Entried IFK Göteborg Challange
Antal starter / Total entries: 785 Printed: IFK Göteborg Challange
Antal individer / Total persons: 301
 
M 100m3
Philip Åhlgren00IFK Göteborg
Pierre Nordqvist83Linköpings GIF12.19
Martin Danerud63Sävedalens AIK14.96
M 200m4
Philip Åhlgren00IFK Göteborg
Leo Bergman06Hälle IF25.50
Pierre Nordqvist83Linköpings GIF24.25
Martin Danerud63Sävedalens AIK30.73
M 400m4
Wilhelm Kardemark80IF Kville57:80
Linus Pihl03Lerum Friidrott55,1
Pierre Nordqvist83Linköpings GIF56
Erik Holmner80Solvikingarna56.90
M 800m3
Anders Soovik76Kongahälla AIK2:00.262.12
Fredrik Engel74Lerum Friidrott2:20.61
Edin Nygren76Majornas IK2:09.402.10
M 1500m4
Anders Soovik76Kongahälla AIK4:02.61
Erik Roos77Mölndals AIK4:23.82
Rasmus Haak03Stenungsunds FI4:28.114:37.75
Andreas Carlsson02Stenungsunds FI4:22.414:36.11
M Höjd1
Agustin Hilmersson03IK Orient1.94
M Längd2
Leo Bergman06Hälle IF5.66
Martin Danerud63Sävedalens AIK3.94
M Tresteg0
M Kula2
Måns Roos02Mölndals AIK13.6613.66
Leo Frid Göransson02Sävedalens AIK13.86OBS:P19
P17 100m5
Nils Brakander04IFK Göteborg11.64
Anthon Bokelund Singh04IFK Göteborg11.37
Tobias Hadzikostas05IFK Göteborg
Hampus Hassel05IK Orient
Vincent Lundstedt04Stenungsunds FI12.00
P17 200m7
Anthon Bokelund Singh04IFK Göteborg23.37
Tobias Hadzikostas05IFK Göteborg
Hampus Hassel05IK Orient26.38
Vincent Lundstedt04Stenungsunds FI24.82
Noel Krantz05Sävedalens AIK25,30
Albin Hagstedt04Örgryte IS
David Sämfors04Örgryte IS
P17 400m2
Robin Turan04IFK Göteborg50.55
Theodor Johner05Lerum Friidrott
P17 800m0
P17 1500m5
Lucas Frew04Lerum Friidrott4:28.97
Nils Olsson04Lerum Friidrott4:15.10
Elias Ramhult05IK Ymer
Tim Tompsett04Örgryte IS
Philip Frick04Örgryte IS4:33.44
P17 110m häck1
Theodor Johner05Lerum Friidrott
P17 Häck 300m2
Marcus Johansson05Örgryte IS
David Sämfors04Örgryte IS45.55
P17 Höjd0
P17 Stav2
Elliot Lindbom05Lerum Friidrott3.64
Gustav Thyrman04IF Rigor3.90
P17 Längd2
Nils Brakander04IFK Göteborg6.17
Hampus Hassel05IK Orient5.675.67
P17 Tresteg0
P17 Kula1
Leo Zikovic04Örgryte IS18.21
P17 Spjut0
P15 80m13
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg
Hugo Kündig06IFK Göteborg9.389.38
Måns Eklund07IFK Göteborg11.6611.66
Markus Eklund07IFK Göteborg12.1012.10
Joel Pettersson07IFK Göteborg10.9510.95
Vilgot Smedberg07IFK Göteborg11.0111.01
Albin Edin06IFK Göteborg9.539.53
Noah Tholson07IFK Göteborg11.0911.09
Måns Lindqvist07IFK Göteborg
Hannes Lukkari06IFK Göteborg10.3810.38
Filip Novak06IFK Göteborg
Oskar Ekström07Kongahälla AIK12.34
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK11.5
P15 800m8
Rasmus Arnell07IFK Göteborg2:34.52
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Samuel Rasmuson07IFK Göteborg2.18
Nils Johner07Lerum Friidrott2:31.622:31.62
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK2:33,8
Wilmer Grahn07Mölndals AIK
Elias Eliasson07Mölndals AIK2:12.672:12.67
P15 1500m3
Leon Stålhammar06Kongahälla AIK
Calle Wärn07Lerum Friidrott
Axel Olsson07Lerum Friidrott4:59.77
P15 Häck 80m7
Hugo Kündig06IFK Göteborg11.0411.04
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Albin Edin06IFK Göteborg11.7711.77
Måns Lindqvist07IFK Göteborg
Albin Örnborg06IFK Göteborg12.1312.13
Hannes Lukkari06IFK Göteborg13.7413.74
P15 Häck 300m5
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg42.9542.95
Hugo Kündig06IFK Göteborg40.1740.17
