feb -228.1722 jan -23
Hannes Egonsson03IFK Växjö8.1122 jan -238.1122 jan -23
 
M Höjd5
Olle Hammarberg01Huddinge AIS1.9219 feb -221.9227 jan -23
Elias Sahlin01IFK Lidingö1.9626 feb -22
Emil De Maria Petersson02Turebergs FK199199
Albin Eriksson03Tyresö FK2.066 mar -222.0122 jan -23
Oliver Ericsson01Upsala IF2.0722 jan -232.0722 jan -23
 
M Stav15
Teodor Borgius03Hammarby IF5.1121 jan -235.1121 jan -23
Carl Sténson93Hellas FK5.3131 jan -154.5211 dec -22
Carl Einar Söderström Eskonniemi99Hellas FK5.0016 jan -214.8029 jan -23
Jitse van Esch00Hellas FK3.9321 jan -233.9321 jan -23
Alexander Heaton05Huddinge AIS4.1321 jan -234.1321 jan -23
Oscar Heaton05Huddinge AIS3.7011 dec -223.7011 dec -22
Oliver Sandberg06Huddinge AIS4.7329 jan -234.7329 jan -23
Leo Marcus06Huddinge AIS3.5011 dec -223.5011 dec -22
William Nestor03Linköpings GIF4.8514 jan -234.8514 jan -23
Jacob Semb-Josefson06Turebergs FK4.4419 mar -224.4321 jan -23
Harald Gemmel01Täby IS4.8514 jan -234.8514 jan -23
Hugo Engkvist06Upsala IF4.246 jan -234.246 jan -23
Viktor Rahm05Västerås FK5.0514 jan -235.0514 jan -23
Rasmus Carlsson88KFUM Örebro5.1722 feb -15
Tom Johansson99KFUM Örebro4.9024 feb -184.4321 jan -23
 
M Längd13
Edvin Livak03Bromma IF5.9527 jan -235.9527 jan -23
Rasmus Berg05Gefle IF6.495 mar -22
Marcus Julin05Hanvikens SK5.8615 jan -235.8615 jan -23
Andreas Chrysanthou97Hellas FK6.686 feb -22
Oscar Heaton05Huddinge AIS5.8521 jan -235.8521 jan -23
Joel Borrman04Huddinge AIS6.3927 jan -236.3927 jan -23
Linus Jonsson04Hässelby SK7.0229 jan -237.0229 jan -23
Wilhelm Eidenstedt98Hässelby SK6.7629 jan -226.5421 jan -23
Marko Pestic94Spårvägens FK7.5423 jan -16
Oliwer Danielsson01Spårvägens FK7.5227 feb -227.0929 jan -23
Hugo Olsson02Turebergs FK6.705 mar -22
Rickard Willman94Täby IS7.3228 jan -186.8329 jan -23
Gabriel Dag05Västerås FK6.486 jan -226.3422 jan -23
 
M Tresteg8
Edvin Livak03Bromma IF12.0028 jan -2312.0028 jan -23
Rasmus Berg05Gefle IF14.144 jan -2314.144 jan -23
Teodor Nyman05Hanvikens SK12.8628 jan -2312.8628 jan -23
Andreas Chrysanthou97Hellas FK14.1427 nov -21
Douglas Goldén04Katrineholms SK12.8419 jan -2012.7728 jan -23
Thirachai Schröder05Spårvägens FK13.377 dec -1913.214 jan -23
Tim Svantesson00Upsala IF14.3129 jan -2214.0415 jan -23
Josef Malsher04Upsala IF13.9222 jan -2313.9222 jan -23
 
M Kula1
Patrik Lindstedt99Hässelby SK17.0417.04
 
M Vikt5
Ludvig Wallén04Bromma IF
Patrik Lindstedt99Hässelby SK17.0417.04
Johannes Nilsson98Västerås FK
Leo Bystedt03Västerås FK18.6518.65
Alfons Haals02Västerås FK17.8317.83
 
P17 60m3
Terence Mayunga Ndongo08Bromma IF7.8812 jan -237.8812 jan -23
Lucas Grönvall06Tjalve FIF7.446 jan -237.446 jan -23
Ludwig Persson06IF Vingarna7.4714 dec -227.4714 dec -22
 
P17 400m3
Erik Alteskog06Hammarby IF1:08.0212 feb -22
Anton Sallnäs06Hammarby IF56.9627 jan -2356.9627 jan -23
Viggo Olsson06KFUM Örebro54.8515 jan -2255.3114 jan -23
 
