Tävlingen inställd pga skärpta Covid-19 restriktioner.
Anmälda Sävedalen inomhus
Antal starter / Total entries: 771 Printed: Sävedalen inomhus
Antal individer / Total persons: 332
 
P15 60m8
Albin Edin06IFK Göteborg
Albin Örnborg06IFK Göteborg
Albin Sjöh06IFK Helsingborg
David Eriksson06IFK Helsingborg
Viktor Varta06IFK Helsingborg
Vuk Dorontic06IFK Helsingborg
Linus Rosén06IFK Helsingborg
Viggo Büller06Sävedalens AIK
P15 Höjd1
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg
P15 Stav2
Kristoffer Eneman06IFK Göteborg
Axel Widerberg06IFK Göteborg
P15 Längd5
Albin Örnborg06IFK Göteborg
Albin Sjöh06IFK Helsingborg
Viktor Varta06IFK Helsingborg
Linus Rosén06IFK Helsingborg
Viggo Büller06Sävedalens AIK
P15 Kula1
Arvid Toorell06Lerum Friidrott
P14 60m14
Rasmus Arnell07IFK Göteborg
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe07IFK Helsingborg
Axel Johansson07Kongahälla AIK
Julius Dahlqvist07IF Kville
Albin Cedergren07IF Kville8.76
Elias Samuelsson Sandgren07IF Kville
Nils Johner07Lerum Friidrott8.87
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
Axel Rask07Sävedalens AIK
P14 Höjd5
Albin Theander07IF Kville1.50
Olof Henriksson07IF Kville1.47
Klinton Wehlander07IF Kville
Albin Cedergren07IF Kville1.56
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
P14 Stav9
Axel Rogö07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Leon Östling07IF Kville2.41
Albin Theander07IF Kville
Olof Henriksson07IF Kville1.98
Klinton Wehlander07IF Kville1.78
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
Isak Thörn07Sävedalens AIK
P14 Längd11
Rasmus Arnell07IFK Göteborg
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe07IFK Helsingborg
Axel Johansson07Kongahälla AIK
Nils Johner07Lerum Friidrott4.41
Wiktor Nordström07Lerum Friidrott
Victor Klein07Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
Axel Rask07Sävedalens AIK
P14 Kula7
Rasmus Arnell07IFK Göteborg
Albin Cedergren07IF Kville
Elias Samuelsson Sandgren07IF Kville
Victor Klein07Lerum Friidrott
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Isak Thörn07Sävedalens AIK
Elias Andersson07Wärnamo SK
P13 60m12
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Elliot Flach08IFK Göteborg
Melvin Woxneborn08IFK Göteborg
Hugo Edin08IFK Göteborg
Edvin Örnborg08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Uno Stål08KA 2 IF
Eskil Fernström08Mölndals AIK
Erik Sundström08Stenungsunds FI
Nils Amundin08Sävedalens AIK
Melwin Österberg08Sävedalens AIK
Elliot Felvus08Sävedalens AIK
P13 Höjd3
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Eskil Fernström08Mölndals AIK
Nils Amundin08Sävedalens AIK
P13 Stav1
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
P13 Längd12
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Elliot Flach08IFK Göteborg
Melvin Woxneborn08IFK Göteborg
Edvin Örnborg08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Uno Stål08KA 2 IF
Eskil Fernström08Mölndals AIK
Erik Sundström08Stenungsunds FI
Viggo Sjöström08Sävedalens AIK
Melwin Österberg08Sävedalens AIK
Arman Kosovic08Sävedalens AIK
Elis Rosander08Sävedalens AIK
P13 Kula7
Hugo Edin08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Uno Stål08KA 2 IF
Nils Amundin08Sävedalens AIK
Melwin Österberg08Sävedalens AIK
Arman Kosovic08Sävedalens AIK
Elis Rosander08Sävedalens AIK
P12 60m20
César Skoglund09IFK Göteborg
Isak Axelsson09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Ivar Maechel09IFK Göteborg
Noel Johansson09Hälle IF8,70
Vincent Lindal09IF Kville
