Tävlingen inställd pga skärpta Covid-19 restriktioner.
Anmälda RödBlå Vinter ungdom
Antal starter / Total entries: 974 Printed: RödBlå Vinter ungdom
Antal individer / Total persons: 421
 
P17 60m19
Anthon Bokelund Singh04IFK Göteborg7.32
Isak Gamst05IF Kronan
Theodor Johner05Lerum Friidrott7,89
Linus Wahl05Lerum Friidrott
Elliot Lindbom05Lerum Friidrott8,24
Morgan Lindstedt05Malmö AI
Noah Karlberg05Malmö AI
Hampus Hassel05IK Orient8,18
Casper Bergstrand04Stenungsunds FI
Vincent Lundstedt04Stenungsunds FI
Viggo Andersson04Ullevi FK
Johannes Lundqvist04Ullevi FK
Jonas Gustén05Ullevi FK
Shakeem Reid05Ullevi FK
Felix Steene04Ullevi FK
Alex Apelgrim04Örgryte IS7.01
Albin Coster04Örgryte IS7.94
Albin Hagstedt04Örgryte IS
Leo Zikovic04Örgryte IS7.57
P17 1500m4
Simon Westh05Habo Friidrott 04
Oscar Hajny-Landgren05IF Kronan
Wilmer Olsson05Mölndals AIK
Philip Frick04Örgryte IS4.21.61
P17 Höjd6
Oscar Hajny-Landgren05IF Kronan
Isak Gamst05IF Kronan
Philip Karlsson04Ullevi FK
Elias Johansson05Ullevi FK
Hugo Tilldal05Ullevi FK
André Samrin Ribeiro05Örgryte IS1.72
P17 Längd17
Isak Gamst05IF Kronan
Melker Svanberg05IF Kville
Linus Wahl05Lerum Friidrott
Hampus Hassel05IK Orient5,30
Casper Bergstrand04Stenungsunds FI
Viggo Andersson04Ullevi FK
Johannes Lundqvist04Ullevi FK
Jonas Gustén05Ullevi FK
Philip Karlsson04Ullevi FK
Elias Johansson05Ullevi FK
Hugo Tilldal05Ullevi FK
Shakeem Reid05Ullevi FK
Felix Steene04Ullevi FK
Alex Apelgrim04Örgryte IS7.05
Albin Coster04Örgryte IS5.92
Marcus Johansson05Örgryte IS5.54
Axel Eenfeldt05Örgryte IS
P17 Tresteg3
Melker Svanberg05IF Kville
Linus Wahl05Lerum Friidrott
Axel Eenfeldt05Örgryte IS
P17 Kula3
Felix Steene04Ullevi FK
André Samrin Ribeiro05Örgryte IS
Leo Zikovic04Örgryte IS18.21
P15 60m16
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg
Hugo Kündig06IFK Göteborg7,49
Albin Edin06IFK Göteborg
Albin Sjöh06IFK Helsingborg
David Eriksson06IFK Helsingborg
Viktor Varta06IFK Helsingborg
Linus Rosén06IFK Helsingborg
Leo Bergman06Hälle IF
Gustav Ågårdh06IF Kronan
Melker Jensfelt06Malmö AI
Linus Göpel06Mölndals AIK
Anton Fäldt06Mölndals AIK
Viggo Büller06Sävedalens AIK8.86
William Malmström06Örgryte IS
Jonas Ellison06Örgryte IS
Jack Wennman06Trollhättan FIK
P15 1000m3
Rasmus Krenauer06Mölndals AIK3.25
Philip Wernqvist06Ullevi FK
Nils Kardemark06Örgryte IS
P15 Höjd7
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg
Erik Toll06IFK Göteborg
Gustav Ågårdh06IF Kronan
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIF
Julius Wiklund06IK Wilske
William Malmström06Örgryte IS
Jonas Ellison06Örgryte IS
P15 Längd14
Erik Toll06IFK Göteborg
Albin Örnborg06IFK Göteborg
Albin Sjöh06IFK Helsingborg
Viktor Varta06IFK Helsingborg
Linus Rosén06IFK Helsingborg
Leo Bergman06Hälle IF
Julian Westberg Dolfe06IF Kronan
Gustav Ågårdh06IF Kronan
Viggo Trefil06Lerum Friidrott
Melker Jensfelt06Malmö AI
Lukas Lehto06Mölndals AIK
Oscar Carlsson06Örgryte IS
Nils Kardemark06Örgryte IS
Jack Wennman06Trollhättan FIK
P15 Tresteg9
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg
Erik Toll06IFK Göteborg
Albin Örnborg06IFK Göteborg
Gustav Ågårdh06IF Kronan
Lukas Lehto06Mölndals AIK
Viggo Büller06Sävedalens AIK
Valdemar Wik06Sävedalens AIK
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIF
Oscar Carlsson06Örgryte IS
P15 Kula7
Erik Toll06IFK Göteborg
Julian Westberg Dolfe06IF Kronan
Gustav Ågårdh06IF Kronan
Christopher Hermansson06Mölndals AIK
Valdemar Wik06Sävedalens AIK
Philip Wernqvist06Ullevi FK
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIF
P14 60m17
Axel Rogö07IFK Göteborg
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe07IFK Helsingborg
