RESULTAT
Stonehill Games 2019-08-31/09-01
Lerum, Stenkullens IP
Lerum Friidrott
Uppdaterad: 2019-09-03
Resultatlänk lördag  söndag  samlad lista   


 
M 100m
Försök heat 10,11 sep 
Patrik Andersson91Ullevi FK11.08q   
Daniel Andersson91Istrums SK11.52q   
Samuel Carlsson01IFK Halmstad11.55q   
Anders Nilsson63Malmö AI13.94    
Carl Narup98Ullevi FKej start    

Försök heat 20,01 sep 
Erik Johansson99Varbergs GIF11.38q   
Andreas Norström92Ullevi FK11.55q   
Robin Noping96IF Kville12.23q   
Martin Danerud63Sävedalens AIK15.01    

Final0,21 sep 
Erik Johansson99Varbergs GIF11.06   
Patrik Andersson91Ullevi FK11.09   
Samuel Carlsson01IFK Halmstad11.60   
Daniel Andersson91Istrums SKej start   
Robin Noping96IF Kvilleej start   
Andreas Norström92Ullevi FKej start   


M 200m
Finalheat 10,61 sep 
Chidozie Abika97IF Kville22.431   
Daniel Andersson91Istrums SK23.252   
Andreas Norström92Ullevi FK23.253   
Robin Noping96IF Kville25.494   
Erik Johansson01Ullevi FKej start-   

Finalheat 20,51 sep 
Anders Nilsson63Malmö AI28.885   
Tage Isaksson44IK Ymer29.486    NR M75
Martin Danerud63Sävedalens AIK30.407   


M 1500m
Final1 sep 
Mohamed Nuur99Örgryte IS 4:11.01   
Arvid Backteman02Sävedalens AIK 4:31.24   
Erik Framme73Hälle IF 4:37.87   


M Spjut800 g
1 sep 
Joni Kaartinen89Örgryte IS62,57   
Jakob Rahm02Sävedalens AIK49,89   
Rizvan Ektymaev03Lerum Friidrott37,45   
Patrik Söderqvist59Lerum Friidrott31,36    600g


P17 100m
Försök heat 11,21 sep 
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FK11.46q   
Edvin Andersson02Varbergs GIF11.62q   
Agustin Hilmersson03IK Orient12.09q   
Nils Thorin03Örgryte IS12.16q   
Sten Hagström03Örgryte IS12.47q   
Simon Hellsing03IF Kville12.50q   

Försök heat 2-1,61 sep 
Erik Isaksson02IF Kville11.41q   
Isak Helgesson03Örgryte IS11.81q   
Kalle Nilsson03Varbergs GIF12.04q   
Nils Ekström03Trollhättan FIK12.26q   
Linus Pihl03Lerum Friidrott12.39q   
Albin Jannesson03Örgryte IS12.60q   

Finalheat 10,01 sep 
Erik Isaksson02IF Kville11.37   
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FK11.43   
Edvin Andersson02Varbergs GIF11.60   
Isak Helgesson03Örgryte IS11.84   
Kalle Nilsson03Varbergs GIF11.99   
Agustin Hilmersson03IK Orientej start   

Finalheat 20,21 sep 
Nils Thorin03Örgryte IS11.97   
Nils Ekström03Trollhättan FIK12.31   
Sten Hagström03Örgryte IS12.53   
Simon Hellsing03IF Kville12.58   
Albin Jannesson03Örgryte IS12.62   
Linus Pihl03Lerum Friidrottej start   


P17 200m
Finalheat 11,51 sep 
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FK23.261   
David Ulstein03Mölndals AIK23.922   
Nils Ekström03Trollhättan FIK24.543   
Gabriel Ant Styffe03IFK Sunne FK24.805   

Finalheat 22,51 sep 
Kalle Nilsson03Varbergs GIF24.664   
Carl Hermansson03Bohus IF25.076   
Filip Wicklund02IF Kville26.877   
Agustin Hilmersson03IK Orientej start-   


P17 1000m
Final1 sep 
Alexander Hedar03IFK Göteborg 2:59.16   
Linus Pihl03Lerum Friidrott 3:15.38   


