Entried Laxaspelen
Antal starter / Total entries: 944 Printed: Laxaspelen
Antal individer / Total persons: 432
 
M 100m17
Samuel Carlsson01IFK HalmstadSWE
Omar Chaaban00IFK HelsingborgSWE10.91
Michael Robisch66Ljungby FIKSWE
Isak Holgersson04IFK LundSWE11.00
Sebastian Kadestål96Malmö AISWE
Nils Nilsson Gott03Malmö AISWE
Emil Cimander06Malmö AISWE11.35
Filip Schwartz98Mölndals AIKSWE10.79
Jesper Simonsson00IK OrientSWE11.68
Tomas Fanta68Oskarshamns SKSWE
Robin Noping96Sävedalens AIKSWE11.94
Patrik Andersson91Ullevi FKSWE10.51
Herman Forsberg02Ullevi FKSWE11.16
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FKSWE10.79
Edvin Andersson02Varbergs GIFSWE11.43
Pether Askestam72Wärnamo SKSWE13.18
Max Helge02IK YmerSWE11.39
 
M 200m30
Tim Jansson05Alingsås IFSWE22.47
Omar Chaaban00IFK HelsingborgSWE22.51
Leo Bergman06Hälle IFSWE23.01
Michael Robisch66Ljungby FIKSWE
Isak Holgersson04IFK LundSWE22.32
Zach Parmatow03Malmö AISWE
William Trulsson06Malmö AISWE21.12
Sebastian Kadestål96Malmö AISWE23.38
Kasper Kadestål99Malmö AISWE21.32
Måns Bergström05Malmö AISWE23.17
Melvin Vala Tefre05Malmö AISWE22.45
Noah Karlberg05Malmö AISWE22.99
Filip Schwartz98Mölndals AIKSWE21.34
Marcus Blixt02Mölndals AIKSWE
Jacob Helsing00IK OrientSWE22.22
Robin Noping96Sävedalens AIKSWE25.12
Martin Selin95Ullevi FKSWE22.25
Patrik Andersson91Ullevi FKSWE21.29
Herman Forsberg02Ullevi FKSWE
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FKSWE22.05
Samuel Andréasson99Ullevi FKSWE
Aaron Ladestam00Ullevi FKSWE
Edvin Andersson02Varbergs GIFSWE23.58
Carl Anderberg02IK YmerSWE
Alex Apelgrim04Örgryte ISSWE21.73
Tobias Carlryd00Örgryte ISSWE
Gustav Ölund94Örgryte ISSWE24.10
Mikkel Klejnstrup86Hvidovre AtletikDEN23,09
Bernie Bengtsson62Hvidovre AtletikDEN26.90
Johan Carlsson99Trollhättan FIKSWE
 
M 400m18
Fredrik Krantz80IK FinishSWE1:00.29
Nikolaos Pathiakis98Hammarby IFSWE52.09
Marcus Tornée98IFK HelsingborgSWE47.77
Michael Robisch66Ljungby FIKSWE
Noah Lacayo99IFK LundSWE
Jacob Helsing00IK OrientSWE49.11
Jonathan Johansson00Sävedalens AIKSWE52.31
Per Johnsson84Söderhamns IFSWE
Oskar Greilert95Ullevi FKSWE
Samuel Andréasson99Ullevi FKSWE50.06
Aaron Ladestam00Ullevi FKSWE49.54
Kalle Wållgren01Örgryte ISSWE
Gustav Karlsson00Örgryte ISSWE
Samuel Wiik98Örgryte ISSWE49.25
Anders Pihlblad98Örgryte ISSWE48.34
Edvard Hansson02Örgryte ISSWE51.33
Jonathan Borg99Trollhättan FIKSWE
Thomas Olsen01Holte AtletikDENpb 49,90
 
M 1000m5
Fredrik Krantz80IK FinishSWE2.59,00
Erik Albin02IFK HelsingborgSWE
Michael Robisch66Ljungby FIKSWE
Per Johnsson84Söderhamns IFSWE
Oliver Hoare97AustralienAUS
 
M 3000m2
Mattias Björkman82IFK HalmstadSWE
Thorbjörn Evertsson79Lidköpings VSKSWE
 
M 110m häck3
Fredrick Ekholm94IFK LidingöSWE
Marcus Blixt02Mölndals AIKSWE
Oscar Hjerm97Ullevi FKSWE15.11
 
M 400m häck2
Samuel Wiik98Örgryte ISSWE53.17
Jan Wildeman99Köbenhavns IFDEN54.24
 
M Höjd3
Samuel Carlsson01IFK HalmstadSWE
Agustin Hilmersson03IK OrientSWE1.93
Hugo Schoug02Wärnamo SKSWE1.85
 
M Stav4
Gustav Thyrman04IF RigorSWE4.10
Emil Östergren98IFK VäxjöSWE4.20
Emil Carlsson02IFK VäxjöSWE4.94
Micael Fagö94IFK VäxjöSWE4.40
 
M Längd8
Melker Jensfelt06Malmö AISWE6.69
Nils Nilsson Gott03Malmö AISWE6.56
Adan Chaudhry04Malmö AISWE6.37
Tomas Fanta68Oskarshamns SKSWE
Hugo Schoug02Wärnamo SKSWE6.00
Max Helge02IK YmerSWE6.10
Tobias Carlryd00Örgryte ISSWE7.25
Jonatan Hirsh98Örgryte ISSWE7.10
 
M Tresteg3
Oden Grahm Goles04IFK GöteborgSWE14.52
Agustin Hilmersson03IK OrientSWE13.31
Dhruv Mehrotra03Sparta AtletikDEN
 
M Kula4
Mikael Persson86UF ContactSWE11.06
Michael Robisch66Ljungby FIKSWE
Leo Frid Göransson02Sävedalens AIKSWE14.70
Philipp Westphal93Trollhättan FIKSWE9.76
 
M Diskus3
Mikael Persson86UF ContactSWE31.43
Måns Roos02Mölndals AIKSWE48.25
Philipp Westphal93Trollhättan FIKSWE30.47
 
M Slägga2
William Lanndalen01Ullevi FKSWE
Philipp Westphal93Trollhättan FIKSWE
 
M Spjut6
André Bergenhem03IFK HalmstadSWE
Hampus Nordstedt Kjell00IFK HalmstadSWE42.47
Alexander Ottosson87Klippans FKSWE65.89
Michael Robisch66Ljungby FIKSWE
Agustin Hilmersson03IK OrientSWE42.45
Philipp Westphal93Trollhättan FIKSWE39.01
 
P19 100m6
Anthon Bokelund Singh04IFK GöteborgSWE11.40
Isac Svensson04IFK HalmstadSWE11,66
Linus Pihl03Lerum FriidrottSWE11.26
Jacob Thelander03Ljungby FIKSWE10.94
Simon Johansson04Varbergs GIFSWE
Moltas Strömberg03IFK VäxjöSWE11.43
 
P19 200m5
Benjamin Kadestål03IK FinishSWE23.87
Anthon Bokelund Singh04IFK GöteborgSWE23.11
Alexander Pilgrim03Hammarby IFSWE21.96
Linus Pihl03Lerum FriidrottSWE22.34
Elias Wennolf03IFK LundSWE23.09
 