Axel Johansson07Kongahälla AIK
Ivar Fransson Larsson07Lerum Friidrott
Calle Wärn07Lerum Friidrott9.70
Hugo Hallnor07Lerum Friidrott9.84
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
Jacob Wallin07Ullevi FK
Daniel Otterdahl07Örgryte IS
Alfred Ostwald07Örgryte IS
Joel Aksell07Örgryte IS
Arvid Berntsson07Örgryte IS
P14 1000m10
Nils Johner07Lerum Friidrott3.10
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott
Calle Wärn07Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK
Tage Sköld07Mölndals AIK
Jack Krantz07Sävedalens AIK
Mikel Månsson07Åhus FIK
Anton Hydén07Örgryte IS
Arvid Berntsson07Örgryte IS
Valter Jönrup07Örgryte IS
P14 Höjd3
Daniel Otterdahl07Örgryte IS
Ivan Fredberg07Örgryte IS
Loke Nilsson07Örgryte IS
P14 Längd16
Markus Eklund07IFK Göteborg
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe07IFK Helsingborg
Axel Johansson07Kongahälla AIK
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott4.16
Calle Wärn07Lerum Friidrott3.37
Hugo Hallnor07Lerum Friidrott3.76
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl07Örgryte IS
Alfred Ostwald07Örgryte IS
Joel Aksell07Örgryte IS
Jacob Erlach07Örgryte IS
Loke Nilsson07Örgryte IS
August Sundvall07Örgryte IS
P14 Tresteg5
Axel Rogö07IFK Göteborg
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe07IFK Helsingborg
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Ove Hagström07Örgryte IS
P14 Kula7
Tim Björk Schwabe07IFK Helsingborg
Ivar Fransson Larsson07Lerum Friidrott
Hugo Hallnor07Lerum Friidrott8.33
Ove Hagström07Örgryte IS
Ivan Fredberg07Örgryte IS
Jacob Erlach07Örgryte IS
August Sundvall07Örgryte IS
P13 60m16
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Hugo Edin08IFK Göteborg
Edvin Örnborg08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Uno Stål08KA 2 IF
Axel Moberg08Lerum Friidrott
Eskil Fernström08Mölndals AIK8.19
Linus Weihard08Mölndals AIK
Elliot Nigam08Mölndals AIK8.79
Nils Amundin08Sävedalens AIK
Erik Borg08Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow08Ullevi FK
Pontus Setteskog08Ullevi FK
Viggo Gustafsson08Ullevi FK
Axel Santi08Örgryte IS
P13 800m8
Lucas Björfelt08IF Göta Karlstad2,35
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Linus Framme08Hälle IF2.32
Hubert Amberntsson08Mölndals AIK
Linus Weihard08Mölndals AIK
Elliot Nigam08Mölndals AIK
Erik Borg08Sävedalens AIK
P13 Höjd7
Lucas Björfelt08IF Göta Karlstad1,53
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Uno Stål08KA 2 IF
Eskil Fernström08Mölndals AIK1,48
Nils Amundin08Sävedalens AIK
P13 Längd18
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Hugo Edin08IFK Göteborg
Edvin Örnborg08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Uno Stål08KA 2 IF
Axel Moberg08Lerum Friidrott
Eskil Fernström08Mölndals AIK5,27
Hubert Amberntsson08Mölndals AIK
Linus Weihard08Mölndals AIK
Elliot Nigam08Mölndals AIK
Viggo Sjöström08Sävedalens AIK
Nils Amundin08Sävedalens AIK
Erik Borg08Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow08Ullevi FK
Pontus Setteskog08Ullevi FK
Viggo Gustafsson08Ullevi FK
Axel Santi08Örgryte IS
P13 Kula5
Hugo Edin08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Nils Amundin08Sävedalens AIK
Pontus Setteskog08Ullevi FK
P12 60m18
Alexander Olsson09Falköpings AIK
Sixten Schütz09FIK Färjestaden
César Skoglund09IFK Göteborg
Oliver Hedin09IFK Göteborg9.10
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Sid Alexandersson09IFK Göteborg
Edvin Andersson09Lidköpings IS9.37
Olle Krenauer09Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre09Mölndals AIK
Love Forss09Mölndals AIK
Vincent Åberg09Ullevi FK