Jakob Cedergren09IF Kville
Sebastian Ahsén-Böre09Mölndals AIK
Love Forss09Mölndals AIK
Kevin Samrander09Mölndals AIK
Brian Posder09Mölndals AIK
Victor Hansson09IF Rigor
Filip Sternhufvud09IF Rigor
Love Gartman09IF Rigor
Wille Hedström09Sävedalens AIK
Teis Thien Berglin09Sävedalens AIK
Alfred Wendt09Sävedalens AIK8.91
Arthur De Maar09Sävedalens AIK
Eliah Pettersson09Sävedalens AIK
Zakarias Ljungberg09Bohus IF
P12 Höjd11
César Skoglund09IFK Göteborg
Björn Roth09IFK Göteborg
Herman Ryding09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Vincent Lindal09IF Kville
Melker Samor09Lerum Friidrott
Love Ljungqvist09IK Orient
Victor Hansson09IF Rigor
Filip Sternhufvud09IF Rigor
Ted Bergsten09IF Rigor
Wille Hedström09Sävedalens AIK
P12 Stav4
Vincent Lindal09IF Kville
Victor Hansson09IF Rigor
Filip Sternhufvud09IF Rigor
Wille Hedström09Sävedalens AIK
P12 Längd21
César Skoglund09IFK Göteborg
Isak Axelsson09IFK Göteborg
Herman Ryding09IFK Göteborg
Ivar Maechel09IFK Göteborg
Noel Johansson09Hälle IF4,60
Vincent Lindal09IF Kville
Jakob Cedergren09IF Kville
Sebastian Ahsén-Böre09Mölndals AIK
Love Forss09Mölndals AIK
Kevin Samrander09Mölndals AIK
Brian Posder09Mölndals AIK
Victor Hansson09IF Rigor
Filip Sternhufvud09IF Rigor
Love Gartman09IF Rigor
Wille Hedström09Sävedalens AIK
Teis Thien Berglin09Sävedalens AIK
Alfred Wendt09Sävedalens AIK4.10
Jon Celind09Sävedalens AIK
Arthur De Maar09Sävedalens AIK
Eliah Pettersson09Sävedalens AIK
Zakarias Ljungberg09Bohus IF
P12 Kula9
César Skoglund09IFK Göteborg
Isak Axelsson09IFK Göteborg
Björn Roth09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Ivar Maechel09IFK Göteborg
Filip Sternhufvud09IF Rigor
Love Gartman09IF Rigor
Alfred Wendt09Sävedalens AIK7.24
Zakarias Ljungberg09Bohus IF
P11 60m12
Gustav Waborg10IFK Göteborg9,27
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke10IFK Göteborg9,53
William Keen10IFK Göteborg
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Oscar Axvi10Lerum Friidrott
Ture Samuelsson10Lerum Friidrott
Ruben Brunström10Sävedalens AIK
Emil Råwall10Sävedalens AIK
Georg Thomsson10Sävedalens AIK
Felix Casimiro10Sävedalens AIK
P11 Höjd7
Gustav Waborg10IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Ruben Brunström10Sävedalens AIK
Emil Råwall10Sävedalens AIK
Emil Stenström Mendely10Sävedalens AIK
Vidar Almqvist10Sävedalens AIK
P11 Längd13
Gustav Waborg10IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke10IFK Göteborg3,96
William Keen10IFK Göteborg
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Oscar Axvi10Lerum Friidrott
Ture Samuelsson10Lerum Friidrott
Ruben Brunström10Sävedalens AIK
William Engström10Sävedalens AIK
Emil Råwall10Sävedalens AIK
Georg Thomsson10Sävedalens AIK
Emil Stenström Mendely10Sävedalens AIK
P11 Kula7
Gustav Waborg10IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
William Keen10IFK Göteborg
William Engström10Sävedalens AIK
Georg Thomsson10Sävedalens AIK
Vidar Almqvist10Sävedalens AIK
P10 60m16
Charlie Lega11IFK Göteborg
Filip Mannerström11IFK Göteborg
Melker Bengtsson11IFK Göteborg
Erik Axelsson11IFK Göteborg
Edwin Utbult11IFK Göteborg
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
Axel Ringdahl11Sävedalens AIK
Leander Lindgren11Sävedalens AIK
Erik Töyrä11Sävedalens AIK
August Martin11Sävedalens AIK
Alve Saand11Sävedalens AIK
Aron Bennsten11Sävedalens AIK
Herman Ask11Sävedalens AIK
Anton Björk11Sävedalens AIK
Viggo Kjellberg Nielsen11Sävedalens AIK
Noel Pettersson11Sävedalens AIK
P10 Höjd15
Filip Mannerström11IFK Göteborg