P17 1500m*6
Arvid Ahlstrand07Boo IF4:57.6322 jan -234:57.6322 jan -23
Jakob Engdahl07Boo IF
Jacob Åhman07IF Göta Karlstad4:11.1515 jan -234:11.1515 jan -23
August Humeur06Spårvägens FK4:21.2312 jan -234:21.2312 jan -23
Hector Bergström06Tjalve FIF4:25.2915 jan -234:25.2915 jan -23
Liam Tannlund07Täby IS4:53.1922 jan -234:53.1922 jan -23
 
P17 Häck 60m2
Emil Kågström Tyboni06Hanvikens SK8.3814 jan -238.3814 jan -23
Emil Klockar06Huddinge AIS8.1929 jan -238.1929 jan -23
 
P17 Höjd3
Ludwig Winnhed07Boo IF1.6422 jan -231.6422 jan -23
Kim Wingren06Bromma IF1.7820 feb -22
Wilmer Davidgård08Bromma IF1.6112 feb -221.5528 jan -23
 
P17 Längd4
Ludwig Winnhed07Boo IF5.8829 jan -235.8829 jan -23
Teodor Kleerfors07Boo IF
Kim Wingren06Bromma IF5.9812 feb -22
Eli Graseman07Spårvägens FK5.3012 dec -21
 
P17 Tresteg4
Kim Wingren06Bromma IF12.7520 feb -22
Wilmer Davidgård08Bromma IF10.493 feb -229.7822 jan -23
Tom Emfel06Hellas FK12.6413 mar -22
Axel Neovius07Mälarhöjdens IK10.9127 jan -2310.9127 jan -23
 
P17 Kula4
Emil Edlund07Boo IF11.0828 jan -2311.0828 jan -23
Wilmer Davidgård08Bromma IF
Christoffer Bélec07Hammarby IF10.6222 jan -2310.6222 jan -23
Oliver Ristic06Tjalve FIF10.2528 jan -2310.2528 jan -23
 
P17 Vikt2
Wilmer Davidgård08Bromma IF
Christoffer Bélec07Hammarby IF13.6229 jan -2313.6229 jan -23
 
K 60m18
Anelia Danielsson04Hanvikens SK8.2313 feb -228.3521 jan -23
Bilge Kaya02Hellas FK7.9423 feb -198.2328 jan -23
Lovisa Keil04Hellas FK8.6413 feb -22
Charlotte Andersson00Hässelby SK7.747 mar -157.9228 jan -23
Elise Legzdins02Mälarhöjdens IK7.7129 feb -207.8928 jan -23
Josefin Wikfeldt02Mälarhöjdens IK7.7123 feb -197.8821 jan -23
Ida Reutersten04Mälarhöjdens IK8.7728 jan -238.7728 jan -23
Sarah Karlsson01Råby-Rekarne FIF7.8324 feb -18
Jonna Claesson00Spårvägens FK7.8018 feb -17
Katharina Gråman03Spårvägens FK7.4529 feb -207.7621 jan -23
Hanna Enlund01Spårvägens FK7.9524 feb -18
Engla Grafström Andersson03Sundsvalls FI7.9030 jan -228.0015 jan -23
Emma Carlsson05Turebergs FK7.8312 jan -237.8312 jan -23
Hedda Folkhage03Turebergs FK8.2921 jan -238.2921 jan -23
Victoria Davidsson02Tyresö FK7.9719 feb -228.0928 jan -23
Hannah Stenbeck01Täby IS7.995 feb -228.1221 jan -23
Marie Ebbestad00Upsala IF7.9023 feb -198.1421 jan -23
Maya Bergström-Weekes05Upsala IF7.6721 jan -237.6721 jan -23
 
K 200m12
Nora Lindahl04Hässelby SK24.2920 jan -2324.2920 jan -23
Johanna Pihl06Hässelby SK26.4329 jan -2326.4329 jan -23
Julia Håkansson03Hässelby SK26.1026.10
Elise Legzdins02Mälarhöjdens IK25.4228 jan -2225.9122 jan -23
Josefin Wikfeldt02Mälarhöjdens IK26.1422 jan -2326.1422 jan -23
Jonna Claesson00Spårvägens FK25.368 mar -15
Emma Carlsson05Turebergs FK25.7129 jan -2325.7129 jan -23
Linnéa Frobe98Täby IS24.2819 feb -2224.6722 jan -23
Evelina Hamos05Täby IS25.6322 jan -2325.6322 jan -23
Ebba Jernmark Burrows00Täby IS26.2629 jan -2326.2629 jan -23
Lia Cederberg04Täby IS25.9322 jan -2325.9322 jan -23
Moa Granat04Vallentuna K24.4520 jan -2324.4520 jan -23
 