Rasmus Arnell07IFK Göteborg
Måns Eklund07IFK Göteborg
Albin Edin06IFK Göteborg42.6742.67
P15 Höjd4
Rasmus Arnell07IFK Göteborg1.53
Gustav Karlsson07IFK Göteborg1.41
Nils Norrby07IFK Göteborg1.44
Oskar Ekström07Kongahälla AIK
P15 Stav5
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg2.40
Axel Widerberg06IFK Göteborg3.113.25
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott2.35
Calle Wärn07Lerum Friidrott1.30
P15 Längd12
Rasmus Arnell07IFK Göteborg4.43
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg4.214.21
Joel Pettersson07IFK Göteborg5.105.10
Vilgot Smedberg07IFK Göteborg4.994.99
Albin Edin06IFK Göteborg5.25
Gustav Karlsson07IFK Göteborg
Albin Örnborg06IFK Göteborg5.415.41
Nils Norrby07IFK Göteborg
Hannes Lukkari06IFK Göteborg4.914.76
Filip Novak06IFK Göteborg5.065.06
Lukas Lehto06Mölndals AIK5.825.82
P15 Tresteg7
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg11.8911.89
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Gustav Karlsson07IFK Göteborg
Albin Örnborg06IFK Göteborg11.7511.75
Edvin Örnborg08IFK Göteborg990
Hannes Lukkari06IFK Göteborg9.16
Lukas Lehto06Mölndals AIK11.56-
P15 Kula8
Rasmus Arnell07IFK Göteborg8.27
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Måns Lindqvist07IFK Göteborg
Samuel Rasmuson07IFK Göteborg9.20
Nils Norrby07IFK Göteborg
Hannes Lukkari06IFK Göteborg7.35
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott
P15 Spjut9
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg28.91
Rasmus Arnell07IFK Göteborg28.87
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Albin Edin06IFK Göteborg26.55
Noah Tholson07IFK Göteborg
Måns Lindqvist07IFK Göteborg
Samuel Rasmuson07IFK Göteborg27.0227.02
Nils Norrby07IFK Göteborg
P13 60m17
César Skoglund09IFK Göteborg
Sebastian Siering08IFK Göteborg8.638.70
Adrian Krantz09IFK Göteborg
Hugo Edin08IFK Göteborg8.848.84
Oliver Hedin09IFK Göteborg
Alexander Ahlin09IFK Göteborg
Olle Ljung09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Edvin Örnborg08IFK Göteborg8.698.78
Kevin Turan09IFK Göteborg
Melvin Persson13IFK Göteborg
Axel Moberg08Lerum Friidrott8.208.20
Nelson Svensson Johansson09Majornas IK
Max Johansson09Ullevi FK
Justin Harwood09Ullevi FK9.219.21
Pontus Setteskog08Ullevi FK
Viggo Gustafsson08Ullevi FK
P13 600m8
Olof Tholén08Alingsås IF1:43.66
Nils Tholén09Alingsås IF2.03,34
Victor Falk08IFK Göteborg
Alexander Ahlin09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Melvin Persson13IFK Göteborg
Nelson Svensson Johansson09Majornas IK
Vincent Åberg09Ullevi FK1:45.231:45.23
P13 Häck 60m10
César Skoglund09IFK Göteborg
Sebastian Siering08IFK Göteborg10.65
Adrian Krantz09IFK Göteborg
Melvin Woxneborn08IFK Göteborg
Björn Roth09IFK Göteborg
Herman Ryding09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Edvin Örnborg08IFK Göteborg10.1210.12
Ivar Maechel09IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 049.73
P13 Höjd6
Sebastian Siering08IFK Göteborg1.50
Björn Roth09IFK Göteborg1.37
Oliver Hedin09IFK Göteborg
Herman Ryding09IFK Göteborg1.31
Vincent Åberg09Ullevi FK1.30
Max Johansson09Ullevi FK1.21
P13 Stav2
Björn Roth09IFK Göteborg
Ivar Maechel09IFK Göteborg
P13 Längd19
Sebastian Siering08IFK Göteborg4.86
Adrian Krantz09IFK Göteborg
Melvin Woxneborn08IFK Göteborg
Hugo Edin08IFK Göteborg4.754.75
Oliver Hedin09IFK Göteborg
Alexander Ahlin09IFK Göteborg
Herman Ryding09IFK Göteborg