P19 400m3
Filip Engström04Hammarby IFSWE53.36
Alexander Pilgrim03Hammarby IFSWE49.11
Valter Kjellberg04Turebergs FKSWE51.09
 
P19 800m2
Albin Lago03Höörs ISSWE
Arvid Jiwestam04Åhus FIKSWE2:01.30
 
P19 1500m1
Dan Breen Kamkong03AustralienAUS4:17
 
P19 110m häck4
Edvin Assarsson04Eslövs AISWE
Isac Svensson04IFK HalmstadSWE15.34
Arvid Wändesjö03Hammarby IFSWE14.15
Nils Thorin03Örgryte ISSWE14.41
 
P19 400m häck3
Tristan Heno04IFK GöteborgSWE
Noah Bucht Wesslén03Hammarby IFSWE58.16
Nils Ekström03IFK LundSWE57.98
 
P19 Längd7
Samuel Ekelund03Eslövs AISWE7.14
Isac Svensson04IFK HalmstadSWE6.74
Arvid Wändesjö03Hammarby IFSWE7.10
Jacob Thelander03Ljungby FIKSWE7.17
Agustin Hilmersson03IK OrientSWE6.42
Simon Johansson04Varbergs GIFSWE
Moltas Strömberg03IFK VäxjöSWE6.07
 
P19 Kula1
André Bergenhem03IFK HalmstadSWE12.07
 
P19 Diskus1
André Bergenhem03IFK HalmstadSWE38.59
 
P19 Slägga1
Jakob Johansson04Varbergs GIFSWE50.70
 
P17 100m5
Ludvig Palmkvist05IFK HalmstadSWE
Linus Wahl05Lerum FriidrottSWE12.18
Oscar Björkman Schölin05Mölndals AIKSWE11.30
Linus Elvesson06Varbergs GIFSWE11.94
Anas Muse05IFK VäxjöSWE12.11
 
P17 200m3
Ludvig Palmkvist05IFK HalmstadSWE24.06
Oscar Björkman Schölin05Mölndals AIKSWE23.23
Anas Muse05IFK VäxjöSWE
 
P17 400m6
David Lövdahl05IFK HalmstadSWE
Edvin Håkansson05IFK HalmstadSWE53.65
Gabriel Hanfler06IFK HelsingborgSWE55sek
Elias Mulot05Malmö AISWE52.76
Melker Bernhardsson05IFK VäxjöSWE
Albin Freiholtz06Trollhättan FIKSWE
 
P17 800m4
David Lövdahl05IFK HalmstadSWE
Gabriel Hanfler06IFK HelsingborgSWE2:08.35
Anton Petersson06Hässelby SKSWE2:02.82
Albin Freiholtz06Trollhättan FIKSWE2:03.58
 
P17 1500m0
 
P17 110m häck1
Alexander Carlsson05IFK HalmstadSWE
 
P17 Häck 300m6
Ludvig Palmkvist05IFK HalmstadSWE41.75
Linus Wahl05Lerum FriidrottSWE41.78
Morgan Lindstedt05Malmö AISWE41.76
Elias Mulot05Malmö AISWE41.39
Alfred Andersson06Varbergs GIFSWE47.35
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIFSWE
 
P17 Höjd4
Edvin Håkansson05IFK HalmstadSWE1.77
Seth Svensson05Varbergs GIFSWE1.73
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIFSWE
Albin Freiholtz06Trollhättan FIKSWE1.80
 
P17 Stav4
Ludvig Palmkvist05IFK HalmstadSWE3.40
Alexander Carlsson05IFK HalmstadSWE3.60
Gabriel Torgersson05IF KvilleSWE4.20
Elliot Lindbom05Lerum FriidrottSWE4.20
 
P17 Längd3
Ludvig Palmkvist05IFK HalmstadSWE6.02
Melker Jensfelt06Malmö AISWE6.69
Melker Bernhardsson05IFK VäxjöSWE5.20
 
P17 Tresteg3
David Lövdahl05IFK HalmstadSWE
Edvin Håkansson05IFK HalmstadSWE12.10
Linus Wahl05Lerum FriidrottSWE12.65
 
P17 Kula1
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIFSWE
 
P17 Diskus1
Linus Wahl05Lerum FriidrottSWE
 
P17 Slägga0
 
P17 Spjut0
 
P15 80m12
Ivano Bevanda07Eslövs AISWE9.33
William Pålsson08IFK HalmstadSWE
Marcel Naim08IFK HalmstadSWE
Tim Björk Schwabe07IFK HelsingborgSWE9.89
Gustav Appelgren08Laholm IFSWE11.08
Ivar Fransson Larsson07Lerum FriidrottSWE9.72
Bram Persson07IFK LundSWE9.64
Nino Radosavljevic08Malmö AISWE9.89
Loke Bergström08Malmö AISWE10.07
Kalle Thyrman07IF RigorSWE9.86
Kevin Nordin07IFK VäxjöSWE
Algot Flodmark08IK YmerSWE10.19
 
P15 300m7
Ivano Bevanda07Eslövs AISWE36.40
Ivar Fransson Larsson07Lerum FriidrottSWE38.43
Nino Radosavljevic08Malmö AISWE38.75
Kalle Thyrman07IF RigorSWE38.49
Malte Zettergren07Varbergs GIFSWE38.95
Algot Flodmark08IK YmerSWE40.13
Vincent Almqvist08Trollhättan FIKSWE40.12
 
P15 800m3
Algot Tersing08Trollhättan FIKSWE
Linus Pålsson08Trollhättan FIKSWE2:31.18
Vincent Almqvist08Trollhättan FIKSWE2:19.17
 
P15 1500m2
Algot Tersing08Trollhättan FIKSWE
Linus Pålsson08Trollhättan FIKSWE
 
P15 Häck 80m4
Lucas Andersson07IFK HalmstadSWE
Gustav Appelgren08Laholm IFSWE14.61
August Thompson08Malmö AISWE12.76
Vincent Almqvist08Trollhättan FIKSWE
 
P15 Häck 300m4
Rasmus Arnell07IFK GöteborgSWE45.37
Kalle Thyrman07IF RigorSWE42.04
Malte Zettergren07Varbergs GIFSWE43.94
Eskil Ekström07Trollhättan FIKSWE42.16
 
P15 Höjd1
Caspian Sanderberg07IKHP HuskvarnaSWE1.70
 
P15 Stav2
Rasmus Arnell07IFK GöteborgSWE
Kevin Nordin07IFK VäxjöSWE3.20
 
P15 Längd7
Lucas Andersson07IFK HalmstadSWE
William Pålsson08IFK HalmstadSWE
Marcel Naim08IFK HalmstadSWE
Tim Björk Schwabe07IFK HelsingborgSWE5.37
August Thompson08Malmö AISWE4.91
Sebastian Kjellberg07IF RigorSWE5.82
Malte Zettergren07Varbergs GIFSWE5.67
 
P15 Tresteg1
Tim Björk Schwabe07IFK HelsingborgSWE10.58
 
P15 Kula5
Caspian Sanderberg07IKHP HuskvarnaSWE13.66
Lucas Andersson07IFK HalmstadSWE11.15
Marcel Naim08IFK HalmstadSWE
Gustav Appelgren08Laholm IFSWE7.89
Kevin Nordin07IFK VäxjöSWE12.10
 
