Entried Jennylunds sommarspel
Antal starter / Total entries: 115 Printed: Jennylunds sommarspel
Antal individer / Total persons: 60
 
P17 100m2
Josef Weiner03Mölndals AIK12.2915 aug -2012.4222 maj -21
Johan Conway05Mölndals AIK12.386 jul -2112.386 jul -21
 
P17 400m0
 
P17 800m1
Martin Jarlbäck04Mölndals AIK2:11.0830 maj -202:14.3611 jul -21
 
P17 110m häck0
 
P15 80m0
 
P15 300m0
 
P15 800m0
 
P15 Häck 80m0
 
P15 Häck 300m1
Sigge Bergentz06KFUM Örebro41.6610 jul -2141.6610 jul -21
 
P14 80m2
Axel Johansson07Kongahälla AIK11.778 jul -20
Oskar Ekström07Kongahälla AIK10.8311 jul -2110.8311 jul -21
 
P14 300m1
Oskar Ekström07Kongahälla AIK
 
P14 800m0
 
P14 Häck 80m0
 
P14 Häck 300m0
 
P13 60m2
Axel Moberg08Lerum Friidrott8.209 maj -218.209 maj -21
Pontus Setteskog08Ullevi FK8.1011 jul -218.1011 jul -21
 
P13 200m1
Pontus Setteskog08Ullevi FK28.00
 
P13 600m0
 
P13 Häck 60m0
 
P13 Häck 200m0
 
P12 60m4
Justin Harwood09Ullevi FK9.1111 jul -219.1111 jul -21
Emil Gamberg09Bohus IF9.5515 aug -20
Melvin Ström09Bohus IF9.8115 aug -20
Alvin Hogedal09Bohus IF
 
P12 200m7
César Skoglund09IFK Göteborg
Justin Harwood09Ullevi FK
Emil Gamberg09Bohus IF
Melvin Ström09Bohus IF
Alvin Hogedal09Bohus IF
Alexander Sandelius09Bohus IF
Noam Antelid09Bohus IF
 
P12 600m3
Ludvig Andersson09IF Hagen FIK2:18.8919 jun -212:18.8919 jun -21
Emil Gamberg09Bohus IF1:58.9115 aug -20
Alexander Sandelius09Bohus IF
 
P12 Häck 60m3
César Skoglund09IFK Göteborg
Emil Gamberg09Bohus IF
Alvin Hogedal09Bohus IF
 
P12 Häck 200m0
 
P11 60m2
Teodor Skånberg10Bohus IF
Alfred Lund10Bohus IF10.00
 
P11 Häck 60m2
Teodor Skånberg10Bohus IF
Alfred Lund10Bohus IF10.20
 
P10 60m0
 
P10 Häck 60m0
 
P9 60m2
Jakob Andersson12Bohus IF
Arvid Gustafsson12Bohus IF
 
P9 Häck 60m2
Jakob Andersson12Bohus IF
Arvid Gustafsson12Bohus IF
 
P8 60m0
 
P8 Häck 60m0
 
F17 100m0
 
F17 400m0
 
F17 800m0
 
F17 100m häck0
 
F15 80m3
Sara Barndik06Lidköpings IS11.6715 aug -20
Moa Stagemyr06Mölndals AIK11.3510 jun -2111.3510 jun -21
Hanna Pålsson06Mölndals AIK12.2010 jun -2112.2010 jun -21
 
F15 300m1
Sara Barndik06Lidköpings IS43.6219 jun -2143.6219 jun -21
 
F15 800m2
Sara Barndik06Lidköpings IS2:28.3811 jul -212:28.3811 jul -21
Sofia Johansson05Bohus IF2:30.1315 aug -20
 
F15 Häck 80m3
Mölndals AIK 3 F150Mölndals AIK13.0313.03
Moa Stagemyr06Mölndals AIK13,7113,71
Sigrid Carlsson06Mölndals AIK13.0313.03
 
F15 Häck 300m2
Mölndals AIK 3 F150Mölndals AIK49.0549.05
Sigrid Carlsson06Mölndals AIK49.0522 maj -2149.0522 maj -21
 
F14 80m3
Maja Andersson07IF Hagen FIK12.2419 jun -2112.2419 jun -21
Jill Klint07Kongahälla AIK11.0011 jul -2111.0011 jul -21
Mary Harwood07Ullevi FK10.9711 jul -2110.9711 jul -21
 