Olle Ljung09IFK Göteborg
Edvin Örnborg08IFK Göteborg4.874.87
Ivar Maechel09IFK Göteborg
Kevin Turan09IFK Göteborg
Melvin Persson13IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 044.95
Olle Kärnebro08Kongahälla AIK4.07
Nelson Svensson Johansson09Majornas IK
Vincent Åberg09Ullevi FK4.78
Justin Harwood09Ullevi FK4.444.44
Pontus Setteskog08Ullevi FK
Viggo Gustafsson08Ullevi FK3.63
P13 Kula8
Hugo Edin08IFK Göteborg7.739,16
Oliver Hedin09IFK Göteborg
Alexander Ahlin09IFK Göteborg
Olle Ljung09IFK Göteborg
Ivar Maechel09IFK Göteborg
Melvin Persson13IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 0410.5310.53
Kalle Sörqvist08Bohus IF8.708,41
P13 Spjut7
César Skoglund09IFK Göteborg
Hugo Edin08IFK Göteborg27.4727.43
Björn Roth09IFK Göteborg14.66
Oliver Hedin09IFK Göteborg
Olle Kärnebro08Kongahälla AIK20.95
Kalle Sörqvist08Bohus IF31.6331.63
William Lidén09Bohus IF
P11 60m21
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg
Dean Andersson10IFK Göteborg11,29
Elliot Croona10IFK Göteborg
Rasmus Johansson10IFK Göteborg10,58
Edvin Halldén Thulander10IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg10IFK Göteborg
Filip Mannerström11IFK Göteborg
Melker Bengtsson11IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg9,27
Nicodemus Larson11IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Adam Niklasson10IFK Göteborg10.71
William Keen10IFK Göteborg
Leo Lövgren11IFK Göteborg
Emrik Törnqvist11IFK Göteborg
Alfred Rogö11Habo Friidrott 04
Simon Björk11Kongahälla AIK
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Isac Minnhagen10Lerum Friidrott
Walter Nilsson11Stenungsunds FI9.97
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK
P11 600m14
Rasmus Johansson10IFK Göteborg
Edvin Halldén Thulander10IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg10IFK Göteborg
Filip Mannerström11IFK Göteborg
Melker Bengtsson11IFK Göteborg
Adam Niklasson10IFK Göteborg
Leo Lövgren11IFK Göteborg
Emrik Törnqvist11IFK Göteborg
Alfred Rogö11Habo Friidrott 04
Hugo Thunberg11Kongahälla AIK
Loke Dymén11Kongahälla AIK
Oscar Wärn10Lerum Friidrott
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
Hannes Svennblad10Bohus IF
P11 Höjd13
Dean Andersson10IFK Göteborg0,95
Elliot Croona10IFK Göteborg
Charlie Lega11IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg1,28
Nicodemus Larson11IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Emrik Törnqvist11IFK Göteborg
Hugo Thunberg11Kongahälla AIK
Loke Dymén11Kongahälla AIK
Erik Nordqvist11Kongahälla AIK
Walter Nilsson11Stenungsunds FI1.05
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK
Hannes Svennblad10Bohus IF
P11 Längd24
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg3.53
Dean Andersson10IFK Göteborg2,84
Elliot Croona10IFK Göteborg
Rasmus Johansson10IFK Göteborg3,63
Victor Barck Dahlberg10IFK Göteborg3.50
Charlie Lega11IFK Göteborg
Filip Mannerström11IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg3.65
Nicodemus Larson11IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg3.46
Adam Niklasson10IFK Göteborg
William Keen10IFK Göteborg3.11
Leo Lövgren11IFK Göteborg
Alfred Rogö11Habo Friidrott 04
Loke Dymén11Kongahälla AIK
Erik Nordqvist11Kongahälla AIK
Simon Björk11Kongahälla AIK
Wilmer Holst11Kongahälla AIK
Kevin Fatty10Lerum Friidrott3.48
Isac Minnhagen10Lerum Friidrott
Oscar Wärn10Lerum Friidrott
