Entried Stafett-SM
Antal starter / Total entries: 310 Printed: Stafett-SM
Antal individer / Total persons: 71
 
M 4 x 100m8
IFK Lidingö 1IFK Lidingö
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Täby IS 1Täby IS
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M 4 x 400m9
Huddinge AIS 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Turebergs FK 1Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M 4 x 800m6
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Spårvägens FK 2Spårvägens FK
Löparnas Vänner IF 1 Löparnas Vänner IF
 
M 4 x 1500m5
Hässelby SK 1Hässelby SK
Hässelby SK, 2Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Spårvägens FK 2Spårvägens FK
 
M22 4 x 100m6
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Turebergs FK 1Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
IFK Växjö 1IFK Växjö
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M22 3 x 400m6
Huddinge AIS lag 1Huddinge AIS
Turebergs FK 1Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
IFK Växjö 1IFK Växjö
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
M22 3 x 800m5
Hässelby SK, 2Hässelby SK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Ängelholms IF 1 Ängelholms IF
Örgryte IS 1Örgryte IS
Löparnas Vänner IF 1 Löparnas Vänner IF
 
P19 4 x 100m13
Alunda SK, 1 F17Alunda SK
Hammarby IF 2Hammarby IF
Hammarby 05 1Hammarby IF
Huddinge AIS 1 2003Huddinge AIS
Huddinge AIS 1 2002 AHuddinge AIS
Malmö AI 1Malmö AI
Turebergs FK 1Turebergs FK
Täby IS 1Täby IS
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
Västerås FK 1Västerås FK
IFK Växjö 1IFK Växjö
Åhus FIK 1Åhus FIK
 
P19 Stafett 1000m15
Alunda SK, 1 F17Alunda SK
Boo IF 1 Lag 1Boo IF
Hammarby IF 2Hammarby IF
Hammarby 05 1Hammarby IF
Huddinge AIS 1 2003Huddinge AIS
Huddinge AIS 1 2002 AHuddinge AIS
IFK Lidingö 1IFK Lidingö
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Turebergs FK 1Turebergs FK
Täby IS 1Täby IS
Upsala IF 1Upsala IF
Västerås FK 1Västerås FK
Åhus FIK 1Åhus FIK
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
 
P19 3 x 800m7
Hässelby SK, 2Hässelby SK
KA 2 IF 1KA 2 IF
IFK Lidingö 1IFK Lidingö
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Upsala IF 1Upsala IF
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
 
P17 4 x 100m13
Bromma IF 1Bromma IF
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hanvikens SK, 1 P17Hanvikens SK
Huddinge AIS, 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
Lund, IFK 1IFK Lund
Malmö AI 1Malmö AI
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Sundsvalls FI 1Sundsvalls FI
Täby IS 1Täby IS
Ullevi FK 1Ullevi FK
Åhus FIK 1Åhus FIK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
P17 Stafett 1000m18
Bromma IF 1Bromma IF
Danderyds SK 1Danderyds SK2.00,43
Danderyds SK 2Danderyds SK
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
IFK Halmstad 1 1 KIFK Halmstad
Hanvikens SK 1Hanvikens SK
Huddinge AIS lag 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
IFK Lidingö 1IFK Lidingö
Lund, IFK 1IFK Lund
Malmö AI 1Malmö AI
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Sundsvalls FI 1Sundsvalls FI
Ystads IF -2008 VitYstads IF2,09,792,09,79
Åhus FIK 1Åhus FIK
Örgryte IS 1Örgryte IS
Tullinge FI 1Tullinge FI
 
P17 3 x 800m14
Bromma IF 1Bromma IF
Danderyds SK 1Danderyds SK6.03,80
Danderyds SK 2Danderyds SK
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hässelby SK, 2Hässelby SK
IFK Lidingö 1IFK Lidingö
Malmö AI 1Malmö AI
Turebergs FK 1Turebergs FK
Västerås FK 1Västerås FK
Ystads IF -2008 VitYstads IF
Örgryte IS 1Örgryte IS
Tullinge FI 1Tullinge FI
Löparnas Vänner IF 1 Löparnas Vänner IF
 
P15 4 x 80m12
Bromma IF 1Bromma IF
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hammarby IF 2Hammarby IF
Hammarby 05 1Hammarby IF
Helsingborg, IFK 1IFK Helsingborg
KA 2 IF 1KA 2 IF
Lund, IFK 1IFK Lund
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIK
Turebergs FK 1Turebergs FK
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
 
P15 3 x 800m10
Hammarby IF 2Hammarby IF
Hammarby 05 1Hammarby IF
Hässelby SK 11 P15Hässelby SK
KA 2 IF 1KA 2 IF
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Turebergs FK 1 06Turebergs FK
Täby IS 1Täby IS
IFK Växjö 1IFK Växjö
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
 
M35-80 4 x 100m2
Turebergs FK 10 M60Turebergs FK
Upsala IF 1Upsala IF42.3042.30
 
M35-80 4 x 400m2
Turebergs FK 10 M60Turebergs FK
Löparnas Vänner IF 1 M45Löparnas Vänner IF
 
M35-80 3 x 800m7
Huddinge AIS 1 M35-80Huddinge AISAnders Klockar -75
Sven Petersson -83
Mikael Rosengren -80
Mölndals AIK 1 M40Mölndals AIK
Spårvägens FK 1 M50Spårvägens FK
Upsala IF 1Upsala IF Marcus Höglund -76
Svante Franzon -72
Svante Lenke -69
Löparnas Vänner IF 1 M45Löparnas Vänner IF
Löparnas Vänner IF 2 M45Löparnas Vänner IF
Löparnas Vänner IF 1 M55Löparnas Vänner IF
 