Erik Axelsson11IFK Göteborg
Nils Ryttberg11Lerum Friidrott
Nick Alguren11Lerum Friidrott
Albin Rosenberg11Lerum Friidrott
Elliot Frew11Lerum Friidrott
Viktor Gradin11Lerum Friidrott
Elton Holmgren11Lerum Friidrott
Max Björkman11Lerum Friidrott
Ludvig Andrén11Lerum Friidrott
Henning Andreasson11Lerum Friidrott
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
Axel Ringdahl11Sävedalens AIK
Love Perman11Sävedalens AIK
Aron Bennsten11Sävedalens AIK
P10 Längd15
Charlie Lega11IFK Göteborg
Filip Mannerström11IFK Göteborg
Melker Bengtsson11IFK Göteborg
Erik Axelsson11IFK Göteborg
Edwin Utbult11IFK Göteborg
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
Leander Lindgren11Sävedalens AIK
Erik Töyrä11Sävedalens AIK
August Martin11Sävedalens AIK
Alve Saand11Sävedalens AIK
Aron Bennsten11Sävedalens AIK
Herman Ask11Sävedalens AIK
Anton Björk11Sävedalens AIK
Viggo Kjellberg Nielsen11Sävedalens AIK
Noel Pettersson11Sävedalens AIK
P10 Kula17
Filip Mannerström11IFK Göteborg
Erik Axelsson11IFK Göteborg
Nils Ryttberg11Lerum Friidrott
Nick Alguren11Lerum Friidrott
Albin Rosenberg11Lerum Friidrott
Elliot Frew11Lerum Friidrott
Viktor Gradin11Lerum Friidrott
Elton Holmgren11Lerum Friidrott
Max Björkman11Lerum Friidrott
Ludvig Andrén11Lerum Friidrott
Henning Andreasson11Lerum Friidrott
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
Axel Ringdahl11Sävedalens AIK
Leander Lindgren11Sävedalens AIK
Love Perman11Sävedalens AIK
Aron Bennsten11Sävedalens AIK
Mio Edborg11Sävedalens AIK
P9 60m17
Dante Strömwall12IFK Göteborg
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg
Alfred Grjotheim12Sävedalens AIK
Maximilian Fougelberg12Sävedalens AIK
Svante Lindberg12Sävedalens AIK
Kevin Lundberg12Sävedalens AIK
Vincent Andréas12Sävedalens AIK
Viktor Averdal12Sävedalens AIK
Sam Widén12Sävedalens AIK
Rafael Lesauvage12Sävedalens AIK
Mio Svensson12Sävedalens AIK
Liam Taalomi12Sävedalens AIK
Filip Ekbom12Sävedalens AIK
Robin Skarenhed12Sävedalens AIK
Waldemar Chiaussa12Sävedalens AIK
Eric Sandås12Sävedalens AIK
Noel Klemetz12Sävedalens AIK
P9 Höjd8
Alfred Grjotheim12Sävedalens AIK
Henry Von Knorring12Sävedalens AIK
Kevin Lundberg12Sävedalens AIK
Vincent Andréas12Sävedalens AIK
Mio Svensson12Sävedalens AIK
Liam Taalomi12Sävedalens AIK
Filip Ekbom12Sävedalens AIK
Noel Klemetz12Sävedalens AIK
P9 Längd11
Dante Strömwall12IFK Göteborg
Alexander Hafstrand12IFK Göteborg
Alfred Grjotheim12Sävedalens AIK
Arvid Celind12Sävedalens AIK
Henry Von Knorring12Sävedalens AIK
Kevin Lundberg12Sävedalens AIK
Vincent Andréas12Sävedalens AIK
Sam Widén12Sävedalens AIK
Liam Taalomi12Sävedalens AIK
Waldemar Chiaussa12Sävedalens AIK
Noel Klemetz12Sävedalens AIK
P9 Kula8
Dante Strömwall12IFK Göteborg
Maximilian Fougelberg12Sävedalens AIK
Svante Lindberg12Sävedalens AIK
Viktor Averdal12Sävedalens AIK
Sam Widén12Sävedalens AIK
Rafael Lesauvage12Sävedalens AIK
Waldemar Chiaussa12Sävedalens AIK
Eric Sandås12Sävedalens AIK
F15 60m9
Alva Thunberg06IFK Göteborg
Sara Andersson06IFK Helsingborg
Annie Thorkéll06IFK Helsingborg
Elin Thor06IFK Helsingborg
Moa Stagemyr06Mölndals AIK8.93
Beatrice Amundin06Sävedalens AIK
Ella Hallin06Sävedalens AIK
Annie Sjösten06Sävedalens AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
F15 Höjd9
Isabelle Rydén06IFK Göteborg
Alva Thunberg06IFK Göteborg
Lovisa Nilsson06IFK Helsingborg
Moa Stagemyr06Mölndals AIK
Beatrice Amundin06Sävedalens AIK
Ella Hallin06Sävedalens AIK
Annie Sjösten06Sävedalens AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg06Sävedalens AIK