Walter Nilsson11Stenungsunds FI3.69
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK
Hannes Svennblad10Bohus IF
P11 Kula10
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg
Charlie Lega11IFK Göteborg
William Keen10IFK Göteborg
Alfred Rogö11Habo Friidrott 04
Hugo Thunberg11Kongahälla AIK
Wilmer Holst11Kongahälla AIK
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Isac Minnhagen10Lerum Friidrott
Oscar Wärn10Lerum Friidrott
Walter Nilsson11Stenungsunds FI6.31
P9 60m18
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg
Aston Kjellberg13IFK Göteborg
Casper Ljungkrantz13IFK Göteborg
Melvin Persson13IFK Göteborg
Oliver Pettersson13IFK Göteborg00
Robin Thulin Dalskjär13IFK Göteborg
Victor Sjöholm13IFK Göteborg
Viktor Björnered Sagsjö13IFK Göteborg
Kasper Brunström13IFK Göteborg
Emil Mirenius12IFK Göteborg
Hilmer Norrby12IFK Göteborg
Gottfrid Norrby12IFK Göteborg
Valter Strömberg12IFK Göteborg
Jonah Gabriels13IFK Göteborg
Liam Carlsson13IFK Göteborg
Angelo Fjellman13IFK Göteborg
Philip Andersson12IFK Göteborg
Wincent Nilsson13Stenungsunds FI11.36
P9 600m13
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg
Aston Kjellberg13IFK Göteborg
Casper Ljungkrantz13IFK Göteborg
Melvin Persson13IFK Göteborg
Oliver Pettersson13IFK Göteborg
Robin Thulin Dalskjär13IFK Göteborg
Victor Sjöholm13IFK Göteborg
Kasper Brunström13IFK Göteborg
Emil Mirenius12IFK Göteborg
Valter Strömberg12IFK Göteborg
Liam Carlsson13IFK Göteborg
Angelo Fjellman13IFK Göteborg
Wincent Nilsson13Stenungsunds FI
P9 Längd17
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg
Aston Kjellberg13IFK Göteborg
Casper Ljungkrantz13IFK Göteborg
Melvin Persson13IFK Göteborg
Oliver Pettersson13IFK Göteborg
Victor Sjöholm13IFK Göteborg
Viktor Björnered Sagsjö13IFK Göteborg
Kasper Brunström13IFK Göteborg
Emil Mirenius12IFK Göteborg
Hilmer Norrby12IFK Göteborg
Gottfrid Norrby12IFK Göteborg
Jonah Gabriels13IFK Göteborg
Liam Carlsson13IFK Göteborg
Angelo Fjellman13IFK Göteborg
Oliver Leppäjoki13IFK Göteborg
Philip Andersson12IFK Göteborg
Wincent Nilsson13Stenungsunds FI2.72
P9 Kula14
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg
Casper Ljungkrantz13IFK Göteborg
Melvin Persson13IFK Göteborg
Oliver Pettersson13IFK Göteborg
Victor Sjöholm13IFK Göteborg
Kasper Brunström13IFK Göteborg
Hilmer Norrby12IFK Göteborg
Gottfrid Norrby12IFK Göteborg
Valter Strömberg12IFK Göteborg
Jonah Gabriels13IFK Göteborg
Liam Carlsson13IFK Göteborg
Oliver Leppäjoki13IFK Göteborg
Philip Andersson12IFK Göteborg
Wincent Nilsson13Stenungsunds FI3.84
K 100m1
Elin Hallbjörner02Ullevi FK12.3812.79
K 200m0
K 400m0
K 800m0
K 1500m0
K Höjd0
K Längd0
K Tresteg0
K Kula2
Linnea Persson03IFK Göteborg9.21
Calista Ezeh03IF Kville10.30
F17 100m4
Ivana Pekic05IFK Göteborg
Tilda Wahlén04Mölndals AIK12.7512.75
Helmi Hjortbäck05Sävedalens AIK12.44
Ellen Hansson04Örgryte IS12.56
F17 200m5
Jonna Säwström05IFK Göteborg
Tilda Wahlén04Mölndals AIK26.6326.82
Elna Wester05Örgryte IS
Ebba Francois04Örgryte IS
Clara Weetom04Örgryte IS
F17 400m1
Amanda Ehrnborg04Mölndals AIK1:03.08
F17 800m2
Jonna Säwström05IFK Göteborg2:27.67
Ella Pellme05Stenungsunds FI
F17 1500m2
Dina Cange 04Mölndals AIK
Linnéa Knüppel04Örgryte IS
F17 100m häck1
Kajsa Karila02Ullevi FK15.17utom tävl
F17 Häck 300m1
Clara Weetom04Örgryte IS53.38
F17 Höjd5
Jonna Säwström05IFK Göteborg1.48