K 400m11
Ella Johansson07Hammarby IF59,80
Matilda Borg07Hammarby IF57.894 feb -2258.2112 jan -23
Lovisa Bivstedt01Hässelby SK56.2324 feb -19
Emelie Melin05Spårvägens FK1:00.8227 jan -231:00.8227 jan -23
Greta Graziani94Täby IS58.3619 jan -22
Caroline Larsson01Täby IS59.2627 jan -2359.2627 jan -23
Emilia Hermansson06Täby IS1:01.4919 feb -221:02.5327 jan -23
Elsa Lennartsson03Täby IS1:01.1427 jan -231:01.1427 jan -23
Maja Sund01Täby IS59.2724 feb -19
Klara Helander95Upsala IF54.8519 feb -2255.4627 jan -23
Anni Nylund02Upsala IF
 
K 1500m *23
Olivia Weslien97IF Göta Karlstad4:24.1921 feb -214:25.4228 jan -23
Saga Provci04IFK Göteborg4:26.3728 jan -234:26.3728 jan -23
Filippa Ramberg97Hammarby IF4:39.2422 jan -234:39.2422 jan -23
Julia Wändin07Hammarby IF5:01.8622 jan -235:01.8622 jan -23
Anna Silvander93Hässelby SK4:11.011 mar -19
Wilma Marcusson99Hässelby SK4:40.6224 feb -19
Linn Adolfsson06Hässelby SK4:45.2519 feb -22
Hannah Kinane06Hässelby SK4:40.2713 mar -22pace
Tyra Hedin05IFK Lidingö5:10.3322 jan -235:10.3322 jan -23
Tilde Adolfsson05Motala AIF4:50.946 mar -22
Elin Brink97Mölndals AIK4:22.5615 jan -22
Fanny Szalkai08Spårvägens FK4:37.5222 jan -234:37.5222 jan -23
Carmen Cernjul07Spårvägens FK
Smilla Szalkai01Spårvägens FKpace
Nadja Strandberg96Spårvägens FK4:49.0719 feb -22
Ebba Broms05Spårvägens FK4:38.3622 jan -234:38.3622 jan -23
Sabina Korpela82FK Studenterna4:56.9112 jan -234:56.9112 jan -23
Alva Malmsten Nilsson03Upsala IF4:49.939 mar -19
Lowa Branth05Upsala IF4:35.6129 jan -234:35.6129 jan -23
Felicia Jansson05Upsala IF4:44.786 feb -224:56.8329 jan -23
Elsa Sundqvist05Upsala IF4:35.7629 jan -234:35.7629 jan -23
Edith Blomqvist94Västerås FK4:43.2311 dec -224:43.2311 dec -22
Clara Jansson06Västerås FK4:57.3829 jan -234:57.3829 jan -23
 
K 3000m *3
Weronika Brzuchalska93FK Studenterna10:15.2828 jan -2310:15.2828 jan -23
Alva Malmsten Nilsson03Upsala IF9:45.0228 jan -239:45.0228 jan -23pace
Ida Knutsson04Upsala IF9:37.3425 feb -229:58.0428 jan -23
 
K Häck 60m11
Agnes Jansson05Hammarby IF9.5929 jan -239.5929 jan -23
Esther Sahlqvist06Hammarby IF8.6829 jan -238.6829 jan -23
Karin Bengtsson04Hanvikens SK8.7912 feb -228.8114 jan -23
Alva von Gerber00Huddinge AIS8.5319 feb -22
Kajsa Engblom01Huddinge AIS8.876 mar -228.9528 jan -23
Maja Björk04Huddinge AIS9.4122 jan -239.4122 jan -23
Hedda Folkhage03Turebergs FK9.1812 feb -229.3528 jan -23
Maria Södergren98Täby IS8.6322 jan -238.6322 jan -23
Ebba Sjöström05Täby IS9.3629 jan -239.3629 jan -23
Maya Bergström-Weekes05Upsala IF8.6714 jan -238.6714 jan -23
Moa Granat04Vallentuna K8.7124 jan -21
 
K Höjd10
Emma Walfridsson04Hanvikens SK1.626 feb -221.5428 jan -23
Kajsa Engblom01Huddinge AIS1.7212 jan -201.6328 jan -23
Lina Bjerkestam05Huddinge AIS1.705 mar -221.6729 jan -23
Maja Björk04Huddinge AIS1.648 mar -201.5428 jan -23
Iris Kihl05Huddinge AIS1.686 feb -221.6328 jan -23
Sara Van Bielen02Hässelby SK
Karin Boestad99IFK Lidingö1.613 feb -181.6029 jan -23
Linda Skantze95IFK Lidingö1.7827 feb -221.7329 jan -23
Emma Karlsson Svedestam04Råby-Rekarne FIF1.6018 nov -171.5715 jan -23
Emma Häggblom04Upsala IF1.7222 jan -231.7222 jan -23
 