P15 Diskus3
Rasmus Arnell07IFK GöteborgSWE
Lucas Andersson07IFK HalmstadSWE35.75
Gustav Appelgren08Laholm IFSWE20.62
 
P15 Slägga3
Lucas Andersson07IFK HalmstadSWE
Gustav Appelgren08Laholm IFSWE18.93
Kevin Nordin07IFK VäxjöSWE
 
P15 Spjut5
Rasmus Arnell07IFK GöteborgSWE34.49
Caspian Sanderberg07IKHP HuskvarnaSWE47.06
Lucas Andersson07IFK HalmstadSWE38.37
Loke Bergström08Malmö AISWE42.34
Kevin Nordin07IFK VäxjöSWE31.26
 
P13 60m7
Malte Johnsson09Båstads GoIFSWE9.86
Oscar Henriksson09IK FinishSWE8.25
Björn Roth09IFK GöteborgSWE
Filip Englund09Malmö AISWE8.04
Carl Björk09Malmö AISWE8.46
Albert Carling09IFK VäxjöSWE
Malte Håkansson09Åhus FIKSWE8.12
 
P13 200m7
Oscar Henriksson09IK FinishSWE
Filip Englund09Malmö AISWE26.23
Carl Björk09Malmö AISWE27.25
Victor Hansson09IF RigorSWE
Albert Carling09IFK VäxjöSWE
Axel Danarö09Åhus FIKSWE
Malte Håkansson09Åhus FIKSWE
 
P13 600m3
Eric Andersson09Båstads GoIFSWE1:52.66
Silas Andersson10Falkenbergs IKSWE1:36.68
Noel Henriksson10Falkenbergs IKSWE1:47.42
 
P13 Häck 60m2
Gabriel Åbjörnsson09IFK HelsingborgSWE10.63
Axel Åhman09IFK VäxjöSWE11.46
 
P13 Höjd2
Carl Björk09Malmö AISWE1.49
Victor Hansson09IF RigorSWE1.42
 
P13 Stav3
Björn Roth09IFK GöteborgSWE2.66
Samuel Härkegård Wulff09Mälarhöjdens IKSWE2.56
Linus Bernhardsson09IFK VäxjöSWE2.27
 
P13 Längd7
Malte Johnsson09Båstads GoIFSWE3.74
Oscar Henriksson09IK FinishSWE5.07
Carl Björk09Malmö AISWE4.99
Samuel Härkegård Wulff09Mälarhöjdens IKSWE3.95
Victor Hansson09IF RigorSWE
Axel Åhman09IFK VäxjöSWE4.10
Malte Håkansson09Åhus FIKSWE5.42
 
P13 Tresteg5
Silas Andersson10Falkenbergs IKSWE9.75
Benjamin Henriksson11IK FinishSWE
Alexandro Thorkéll09IFK HelsingborgSWE10.57
Gabriel Åbjörnsson09IFK HelsingborgSWE10.48
Axel Åhman09IFK VäxjöSWE
 
P13 Kula0
 
P13 Diskus7
Eric Andersson09Båstads GoIFSWE19.07
Ludvig Persson10UF ContactSWE
William Revenhäll10Falkenbergs IKSWE24.10
Alexandro Thorkéll09IFK HelsingborgSWE25.50
Elias Landälv09IFK HelsingborgSWE26.06
Axel Åhman09IFK VäxjöSWE25.44
Tiger Odéhn10Ystads IFSWE25.55
 
P13 Spjut5
William Revenhäll10Falkenbergs IKSWE25.15
Samuel Härkegård Wulff09Mälarhöjdens IKSWE26.80
Victor Hansson09IF RigorSWE24.19
Axel Åhman09IFK VäxjöSWE
Albert Carling09IFK VäxjöSWE17.39
 
P12 60m6
Isac Sehlstedt10Falkenbergs IKSWE8.24
Ludvig Frieberg10IK FinishSWE9.41
Alve Weber10IFK HalmstadSWE8.82
Anton Söderberg10IFK HalmstadSWE9.09
Hugo Carlsson10IFK HalmstadSWE
Hugo Öhrvall10IFK HalmstadSWE
 
P12 200m7
Isac Sehlstedt10Falkenbergs IKSWE26.93
Ludvig Frieberg10IK FinishSWE30.80
Benjamin Henriksson11IK FinishSWE29.67
Alve Weber10IFK HalmstadSWE29.37
Anton Söderberg10IFK HalmstadSWE
Hugo Carlsson10IFK HalmstadSWE
Hugo Öhrvall10IFK HalmstadSWE
 
P12 Häck 60m4
Ludvig Persson10UF ContactSWE
Silas Andersson10Falkenbergs IKSWE10.23
Anton Söderberg10IFK HalmstadSWE
Ebbe Jägerström10Varbergs GIFSWE
 
P12 Höjd3
Isac Sehlstedt10Falkenbergs IKSWE1.39
Ludvig Frieberg10IK FinishSWE1.31
Alve Weber10IFK HalmstadSWE1.33
 
P12 Längd7
Ludvig Persson10UF ContactSWE
Isac Sehlstedt10Falkenbergs IKSWE5.44
Noel Henriksson10Falkenbergs IKSWE4.44
William Revenhäll10Falkenbergs IKSWE4.07
Anton Söderberg10IFK HalmstadSWE3.92
Hugo Carlsson10IFK HalmstadSWE
Ebbe Jägerström10Varbergs GIFSWE
 
P12 Kula4
Ludvig Persson10UF ContactSWE
Isac Sehlstedt10Falkenbergs IKSWE
Ebbe Jägerström10Varbergs GIFSWE7.50
Tiger Odéhn10Ystads IFSWE9.63
 
P11 60m5
Benjamin Henriksson11IK FinishSWE8.74
Charlie Selstad11IFK HalmstadSWE
Victor Ruthberg11IFK HalmstadSWE
Noa Ek11IFK HalmstadSWE
Mille Persson11IFK HalmstadSWE
 
P11 400m2
Charlie Selstad11IFK HalmstadSWE
Noa Ek11IFK HalmstadSWE
 
P11 Längd5
Benjamin Henriksson11IK FinishSWE4.73
Charlie Selstad11IFK HalmstadSWE
Victor Ruthberg11IFK HalmstadSWE
Noa Ek11IFK HalmstadSWE
Mille Persson11IFK HalmstadSWE
 
P11 Boll4
Charlie Selstad11IFK HalmstadSWE
Victor Ruthberg11IFK HalmstadSWE
Noa Ek11IFK HalmstadSWE
Mille Persson11IFK HalmstadSWE
 
P10 60m4
Filip Brandt12Båstads GoIFSWE
Valter Farnestam12IK FinishSWE9.63
Elias Jergel12IF KvilleSWE10.14
Theo Radosavljevic12Malmö AISWE9.14
 
P10 400m3
Filip Brandt12Båstads GoIFSWE
Valter Farnestam12IK FinishSWE1.19,89
Elias Jergel12IF KvilleSWE
 