Max Johansson09Ullevi FK
Justin Harwood09Ullevi FK
Alvin Nettus09Ullevi FK
Noel Danielsson09Ullevi FK
Karl Fredberg09Örgryte IS
John Lagergren09Örgryte IS
Rayan Siguerdjidjene09Örgryte IS
P12 600m11
Anton Arvidsson09Brattås CK1.47,78
Alexander Olsson09Falköpings AIK
Sixten Schütz09FIK Färjestaden
Sid Alexandersson09IFK Göteborg
Edvin Andersson09Lidköpings IS2:11.61
Love Forss09Mölndals AIK
Vincent Åberg09Ullevi FK
Justin Harwood09Ullevi FK
William Farberger09Örgryte IS
John Lagergren09Örgryte IS
Rayan Siguerdjidjene09Örgryte IS
P12 Höjd14
Sixten Schütz09FIK Färjestaden
César Skoglund09IFK Göteborg
Björn Roth09IFK Göteborg
Oliver Hedin09IFK Göteborg130
Herman Ryding09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Sid Alexandersson09IFK Göteborg
Melker Samor09Lerum Friidrott
Edvin Andersson09Lidköpings IS121
Olle Krenauer09Mölndals AIK
Love Ljungqvist09IK Orient
Vincent Åberg09Ullevi FK
Max Johansson09Ullevi FK
Karl Fredberg09Örgryte IS
P12 Längd18
Alexander Olsson09Falköpings AIK
Sixten Schütz09FIK Färjestaden
Björn Roth09IFK Göteborg
Oliver Hedin09IFK Göteborg4.12
Herman Ryding09IFK Göteborg
Sid Alexandersson09IFK Göteborg
Melker Samor09Lerum Friidrott
Edvin Andersson09Lidköpings IS3.78
Sebastian Ahsén-Böre09Mölndals AIK
Love Forss09Mölndals AIK
Love Ljungqvist09IK Orient
Vincent Åberg09Ullevi FK
Max Johansson09Ullevi FK
Justin Harwood09Ullevi FK
Alvin Nettus09Ullevi FK
Noel Danielsson09Ullevi FK
William Farberger09Örgryte IS
Gabriel Andreasson.09Örgryte IS
P12 Kula8
Sixten Schütz09FIK Färjestaden
César Skoglund09IFK Göteborg
Björn Roth09IFK Göteborg
Oliver Hedin09IFK Göteborg9.23
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Melker Samor09Lerum Friidrott
Karl Fredberg09Örgryte IS
Gabriel Andreasson.09Örgryte IS
P11 60m22
Silas Andersson10Falkenbergs IK8,89
Isac Sehlstedt10Falkenbergs IK
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg10IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg9,27
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke10IFK Göteborg
Emilio Karnå10IFK Göteborg
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Oscar Wärn10Lerum Friidrott
Oscar Axvi10Lerum Friidrott
John Meding10Lerum Friidrott
Svante Fernström10Mölndals AIK
Oscar Blomqvist10Mölndals AIK
Erik Lövgren10Mölndals AIK
Espen Robinson10Mölndals AIK
Neo Bersell10Mölndals AIK
Jason Jonasson10Södra Vi IF
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK
Leon Hopf10Örgryte IS
Elliot Olsson10Örgryte IS
P11 Längd20
Silas Andersson10Falkenbergs IK
Isac Sehlstedt10Falkenbergs IK
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg10IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke10IFK Göteborg
Emilio Karnå10IFK Göteborg
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Oscar Wärn10Lerum Friidrott
Oscar Axvi10Lerum Friidrott
John Meding10Lerum Friidrott
Svante Fernström10Mölndals AIK
Oscar Blomqvist10Mölndals AIK
Espen Robinson10Mölndals AIK
Jason Jonasson10Södra Vi IF
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK
Leon Hopf10Örgryte IS
Elliot Olsson10Örgryte IS
P11 Kula11
Isac Sehlstedt10Falkenbergs IK
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Oscar Wärn10Lerum Friidrott
Oscar Axvi10Lerum Friidrott
John Meding10Lerum Friidrott
Jason Jonasson10Södra Vi IF
Elliot Olsson10Örgryte IS
F17 60m16
Iza Mellberg04IK Finish
Alice Albien04IK Finish
Ivana Pekic05IFK Göteborg
Moa Cornéer05IFK Göteborg
Tova Gustafsson05Istrums SK
Alice Bengtsson05Lerum Friidrott8,46
Tove Kajsjö05Lerum Friidrott9,75
Leia Holm05Lerum Friidrott8,61
Ebba Elfström05Lidköpings IS
Olivia Jensfelt05Malmö AI
Lina Ånstad05Motala AIF
Ane Torine Iversen05Mölndals AIK
