Endast för elitaktiva med ”tävlingslicens”, publicerad på friidrott.se 15 december. frågor kontakta Per Skoog, competition@bannisterrunning.com
Entried Svenska Sprintutmaningen WE #2
Antal starter / Total entries: 52 Printed: Svenska Sprintutmaningen WE #2
Antal individer / Total persons: 40
 
M 60m12
Henrik Larsson99IF Göta Karlstad6.60
Thobias Montler96Malmö AI6.826.82
Filip Schwartz98Mölndals AIK6.77
Tarley Allison97Mölndals AIK6.94
Alexander Lesser93Ullevi FK7.117.17
Patrik Andersson91Ullevi FK6.78
Nils Thornberg94Ullevi FK6.90
Adam Denguir94Ullevi FK6.88
Lucas Bolin01Ullevi FK6.98
Erik Annerfalk94Ullevi FK6.92
Alexander Andreasson99Örgryte IS6.90
Artur Engström96Örgryte IS7.097.09
M 200m8
Filip Schwartz98Mölndals AIK21.54
Tarley Allison97Mölndals AIK24.48
Alexander Lesser93Ullevi FK21.61
Erik Lindahl90Ullevi FK7.16
Nils Thornberg94Ullevi FK22.00
Oliwer Danielsson01Ullevi FK22.08
Erik Annerfalk94Ullevi FK21.33
Anders Pihlblad98Örgryte IS21.72
M 400m5
Martin Selin95Ullevi FK49.13
Carl Bengtström00Örgryte IS46.95
Kalle Wållgren01Örgryte IS50.22
Gustav Karlsson00Örgryte IS50.11
Samuel Wiik98Örgryte IS49.28
M Häck 60m4
Oscar Hjerm97KA 2 IF8.058.36
Elias Martinsson97Mölndals AIK8.048.05
Petter Gustafsson94Örgryte IS7.947.94
Kevin Fankl95Örgryte IS8.378.94
K 60m7
Maja Maunsbach01IFK Lund7.67
Irene Ekelund97Spårvägens FK7.267.43
Khaddi Sagnia94Ullevi FK7.31
Lisa Lilja96Ullevi FK7.61
Elvira Tanderud04Ullevi FK7.53
Emelie Rantzow98IK Ymer7.53
Julia Wennersten01IK Ymer7.51
K 200m4
Estelle Montler91Ullevi FK24.91
Lisa Lilja96Ullevi FK23.62
Elvira Tanderud04Ullevi FK24.72
Emelie Rantzow98IK Ymer24.49
K 400m1
Amanda Holmberg98Lidköpings IS59.09
K Häck 60m11
Tilde Johansson01Falkenbergs IK8.14
Amanda Hansson99Hässelby SK8.308.64
Klara Rådbo01Hässelby SK8.83
Lovisa Karlsson00Högby IF8,28
Elin Lindeblad95Kalmar SK8.75
Amanda Holmberg98Lidköpings IS8.43
Maja Maunsbach01IFK Lund8.44
Estelle Montler91Ullevi FK8.49
Julia Wennersten01IK Ymer8.45
Ebba Åhman02IK Ymer8.648.96
Sophie Reid02IK Ymer9.00