F15 Stav1
Mimmi Hellberg06Sävedalens AIK
F15 Längd6
Alva Thunberg06IFK Göteborg
Sara Andersson06IFK Helsingborg
Annie Thorkéll06IFK Helsingborg
Elin Thor06IFK Helsingborg
Moa Stagemyr06Mölndals AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
F15 Kula2
Molly Klingener06Lerum Friidrott
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
F14 60m18
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Klara Uveborn07IFK Göteborg
Klara De Feo07IF Kville
Ellen Perman07Stenungsunds FI8.46
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI
Lisa Karlsson07Sävedalens AIK
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Elsa Dehre07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Filippa Bratt07Sävedalens AIK
Kajsa Silverdal07Sävedalens AIK
Tova Karlsson07Hönö IS8,94
Linnea Johansson07Bohus IF8,97
F14 Höjd8
Alice Bredström07Brattås CK
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
F14 Stav4
Alice Bredström07Brattås CK
Klara Uveborn07IFK Göteborg
Klara De Feo07IF Kville
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
F14 Längd17
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira07IFK Göteborg4.40
Klara De Feo07IF Kville
Rebecka Björklund07IF Kville
Lily Stigberg07Lerum Friidrott
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI
Lisa Karlsson07Sävedalens AIK
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder07Sävedalens AIK
Elsa Dehre07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Filippa Bratt07Sävedalens AIK
Tova Karlsson07Hönö IS4,73
Linnea Johansson07Bohus IF
F14 Kula9
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Siri Provci07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Alva Johansson07IF Kville
Lisa Karlsson07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Elsa Dehre07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Hilda Rydén07Sävedalens AIK
F13 60m18
Astrid Fakelius08Brattås CK
Annie Säwström08IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Olivia Bogeblad08IFK Göteborg
Tova Lindkvist08IFK Göteborg
Ruth Leffler08IFK Göteborg
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Elsa Skager08Lerum Friidrott
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Jennifer Hamila08Lerum Friidrott9.72
Klara Ryder Rohdin08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Inez Brocker08Stenungsunds FI
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS
F13 Höjd5
Frida Ahner08IFK Göteborg
Linnea Ljungberg08IFK Göteborg
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor
F13 Stav2
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Elsa Skager08Lerum Friidrott
F13 Längd19
Ottilia Thorell08Eksjö Södra IK
Annie Säwström08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Olivia Bogeblad08IFK Göteborg
Tova Lindkvist08IFK Göteborg
Ruth Leffler08IFK Göteborg
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Elsa Skager08Lerum Friidrott
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Emma Weis08Lerum Friidrott
Jennifer Hamila08Lerum Friidrott3.72
Klara Ryder Rohdin08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Inez Brocker08Stenungsunds FI
Miranda Edborg08Sävedalens AIK
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS
F13 Kula13
Ottilia Thorell08Eksjö Södra IK11,35
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Ruth Leffler08IFK Göteborg
Matilda Skoglund08IFK Göteborg
Ida Bjerkliden08Kongahälla AIK
Klara Petersson08Lerum Friidrott
Ellinor Carlsson08Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin08Lerum Friidrott