Olivia Amberntsson05Mölndals AIK
Ester Schenk04Ullevi FK
Nora Jolbäck04Ullevi FK
Ellen Hansson04Örgryte IS8.10
F17 1500m6
Saga Provci04IFK Göteborg
Agnes Thundal05IFK Göteborg4:45,44
Julia Westh04Habo Friidrott 04
Alma Svantesson04Mölndals AIK
Linnéa Knüppel04Örgryte IS
Marion Rönnebro04Örgryte IS
F17 Höjd7
Annie Sturesson05Falkenbergs IK
Jonna Säwström05IFK Göteborg
Moa Cornéer05IFK Göteborg
Doris Erixon05Hälle IF
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott
Ebba Elfström05Lidköpings IS
Engla Nilsson05Örgryte IS1.72
F17 Längd17
Iza Mellberg04IK Finish
Alice Albien04IK Finish
Ivana Pekic05IFK Göteborg
Julia Westh04Habo Friidrott 04
Tova Gustafsson05Istrums SK
Alice Bengtsson05Lerum Friidrott4,94
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott
Leia Holm05Lerum Friidrott4,75
Ebba Elfström05Lidköpings IS
Lina Ånstad05Motala AIF
Agnes Frimannsson04Sävedalens AIK
Aicha Koné04Ullevi FK
Ester Schenk04Ullevi FK
Jeriel Kabongo05Ullevi FK
Nora Jolbäck04Ullevi FK
Clara Weetom04Örgryte IS4.77
Ellen Hansson04Örgryte IS5.61
F17 Tresteg4
Doris Erixon05Hälle IF
Ebba Elfström05Lidköpings IS
Olivia Amberntsson05Mölndals AIK10.23
Agnes Frimannsson04Sävedalens AIK
F17 Kula5
Annie Sturesson05Falkenbergs IK
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott
Tilda Mjörnell04Ullevi FK
Jeriel Kabongo05Ullevi FK
Nora Jolbäck04Ullevi FK
F15 60m18
Sabina Kern06Brattås CK8,50
Kajsa Roth06IFK Göteborg8.25
Tilde Dahlberg06Hälle IF
Hanna Schälin06Kongahälla AIK
Ida Svedenborn06IF Kronan
Asta Hägglund06IF Kronan
Linnea Englund06Malmö AI
Elise Parander06Malmö AI
Rebecca Wiberg06Malmö AI
Elin Pihlström06Malmö AI
Moa Stagemyr06Mölndals AIK8.93
Olivia Lundberg06Mölndals AIK8.12
Beatrice Amundin06Sävedalens AIK8.53
Ella Hallin06Sävedalens AIK8.95
Tilda Jildefjord06Sävedalens AIK8.45
Annie Sjösten06Sävedalens AIK8.80
Elsa Heyden06Ullevi FK
Linnea Johansson06Varbergs GIF8.42
F15 1000m6
Malva Arvidsson06Brattås CK3.26,90
Lovisa Emanuelsson06IFK Göteborg
Alva Thunberg06IFK Göteborg
Asta Hägglund06IF Kronan
Wilma Ehrnborg06Mölndals AIK
Cornelia Ullsten06Mölndals AIK
F15 Höjd8
Asta Hägglund06IF Kronan
Moa Stagemyr06Mölndals AIK
Sigrid Carlsson06Mölndals AIK
Beatrice Amundin06Sävedalens AIK
Ella Hallin06Sävedalens AIK
Annie Sjösten06Sävedalens AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
Elsa Heyden06Ullevi FK
F15 Längd12
Sabina Kern06Brattås CK
Alva Thunberg06IFK Göteborg
Hanna Schälin06Kongahälla AIK
Ida Svedenborn06IF Kronan
Asta Hägglund06IF Kronan
Meja Ahlfors06Majornas IK
Rebecca Wiberg06Malmö AI
Moa Stagemyr06Mölndals AIK
Alva Nordlinder06Mölndals AIK
Beatrice Amundin06Sävedalens AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
Linnea Johansson06Varbergs GIF4.62
F15 Tresteg7
Alva Thunberg06IFK Göteborg
Asta Hägglund06IF Kronan
Ella Holmberg06Lerum Friidrott8,88
Julia Enevik06Lerum Friidrott
Meja Ahlfors06Majornas IK
Alva Nordlinder06Mölndals AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
F15 Kula6
Klara Berntsson06Brattås CK
Ida Svedenborn06IF Kronan
Asta Hägglund06IF Kronan
Molly Klingener06Lerum Friidrott
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
Linnéa Fohlén Gladh06Trollhättan FIK
F14 60m37
Caroline Wanhainen07IFK Göteborg
Alice Hjort07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Linn Bergerheim07IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Lovisa Ludwigsson07Göteborgs KIK
Ella Thompson07Göteborgs KIK
Jill Klint07Kongahälla AIK
Emma Åkesson07IF Kronan
Liv Håkansson07IF Kronan
Svea Nilsson07IF Kronan
Wilma Stenborg07Lidköpings IS9.75
Bella Gisel07Malmö AI
Elsa Claesson07Mölndals AIK