K Stav9
Ella Johansson07Hammarby IF3.1020 feb -22
Emelie Forsberg02Huddinge AIS3.3627 jan -233.3627 jan -23
Johanna Hellman99IFK Lidingö4.0027 jan -234.0027 jan -23
Annika Jönsson96Spårvägens FK4.2023 feb -193.8321 jan -23
Beate Pott07Turebergs FK3.6514 jan -233.6514 jan -23
Sara Winberg04Täby IS4.2016 jan -213.6514 jan -23
Rut Grufman06Täby IS3.1321 jan -233.1321 jan -23
Linnéa Lindqvist06Västerås FK3.4522 jan -233.4522 jan -23
Ebba Blomstrand00KFUM Örebro3.8226 feb -223.5514 jan -23
 
K Längd11
Anelia Danielsson04Hanvikens SK5.2013 feb -225.1421 jan -23
Bilge Kaya02Hellas FK5.5324 feb -195.3028 jan -23
Amanda Möller00Hässelby SK5.186 mar -225.0022 jan -23
Tuva Wennergren05Hässelby SK4.966 mar -224.6322 jan -23
Katharina Gråman03Spårvägens FK6.376 mar -226.0129 jan -23
Casandra Johnson04Strands IF5.739 mar -195.423 dec -22
Engla Grafström Andersson03Sundsvalls FI5.5515 jan -235.5515 jan -23
Victoria Davidsson02Tyresö FK5.256 jan -225.0914 jan -23
Sara Winberg04Täby IS5.6216 feb -19
Emelie Eklund00Täby IS5.8619 jan -195.6521 jan -23
Rebecka Sjöberg05Täby IS4.7621 jan -234.7621 jan -23
 
K Tresteg5
Edith Viklund05Hulåns IF10.9628 jan -2310.9628 jan -23
Amanda Möller00Hässelby SK
Tuva Wennergren05Hässelby SK10.5611 feb -229.8121 jan -23
Annina Stens99Spårvägens FK11.8727 feb -2211.5529 jan -23
Tilde Söderlund04Upsala IF11.3810 mar -1911.3715 jan -23
 
K Kula5
Emilia Malmehed01IF Göta Karlstad14.312 feb -2214.1929 jan -23
Sara Van Bielen02Hässelby SK
Mathilda Eriksson98Malmö AI13.5129 feb -20
Jonna Lundgren04Skruvs IF14.2429 jan -2314.2429 jan -23
Sara Lennman96Spårvägens FK17.411 mar -2117.369 jan -23
 
K Vikt8
Sara Forssell00IF Göta Karlstad20.9719 feb -2220.0322 jan -23
Grete Ahlberg98Hammarby IF21.3812 feb -2221.1429 jan -23
Vanessa Kamga98Hässelby SK21.489 jan -2321.489 jan -23
Kristina Andersson91Råby-Rekarne FIF17.974 feb -1717.296 jan -23
Rebecka Essman03Råby-Rekarne FIF12.5522 jan -2312.5522 jan -23
Jonna Geiryd00Spårvägens FK14.1719 feb -2214.0128 jan -23
Rebecka Hallerth96Spårvägens FK19.3619 feb -2218.7922 jan -23
Midea Allard08Västerås FK11.9622 jan -2311.9622 jan -23
 
F17 60m14
Anna Bergin07Hammarby IF8.3412 mar -228.4227 jan -23
Judith Nielsén07Hammarby IF8.1913 feb -228.266 jan -23
Felicia Renman06Hanvikens SK8.6612 dec -218.6815 jan -23
Julia Hansson06Huddinge AIS8.8719 feb -228.9629 jan -23
Livia Klaesson06Hässelby SK
Johanna Pihl06Hässelby SK8.0621 jan -238.0621 jan -23
Wilma Herranen07Mälarhöjdens IK8.4521 jan -238.4521 jan -23
Linnea Sandström06Turebergs FK9.1112 jan -239.1112 jan -23
Evelina Larsson07Turebergs FK8.728 dec -198.7612 jan -23
Ida Bonow07Turebergs FK8.5620 feb -228.6722 jan -23
Alice Helge07Täby IS8.4027 jan -238.4027 jan -23
Tanasha Bergström-Weekes07Upsala IF8.4027 jan -238.4027 jan -23
Filippa Engström07Västerås FK7.9015 jan -237.9015 jan -23
Ella Grimheden06Västerås FK8.7212 feb -22
 