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott1.45
Leah Rohbrahn05Lerum Friidrott1.18
Engla Nilsson05Örgryte IS1.72
Moa Cornéer05Örgryte IS1.63
F17 Stav4
Elin Jansson05Lerum Friidrott
Sofia Olsson04IF Rigor2.95
Klara Hillman04IF Rigor3.00
Ester Schenk04Ullevi FK
F17 Längd5
Isabel Lessmark04IFK Göteborg
Isabella Petrusic05IFK Göteborg4.82
Ivana Pekic05IFK Göteborg5.205.02
Jonna Säwström05IFK Göteborg
Ellen Hansson04Örgryte IS5.61
F17 Tresteg0
F17 Kula2
Isabella Petrusic05IFK Göteborg11.29
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott10.8010.80
F17 Spjut1
Isabella Petrusic05IFK Göteborg31.50
F15 80m13
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg12.0612.06
Alice Hjort07IFK Göteborg11.9511.95
Emilia Emilsson07IFK Göteborg10.7710.77
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg
Vera Nordwall07IFK Göteborg11.3011.30
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg
Jill Klint07Kongahälla AIK11.50
Elin Lennartsson07Kongahälla AIK
Elsa Claesson07Mölndals AIK11.2711.27
Bella Wennbom07Ullevi FK11.3011.30
Hanna Amundin07Ullevi FK11.0011.00
Mary Harwood07Ullevi FK11.2311.23
F15 800m6
Lovisa Emanuelsson06IFK Göteborg2:26.112:26.11
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg2:38.692:42.11
Lina Sandström07IFK Göteborg2:29.572:29.57
Siri Provci07IFK Göteborg2:44.592:44.59
Alva Thunberg06IFK Göteborg2:27.362:28.18
Agnes Knauer07Hälle IF2:28.972:28.97
F15 1500m9
Lina Sandström07IFK Göteborg5:39.68
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Elsa Svantesson07Mölndals AIK5:16.10
Stina Tagesson06IK Ymer4:54.44
Elsa Tagesson06IK Ymer5:19.24
F15 Häck 80m9
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg13.66
Alice Hjort07IFK Göteborg
Kajsa Roth06IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Julia Swerin07Lerum Friidrott
Hanna Amundin07Ullevi FK
Tilda Lindqvist06Bohus IF
Linnea Johansson07Bohus IF13,3313,33
F15 Häck 300m4
Alice Hjort07IFK Göteborg51.2051.20
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg
Elsa Claesson07Mölndals AIK51.0251.02
Bella Wennbom07Ullevi FK
F15 Höjd5
Alice Bredström07Brattås CK1.561.55
Isabelle Rydén06IFK Göteborg1.59
Lina Sandström07IFK Göteborg1.471.33
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg1.421.40
Jill Klint07Kongahälla AIK1.44
F15 Stav3
Alice Bredström07Brattås CK2.80
Kajsa Roth06IFK Göteborg3.36
Jenny Lundin06IF Rigor2.77
F15 Längd16
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg4.374.37
Lina Sandström07IFK Göteborg
Alice Hjort07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg4.804.80
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Alva Thunberg06IFK Göteborg4.884.53
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg4.354.35
Jill Klint07Kongahälla AIK
Elin Lennartsson07Kongahälla AIK
Julia Swerin07Lerum Friidrott4.824.82
Lily Stigberg07Lerum Friidrott3.873.87
Hanna Amundin07Ullevi FK4.694.69
Johanna Gustén07Ullevi FK
Mary Harwood07Ullevi FK4.494.49
F15 Tresteg7
Isabelle Rydén06IFK Göteborg11.09
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg9.729.72
Lina Sandström07IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg9.829.82
Alva Thunberg06IFK Göteborg10.44
Johanna Gustén07Ullevi FK
Linnea Johansson07Bohus IF
F15 Kula4
Klara Berntsson06Brattås CK13.91
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Vera Nordwall07IFK Göteborg
F15 Spjut8