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Bella Wennbom07Ullevi FK
Hanna Amundin07Ullevi FK
Mary Harwood07Ullevi FK
Fatima Diaby07Ullevi FK
Olivia Westlund07Ullevi FK
Celine Lexa07Ullevi FK
Nadja Ahnoff07Örgryte IS
Fea Bolt-Hansen07Örgryte IS
Siri Rydén07Örgryte IS
Lovisa Johansson07Örgryte IS
Veronica Lopez07Örgryte IS
Lovisa Nisslert07Örgryte IS
Elsa Tholence07Örgryte IS
Amélie Torstensson07Örgryte IS
Tova Karlsson07Hönö IS
F14 1000m12
Siri Provci07IFK Göteborg
Alice Hjort07IFK Göteborg
Lovisa Ludwigsson07Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson07Göteborgs KIK
Irma Westh07Habo Friidrott 04
Agnes Knauer07Hälle IF
Ester Strand07Hälle IF3:06
Elsa Svantesson07Mölndals AIK
Majken Söderlund Larsson07Stenungsunds FI2,55,0m
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Klara Stenman07Örgryte IS
Tova Karlsson07Hönö IS
F14 Höjd15
Alice Bredström07Brattås CK
Caroline Wanhainen07IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg
Ella Thompson07Göteborgs KIK
Melanija Simic07Göteborgs KIK
Jill Klint07Kongahälla AIK
Emma Åkesson07IF Kronan
Liv Håkansson07IF Kronan
Alma Jolbäck07Lidköpings IS130
Emilia Blomdahl07Lidköpings IS138
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
Linnea Johansson07Bohus IF
F14 Längd40
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Caroline Wanhainen07IFK Göteborg
Alice Hjort07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Linn Bergerheim07IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg
Alice Mosesson07Göteborgs KIK
Svea Götestam07Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson07Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson07Göteborgs KIK
Ella Thompson07Göteborgs KIK
Melanija Simic07Göteborgs KIK
Irma Westh07Habo Friidrott 04
Jill Klint07Kongahälla AIK
Elin Lennartsson07Kongahälla AIK
Emma Åkesson07IF Kronan
Liv Håkansson07IF Kronan
Svea Nilsson07IF Kronan
Alma Jolbäck07Lidköpings IS3.94
Emilia Blomdahl07Lidköpings IS4.72
Wilma Stenborg07Lidköpings IS4.11
Bella Gisel07Malmö AI
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Hanna Amundin07Ullevi FK
Johanna Gustén07Ullevi FK
Mary Harwood07Ullevi FK
Fatima Diaby07Ullevi FK
Olivia Westlund07Ullevi FK
Celine Lexa07Ullevi FK
Nadja Ahnoff07Örgryte IS
Fea Bolt-Hansen07Örgryte IS
Lovisa Johansson07Örgryte IS
Veronica Lopez07Örgryte IS
Elsa Tholence07Örgryte IS
F14 Tresteg17
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Elin Lennartsson07Kongahälla AIK
Emma Åkesson07IF Kronan
Liv Håkansson07IF Kronan
Emilia Blomdahl07Lidköpings IS9.58
Bella Gisel07Malmö AI
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Hanna Amundin07Ullevi FK
Johanna Gustén07Ullevi FK
Nadja Ahnoff07Örgryte IS
Klara Stenman07Örgryte IS
Tova Karlsson07Hönö IS
Linnea Johansson07Bohus IF
F14 Kula16
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Linn Bergerheim07IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg
Ella Thompson07Göteborgs KIK
Jill Klint07Kongahälla AIK
Liv Håkansson07IF Kronan
Svea Nilsson07IF Kronan
Alma Jolbäck07Lidköpings IS
Bella Gisel07Malmö AI
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Hilda Rydén07Sävedalens AIK
Fatima Diaby07Ullevi FK
Siri Rydén07Örgryte IS
Klara Stenman07Örgryte IS
Lovisa Nisslert07Örgryte IS
Amélie Torstensson07Örgryte IS
F13 60m32
Astrid Fakelius08Brattås CK
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg8,89
Julia Johansson08Göteborgs KIK
Livia Hedberg08Göteborgs KIK
Selma Kristiansson08Göteborgs KIK
Cecilia Fredriksson08Göteborgs KIK
Beata Berg08Göteborgs KIK
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Elin Lundberg08IF Kronan