P17 Längd
1 sep 
Jimmy Hellström03Ullevi FK6,431,0   
Victor Hering03Ullevi FK6,400,9   
Isak Helgesson03Örgryte IS6,281,4   
David Ulstein03Mölndals AIK6,110,0   
Nils Thorin03Örgryte IS6,042,3       5,99 1,1
Sten Hagström03Örgryte IS5,832,0   
Agustin Hilmersson03IK Orient5,810,9   
Linus Pihl03Lerum Friidrott5,430,5   
Filip Wicklund02IF Kville4,841,1   


P17 Kula5.0 kg
1 sep 
Felix Jordebrandt03IF Kville12,42   
Linus Pihl03Lerum Friidrott9,07   


P17 Spjut700 g
1 sep 
Albin Jannesson03Örgryte IS43,79   
Rasmus Samuelsson02Ullevi FK37,42   
Linus Pihl03Lerum Friidrott31,17   


P15 80m
Final0,01 sep 
Leo Zikovic04IF Kville 9.95   
Johan Conway05Mölndals AIK10.51    P14 1:a


P15 300m
Final1 sep 
Leo Zikovic04IF Kville39.63    P15
Theodor Johner05Lerum Friidrott41.42    P14 1:a
Elliot Lindbom05Lerum Friidrott42.93    P14 2:a
Herman Helander05Mölndals AIK43.94    P14 3:a


P15 2000m
Final1 sep 
Jonathan Grahn04Mölndals AIK 6:02.33    P15 1:a
Adam Sörqvist05Sävedalens AIK 6:23.64    P14 1:a
Erik Gustafsson05IFK Göteborg 6:29.41    P14 2:a
Martin Jarlbäck04Mölndals AIK 6:32.22    P15 2:a
Simon Sahlström04IF Rigor 7:20.14    P15 3:a
Herman Helander05Mölndals AIK 7:25.09    P14 3:a


P15 Stav
1 sep 
Isac Svensson04IFK Halmstad285   


P15 Kula4.0 kg
1 sep 
Leo Zikovic04IF Kville14,27   


P15 Spjut600 g
1 sep 
Leo Zikovic04IF Kville38,93   
Isac Svensson04IFK Halmstad35,78   
Johannes Lundqvist04Ullevi FK23,49   


P14 Höjd
1 sep 
Elias Johansson05Ullevi FK149   


P14 Kula4.0 kg
1 sep 
Theodor Johner05Lerum Friidrott10,25   
Ben Kamijo05Mölndals AIK9,48   


P14 Spjut600 g
1 sep 
Ben Kamijo05Mölndals AIK35,65   
Hugo Tilldal05Ullevi FK32,45   
Linus Wahl05Lerum Friidrott31,17   
Olle Seve Westas05Lerum Friidrott25,02   
Viggo Nielsen05Lerum Friidrott23,44   
Marcus Johansson05Ullevi FK12,70   


P13 60m
Final0,01 sep 
Jonas Ellison06Örgryte IS 8.14   
Lukas Lehto06Mölndals AIK 8.58   
Linus Göpel06Mölndals AIK 9.67   
Oscar Carlsson06Örgryte IS 9.77   


P13 200m
Final0,01 sep 
Jonas Ellison06Örgryte IS26.23   
Hannes Lukkari06Lerum Friidrott32.72   
Linus Göpel06Mölndals AIK34.56   


P13 1500m
Final1 sep 
Julius Wiklund06IK Wilske 5:13.28   
Jack Krantz07Sävedalens AIK 5:15.07   
Elsa Tagesson06IK Ymer 5:41.24    F13 1:a
Nils Kardemark06Örgryte IS 6:09.54    P13 3:a


P13 Höjd
1 sep 
Julius Wiklund06IK Wilske170   


P13 Kula3.0 kg
1 sep 
Albin Elmgren-Warberg07Ullevi FK8,45   


P13 Spjut400 g
1 sep 
Elliot Montell07Bohus IF35,57   
Julius Wiklund06IK Wilske33,37   
Albin Elmgren-Warberg07Ullevi FK26,50   