Lina Sandström07IFK Göteborg33.0131.25
Emilia Emilsson07IFK Göteborg17.8117.81
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg
Elin Lennartsson07Kongahälla AIK
Moa Persson06Kongahälla AIK29.83
Tilda Lindqvist06Bohus IF37.2336.13
F13 60m30
Astrid Fakelius08Brattås CK8.24
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg8.998.99
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Frida Ahner08IFK Göteborg
Tova Lindkvist08IFK Göteborg8.82
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg8,77
Ida-Märta Norrby09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Frida Karlsson09IFK Göteborg
Ellen Hartelius08IFK Göteborg
Rebecka Ramfelt09IFK Göteborg
Elsa Skager08Lerum Friidrott8.978.97
Emma Weis08Lerum Friidrott
Klara Petersson08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott9.619.61
Wilda Lamprecht08Mölndals AIK8.868.86
Ella Alvelin08Mölndals AIK8.248.41
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK10.1210.12
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor8.658.65
Emilia Wåhlberg08IF Rigor9.61
Svea Pellme08Stenungsunds FI9,96
Alva Wennbom08Ullevi FK9.76
Jezania Kabongo09Ullevi FK8.988.98
Freja Åhsberg09Ullevi FK
Blessing Ezennaya08Bohus IF8.78
F13 600m15
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg1:56.711:56.71
Tova Lindkvist08IFK Göteborg1:56
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg1:57.341:57.34
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Maja Carlsson08Kongahälla AIK
Elin Flagg08Kongahälla AIK
Ida Klingener08Lerum Friidrott1:52.551:52.55
Leonie Alguren08Lerum Friidrott1,55
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott1:56.101:56.10
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK2:04.932:04.93
Elsa Ekgrim08IF Rigor2:02.91
Elin Larsson08IF Rigor2:02.79
Agnes Ramhult08IK Ymer1.56
F13 Häck 60m13
Astrid Fakelius08Brattås CK9.88
Annie Säwström08IFK Göteborg14.49
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Emma Weis08Lerum Friidrott
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Wilda Lamprecht08Mölndals AIK
Ella Alvelin08Mölndals AIK9.249.24
Elin Larsson08IF Rigor10.4810,94
Emilia Wåhlberg08IF Rigor11.31
F13 Höjd20
Isabella Siering09IFK Göteborg1,25
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Frida Ahner08IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg1,25
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Ellen Hartelius08IFK Göteborg
Rebecka Ramfelt09IFK Göteborg
Ida Klingener08Lerum Friidrott1.351.35
Elsa Skager08Lerum Friidrott1.35
Emma Weis08Lerum Friidrott1.301.30
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Wilda Lamprecht08Mölndals AIK1.501.50
Elsa Ekgrim08IF Rigor1.521.52
Elin Larsson08IF Rigor1.43138
Emilia Wåhlberg08IF Rigor1.47
Svea Pellme08Stenungsunds FI1,25
Freja Åhsberg09Ullevi FK1.281.28
F13 Stav5
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg1,6
Elsa Skager08Lerum Friidrott2.47
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
F13 Längd29
Annie Säwström08IFK Göteborg3.30
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg4,09
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd09IFK Göteborg3.413.41
Olivia Bogeblad08IFK Göteborg3.47
Matilda Rocksén Revelj09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Ida-Märta Norrby09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Saga Boström09IFK Göteborg
Frida Karlsson09IFK Göteborg