P10 Längd4
Filip Brandt12Båstads GoIFSWE
Elias Jergel12IF KvilleSWE
Theo Radosavljevic12Malmö AISWE4.17
Milton Wåhlberg12IF RigorSWE2.39
 
P10 Boll3
Valter Farnestam12IK FinishSWE28.32
Elias Jergel12IF KvilleSWE
Milton Wåhlberg12IF RigorSWE
 
P9 60m13
Malte Nors14Eksjö Södra IKSWE11.35
Kevin Revenhäll13Falkenbergs IKSWE
Gustav Krantz Elm14IK FinishSWE10.67
Vide Arnback14IK FinishSWE10.54
Vide Weber14IFK HalmstadSWE
Jonathan Andersson13IFK HalmstadSWE
Gustav Andersson13IFK HalmstadSWE
Mio Ek13IFK HalmstadSWE
Nils Björk13IFK HalmstadSWE
Carl Johansson14IFK HalmstadSWE
Josef Hiir-Salakka14Heleneholms IFSWE10.71
Isak Ottosson Ek14IFK HelsingborgSWE10.00
Lukas Jakobsson14Bohus IFSWE10.64
 
P9 400m11
Malte Nors14Eksjö Södra IKSWE1,30;64
Kevin Revenhäll13Falkenbergs IKSWE
Gustav Krantz Elm14IK FinishSWE1:27.23
Vide Arnback14IK FinishSWE1:27.38
Jonathan Andersson13IFK HalmstadSWE
Gustav Andersson13IFK HalmstadSWE
Mio Ek13IFK HalmstadSWE
Nils Björk13IFK HalmstadSWE
Josef Hiir-Salakka14Heleneholms IFSWE1:24.33
Isak Ottosson Ek14IFK HelsingborgSWE1:22.76
Lukas Jakobsson14Bohus IFSWE
 
P9 Längd13
Malte Nors14Eksjö Södra IKSWE2.26
Kevin Revenhäll13Falkenbergs IKSWE2.87
Gustav Krantz Elm14IK FinishSWE3.33
Vide Arnback14IK FinishSWE2.91
Vide Weber14IFK HalmstadSWE3.18
Jonathan Andersson13IFK HalmstadSWE2.60
Gustav Andersson13IFK HalmstadSWE
Mio Ek13IFK HalmstadSWE
Nils Björk13IFK HalmstadSWE
Carl Johansson14IFK HalmstadSWE
Josef Hiir-Salakka14Heleneholms IFSWE
Isak Ottosson Ek14IFK HelsingborgSWE3.31
Lukas Jakobsson14Bohus IFSWE2.67
 
P9 Boll13
Malte Nors14Eksjö Södra IKSWE18,34
Kevin Revenhäll13Falkenbergs IKSWE
Gustav Krantz Elm14IK FinishSWE25,45
Vide Arnback14IK FinishSWE24.27
Vide Weber14IFK HalmstadSWE
Jonathan Andersson13IFK HalmstadSWE
Gustav Andersson13IFK HalmstadSWE
Mio Ek13IFK HalmstadSWE
Nils Björk13IFK HalmstadSWE
Carl Johansson14IFK HalmstadSWE
Josef Hiir-Salakka14Heleneholms IFSWE
Isak Ottosson Ek14IFK HelsingborgSWE
Lukas Jakobsson14Bohus IFSWE
 
K 100m10
Marie Hansson80IK FinishSWE13.54
Ioanna Motschan-Armen97IFK GöteborgSWE
Anna Lokrantz91IFK GöteborgSWE
Wilma Rosenquist01Malmö AISWE11.83
Elin Hallbjörner02Ullevi FKSWE
Helmi Hjortbäck05Ullevi FKSWE12.18
Emelie Rantzow98IK YmerSWE
Zarah Buchvald95Hvidovre AtletikDEN12,02
Misja Jensen01Hvidovre AtletikDEN13.36
Sarah Sækmose02Vejle IFDEN12,76
 
K 200m13
Noomi Bergman09Hälle IFSWE27.46
Elina Bergman01Hälle IFSWE
Xana Baxter06Hässelby SKSWE25.92
Julia Englund06Malmö AISWE25.93
Linnea Englund06Malmö AISWE24.60
Moa Wirstedt07Malmö AISWE26.14
Ellinor Wennolf08Malmö AISWE26.14
Michelle De Silva99Mölndals AIKSWE
Emelie Öberg97Ullevi FKSWE
Ebba Magnusson01Ullevi FKSWE25.90
Helmi Hjortbäck05Ullevi FKSWE24.98
Orsolya Gaal82Varbergs GIFSWE28.97
Emelie Rantzow98IK YmerSWE
 
K 400m4
Emelie Lundin90IFK HelsingborgSWE
Emilia Mandl04Malmö AISWE57.90
Elin Pihlström06Malmö AISWE56.85
Orsolya Gaal82Varbergs GIFSWE
 
K 800m2
Isabel Jacobsen87Falkenbergs IKSWE2:27.38
Ida Ekroth96Upsala IFSWE2:20.19
 
K 1500m0
 
K 100m häck5
Johanna Carlsson94IFK HelsingborgSWE14.18
Alva von Gerber00Huddinge AISSWE14.21
Elin Lindeblad95Kalmar SKSWE14.15
Ebba Magnusson01Ullevi FKSWE14.22
Kajsa Karila02Ullevi FKSWE
 
K 400m häck5
Ioanna Motschan-Armen97IFK GöteborgSWE
Ella Hagman02Huddinge AISSWE
Felicia Ascard96Malmö AISWE
Emelie Öberg97Ullevi FKSWE63.67
Ebba Åhman02IK YmerSWE1.01.28
 
K Höjd6
Tindra Redenfors03IFK HalmstadSWE1.56
Hanna Dahlin04IFK HalmstadSWE1.50
Emma Rosgardt04Mölndals AIKSWE1.50
Ingrid Ronge04IF RigorSWE1.76
Rikke Andersen98Sparta AtletikDEN1,71
Sara Bleibach Olsen01Sparta AtletikDEN1,60
 
K Stav7
Ida Jexe Ek04IFK HalmstadSWE3.50
Alannah Hellstadius04Hammarby IFSWE3.32
Linnea Jönsson99IFK HelsingborgSWE4.07
Gabriella Jönsson01IFK HelsingborgSWE4.30
Sofia Olsson04IF RigorSWE3.25
Klara Hillman04IF RigorSWE2.99
Annika Jönsson96Spårvägens FKSWE3.78
 
K Längd4
Ida Nilsson98Mölndals AIKSWE5.37
Emilia Hammarström96Örgryte ISSWE6.05
Jenny Lestander98Örgryte ISSWE6.04
Cajsa Augustsson02Örgryte ISSWE6.16
 
K Tresteg4
Victoria Jacobsson97Ullevi FKSWE11.60
Lisa Weyhenmeyer00Upsala IFSWE11.71
Vendela von Corswant93Örgryte ISSWE
Jenny Lestander98Örgryte ISSWE12.31
 