P12 3-kamp d2
1 sep 
Joel Pettersson07IFK Göteborg1693   
17,2328.634,37
406582705
Nils Johner07Lerum Friidrott1422   
14,5629.814,06
327495600
Vincent Kihlström07Lerum Friidrott1280   
16,2830.833,69
379426475
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott1070   
13,8433.663,79
304257509
Axel Johansson07Kongahälla AIK1052   
11,4532.653,81
223313516
Oliver Lo07Kongahälla AIK1052   
16,3932.793,36
382305365
Anton Samuelsson07Lerum Friidrott980   
16,1933.703,31
376255349
Oskar Ekström07Kongahälla AIK979   
14,0932.283,26
312335332
Joel Billberg07Lerum Friidrott857   
15,8734.723,12
367204286
10 Oscar Lansenfeldt07Lerum Friidrott821   
11,9835.163,45
242184395
11 Wiktor Nordström07Lerum Friidrott555   
9,7934.942,86
159194202


P11 3-kamp d2
1 sep 
Alvar Ederönn08Mölndals AIK1365   
3,5631.5022,60
432382551
William Lidén09Bohus IF1262   
3,4935.7528,59
408158696
Erik Sundström08Stenungsunds FI1119   
3,7034.8618,53
479197443
Johannes Aspman08IF Kville1105   
3,6532.6114,59
462315328
Linus Framme08Hälle IF1012   
3,4433.0814,69
392289331
Hjalmar Peixoto08IF Kville921   
3,4734.6514,09
402207312
Noel Lorensson08Lerum Friidrott396   
2,7238.9110,53
15750189


K 200m
Final0,61 sep 
Tilda Wahlén04Mölndals AIK27.85   
Wilma Ehrnborg06Mölndals AIK31.84   
Isabelle Colliander06Mölndals AIK33.43   


K Stav
1 sep 
Linnea Pihl01Lerum Friidrott345   
Alma Eriksson01IK YmerX   


K Spjut600 g
1 sep 
Tova Holmberg01Lidköpings IS30,32   


F17 100m
Försök heat 10,01 sep 
Josefine Biørnstad02Sarpsborg IL13.00q   
Elin Hallbjörner02Ullevi FK13.11q   
Mimmi Sebestyén03IF Kville13.75q   
Tilda Steen Svensson03IF Kville14.61    

Försök heat 20,01 sep 
Alva Larsson02Mölndals AIK13.07q   
Emilie Mathiesen02Sävedalens AIK13.51q   
Nicole Dinu03IF Kville13.84q   

Final0,01 sep 
Alva Larsson02Mölndals AIK12.96   
Josefine Biørnstad02Sarpsborg IL13.04   
Elin Hallbjörner02Ullevi FK13.31   
Emilie Mathiesen02Sävedalens AIK13.49   
Nicole Dinu03IF Kville13.78   
Mimmi Sebestyén03IF Kville13.80   


F17 200m
Final0,81 sep 
Ebba Gustafsson02Mölndals AIK25.65   
Lovisa Nilsson-Edin02Mölndals AIK26.48   
Wendela Yhlen Graf02Ullevi FK28.33   
Alicia Nesbeth Carlensberg02Ullevi FK28.59   


F17 Längd
1 sep 
Emma Carlsson04Istrums SK4,860,5   
Tilda Steen Svensson03IF Kville4,692,1       4,54 0,7
Mimmi Sebestyén03IF Kville4,550,6   
Josefine Biørnstad02Sarpsborg IL4,390,0   


F17 Kula3.0 kg
1 sep 
Nicole Dinu03IF Kville11,15   


F17 Spjut500 g
1 sep 
Evelina Wikell03Mölndals AIK34,32   
Isabel Sjöberg03Lerum Friidrott25,61   


F15 80m
Försök heat 10,01 sep 
Tilda Wahlén04Mölndals AIK10.75q   
Mi Kallio Bergman04IF Hagen FIK10.81q   
Amanda Ehrnborg04Mölndals AIK11.25q   
Ester Schenk04Ullevi FK11.65q   

Försök heat 22,01 sep 
Elin Molinder04Mölndals AIK10.65q   
Sissel Eliasson04Alingsås IF10.71q   
Elsa Dåverhög04Lerum Friidrott12.10q   

Final0,01 sep 
Elin Molinder04Mölndals AIK10.47   
Sissel Eliasson04Alingsås IF10.72   
Mi Kallio Bergman04IF Hagen FIK10.72   
Tilda Wahlén04Mölndals AIK10.87   
Amanda Ehrnborg04Mölndals AIK11.16   
Ester Schenk04Ullevi FK11.72   
Elsa Dåverhög04Lerum Friidrottej start   