K 4 x 100m11
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
Huddinge AIS lag 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
Hässelby SK, 2Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Täby IS 1Täby IS
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
Åhus FIK 1Åhus FIK
 
K 4 x 400m9
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Täby IS 1Täby IS
Ullevi FK 1Ullevi FK
Upsala IF 1Upsala IF
 
K 4 x 800m9
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hammarby 05 1Hammarby IF
Hässelby SK 1Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Turebergs FK 1Turebergs FK
Upsala IF 1Upsala IF
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
K 3 x 1500m8
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hässelby SK 1Hässelby SK
Hässelby SK, 2Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIK
Turebergs FK 1Turebergs FK
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
K22 4 x 100m6
Huddinge AIS lag 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Täby IS 1Täby IS
Ullevi FK 1Ullevi FK
Västerås FK 1Västerås FK
 
K22 3 x 400m4
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Täby IS 1Täby IS
Ullevi FK 1Ullevi FK
Västerås FK 1Västerås FK
 
K22 3 x 800m3
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hässelby SK 1Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
 
F19 4 x 100m9
Bromma IF 1Bromma IF
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hammarby 05 1Hammarby IF
Huddinge AIS lag 1Huddinge AIS
Lund, IFK 1IFK Lund
Malmö AI 1Malmö AI
Mälarhöjdens IK 1Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 1Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
 
F19 Stafett 1000m9
Bromma IF 1Bromma IF
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hammarby 05 1Hammarby IF
Huddinge AIS lag 1Huddinge AIS
Lund, IFK 1IFK Lund
Malmö AI 1Malmö AI
Turebergs FK 1Turebergs FK
Ullevi FK 1Ullevi FK
Västerås FK 1Västerås FK
 
F19 3 x 800m4
Hammarby 05 1Hammarby IF
IFK Lidingö 1IFK Lidingö
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Upsala IF 1Upsala IF
 
F17 4 x 100m19
Bollnäs FIK F17Bollnäs FIK
Boo IF 1 Lag 1Boo IF
Bromma IF 1Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
Hanvikens SK, 1 F17Hanvikens SK49,64
Huddinge AIS lag 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
Hässelby SK, 2Hässelby SK
Lerum Friidrott 1Lerum Friidrott
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Orient, IK 1IK Orient
Täby IS 1Täby IS
Upsala IF 1Upsala IF
IFK Växjö 1IFK Växjö
Örgryte IS 1Örgryte IS
Tullinge FI 1Tullinge FI
 
F17 Stafett 1000m14
Boo IF 1 Lag 1Boo IF
Bromma IF 1Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
IFK Göteborg 2IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1Göteborgs KIK
IFK Halmstad 1 1 KIFK Halmstad
Hanvikens SK 1Hanvikens SK
Huddinge AIS lag 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
IFK Växjö 1IFK Växjö
Örgryte IS 1Örgryte IS
 
F17 3 x 800m8
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hässelby SK, 2Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Upsala IF 1Upsala IF
Upsala IF 2Upsala IF
Vallentuna FK 1Vallentuna FK
IFK Växjö 1IFK Växjö
 
F15 4 x 80m19
Bromma IF 1Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1IFK Göteborg
Hammarby IF 2Hammarby IF
Hammarby 05 1Hammarby IF
Hanvikens SK 1Hanvikens SK
Heleneholms IF 1 Heleneholms IF
Helsingborg, IFK 1IFK Helsingborg
Huddinge AIS 1 2006Huddinge AISElin Hjertzell -06
Astrid Wallman -06
Clara Unnerud Wallhagen -06
Lisa Bäckdén -06
Hässelby SK 1Hässelby SK
Malmö AI 1Malmö AI
Malmö AI 2Malmö AI
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Sävedalens AIK 1Sävedalens AIK
Turebergs FK 1Turebergs FK
Turebergs FK 2Turebergs FK
IFK Umeå 1IFK UmeåHanna Urpiala-Seeman -06
Vera Lauri -06
Tuva Steneberg -06
Iris Grimbert -07
IFK Växjö 1IFK Växjö
Tullinge FI 1Tullinge FI
 
F15 3 x 800m9
Göta Karlstad, IF 1IF Göta Karlstad
Hammarby IF 2Hammarby IF
Hammarby 05 1Hammarby IF
Huddinge AIS 1 2006Huddinge AISLisa Bäckdén -06
Astrid Wallman -06
Clara Unnerud Wallhagen -06
Hässelby SK 1 F15Hässelby SK
Mölndals AIK 1Mölndals AIK
Turebergs FK 1Turebergs FK
KFUM Örebro 1KFUM Örebro
Tullinge FI 1Tullinge FI
 
K35-80 4 x 100m6
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Spårvägens FK 2Spårvägens FK
Spårvägens FK 3Spårvägens FK
Spårvägens FK K50Spårvägens FKAnnica Sandström -68
Charlotta Häggström -68
Christina Tillman -68
Annette Rylander -68
Spårvägens FK K55Spårvägens FKK55K55
Turebergs FK 1 K55Turebergs FK
 
K35-80 4 x 400m3
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Spårvägens FK K55Spårvägens FKK55K55
Turebergs FK 1 K55Turebergs FK
 
K35-80 3 x 800m2
Spårvägens FK 1Spårvägens FK
Löparnas Vänner IF 1 K50Löparnas Vänner IF