Noomi Bergman09Hälle IF4.43
Ida Klingener08Lerum Friidrott3.77
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Emma Weis08Lerum Friidrott4.27
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott4.004.00
Wilda Lamprecht08Mölndals AIK4.824.82
Ella Alvelin08Mölndals AIK5.445.28
Elsa Ekgrim08IF Rigor4.38
Elin Larsson08IF Rigor4.600
Emilia Wåhlberg08IF Rigor4.17
Alva Wennbom08Ullevi FK3.77
Jezania Kabongo09Ullevi FK4.224.22
Blessing Ezennaya08Bohus IF4.83
Tilda Vickes09Bohus IF
F13 Kula11
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg9.67
Isabella Lyckesvärd09IFK Göteborg5.54
Matilda Rocksén Revelj09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg
Matilda Skoglund08IFK Göteborg8.25
Saga Boström09IFK Göteborg
Klara Petersson08Lerum Friidrott12.6712.67
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Elsa Ekgrim08IF Rigor8.23
Elin Larsson08IF Rigor11.7411,59
Emilia Wåhlberg08IF Rigor9.05
F13 Spjut9
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg26.92
Isabella Siering09IFK Göteborg13.49
Frida Ahner08IFK Göteborg
Matilda Skoglund08IFK Göteborg15.84
Saga Boström09IFK Göteborg
Klara Petersson08Lerum Friidrott20.48
Elsa Ekgrim08IF Rigor14.73
Elin Larsson08IF Rigor22.000
Emilia Wåhlberg08IF Rigor22.49
F11 60m31
Emma Falk10IFK Göteborg9,31
Signe Provci10IFK Göteborg
Julie Krook10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Ellen Hedberg10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Emma Bogeblad11IFK Göteborg
Wilma Målberg10IFK Göteborg
Amélie Klingenstierna10IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Esther Johansson10IFK Göteborg
Lily Hetherington10IFK Göteborg
Annie Åsberg10IFK Göteborg
Tyra Vogstad10IFK Göteborg
Nora Wahlqvist11IFK Göteborg
Stina Carlsson11Kongahälla AIK
Vera Kärnebro11Kongahälla AIK
Astrid Lugner11Kongahälla AIK
Agnes Katz11Kongahälla AIK
Minna Hägglund Aasa11Kongahälla AIK
Greta Widell10Lerum Friidrott
Maja Wissö10Lerum Friidrott
Lovina Freij10Lerum Friidrott
Alma Ghurra10Lerum Friidrott
Ella Larsson10IF Rigor10,00
Marika Söderlund Larsson10Stenungsunds FI
Elin Amundin10Ullevi FK8.968.96
Molly Eliasson10Bohus IF10.18
Miranda Jakobsson11Bohus IF
F11 600m10
Emma Falk10IFK Göteborg
Signe Provci10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Wilma Målberg10IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg
Tyra Vogstad10IFK Göteborg
Nora Wahlqvist11IFK Göteborg
Ella Johansson11Kongahälla AIK
Marika Söderlund Larsson10Stenungsunds FI
Molly Eliasson10Bohus IF
F11 Höjd19
Julie Krook10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Wilma Målberg10IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Lily Hetherington10IFK Göteborg
Felicia Sandin10IFK Göteborg
Annie Åsberg10IFK Göteborg
Tyra Vogstad10IFK Göteborg
Stina Carlsson11Kongahälla AIK
Astrid Lugner11Kongahälla AIK
Stella Clemert11Kongahälla AIK
Agnes Katz11Kongahälla AIK
Isabelle Svahn11Kongahälla AIK
Ella Johansson11Kongahälla AIK
Ella Larsson10IF Rigor1150
Marika Söderlund Larsson10Stenungsunds FI
Elin Amundin10Ullevi FK1.10
F11 Längd33
Emma Falk10IFK Göteborg3,68
Signe Provci10IFK Göteborg
Julie Krook10IFK Göteborg3.20
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg3.44
Ellen Hedberg10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Emma Bogeblad11IFK Göteborg2.93
Wilma Målberg10IFK Göteborg