F15 300m
Final1 sep 
Mi Kallio Bergman04IF Hagen FIK42.36   
Amanda Ehrnborg04Mölndals AIK45.21   
Sissel Eliasson04Alingsås IF46.41   


F15 2000m
Final1 sep 
Alma Svantesson04Mölndals AIK 6:34.69    F15
Paulina Hultberg05Alingsås IF 6:39.70    F14 1:a
Majken Söderlund Larsson07Stenungsunds FI 6:50.92    F14 2:a
Philippa Duff05Hälle IF 7:27.38    F14 3:a
Ella Pellme05Stenungsunds FI 8:28.55    F14 4:a


F15 Stav
1 sep 
Sofia Olsson04IF Rigor285   
Alma Olsson04IF Rigor255   
Elsa Dåverhög04Lerum Friidrott255   
Matilda Bergqvist04Lerum Friidrott235   
Svea Eklundh05Motala AIFX   


F15 Längd
1 sep 
Tova Gustafsson05Istrums SK4,850,0   
Emilia Åström04Mölndals AIK4,820,5   
Alma Holmberg04IK Ymer4,501,9   
Sofia Olsson04IF Rigor4,340,0       4,31
Ester Schenk04Ullevi FK4,340,0       4,30
Isabel Lessmark04IFK Göteborg4,310,0   
Elsa Wållgren04Lerum Friidrott4,280,0       4,15
Emma Andblad04Mölndals AIK4,282,7       4,13 1,6
Megan Sprunger04IK Ymer3,660,3   


F15 Kula3.0 kg
1 sep 
Emilia Wernerliv04Kongahälla AIK14,02   
Elsa Wållgren04Lerum Friidrott11,64   
Nora Jolbäck04Lidköpings IS10,58   
Emma Carlsson04Istrums SK10,16   


F15 Spjut500 g
1 sep 
Emilia Wernerliv04Kongahälla AIK34,79   
Emma Carlsson04Istrums SK28,87   
Nora Jolbäck04Lidköpings IS27,69   
Elsa Wållgren04Lerum Friidrott27,47   
Alma Olsson04IF Rigor25,90   


F14 80m
Försök heat 11,41 sep 
Kellie Tran05IK Ymer11.10q   
Alice Bengtsson05Lerum Friidrott11.26q   
Elin Jansson05Lerum Friidrott11.31q   
Corinne Danielsson05Ullevi FK11.81q   
Svea Eklundh05Motala AIF12.23q   

Försök heat 20,01 sep 
Tova Gustafsson05Istrums SK10.95q   
Klara Håkansson05IK Orient11.25q   
Tindra Ladestam05IFK Göteborg11.57q   
Ebba Elfström05Lidköpings IS12.29q   
Tove Kajsjö05Lerum Friidrott13.62q   

Finalheat 10,01 sep 
Tova Gustafsson05Istrums SK10.96   
Klara Håkansson05IK Orient11.21   
Kellie Tran05IK Ymer11.22   
Alice Bengtsson05Lerum Friidrott11.30   
Elin Jansson05Lerum Friidrott11.31   

Finalheat 20,01 sep 
Tindra Ladestam05IFK Göteborg11.52   
Corinne Danielsson05Ullevi FK11.91   
Ebba Elfström05Lidköpings IS12.33   
Svea Eklundh05Motala AIF12.42   
Tove Kajsjö05Lerum Friidrott13.44   


F14 300m
Final1 sep 
Tova Gustafsson05Istrums SK45.01   
Paulina Hultberg05Alingsås IF45.43   
Tindra Ladestam05IFK Göteborg46.79   
Leia Holm05Lerum Friidrott47.14   
Klara Håkansson05IK Orient48.49   


F14 Höjd
1 sep 
Ebba Elfström05Lidköpings IS155   
Ebba Eklund05IF Hagen FIK152   
Moa Cornéer05IFK Göteborg146   
Svea Eklundh05Motala AIF137   
Ebba Halling05Örgryte IS129   