F14 300m5
Maja Andersson07IF Hagen FIK51.3619 jun -2151.3619 jun -21
Jill Klint07Kongahälla AIK
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI45.8111 jul -2145.8111 jul -21
Bella Wennbom07Ullevi FK44.1010 jun -2144.1010 jun -21
Mary Harwood07Ullevi FK44.7729 maj -2144.7729 maj -21
 
F14 800m0
 
F14 Häck 80m1
Linnea Johansson07Bohus IF13,16
 
F14 Häck 300m2
Bella Wennbom07Ullevi FK51.335 jun -2151.335 jun -21
Linnea Johansson07Bohus IF51.269 maj -2151.269 maj -21
 
F13 60m5
Ida Carlsson08Lidköpings IS9.5211 jul -219.5211 jul -21
Hannia Börjeson08Lidköpings IS8.8819 jun -218.8819 jun -21
Maja Barndik08Lidköpings IS9.4819 jun -219.4819 jun -21
Ida Ekengren08Mölndals AIK8.9015 aug -20
Alva Wennbom08Ullevi FK9.4511 jul -219.4511 jul -21
 
F13 200m3
Ida Carlsson08Lidköpings IS32.2616 aug -2030.09
Hannia Börjeson08Lidköpings IS32.4916 aug -20
Ida Ekengren08Mölndals AIK29.59
 
F13 600m3
Ida Klingener08Lerum Friidrott1:51.365 jun -211:51.365 jun -21
Leonie Algurén08Lerum Friidrott1:51.975 jun -211:51.975 jun -21
Ida Carlsson08Lidköpings IS1:51.4611 jul -211:51.4611 jul -21
 
F13 Häck 60m3
Ida Carlsson08Lidköpings IS11.2520 jun -2111.2520 jun -21
Hannia Börjeson08Lidköpings IS11.1320 jun -2111.1320 jun -21
Maja Barndik08Lidköpings IS13.1613 jun -20
 
F13 Häck 200m2
Hannia Börjeson08Lidköpings IS35.8316 aug -20
Maja Barndik08Lidköpings IS35.6720 jun -2135.6720 jun -21
 
F12 60m2
Hanna Andersson09IF Hagen FIK9.5719 jun -219.5719 jun -21
Selma Suraiya09Bohus IF10.4222 maj -2110.4222 maj -21
 
F12 200m2
Selma Suraiya09Bohus IF
Alma Lillieneke09Bohus IF
 
F12 600m6
Linnéa Holmén09IFK Göteborg2:05.775 jun -212:05.775 jun -21
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg1:57.1424 jul -211:57.1424 jul -21
Hanna Andersson09IF Hagen FIK2:16.566 sep -20
Elin Stagemyr09Mölndals AIK1:50.1013 jun -211:50.1013 jun -21
Olivia Johansson09Bohus IF2:11.4h28 jun -202.08
Alma Lillieneke09Bohus IF
 
F12 Häck 60m4
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Olivia Johansson09Bohus IF12.8420 jun -2112.8420 jun -21
Selma Suraiya09Bohus IF14.2115 aug -20
Alma Lillieneke09Bohus IF
 
F12 Häck 200m3
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Elin Stagemyr09Mölndals AIK
Selma Suraiya09Bohus IF
 
F11 60m3
Astrid Frick10Bohus IF
Molly Eliasson10Bohus IF10.184 aug -20
Siri Wåhlström10Bohus IF
 
F11 Häck 60m3
Astrid Frick10Bohus IF
Molly Eliasson10Bohus IF
Siri Wåhlström10Bohus IF13;0213,02
 
F10 60m4
Stina Gamberg11Bohus IF
Wilma Ström11Bohus IF
Elina Kontio Duell11Bohus IF
Kerstin Nylander11Bohus IF
 
F10 Häck 60m4
Stina Gamberg11Bohus IF
Wilma Ström11Bohus IF
Elina Kontio Duell11Bohus IF
Kerstin Nylander11Bohus IF
 
F9 60m4
Tove Fredin12Lidköpings IS9.462 jul -219.462 jul -21
Lo Eliasson12Bohus IF11.714 aug -20
Amanda Suraiya12Bohus IF
Felicia Salmenius12Bohus IF10,45
 
F9 Häck 60m4
Tove Fredin12Lidköpings IS
Lo Eliasson12Bohus IF
Amanda Suraiya12Bohus IF
Felicia Salmenius12Bohus IF
 
F8 60m3
Kongahälla AIK 10Kongahälla AIK9,079,07
Märta Elfström08Kongahälla AIK9,079,07
Lova Hogedal13Bohus IF
 
F8 Häck 60m0