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Elsa Skager08Lerum Friidrott9.06
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott9,70
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Ida Carlsson08Lidköpings IS9.79
Maja Barndik08Lidköpings IS10.06
Ella Alvelin08Mölndals AIK
Ida Ekengren08Mölndals AIK
Alexandra Allvin08Mölndals AIK
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Alva Wennbom08Ullevi FK
Lova Åkerberg08Ullevi FK
Alva Andblad08Örgryte IS
Linn Coster08Örgryte IS
Cornelia Andersson08Örgryte IS
Frida Andreassen08Örgryte IS
Ylva Magnusson Debray08Örgryte IS
Liv Gréen08Örgryte IS
Blessing Ezennaya08Bohus IF
F13 800m16
Ebba Holmén08IFK Göteborg2:41
Selma Kristiansson08Göteborgs KIK
Cecilia Fredriksson08Göteborgs KIK
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Alice Samuelsson08Kongahälla AIK2.52
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Klara Petersson08Lerum Friidrott
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Ida Carlsson08Lidköpings IS2:48.62
Maja Barndik08Lidköpings IS3:17.29
Ida Ekengren08Mölndals AIK
Alexandra Allvin08Mölndals AIK
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Jenna Jonasson08Södra Vi IF
F13 Höjd21
Nellie Sturesson08Falkenbergs IK
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad
Annie Säwström08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Frida Ahner08IFK Göteborg
Linnea Ljungberg08IFK Göteborg
Livia Hedberg08Göteborgs KIK
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Elin Lundberg08IF Kronan
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Elsa Skager08Lerum Friidrott1.38
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott1,25
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Ida Carlsson08Lidköpings IS124
Hannia Börjeson08Lidköpings IS132
Maja Barndik08Lidköpings IS124
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Svea Pellme08Stenungsunds FI
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS
F13 Längd38
Astrid Fakelius08Brattås CK
Nellie Sturesson08Falkenbergs IK
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Frida Ahner08IFK Göteborg
Julia Johansson08Göteborgs KIK
Livia Hedberg08Göteborgs KIK
Selma Kristiansson08Göteborgs KIK
Cecilia Fredriksson08Göteborgs KIK
Beata Berg08Göteborgs KIK
Elin Lundberg08IF Kronan
Tyra Svedenborn08IF Kronan
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Elsa Skager08Lerum Friidrott4,46
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Ida Carlsson08Lidköpings IS3.89
Hannia Börjeson08Lidköpings IS3.97
Maja Barndik08Lidköpings IS3.58
Ella Alvelin08Mölndals AIK
Ida Ekengren08Mölndals AIK
Alexandra Allvin08Mölndals AIK
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Jenna Jonasson08Södra Vi IF
Alva Wennbom08Ullevi FK
Lova Åkerberg08Ullevi FK
Alva Andblad08Örgryte IS
Linn Coster08Örgryte IS
Cornelia Andersson08Örgryte IS
Frida Andreassen08Örgryte IS
Ylva Magnusson Debray08Örgryte IS
Liv Gréen08Örgryte IS
Anastasia Djordjic08Örgryte IS
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS4,68 m
Blessing Ezennaya08Bohus IF
F13 Kula20
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg
Frida Ahner08IFK Göteborg
Matilda Skoglund08IFK Göteborg
Julia Johansson08Göteborgs KIK
Cecilia Fredriksson08Göteborgs KIK
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Ida Bjerkliden08Kongahälla AIK
Elin Lundberg08IF Kronan
Tyra Svedenborn08IF Kronan
Moa Thor Möller08IF Kronan
Klara Petersson08Lerum Friidrott
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Hannia Börjeson08Lidköpings IS6.37
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Emma Theander08Stenungsunds FI