K Kula1
Alva Sundström02Ljungby FIKSWE11,83
 
K Diskus0
 
K Slägga4
Alicia Byström01Hässleholms AISSWE
Hanna Grönwall99Malmö AISWE44.80
Ebba Molinder00Mölndals AIKSWE49.55
Luana Lund Klaric99Ullevi FKSWE57.08
 
K Spjut6
Natalie Claesson92Klippans FKSWE
Evelina Wikell03Mölndals AIKSWE
Alma Olsson04IF RigorSWE31.87
Sophie Reid02IK YmerSWE
Stina Jacobson00Örgryte ISSWE46,86
Amanda Nilsson99Örgryte ISSWE
 
F19 100m6
Ella Axén03Hovslätts IKSWE12.69
Ida Staafgård03Malmö AISWE12.11
Elin Molinder04Mölndals AIKSWE12.93
Wilma Svensson03Oskarshamns SKSWE11.95
Ella Feldthusen03Trollhättan FIKSWE13.83
Jenny Olausson04Trollhättan FIKSWE14.76
 
F19 200m6
Emilia Franzén04Klippans FKSWE24.52
Ida Staafgård03Malmö AISWE24.61
Wilma Svensson03Oskarshamns SKSWE25.27
Elvira Tanderud04Ullevi FKSWE23.88
Ella Feldthusen03Trollhättan FIKSWE29.38
Jenny Olausson04Trollhättan FIKSWE30.26
 
F19 400m2
Una Ademovic04Malmö AISWE1:01.76
Amanda Ehrnborg04Mölndals AIKSWE1:01.19
 
F19 800m0
 
F19 1500m0
 
F19 100m häck2
Tilda Lilja03IFK HelsingborgSWE15.93
Elin Molinder04Mölndals AIKSWE16.84
 
F19 400m häck2
Elin Joabsson04IFK VäxjöSWE
Hanna Joabsson04IFK VäxjöSWE
 
F19 Längd3
Ida Jexe Ek04IFK HalmstadSWE5.58
Matilda Åkerman04IFK HalmstadSWE4.98
Ella Jovanovic04Malmö AISWE5.15
 
F19 Kula1
Elin Rydqvist04IFK HalmstadSWE
 
F19 Diskus1
Johanna Emanuelsson03Villstad GIFSWE42.03
 
F19 Slägga4
Tilde Grönwall04IK FinishSWE46.82
Elin Rydqvist04IFK HalmstadSWE43.16
Tea Löfman03Malmö AISWE60.98
Amanda Ehn04IK YmerSWE36.84
 
F17 100m5
Moa Knutsson06IFK HalmstadSWE13.82
Agnes Bylander05Ljungby FIKSWE
Ebba Holgersson06IFK LundSWE13.33
Klara Håkansson05IK OrientSWE13.23
Elin Lövenklev06Varbergs GIFSWE13.48
 
F17 200m11
Tindra Ladestam05IFK GöteborgSWE
Vilma Jexe Ek07IFK HalmstadSWE30.38
Moa Knutsson06IFK HalmstadSWE28.63
Ellen Schoug05Hälle IFSWE25.90
Leia Holm05Lerum FriidrottSWE
Lova Elwing06Ljungby FIKSWE
Ebba Holgersson06IFK LundSWE27.45
Klara Håkansson05IK OrientSWE
Elin Lövenklev06Varbergs GIFSWE
Felicia Björk06Varbergs GIFSWE
Siri Lindgren08Åhus FIKSWE28.55
 
F17 400m2
Tindra Ladestam05IFK GöteborgSWE
Elenie Carlsson05IFK VäxjöSWE56.92
 
F17 800m4
Moa Andersson06IFK HalmstadSWE
Ebba Giller06Varbergs GIFSWE
Clara Gullbrantz06Ängelholms IFSWE
Lovisa Nilsson06Trollhättan FIKSWE2:31.13
 
F17 1500m1
Lovisa Nilsson06Trollhättan FIKSWE5:09.65
 
F17 100m häck4
Ann-Kathrine Bergenhem05IFK HalmstadSWE15.62
Lova Elwing06Ljungby FIKSWE
Sigrid Carlsson06Mölndals AIKSWE16.44
Olivia Hansén06IF UddSWE15.29
 
F17 Häck 300m4
Emma Löfkvist05Heleneholms IFSWE
Sigrid Carlsson06Mölndals AIKSWE49.84
Olivia Hansén06IF UddSWE46.41
Elenie Carlsson05IFK VäxjöSWE
 
F17 Höjd2
Ann-Kathrine Bergenhem05IFK HalmstadSWE158
Moa Andersson06IFK HalmstadSWE
 
F17 Stav3
Elin Jansson05Lerum FriidrottSWE3.00
Jenny Lundin06IF RigorSWE3.20
Ellen Rosenberg06IFK VäxjöSWE3.13
 
F17 Längd11
Alma Falck06IFK HalmstadSWE
Moa Andersson06IFK HalmstadSWE4.80
Emma Löfkvist05Heleneholms IFSWE5.06
Annie Thorkéll06IFK HelsingborgSWE5.25
Xana Baxter06Hässelby SKSWE5.08
Josefine Holmesson05Lerum FriidrottSWE
Leia Holm05Lerum FriidrottSWE
Lova Elwing06Ljungby FIKSWE
Klara Håkansson05IK OrientSWE4.90
Agnes Frostberg06IF RigorSWE5.23
Linnea Johansson06Varbergs GIFSWE4.40
 
F17 Tresteg4
Agnes Frostberg06IF RigorSWE9.94
Linnea Johansson06Varbergs GIFSWE
Felicia Björk06Varbergs GIFSWE
Ronja Rickardsson05IFK VäxjöSWE10.27
 
F17 Kula5
Ann-Kathrine Bergenhem05IFK HalmstadSWE10.21
Annie Thorkéll06IFK HelsingborgSWE13.40
Alice Bengtsson05Lerum FriidrottSWE
Josefine Holmesson05Lerum FriidrottSWE10.82
Ronja Rickardsson05IFK VäxjöSWE13.57
 
F17 Diskus8
Thea Grangéus06Falkenbergs IKSWE
Moa Knutsson06IFK HalmstadSWE
Linnea Colliander05IFK HalmstadSWE19.79
Alice Bengtsson05Lerum FriidrottSWE
Josefine Holmesson05Lerum FriidrottSWE
Ronja Rickardsson05IFK VäxjöSWE
Amanda Cederlöf05IFK VäxjöSWE
Anna Askencrantz06IFK VäxjöSWE
 
F17 Slägga6
Linnea Colliander05IFK HalmstadSWE21.52
Joanna Ek05IFK HelsingborgSWE
Alice Bengtsson05Lerum FriidrottSWE44.31
Josefine Holmesson05Lerum FriidrottSWE
Elvira Hall06Ljungby FIKSWE38.94
Linnéa Fohlén Gladh06Trollhättan FIKSWE56.41
 
F17 Spjut5
Thea Grangéus06Falkenbergs IKSWE31.35
Linn Svedberg Jarlhage05Falkenbergs IKSWE43.82
Alma Falck06IFK HalmstadSWE
Moa Andersson06IFK HalmstadSWE
Agnes Bylander05Ljungby FIKSWE33.52
 
