Registrera laguppställning här =>
Entried Stafett-SM
Antal starter / Total entries: 295 Printed: Stafett-SM
Antal individer / Total persons: 59
 
M 4 x 100m5
Malmö AI -03Malmö AI
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M 4 x 400m8
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI -03Malmö AI
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
KFUM Örebro 2KFUM Örebro
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M 4 x 800m6
Hälle IF 1 Hälle IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M 4 x 1500m8
Hälle IF 1 Hälle IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Spårvägens FK 2Spårvägens FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M22 4 x 100m5
Malmö AI -03Malmö AI
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Varbergs GIF 1Varbergs GIFKalle Nilsson -03
Simon Johansson -04
Lucas Kristenson -01
Edvin Andersson -02
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M22 3 x 400m8
Linköpings GIF 1Linköpings GIF
Malmö AI -03Malmö AI
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Västerås FK 1Västerås FK
IK Ymer 1 IK YmerMax Helge -02
Carl Anderberg -02
Oscar Idehall -05
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M22 3 x 800m5
Hässelby SK 1Hässelby SK
KA 2 IF 1KA 2 IF
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
P19 4 x 100m12
IFK Göteborg 1IFK GöteborgNils Brakander-04
Anthon Bokelund-Singh-04
Tristan Heno-04
Lucas Lorentzon-03
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hammarby IF 2 Lag 2Hammarby IF
Hanvikens SK 1Hanvikens SKCasper Gustavsson -04
Emil Kågström Tyboni -06
Christoffer Bergkvist -05
Oscar Niklasson -04
Hässelby SK 1Hässelby SK
Linköpings GIF 1Linköpings GIF
Lund, IFK 1IFK Lund
Malmö AI -03Malmö AI
Sundsvalls FI 1Sundsvalls FI
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Västerås FK 1Västerås FK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
P19 Stafett 1000m13
Danderyds SK 1Danderyds SK
IFK Göteborg 1IFK GöteborgVincent Lundstedt-04
Anthon Bokelund-Singh-04
Tristan Heno-04
Robin Turan-04
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hammarby IF 2 Lag 2Hammarby IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
Linköpings GIF 1Linköpings GIF
Lund, IFK 1IFK Lund
Malmö AI -03Malmö AI
Sundsvalls FI 1Sundsvalls FI
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Upsala IF 1Upsala IF
Västerås FK 1Västerås FK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
P19 3 x 800m11
Danderyds SK 1Danderyds SK
IFK Göteborg 1IFK GöteborgOskar Davidsson-04
Olle Ackebjär-05
Robin Turan-04
Hälle IF 1 Hälle IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Sundsvalls FI 1Sundsvalls FI
Västerås FK 1Västerås FK
Åhus FIK 1Åhus FIK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
P17 4 x 100m18
Boo IF 1 Lag 1Boo IF
Bromma IF 1Bromma IF
Danderyds SK 1Danderyds SK
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK GöteborgTobias Hadzikostas-05
Hannes Lukkari-06
Benjamin Sander-05
Albin Edin-06
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
KA 2 IF 1KA 2 IF
Malmö AI -03Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Västerås FK 1Västerås FK
Ystads IF 1Ystads IF
Åhus FIK 1Åhus FIK
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
P17 Stafett 1000m19
Boo IF 1 Lag 1Boo IF
Bromma IF 1Bromma IF
Danderyds SK 1Danderyds SK
Eksjö Södra IK 1 Eksjö Södra IK
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK GöteborgAlbin Örnborg-06
Hannes Lukkari-06
Benjamin Sander-05
Albin Edin-06
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hammarby IF 2 Lag 2Hammarby IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
KA 2 IF 1KA 2 IF
Malmö AI -03Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Varbergs GIF 1Varbergs GIF
Västerås FK 1Västerås FK
Ystads IF 1Ystads IF
Åhus FIK 1Åhus FIK
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
 
P17 3 x 800m12
Eksjö Södra IK 1 Eksjö Södra IK
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hälle IF 1 Hälle IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Sundsvalls FI 1Sundsvalls FI
Turebergs FK 2Turebergs FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Västerås FK 1Västerås FK
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
 
P15 4 x 80m10
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
IF Kville 1 P15IF KvilleAlbin Cedergren -07
Klinton Wehlander -07
Albin Theander -07
Arvid Möller 07
Malmö AI 2Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIKAlfred Danerud -07
William Svensson -07
Nils Amundin -08
Ture Hjortbäck -07
Upsala IF 1Upsala IF
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
P15 3 x 800m9
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
IF Kville 1IF KvilleArvid Möller -07
Dennis Halalkic -07
Simon Rydén -08
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
IFK Umeå 1IFK UmeåLucas Wall -07
Leif Adaméc Rydenfalk -07
Frans Lundberg -07
Upsala IF 1Upsala IF
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M Veteran 4 x 100m4
Lerum Friidrott 1Lerum FriidrottBjörn Carlén Bengtsson -65
Anders Pihl -70
Jesper Skoglund -70
Fredrik Wållgren -70
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIKDaniel Johansson -84
Fredrik Olsson -72
Mattias Olsborg -75
Henrik Linder -76
Turebergs FK 1 M-vetsTurebergs FKPatrick Neuendorff -66
Erik Åhlin -71
Christian Josefsson -68
Dag Dacke -65
Upsala IF 1Upsala IF
 