Jenna Jonasson08Södra Vi IF
Anastasia Djordjic08Örgryte IS
F12 60m50
Jeanelle Hanna09Falköpings AIK9,41
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg9.40
Isabella Siering09IFK Göteborg
Ellen Peterson09IFK Göteborg
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg9,00
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg9.73
Ida-Märta Norrby09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Ebba Wikström09IFK Göteborg
Rut Litsne09IFK Göteborg
Amanda Eklöf09Göteborgs KIK9.77
Klara Stübner09Göteborgs KIK8.95
Moa Nyman09Göteborgs KIK10,23
Milla Andreasson09Göteborgs KIK
Ester Barregård09Göteborgs KIK
Noomi Bergman09Hälle IF
Hanna Hedberg09IF Kronan
Madicken Westling09IF Kville10,71
Isabelle Blomdahl09Lidköpings IS9.12
Lisa Högberg09Mölndals AIK
Elin Stagemyr09Mölndals AIK9.20
Ruth Sundbrandt09Mölndals AIK
Hannah Bergqvist09Mölndals AIK
Molly Hallberg09Mölndals AIK
Märta Hellgren09Mölndals AIK
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK
Filippa Sandberg09Mölndals AIK
Saga Drottz09IK Orient
Miranda Hult09IK Orient
Gabriella Foltin09IK Orient
Elvira Berg09IK Orient
Alva Eurenius09IK Orient
Ida Ståhle09IK Orient
Bianca Lemon09IK Orient
Nellie Ask09IF Rigor
Jezania Kabongo09Ullevi FK
Johanna Peterson09Ullevi FK
Emma Peterson09Ullevi FK
Freja Åhsberg09Ullevi FK
Precious Ogwo09Ullevi FK
Elsa Ferm09Ullevi FK
Chloe Almen09Ullevi FK
Julia Johnson09Örgryte IS
Nellie Holm09Örgryte IS
Mira Niva09Örgryte IS
Alice Dahl09Örgryte IS
F12 600m20
Jeanelle Hanna09Falköpings AIK2,00,52
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg1.58
Isabella Siering09IFK Göteborg
Ellen Peterson09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg2.01
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Ebba Wikström09IFK Göteborg
Rut Litsne09IFK Göteborg
Klara Stübner09Göteborgs KIK1.56.03
Hanna Strand09Hälle IF1:46
Elin Stagemyr09Mölndals AIK2.00
Meja Strid09Mölndals AIK
Hannah Bergqvist09Mölndals AIK
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK2.14
Sofia Josgård09Mölndals AIK
Ida Ståhle09IK Orient
F12 Höjd27
Ellen Berntsson09Brattås CK
Ella Bredström09Brattås CK
Jeanelle Hanna09Falköpings AIK1,32
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg1,28
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Amanda Eklöf09Göteborgs KIK
Moa Nyman09Göteborgs KIK1,11
Madicken Westling09IF Kville1,20
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
Liv Ternestedt09Lerum Friidrott
Ella Jarenskog09Lerum Friidrott
Isabelle Blomdahl09Lidköpings IS132
Lisa Högberg09Mölndals AIK
Filippa Sandberg09Mölndals AIK
Saga Drottz09IK Orient
Elvira Berg09IK Orient
Alva Eurenius09IK Orient
Bianca Lemon09IK Orient
Freja Åhsberg09Ullevi FK
Nellie Holm09Örgryte IS
Mira Niva09Örgryte IS
Julia Erhart09Örgryte IS
Selma Suraiya09Bohus IF
F12 Längd47
Jeanelle Hanna09Falköpings AIK3,91
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Ellen Peterson09IFK Göteborg
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Ebba Wikström09IFK Göteborg
Rut Litsne09IFK Göteborg
Amanda Eklöf09Göteborgs KIK3.60
Moa Nyman09Göteborgs KIK3,35
Milla Andreasson09Göteborgs KIK
Ester Barregård09Göteborgs KIK
Noomi Bergman09Hälle IF
Hanna Hedberg09IF Kronan
Madicken Westling09IF Kville3,36
Isabelle Blomdahl09Lidköpings IS4.15
Lisa Högberg09Mölndals AIK
Elin Stagemyr09Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt09Mölndals AIK
Meja Strid09Mölndals AIK
Molly Hallberg09Mölndals AIK
Märta Hellgren09Mölndals AIK
Sofia Josgård09Mölndals AIK
Saga Drottz09IK Orient
Miranda Hult09IK Orient
Gabriella Foltin09IK Orient
Elvira Berg09IK Orient
Alva Eurenius09IK Orient
Ida Ståhle09IK Orient