F15 80m15
Ebba Holmén08IFK GöteborgSWE
Zuzanna Draus07IFK HalmstadSWE11.70
Enya Jonsson08IFK HelsingborgSWE10.81
Märta Rhodin07Lerum FriidrottSWE11.01
Ida Henricsson07Ljungby FIKSWE
Tinja Strandmark08Ljungby FIKSWE
Moa Wirstedt07Malmö AISWE10.24
Ellinor Wennolf08Malmö AISWE10.13
Binta Jammeh08Malmö AISWE10.67
Milene Rosberg07Malmö AISWE11.09
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FISWE11.28
Thea Rönnmark07IFK VäxjöSWE
Saga Andersson08IK YmerSWE10.50
Nova Hedin08Åhus FIKSWE11.77
Alma Bernlo08Trollhättan FIKSWE
 
F15 300m8
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04SWE43.71
Ida Gustafsson08IKHP HuskvarnaSWE
Enya Jonsson08IFK HelsingborgSWE
Märta Rhodin07Lerum FriidrottSWE44.16
Stina Johansson08Ljungby FIKSWE48.45
Milene Rosberg07Malmö AISWE46.16
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FISWE43.95
Agnete Vibe Bertelsen08Vejle IFDEN45,12
 
F15 800m6
Olivia Lindgren08Falkenbergs IKSWE3:04.72
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04SWE2:29.15
Emmy Ellbring08Ljungby FIKSWE2:27.87
Alice Gossner08Malmö AISWE2:36.60
Alma Winroth08IFK VäxjöSWE2:32.22
Vilma Atthage07Ängelholms IFSWE2:35.82
 
F15 1500m3
Lova Nilsson07IS GötaSWE
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04SWE5:09.88
Emmy Ellbring08Ljungby FIKSWE5:12.64
 
F15 Häck 80m9
Sofia Nilsson07IFK HalmstadSWE
Tuva Grimheden07Högby IFSWE12.86
Tinja Strandmark08Ljungby FIKSWE
Ebba Elm08Malmö AISWE12.83
Bella Gisel07Malmö AISWE12.55
Binta Jammeh08Malmö AISWE12.66
Elin Giebat07IK OrientSWE13.08
Elin Larsson08IF RigorSWE
Saga Andersson08IK YmerSWE12.98
 
F15 Häck 300m4
Olivia Lindgren08Falkenbergs IKSWE
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04SWE49.03
Leila Hadzalic07IFK HalmstadSWE
Ebba Elm08Malmö AISWE
 
F15 Höjd9
Lova Nilsson07IS GötaSWE1.42
Ida Gustafsson08IKHP HuskvarnaSWE1.51
Elli Eriksson07IFK HalmstadSWE
Sofia Nilsson07IFK HalmstadSWE
Tuva Grimheden07Högby IFSWE1.50
Stina Johansson08Ljungby FIKSWE1.41
Ebba Elm08Malmö AISWE1.45
Elin Giebat07IK OrientSWE1.52
Elin Larsson08IF RigorSWE1.47
 
F15 Stav7
Wilma Blom07IKHP HuskvarnaSWE2.63
Vilma Jexe Ek07IFK HalmstadSWE2.20
Zuzanna Draus07IFK HalmstadSWE1.80
Sofia Nilsson07IFK HalmstadSWE
Tuva Grimheden07Högby IFSWE2.80
Ellinor Wennolf08Malmö AISWE2.77
Bella Gisel07Malmö AISWE2.90
 
F15 Längd20
Maja Jönsson08Båstads GoIFSWE3.97
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04SWE4.74
Ida Gustafsson08IKHP HuskvarnaSWE4.66
Vilma Jexe Ek07IFK HalmstadSWE
Elli Eriksson07IFK HalmstadSWE
Leila Hadzalic07IFK HalmstadSWE
Sofia Nilsson07IFK HalmstadSWE
Enya Jonsson08IFK HelsingborgSWE4.59
Tuva Grimheden07Högby IFSWE4.13
Ida Henricsson07Ljungby FIKSWE
Tinja Strandmark08Ljungby FIKSWE4.68
Moa Wirstedt07Malmö AISWE4.82
Bella Gisel07Malmö AISWE4.77
Binta Jammeh08Malmö AISWE5.12
Elin Giebat07IK OrientSWE4,84
Thea Arkdal Ranebro07IF RigorSWE4.72
Alma Winroth08IFK VäxjöSWE3.75
Saga Andersson08IK YmerSWE5.00
Siri Lindgren08Åhus FIKSWE4.91
Alma Bernlo08Trollhättan FIKSWE
 
F15 Tresteg9
Ebba Holmén08IFK GöteborgSWE
Ida Gustafsson08IKHP HuskvarnaSWE9.70
Wilma Blom07IKHP HuskvarnaSWE
Tinja Strandmark08Ljungby FIKSWE9.55
Emilia Wåhlberg08IF RigorSWE9.46
Thea Arkdal Ranebro07IF RigorSWE10.48
Thea Rönnmark07IFK VäxjöSWE
Saga Andersson08IK YmerSWE9.58
Agnete Vibe Bertelsen08Vejle IFDEN10,25
 
F15 Kula8
Misa Widetoft07Habo Friidrott 04SWE8.00
Ida Gustafsson08IKHP HuskvarnaSWE8.44
Elli Eriksson07IFK HalmstadSWE
Alice Nilsson07Heleneholms IFSWE9.33
Tuva Grimheden07Högby IFSWE9.45
Elsa Lundquist07Malmö AISWE9.00
Elin Larsson08IF RigorSWE11.03
Alva Hedin07IFK VäxjöSWE9.04
 
F15 Diskus7
Misa Widetoft07Habo Friidrott 04SWE26.60
Ida Gustafsson08IKHP HuskvarnaSWE29.75
Agnes Bengtsson07IFK HalmstadSWE
Alice Nilsson07Heleneholms IFSWE31.59
Elsa Lundquist07Malmö AISWE25.53
Elin Larsson08IF RigorSWE
Alva Hedin07IFK VäxjöSWE24.06
 
F15 Slägga6
Ottilia Thorell08Eksjö Södra IKSWE36.74
Leila Hadzalic07IFK HalmstadSWE
Sofia Nilsson07IFK HalmstadSWE
Erica Lejon07IK HindenSWE43.11
Savannah Karström09KFUM KristianstadSWE
Nova Hedin08Åhus FIKSWE25.02
 
F15 Spjut10
Misa Widetoft07Habo Friidrott 04SWE31.87
Vilma Jexe Ek07IFK HalmstadSWE
Elli Eriksson07IFK HalmstadSWE
Zuzanna Draus07IFK HalmstadSWE
Enya Jonsson08IFK HelsingborgSWE19.13
Bella Gisel07Malmö AISWE29.31
Elin Giebat07IK OrientSWE25.29
Emilia Wåhlberg08IF RigorSWE24.80
Thea Rönnmark07IFK VäxjöSWE
Nova Hedin08Åhus FIKSWE28.31
 