F14 Kula3.0 kg
1 sep 
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott9,68   
Alice Bengtsson05Lerum Friidrott9,21   
Emma Hansson05Bohus IF9,14   
Ebba Halling05Örgryte IS8,60   
Anna Johansson05Varbergs GIF7,60   


F14 Spjut500 g
1 sep 
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott24,98   
Dellie Kamijo05Mölndals AIK24,16   
Julia Sandelius05Bohus IF22,87   
Elin Jansson05Lerum Friidrott17,32   
Alice Bengtsson05Lerum Friidrott17,06   
Ebba Halling05Örgryte IS16,58   
Ella Papoz Wåhlin05Örgryte IS16,29   


F13 60m
Försök heat 10,01 sep 
Olivia Lundberg06Mölndals AIK 8.30q   
Tuva Aebischer Skogbäck06Mölndals AIK 9.20q   
Maja Pehrsson06Mölndals AIK 9.72q   
Vera Lagerlöf06Lerum Friidrott10.05q   

Försök heat 20,11 sep 
Amanda Tran07IK Ymer 8.83q   
Wilma Ehrnborg06Mölndals AIK 9.27q   
Isabelle Colliander06Mölndals AIK 9.93q   

Finalheat 11,41 sep 
Olivia Lundberg06Mölndals AIK 8.19   
Amanda Tran07IK Ymer 8.59   
Tuva Aebischer Skogbäck06Mölndals AIK 9.02   
Wilma Ehrnborg06Mölndals AIK 9.33   

Finalheat 21,01 sep 
Maja Pehrsson06Mölndals AIK 9.57   
Isabelle Colliander06Mölndals AIK10.04   
Vera Lagerlöf06Lerum Friidrottej start   


F13 200m
Final1,41 sep 
Amanda Tran07IK Ymer29.22   
Tuva Aebischer Skogbäck06Mölndals AIK29.58   
Sigrid Carlsson06Mölndals AIK30.56   
Moa Stagemyr06Mölndals AIK31.17   
Lova Gunnarsson06Stenungsunds FI32.77   
Agnes Rydén06Stenungsunds FIbröt   


F13 Höjd
1 sep 
Moa Stagemyr06Mölndals AIK143   
Sigrid Carlsson06Mölndals AIK137   
Mimmi Hellberg06Sävedalens AIK133   
Vera Lagerlöf06Lerum Friidrott116   


F13 Kula2.0 kg
1 sep 
Sigrid Altus06Bohus IF12,54   
Molly Klingener06Lerum Friidrott11,36   
Tilda Lindqvist06Bohus IF10,59   
Frida Steene06IF Kville9,81   
Vera Lagerlöf06Lerum Friidrott7,55   


F13 Spjut400 g
1 sep 
Sigrid Altus06Bohus IF32,25   
Frida Steene06IF Kville26,49   
Tilda Lindqvist06Bohus IF26,00   
Maja Pehrsson06Mölndals AIK25,04   
Moa Persson06Kongahälla AIK24,31   
Molly Klingener06Lerum Friidrott23,21   
Tuva Aebischer Skogbäck06Mölndals AIK20,05   
Agnes Wiklander06Lerum Friidrott15,02   


F12 3-kamp d2
1 sep 
Jill Klint07Kongahälla AIK1734   
7,2330.92129
570420744
Molly Portillo07Kongahälla AIK1666   
7,2031.92129
566356744
Ella Thompson07Göteborgs KIK1618   
7,9433.54126
646264708
Selma Springfors07Mölndals AIK1517   
6,4833.09129
485288744


F11 3-kamp d2
1 sep 
Klara Petersson08Lerum Friidrott1889   
12632.3610,01
708330851
Svea Pellme08Stenungsunds FI1051   
12335.094,32
673187191
Lea Osbjer08Lerum Friidrott951   
10838.425,75
49263396


P12 Spjut400 g
1 sep 
Joel Pettersson07IFK Göteborg17,23   
Oliver Lo07Kongahälla AIK16,39   
Vincent Kihlström07Lerum Friidrott16,28   
Anton Samuelsson07Lerum Friidrott16,19   
Joel Billberg07Lerum Friidrott15,87   
Nils Johner07Lerum Friidrott14,56   
Oskar Ekström07Kongahälla AIK14,09   
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott13,84   
Oscar Lansenfeldt07Lerum Friidrott11,98   
10 Axel Johansson07Kongahälla AIK11,45   
11 Wiktor Nordström07Lerum Friidrott9,79   