Bianca Lemon09IK Orient
Nellie Ask09IF Rigor
Noomi Hjortbäck09Sävedalens AIK
Jezania Kabongo09Ullevi FK
Johanna Peterson09Ullevi FK
Emma Peterson09Ullevi FK
Freja Åhsberg09Ullevi FK
Precious Ogwo09Ullevi FK
Elsa Ferm09Ullevi FK
Chloe Almen09Ullevi FK
Julia Johnson09Örgryte IS
Julia Erhart09Örgryte IS
Alice Dahl09Örgryte IS
Selma Suraiya09Bohus IF
F12 Kula23
Ella Bredström09Brattås CK
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Ellen Peterson09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Hanna Hedberg09IF Kronan
Madicken Westling09IF Kville
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
Liv Ternestedt09Lerum Friidrott
Ella Jarenskog09Lerum Friidrott
Isabelle Blomdahl09Lidköpings IS10.90
Hannah Bergqvist09Mölndals AIK
Filippa Sandberg09Mölndals AIK
Saga Drottz09IK Orient
Miranda Hult09IK Orient
Gabriella Foltin09IK Orient
Elvira Berg09IK Orient
Alva Eurenius09IK Orient
Jezania Kabongo09Ullevi FK
Olivia Johansson09Bohus IF
Selma Suraiya09Bohus IF
F11 60m31
Evelina Johansson10Falkenbergs IK
Signe Provci10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg9,71
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Alysia Mohalland10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Ebba Oldin10Göteborgs KIK
Nahla Garrote Khaldoun10Göteborgs KIK
Jayda Boakye10Göteborgs KIK
Siri Thompson10Göteborgs KIK
Elisabeth Andersson Brown10Göteborgs KIK
Jolina Littenheim10Göteborgs KIK
Thea Håkansson10IF Kronan
Ingrid Day10Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long10Lerum Friidrott
Greta Widell10Lerum Friidrott
Astrid Wikman10Lerum Friidrott
Maja Wissö10Lerum Friidrott
Hedvig Elfström10Lidköpings IS
Linnea Stenborg10Lidköpings IS
Felicia Luukkonen10Mölndals AIK
Stella Hagberg10IK Orient
Maja Karlsson10IK Orient9,36
Ella Larsson10IF Rigor
Elin Amundin10Ullevi FK
Thilda Andreassen10Örgryte IS
Alva Sämfors10Örgryte IS
Sarah Svartborn10Örgryte IS
Hannah Carlsson10Örgryte IS
Saga Karlsson10Hönö IS
F11 Längd31
Evelina Johansson10Falkenbergs IK
Signe Provci10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Alysia Mohalland10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Ebba Oldin10Göteborgs KIK
Nahla Garrote Khaldoun10Göteborgs KIK
Jayda Boakye10Göteborgs KIK
Siri Thompson10Göteborgs KIK
Elisabeth Andersson Brown10Göteborgs KIK
Jolina Littenheim10Göteborgs KIK
Thea Håkansson10IF Kronan
Ingrid Day10Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long10Lerum Friidrott
Greta Widell10Lerum Friidrott
Astrid Wikman10Lerum Friidrott
Maja Wissö10Lerum Friidrott
Hedvig Elfström10Lidköpings IS
Linnea Stenborg10Lidköpings IS
Felicia Luukkonen10Mölndals AIK
Stella Hagberg10IK Orient
Maja Karlsson10IK Orient
Ella Larsson10IF Rigor
Elin Amundin10Ullevi FK
Thilda Andreassen10Örgryte IS
Alva Sämfors10Örgryte IS
Sarah Svartborn10Örgryte IS
Hannah Carlsson10Örgryte IS
Saga Karlsson10Hönö IS
F11 Kula25
Evelina Johansson10Falkenbergs IK
Signe Provci10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Alysia Mohalland10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Ebba Oldin10Göteborgs KIK
Nahla Garrote Khaldoun10Göteborgs KIK
Jayda Boakye10Göteborgs KIK
Elisabeth Andersson Brown10Göteborgs KIK
Thea Håkansson10IF Kronan
Ingrid Day10Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long10Lerum Friidrott
Greta Widell10Lerum Friidrott
Astrid Wikman10Lerum Friidrott
Maja Wissö10Lerum Friidrott
Hedvig Elfström10Lidköpings IS
Linnea Stenborg10Lidköpings IS
Stella Hagberg10IK Orient
Maja Karlsson10IK Orient
Ella Larsson10IF Rigor
Marika Söderlund Larsson10Stenungsunds FI
Alva Sämfors10Örgryte IS
Saga Karlsson10Hönö IS