F13 60m9
Elin Orsander09Falkenbergs IKSWE
Ella Wågstam09IK FinishSWE9.13
Astrid Hansson09IFK HalmstadSWE9.14
Denise Sevin Demir09IFK HalmstadSWE
Emelie Edhag09IFK HalmstadSWE10.24
Meja Askestam09Wärnamo SKSWE8.54
Freya Skog09IFK VäxjöSWE9.01
Jonna Svensson09Trollhättan FIKSWE
Isabella Jakobsson09Bohus IFSWE9.27
 
F13 200m12
Hjördis Selldén Torle09Båstads GoIFSWE
Elin Orsander09Falkenbergs IKSWE
Ella Wågstam09IK FinishSWE31.46
Astrid Hansson09IFK HalmstadSWE31.27
Denise Sevin Demir09IFK HalmstadSWE
Vilma Tilander09IFK HalmstadSWE
Emelie Edhag09IFK HalmstadSWE
Meja Askestam09Wärnamo SKSWE
Smilla Bernhardsson09IFK VäxjöSWE30.14
Freya Skog09IFK VäxjöSWE30.45
Jonna Svensson09Trollhättan FIKSWE29.54
Isabella Jakobsson09Bohus IFSWE32.11
 
F13 600m7
Denise Sevin Demir09IFK HalmstadSWE
Vilma Tilander09IFK HalmstadSWE
Emelie Edhag09IFK HalmstadSWE
Signe Lindblad10Laholm IFSWE
Lovisa Gossner10Malmö AISWE2:05.39
Jonna Svensson09Trollhättan FIKSWE1:55.24
Ester Nyberger10Älta IFSWE1:58
 
F13 Häck 60m3
Astrid Hansson09IFK HalmstadSWE
Denise Sevin Demir09IFK HalmstadSWE
Ester Drott Ripoll09IFK LundSWE10.68
 
F13 Höjd2
Astrid Hansson09IFK HalmstadSWE
Astrid Ramstedt09Varbergs GIFSWE1.15
 
F13 Stav4
Hjördis Selldén Torle09Båstads GoIFSWE2.64
Linnéa Holmén09IFK GöteborgSWE2.10
Smilla Bernhardsson09IFK VäxjöSWE2.10
Freya Skog09IFK VäxjöSWE2.10
 
F13 Längd10
Hjördis Selldén Torle09Båstads GoIFSWE4.46
Meja Grangéus09Falkenbergs IKSWE3.61
Elin Orsander09Falkenbergs IKSWE
Ella Wågstam09IK FinishSWE4.29
Astrid Hansson09IFK HalmstadSWE3.93
Denise Sevin Demir09IFK HalmstadSWE
Astrid Ramstedt09Varbergs GIFSWE3.38
Smilla Bernhardsson09IFK VäxjöSWE3.98
Freya Skog09IFK VäxjöSWE4.55
Isabella Jakobsson09Bohus IFSWE3.65
 
F13 Tresteg6
Olivia Krantz Elm11IK FinishSWE
Ella Wågstam09IK FinishSWE9.22
Denise Sevin Demir09IFK HalmstadSWE
Miranda Möllborn10IFK HalmstadSWE
Alice Bengtsson09Laholm IFSWE6.88
Ester Drott Ripoll09IFK LundSWE8.86
 
F13 Kula6
Josefine Henriksson09Eslövs AISWE9.52
Ella Wågstam09IK FinishSWE8.27
Denise Sevin Demir09IFK HalmstadSWE
Sienna Karström09KFUM KristianstadSWE10.76
Astrid Ramstedt09Varbergs GIFSWE9.10
Emma Nordin09IFK VäxjöSWE
 
F13 Diskus2
Alice Bengtsson09Laholm IFSWE13.09
Sarah Berkani10Malmö AISWE29.97
 
F13 Spjut5
Astrid Hansson09IFK HalmstadSWE21.06
Denise Sevin Demir09IFK HalmstadSWE
Moa Sjöberg10IFK HalmstadSWE
Sienna Karström09KFUM KristianstadSWE37.86
Savannah Karström09KFUM KristianstadSWE27.62
 
F12 60m16
Olivia Ståhl10IFK HalmstadSWE9.23
Telma Tagesson10IFK HalmstadSWE9.75
Agnes Lindholm10IFK HalmstadSWE
Maja Möller10IFK HalmstadSWE9.83
Vega Jarl10IFK HalmstadSWE
Emilia Jansson10IFK HalmstadSWEJa
Miranda Möllborn10IFK HalmstadSWE11.04
Amanda Löfgren10IK HindenSWE9.07
Signe Lindblad10Laholm IFSWE
Sarah Berkani10Malmö AISWE8.33
Lian Öhrnberg10Malmö AISWE9.08
Meja Persson10Malmö AISWE9.03
Nowa Hultin10IFK SävsjöSWE8.98
Alva Zettergren10Varbergs GIFSWE
Thelma Elmeljung10Ängelholms IFSWE9.07
Nikki Wejdrup10Ängelholms IFSWE
 
F12 200m14
Freja Gustafsson11IKHP HuskvarnaSWE31.84
Olivia Ståhl10IFK HalmstadSWE31.53
Agnes Lindholm10IFK HalmstadSWE
Vega Jarl10IFK HalmstadSWE
Emilia Jansson10IFK HalmstadSWEJa
Amanda Löfgren10IK HindenSWE
Signe Lindblad10Laholm IFSWE
Agnes Elm10Malmö AISWE29.85
Sarah Berkani10Malmö AISWE28.94
Lian Öhrnberg10Malmö AISWE32.05
Meja Persson10Malmö AISWE29.51
Nowa Hultin10IFK SävsjöSWE
Alva Zettergren10Varbergs GIFSWE
Nikki Wejdrup10Ängelholms IFSWE
 
F12 Häck 60m8
Alicia Lindgren10Falkenbergs IKSWE14.04
Olivia Ståhl10IFK HalmstadSWE
Vega Jarl10IFK HalmstadSWE
Miranda Möllborn10IFK HalmstadSWE
Agnes Elm10Malmö AISWE
Lian Öhrnberg10Malmö AISWE
Nowa Hultin10IFK SävsjöSWE
Ester Nyberger10Älta IFSWE13.12
 
F12 Höjd7
Olivia Krantz Elm11IK FinishSWE1.30
Olivia Ståhl10IFK HalmstadSWE1.43
Telma Tagesson10IFK HalmstadSWE1.49
Agnes Elm10Malmö AISWE1.35
Nowa Hultin10IFK SävsjöSWE
Ebba Danarö11Åhus FIKSWE1.25
Thelma Elmeljung10Ängelholms IFSWE
 
F12 Längd12
Alicia Lindgren10Falkenbergs IKSWE3.10
Olivia Ståhl10IFK HalmstadSWE4.15
Maja Möller10IFK HalmstadSWE
Vega Jarl10IFK HalmstadSWE
Miranda Möllborn10IFK HalmstadSWE3.11
Amanda Löfgren10IK HindenSWE3.96
Signe Lindblad10Laholm IFSWE
Agnes Elm10Malmö AISWE4.02
Sarah Berkani10Malmö AISWE4.82
Lian Öhrnberg10Malmö AISWE4.11
Nowa Hultin10IFK SävsjöSWE4.21
Thelma Elmeljung10Ängelholms IFSWE4.35
 