F17 400m5
Ida Kristiansson06IF Göta Karlstad1:02.1229 jan -231:02.1229 jan -23
Maja Simonsson06Hammarby IF59.2419 feb -221:00.4429 jan -23
Lisa Bäckdén06Huddinge AIS1:02.3928 jan -231:02.3928 jan -23
Nora Hägg06Hässelby SK1:02.1519 feb -221:04.5329 jan -23
Amanda Cederberg07Åkersberga SK1:04.4227 jan -231:04.4227 jan -23
 
F17 1500m*2
Linn Adolfsson06Hässelby SK4:45.2519 feb -22
Tova Hambraeus07Täby IS6:01.3022 jan -236:01.3022 jan -23
 
F17 Häck 60m12
Tilde Andersson06IF Göta Karlstad9.4822 jan -239.4822 jan -23
Ida Kristiansson06IF Göta Karlstad9.6428 jan -239.6428 jan -23
Lii Jabbour06Hammarby IF8.6929 jan -238.6929 jan -23
Maggie Dahllöf06Hammarby IF9.5327 feb -22
Judith Nielsén07Hammarby IF9.5829 jan -239.5829 jan -23
Elin Hjertzell06Huddinge AIS9.4012 jan -239.4012 jan -23
Livia Klaesson06Hässelby SK9.1022 jan -239.1022 jan -23
Emmie Wedin07Turebergs FK9.2318 dec -229.2318 dec -22
Tilde Norrbrand07Turebergs FK
Alice Helge07Täby IS9.4629 jan -239.4629 jan -23
Tanasha Bergström-Weekes07Upsala IF9.8612 jan -239.8612 jan -23
Ella Grimheden06Västerås FK10.0629 jan -2310.0629 jan -23
 
F17 Längd15
Maja Mccarthy06Hammarby IF4.7828 jan -234.7828 jan -23
Judith Nielsén07Hammarby IF4.6930 jan -224.636 jan -23
Desireé Trolling07Hanvikens SK4.3830 jan -224.2821 jan -23
Elin Hjertzell06Huddinge AIS5.3327 jan -235.3327 jan -23
Julia Hansson06Huddinge AIS4.5414 jan -234.5414 jan -23
Alice Dahl07Huddinge AIS4.5030 jan -224.446 jan -23
Johanna Pihl06Hässelby SK5.4813 feb -225.3321 jan -23
Wilma Herranen07Mälarhöjdens IK5.1021 jan -235.1021 jan -23
Alice Enetjärn06Nyköpings BIS5.012 feb -204.916 jan -23
Linnea Sandström06Turebergs FK4.3221 jan -234.3221 jan -23
Evelina Larsson07Turebergs FK4.4714 feb -21
Ida Bonow07Turebergs FK4.6522 jan -234.6522 jan -23
Alice Helge07Täby IS4.9016 jan -224.6621 jan -23
Tanasha Bergström-Weekes07Upsala IF4.9623 jan -224.7515 dec -22
Ella Grimheden06Västerås FK4.5929 jan -224.4014 jan -23
 
F17 Tresteg7
Alice Enetjärn06Nyköpings BIS10.7822 jan -2310.7822 jan -23
Kristelle Grahn06Spårvägens FK10.954 feb -22
Evelina Larsson07Turebergs FK9.2827 jan -239.2827 jan -23
Emmie Wedin07Turebergs FK11.4322 jan -2311.4322 jan -23
Tilde Norrbrand07Turebergs FK10.7411 feb -2210.3922 jan -23
Ida Bonow07Turebergs FK10.2622 jan -2310.2622 jan -23
Alice Helge07Täby IS10.7927 jan -2310.7927 jan -23
 
F17 Kula4
Amilia Jergmar07Boo IF13.6227 jan -2313.6227 jan -23
Maggie Dahllöf06Hammarby IF11.0226 feb -22
Ellen Forsell06Hammarby IF14.3813 mar -2213.943 dec -22
Desiree Essman06Råby-Rekarne FIF11.7214 feb -2110.7914 jan -23
 
F17 Vikt6
Anna Bergin07Hammarby IF14.9322 jan -2314.9322 jan -23
Ellen Forsell06Hammarby IF17.9612 mar -2216.9122 jan -23
Desiree Essman06Råby-Rekarne FIF16.1514 jan -2316.1514 jan -23
Linnea Sandström06Turebergs FK10.1112 jan -2310.1112 jan -23
Rut Grufman06Täby IS14.7312 mar -2213.9612 jan -23
Midea Allard08Västerås FK15.826 jan -2315.826 jan -23