P12 200m
Finalheat 10,11 sep 
Joel Pettersson07IFK Göteborg28.63   
Nils Johner07Lerum Friidrott29.81   
Oliver Lo07Kongahälla AIK32.79   
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott33.66   
Joel Billberg07Lerum Friidrott34.72   

Finalheat 20,01 sep 
Vincent Kihlström07Lerum Friidrott30.83   
Oskar Ekström07Kongahälla AIK32.28   
Axel Johansson07Kongahälla AIK32.65   
Anton Samuelsson07Lerum Friidrott33.70   
Wiktor Nordström07Lerum Friidrott34.94   
Oscar Lansenfeldt07Lerum Friidrott35.16   


P12 Längdzon
1 sep 
Joel Pettersson07IFK Göteborg4,370,0   
Nils Johner07Lerum Friidrott4,060,0   
Axel Johansson07Kongahälla AIK3,811,1   
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott3,790,0   
Vincent Kihlström07Lerum Friidrott3,690,2   
Oscar Lansenfeldt07Lerum Friidrott3,450,0   
Oliver Lo07Kongahälla AIK3,360,0   
Anton Samuelsson07Lerum Friidrott3,310,0   
Oskar Ekström07Kongahälla AIK3,260,0   
10 Joel Billberg07Lerum Friidrott3,120,0   
11 Wiktor Nordström07Lerum Friidrott2,860,8   


P11 Längdzon
1 sep 
Erik Sundström08Stenungsunds FI3,700,0   
Johannes Aspman08IF Kville3,650,0   
Alvar Ederönn08Mölndals AIK3,560,0   
William Lidén09Bohus IF3,490,0   
Hjalmar Peixoto08IF Kville3,470,0   
Linus Framme08Hälle IF3,440,0   
Noel Lorensson08Lerum Friidrott2,720,0   


P11 200m
Finalheat 11,51 sep 
Alvar Ederönn08Mölndals AIK31.50   
Johannes Aspman08IF Kville32.61   
Linus Framme08Hälle IF33.08   
Noel Lorensson08Lerum Friidrott38.91   

Finalheat 21,41 sep 
Hjalmar Peixoto08IF Kville34.65   
Erik Sundström08Stenungsunds FI34.86   
William Lidén09Bohus IF35.75   


P11 Spjut400 g
1 sep 
William Lidén09Bohus IF28,59   
Alvar Ederönn08Mölndals AIK22,60   
Erik Sundström08Stenungsunds FI18,53   
Linus Framme08Hälle IF14,69   
Johannes Aspman08IF Kville14,59   
Hjalmar Peixoto08IF Kville14,09   
Noel Lorensson08Lerum Friidrott10,53   


F12 Kula2.0 kg
1 sep 
Ella Thompson07Göteborgs KIK7,94   
Jill Klint07Kongahälla AIK7,23   
Molly Portillo07Kongahälla AIK7,20   
Selma Springfors07Mölndals AIK6,48   


F12 200m
Final0,71 sep 
Jill Klint07Kongahälla AIK30.92   
Molly Portillo07Kongahälla AIK31.92   
Selma Springfors07Mölndals AIK33.09   
Ella Thompson07Göteborgs KIK33.54   


F12 Höjd
1 sep 
Jill Klint07Kongahälla AIK129   
Molly Portillo07Kongahälla AIK129   
Selma Springfors07Mölndals AIK129   
Ella Thompson07Göteborgs KIK126   


F11 Höjd
1 sep 
Klara Petersson08Lerum Friidrott126   
Svea Pellme08Stenungsunds FI123   
Lea Osbjer08Lerum Friidrott108   


F11 200m
Final1,41 sep 
Klara Petersson08Lerum Friidrott32.36   
Svea Pellme08Stenungsunds FI35.09   
Lea Osbjer08Lerum Friidrott38.42   


F11 Kula2.0 kg
1 sep 
Klara Petersson08Lerum Friidrott10,01   
Lea Osbjer08Lerum Friidrott5,75   
Svea Pellme08Stenungsunds FI4,32   



© Track & Field, Christer Falk