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Elin Larsson08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS
F12 60m52
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Natalija Aleksic09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg09.00
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Ida-Märta Norrby09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Ebba Wikström09IFK Göteborg
Tindra Nyman09IFK Göteborg
Saga Boström09IFK Göteborg
Rut Litsne09IFK Göteborg
Frida Karlsson09IFK Göteborg
Olivia Simsek09IFK Halmstad
Molly Sörling09Hälle IF8,90
Noomi Bergman09Hälle IF8,89
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
Liv Ternestedt09Lerum Friidrott
Vera Liøkel09Lerum Friidrott
Viola Brorsson09Lerum Friidrott
Ida Lindstrand09Lerum Friidrott
Ella Jarenskog09Lerum Friidrott
Lisa Högberg09Mölndals AIK
Elin Stagemyr09Mölndals AIK9.20
Ruth Sundbrandt09Mölndals AIK
Hannah Bergqvist09Mölndals AIK
Molly Hallberg09Mölndals AIK
Märta Hellgren09Mölndals AIK
Julia Ordéus09Mölndals AIK
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK
Filippa Sandberg09Mölndals AIK
Vilma Folkeson09Mölndals AIK
Saga Löverdal09Mölndals AIK
Maia Åberg09Mölndals AIK
Hedvig Hänel09Mölndals AIK
Sofia Josgård09Mölndals AIK
Alice Nordberg09Mölndals AIK
Nellie Ask09IF Rigor
Nova Arvidsson09Stensjöns IF9,51
Noomi Hjortbäck09Sävedalens AIK
Nanna von Knorring09Sävedalens AIK
Ebba Ringdahl09Sävedalens AIK
Cornelia Martin09Sävedalens AIK
Ella Malmbratt09Sävedalens AIK
Manella Höglund09Sävedalens AIK
Elsa Ahnström09Sävedalens AIK
Elvira Cederhed09Sävedalens AIK
Meja Askestam09Wärnamo SK
Selma Suraiya09Bohus IF10,7
F12 Höjd25
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg1.28
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Olivia Simsek09IFK Halmstad
Liv Ternestedt09Lerum Friidrott
Lisa Högberg09Mölndals AIK
Elin Stagemyr09Mölndals AIK
Vera Fagerström09Mölndals AIK
Filippa Sandberg09Mölndals AIK
Alice Nordberg09Mölndals AIK
Nova Arvidsson09Stensjöns IF1,30
Julia Karlsson09Stenungsunds FI
Noomi Hjortbäck09Sävedalens AIK
Nanna von Knorring09Sävedalens AIK
Ebba Ringdahl09Sävedalens AIK
Meja Averdal09Sävedalens AIK
Ella Malmbratt09Sävedalens AIK
Manella Höglund09Sävedalens AIK
Meja Askestam09Wärnamo SK
Selma Suraiya09Bohus IF1,15
F12 Stav4
Isabella Siering09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
F12 Längd25
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Molly Sörling09Hälle IF4,43
Noomi Bergman09Hälle IF4,42
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
Vera Liøkel09Lerum Friidrott
Ida Lindstrand09Lerum Friidrott
Lisa Högberg09Mölndals AIK
Elin Stagemyr09Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt09Mölndals AIK
Molly Hallberg09Mölndals AIK
Märta Hellgren09Mölndals AIK
Hedvig Hänel09Mölndals AIK
Sofia Josgård09Mölndals AIK
Alice Nordberg09Mölndals AIK
Nova Arvidsson09Stensjöns IF4,08
Noomi Hjortbäck09Sävedalens AIK
Cornelia Martin09Sävedalens AIK
Selma Suraiya09Bohus IF3,21
F12 Kula29
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Natalija Aleksic09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Liv Holm09IFK Göteborg
Amanda Rinman09IFK Göteborg6
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Tindra Nyman09IFK Göteborg
Saga Boström09IFK Göteborg
Olivia Simsek09IFK Halmstad
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
Liv Ternestedt09Lerum Friidrott
Vera Liøkel09Lerum Friidrott
Viola Brorsson09Lerum Friidrott
Ida Lindstrand09Lerum Friidrott