F12 Kula9
Freja Gustafsson11IKHP HuskvarnaSWE8.27
Maja Möller10IFK HalmstadSWE
Vega Jarl10IFK HalmstadSWE
Miranda Möllborn10IFK HalmstadSWE5.56
Signe Lindblad10Laholm IFSWE
Sarah Berkani10Malmö AISWE14.03
Lian Öhrnberg10Malmö AISWE6.27
Nowa Hultin10IFK SävsjöSWE8.27
Thelma Elmeljung10Ängelholms IFSWE7.49
 
F11 60m13
Snöfrid Selldén Torle11Båstads GoIFSWE
Elsa Gustafsson11Båstads GoIFSWE
Rut Gustafsson11Båstads GoIFSWE
Ester Nors11Eksjö Södra IKSWE10.08
Olivia Krantz Elm11IK FinishSWE9.60
Saga Widetoft11Habo Friidrott 04SWE9.66
Freja Gustafsson11IKHP HuskvarnaSWE9.39
Lily Björk11IFK HalmstadSWE
Inez Påhlsson11IFK HalmstadSWE
Auma Ching Chong11IFK HalmstadSWE
Ebba Danarö11Åhus FIKSWE9.53
Freja Fridholm11Ängelholms IFSWE
Miranda Jakobsson11Bohus IFSWE9.82
 
F11 400m11
Snöfrid Selldén Torle11Båstads GoIFSWE
Elsa Gustafsson11Båstads GoIFSWE
Rut Gustafsson11Båstads GoIFSWE
Ester Nors11Eksjö Södra IKSWE
Olivia Krantz Elm11IK FinishSWE
Saga Widetoft11Habo Friidrott 04SWE
Auma Ching Chong11IFK HalmstadSWE
Elsa Bjerdahl11IFK HalmstadSWE
Filippa Pode Oreby11Heleneholms IFSWE
Freja Fridholm11Ängelholms IFSWE
Miranda Jakobsson11Bohus IFSWE
 
F11 Längd14
Snöfrid Selldén Torle11Båstads GoIFSWE3.31
Elsa Gustafsson11Båstads GoIFSWE
Rut Gustafsson11Båstads GoIFSWE
Ester Nors11Eksjö Södra IKSWE3.09
Olivia Krantz Elm11IK FinishSWE4.01
Saga Widetoft11Habo Friidrott 04SWE3.79
Freja Gustafsson11IKHP HuskvarnaSWE4.21
Lily Björk11IFK HalmstadSWE3.36
Inez Påhlsson11IFK HalmstadSWE
Auma Ching Chong11IFK HalmstadSWE
Elsa Bjerdahl11IFK HalmstadSWE
Ebba Danarö11Åhus FIKSWE3.88
Freja Fridholm11Ängelholms IFSWE3.37
Miranda Jakobsson11Bohus IFSWE3.90
 
F11 Boll11
Snöfrid Selldén Torle11Båstads GoIFSWE
Elsa Gustafsson11Båstads GoIFSWE
Rut Gustafsson11Båstads GoIFSWE
Olivia Krantz Elm11IK FinishSWE
Saga Widetoft11Habo Friidrott 04SWE
Lily Björk11IFK HalmstadSWE
Inez Påhlsson11IFK HalmstadSWE
Auma Ching Chong11IFK HalmstadSWE
Elsa Bjerdahl11IFK HalmstadSWE
Freja Fridholm11Ängelholms IFSWE
Miranda Jakobsson11Bohus IFSWE
 
F10 60m8
Malva Arnback12IK FinishSWE10.61
Astrid Hansson12IK FinishSWE9.63
Moa Wågstam12IK FinishSWE9.92
Isabella Ståhl12IFK HalmstadSWE9.59
Annie Weber12IFK HalmstadSWE
Shelby Ljungberg12Hälle IFSWE9.62
Hannah Berkani12Malmö AISWE9.69
Hanna Nordin12IFK VäxjöSWE
 
F10 400m6
Malva Arnback12IK FinishSWE1.27,97
Astrid Hansson12IK FinishSWE
Moa Wågstam12IK FinishSWE1.24,79
Isabella Ståhl12IFK HalmstadSWE
Shelby Ljungberg12Hälle IFSWE
Hanna Nordin12IFK VäxjöSWE
 
F10 Längd9
Malva Arnback12IK FinishSWE3.43
Astrid Hansson12IK FinishSWE3.68
Moa Wågstam12IK FinishSWE3.84
Isabella Ståhl12IFK HalmstadSWE3.31
Annie Weber12IFK HalmstadSWE3.48
Shelby Ljungberg12Hälle IFSWE3.69
Hannah Berkani12Malmö AISWE
Hanna Nordin12IFK VäxjöSWE
Tyra Åhman12IFK VäxjöSWE
 
F10 Boll8
Malva Arnback12IK FinishSWE17.70
Astrid Hansson12IK FinishSWE
Moa Wågstam12IK FinishSWE12.25
Isabella Ståhl12IFK HalmstadSWE
Annie Weber12IFK HalmstadSWE
Hannah Berkani12Malmö AISWE
Hanna Nordin12IFK VäxjöSWE
Tyra Åhman12IFK VäxjöSWE
 
F9 60m10
Vera Danker13Falkenbergs IKSWE11.20
Selma Farnestam15IK FinishSWE11.78
Victoria Widetoft13Habo Friidrott 04SWE
Ines Eilind13IFK HalmstadSWE
Clara Hartvigsson13IFK HalmstadSWE
Ronja Studahl13IFK HalmstadSWE
Wilma Möller13IFK HalmstadSWE
Sigrid Lundgren13IFK HalmstadSWE
Bodil Grimheden13Högby IFSWE
Eloise Persson13Malmö AISWE10.30
 
F9 400m9
Vera Danker13Falkenbergs IKSWE
Selma Farnestam15IK FinishSWE1:40.00
Victoria Widetoft13Habo Friidrott 04SWE
Ines Eilind13IFK HalmstadSWE
Clara Hartvigsson13IFK HalmstadSWE
Ronja Studahl13IFK HalmstadSWE
Wilma Möller13IFK HalmstadSWE
Sigrid Lundgren13IFK HalmstadSWE
Bodil Grimheden13Högby IFSWE
 
F9 Längd8
Vera Danker13Falkenbergs IKSWE2.72
Selma Farnestam15IK FinishSWE2.40
Ines Eilind13IFK HalmstadSWE
Clara Hartvigsson13IFK HalmstadSWE
Ronja Studahl13IFK HalmstadSWE
Wilma Möller13IFK HalmstadSWE
Bodil Grimheden13Högby IFSWE1.54
Eloise Persson13Malmö AISWE
 
F9 Boll8
Vera Danker13Falkenbergs IKSWE
Selma Farnestam15IK FinishSWE
Ines Eilind13IFK HalmstadSWE
Clara Hartvigsson13IFK HalmstadSWE
Ronja Studahl13IFK HalmstadSWE
Wilma Möller13IFK HalmstadSWE
Bodil Grimheden13Högby IFSWE
Eloise Persson13Malmö AISWE
 
R1-3 100m0
 
R1-3 200m0
 
S1, U 100m0
 
S1, U 200m0
 
S1, U Längd0
 
S1, U Kula0