Amélie Klingenstierna10IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg3.63
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Esther Johansson10IFK Göteborg
Lily Hetherington10IFK Göteborg
Felicia Sandin10IFK Göteborg
Annie Åsberg10IFK Göteborg
Tyra Vogstad10IFK Göteborg
Stina Carlsson11Kongahälla AIK
Vera Kärnebro11Kongahälla AIK
Astrid Lugner11Kongahälla AIK
Stella Clemert11Kongahälla AIK
Agnes Katz11Kongahälla AIK
Isabelle Svahn11Kongahälla AIK
Ella Johansson11Kongahälla AIK
Ida Lindsta Long10Lerum Friidrott3.30
Greta Widell10Lerum Friidrott3.20
Maja Wissö10Lerum Friidrott
Lovina Freij10Lerum Friidrott
Alma Ghurra10Lerum Friidrott
Ella Larsson10IF Rigor3.380
Marika Söderlund Larsson10Stenungsunds FI
Elin Amundin10Ullevi FK4.484.48
Molly Eliasson10Bohus IF2.88
F11 Kula18
Emma Falk10IFK Göteborg5,53
Ellen Hedberg10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Emma Bogeblad11IFK Göteborg
Amélie Klingenstierna10IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg
Felicia Sandin10IFK Göteborg
Nora Wahlqvist11IFK Göteborg
Astrid Lugner11Kongahälla AIK
Ida Lindsta Long10Lerum Friidrott
Greta Widell10Lerum Friidrott
Maja Wissö10Lerum Friidrott
Lovina Freij10Lerum Friidrott
Alma Ghurra10Lerum Friidrott
Ella Larsson10IF Rigor6.100
Marika Söderlund Larsson10Stenungsunds FI7.88
Molly Eliasson10Bohus IF4.12
Miranda Jakobsson11Bohus IF
F9 60m22
Vera Danker13Falkenbergs IK
Emilie Keen12IFK Göteborg
Nova Hassel12IFK Göteborg11,46
Wilma Bengtsson13IFK Göteborg
Ines Dahlbom-Jakola12IFK Göteborg
Agnes Stolt Perlbo12IFK Göteborg
Tilda Wingqvist13IFK Göteborg
Vera-Li Ryding13IFK Göteborg
Alma Cromdal13IFK Göteborg
Emma Hartog13IFK Göteborg
Agnes Österlund13IFK Göteborg
Elise Hemmed13IFK Göteborg
Milla Rosell12IFK Göteborg
Edith Lovén12IFK Göteborg
Hanna Samuelsson12IFK Göteborg
Norah Rogö13Habo Friidrott 04
Lo Eliasson12Bohus IF11.71
Lova Hogedal13Bohus IF
Amanda Suraiya12Bohus IF12,89
Isabelle Arnqvist12Bohus IF
Felicia Salmenius12Bohus IF
Ida Fromell12Bohus IF
F9 600m10
Vera Danker13Falkenbergs IK
Wilma Bengtsson13IFK Göteborg
Tilda Wingqvist13IFK Göteborg
Alma Cromdal13IFK Göteborg
Emma Hartog13IFK Göteborg
Elise Hemmed13IFK Göteborg
Norah Rogö13Habo Friidrott 04
Lo Eliasson12Bohus IF
Amanda Suraiya12Bohus IF
Felicia Salmenius12Bohus IF
F9 Längd19
Vera Danker13Falkenbergs IK
Tuva Boström12IFK Göteborg
Emilie Keen12IFK Göteborg
Nova Hassel12IFK Göteborg2,74
Wilma Bengtsson13IFK Göteborg
Ines Dahlbom-Jakola12IFK Göteborg
Tilda Wingqvist13IFK Göteborg
Vera-Li Ryding13IFK Göteborg
Alma Cromdal13IFK Göteborg
Emma Hartog13IFK Göteborg
Agnes Österlund13IFK Göteborg
Elise Hemmed13IFK Göteborg
Edith Lovén12IFK Göteborg
Hanna Samuelsson12IFK Göteborg
Norah Rogö13Habo Friidrott 04
Lo Eliasson12Bohus IF2.76
Amanda Suraiya12Bohus IF2,36
Isabelle Arnqvist12Bohus IF
Felicia Salmenius12Bohus IF
F9 Kula19
Tuva Boström12IFK Göteborg
Emilie Keen12IFK Göteborg
Nova Hassel12IFK Göteborg2,86
Ines Dahlbom-Jakola12IFK Göteborg
Agnes Stolt Perlbo12IFK Göteborg
Vera-Li Ryding13IFK Göteborg
Alma Cromdal13IFK Göteborg
Emma Hartog13IFK Göteborg
Agnes Österlund13IFK Göteborg
Elise Hemmed13IFK Göteborg
Milla Rosell12IFK Göteborg
Edith Lovén12IFK Göteborg
Hanna Samuelsson12IFK Göteborg
Lo Eliasson12Bohus IF3.94
Lova Hogedal13Bohus IF
Amanda Suraiya12Bohus IF3,22
Isabelle Arnqvist12Bohus IF
Felicia Salmenius12Bohus IF
Ida Fromell12Bohus IF