M Veteran 4 x 400m1
Varbergs GIF 1Varbergs GIFMartin Kristenson -67
Shpend Mulaj -64
Michael Nilsson -67
Magnus Rappe -69
 
M Veteran 3 x 800m9
Alingsås IF 1Alingsås IFFredrik Andersson - 69
Jörgen Jonsson - 71
Stefan Engelbrektsson- 72
Lerum Friidrott 1Lerum Friidrott
Lerum Friidrott 2Lerum Friidrott
Lerum Friidrott 3 Lerum Friidrott
Mölndals AIK 1 M45Mölndals AIK
Spårvägens FK 1 M60Spårvägens FK
Spårvägens FK 1 M50Spårvägens FK
Turebergs FK 1 M65Turebergs FK
Upsala IF 1Upsala IF
 
K 4 x 100m9
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Malmö AI -03Malmö AI
Råby-Rekarne FIF 1 Råby-Rekarne FIF
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
Åhus FIK 1Åhus FIK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
K 4 x 400m7
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI -03Malmö AI
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
 
K 4 x 800m7
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
Hässelby SK 1Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Mölndals AIK 2Mölndals AIK
Sävedalens AIK 2Sävedalens AIK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
K 3 x 1500m9
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
Hälle IF 1 Hälle IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Sävedalens AIK 2Sävedalens AIK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
K22 4 x 100m9
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
IF Kville 1IF KvilleLillan Kilvik - 03
Julia Björkman -00
Alfrida Kilvik -01
Sofia Björkman -03
Malmö AI -03Malmö AI
Mälarhöjdens IK 1Mälarhöjdens IK
Råby-Rekarne FIF 1 Råby-Rekarne FIF
Ullevi FK 1Ullevi FK
Åhus FIK 1Åhus FIK
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
K22 3 x 400m4
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Malmö AI -03Malmö AI
Mälarhöjdens IK 1Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
 
K22 3 x 800m3
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
 
F19 4 x 100m9
Boo IF 1 Lag 1Boo IF54,10
Bromma IF 1Bromma IF
Glanshammars IF 1Glanshammars IFLinn von Hofsten -06
Tindra Frykholm -03
Agnes Bjerke -04
Klara Frykholm -03
IFK Göteborg 1IFK GöteborgFilippa Palmås-04
Ida Kühnel-Pappila-04
Isabella Petrucic-05
Ivana Pekic-05
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hanvikens SK 1Hanvikens SKKarin Bengtsson -04
Anelia Danielsson -04
Felicia Johansson -04
Emma Walfridsson -04
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI -03Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
 
F19 Stafett 1000m8
Boo IF 1 Lag 1Boo IF
Bromma IF 1Bromma IF
IFK Göteborg 1IFK GöteborgFilippa Palmås-04
Ida Kühnel-Pappila-04
Ivan Pekic-05
Saga Provci-04
Hanvikens SK 1Hanvikens SKKarin Bengtsson -04
Anelia Danielsson -04
Thea Katsoulaki -04
Felicia Johansson -04
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI -03Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Ullevi FK 1Ullevi FK
 
F19 3 x 800m3
Hälle IF 1 Hälle IF
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Upsala IF 1Upsala IF
 
F17 4 x 100m14
Bromma IF 1Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hälle IF 1 F17Hälle IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
KA 2 IF 1KA 2 IF
Malmö AI -03Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
IK Ymer 1 F 17 IK Ymer
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Tullinge FI 1Tullinge FI
 
F17 Stafett 1000m17
Bromma IF 1Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IF Göta Karlstad 2 IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK GöteborgVictory Ezennaya-06
Tindra Ladestam-05
Alva Thunberg-06
Maud De Coninck-05
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hälle IF 1 F17Hälle IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
KA 2 IF 1KA 2 IF
Malmö AI -03Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Sundsvalls FI 1Sundsvalls FI
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Varbergs GIF 1Varbergs GIF
Västerås FK 1Västerås FK
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Örgryte IS 1Örgryte IS
Tullinge FI 1Tullinge FI
 
F17 3 x 800m5
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Upsala IF 1Upsala IF
Västerås FK 1Västerås FK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
F15 4 x 80m15
IF Göta Karlstad 2 IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 2Malmö AI
Malmö AI -03Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Stenungsunds FI 1Stenungsunds FI
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIKEbba Bränholm -07
Alice Holmberg-Boström -07
Hilda Rydén -07
Ingrid Levin -07
Ullevi FK 1Ullevi FK
Västerås FK 1Västerås FK
Ystads IF 1Ystads IF
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Örgryte IS 1Örgryte IS
Tullinge FI 1Tullinge FI
 
F15 3 x 800m7
Hammarby IF 1 Lag 1Hammarby IF
Hälle IF 1 Hälle IF
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Turebergs FK 2Turebergs FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Upsala IF 1Upsala IF
Tullinge FI 1Tullinge FI
 
K Veteran 4 x 100m1
Turebergs FK 1 K60Turebergs FK
 
K Veteran 4 x 400m0
 
K Veteran 3 x 800m3
IF Kville 1IF KvilleEleonor Öström -59
Kristina Johansson -62
Karin Schön -62
Majornas IK 1Majornas IKHelen Eriksson-68
Johanna Michaëlsson-71
Ulrika Grönérus-72
Turebergs FK 1 K60Turebergs FK
 
P/F 14-13 8 x 200m2
Malmö AI 1Malmö AI
Ullevi FK 1Ullevi FK