Ella Jarenskog09Lerum Friidrott
Hannah Bergqvist09Mölndals AIK
Julia Ordéus09Mölndals AIK
Ingrid Annmark09Mölndals AIK
Filippa Sandberg09Mölndals AIK
Saga Löverdal09Mölndals AIK
Nova Arvidsson09Stensjöns IF7,48
Ebba Ringdahl09Sävedalens AIK
Meja Averdal09Sävedalens AIK
Manella Höglund09Sävedalens AIK
Lova Ragnevi09Sävedalens AIK
Meja Askestam09Wärnamo SK
Selma Suraiya09Bohus IF5,26
F11 60m20
Novali Gustafsson10Brattås CK
Signe Provci10IFK Göteborg
Julie Krook10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Julia Arnell10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg9,71
Embla Strömwall10IFK Göteborg
Alysia Mohalland10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Esther Johansson10IFK Göteborg
Lily Hetherington10IFK Göteborg
Olivia Ståhl10IFK Halmstad
Ella Larsson10IF Rigor
Tilda Nilsson10IF Rigor9.86
Nicoline Barenfeld10Sävedalens AIK9.57 pb
Sara Capkova10Sävedalens AIK
Ida Fernqvist10Sävedalens AIK
Edith Von Zweigbergk10Sävedalens AIK
Saga Karlsson10Hönö IS9,98
Molly Eliasson10Bohus IF
F11 Höjd15
Novali Gustafsson10Brattås CK
Signe Provci10IFK Göteborg
Julie Krook10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Julia Arnell10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg104
Lykke Lindblom10IFK Göteborg
Ella Larsson10IF Rigor
Tilda Nilsson10IF Rigor115
Nicoline Barenfeld10Sävedalens AIK
Liv Hamberg10Sävedalens AIK
Sara Capkova10Sävedalens AIK
Ida Fernqvist10Sävedalens AIK
Izabella Gardelin Gazis10Sävedalens AIK
Saga Karlsson10Hönö IS118
F11 Längd21
Novali Gustafsson10Brattås CK
Signe Provci10IFK Göteborg
Julie Krook10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Julia Arnell10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg3,50
Lykke Lindblom10IFK Göteborg
Embla Strömwall10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Alysia Mohalland10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Esther Johansson10IFK Göteborg
Lily Hetherington10IFK Göteborg
Olivia Ståhl10IFK Halmstad
Ella Larsson10IF Rigor
Tilda Nilsson10IF Rigor3,70
Nicoline Barenfeld10Sävedalens AIK
Sara Capkova10Sävedalens AIK
Edith Von Zweigbergk10Sävedalens AIK
Saga Karlsson10Hönö IS3,61
Molly Eliasson10Bohus IF
F11 Kula12
Novali Gustafsson10Brattås CK
Signe Provci10IFK Göteborg
Julia Arnell10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Embla Strömwall10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Ella Larsson10IF Rigor
Tilda Nilsson10IF Rigor5,50
Marika Söderlund Larsson10Stenungsunds FI8,25
Liv Hamberg10Sävedalens AIK
Izabella Gardelin Gazis10Sävedalens AIK
F10 60m25
Emma Bogeblad11IFK Göteborg
Stina Grahnemo11IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg
Isa Litsne11IFK Göteborg
Rut Wållgren11Lerum Friidrott
Linnea Sivertsson11Lerum Friidrott
Saga Lindstrand11Lerum Friidrott
Lova Törngren11Lerum Friidrott
Enya Kontio11Lerum Friidrott
Saga Tilly Dunmark11Lerum Friidrott
Hilda Wahlberg11Lerum Friidrott
Frida Fors11Lerum Friidrott
Stella Zandén11Lerum Friidrott
Isabel Borgesand Collby11Lerum Friidrott
Cornelia Ask11Lerum Friidrott
Milla Mechau11Lerum Friidrott
Ebba Köhl11Lerum Friidrott
Julia Nyth11Sävedalens AIK
Malva Petersson11Sävedalens AIK
Lisa Hansson11Sävedalens AIK
Ida Carlsson11Sävedalens AIK
Astrid Grahn11Sävedalens AIK
Sana Mujkanovic11Sävedalens AIK
Natasha Ljungberg11Bohus IF
Wilma Ström11Bohus IF
F10 Höjd8
Stina Grahnemo11IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg
Julia Nyth11Sävedalens AIK
Malva Petersson11Sävedalens AIK
Lisa Hansson11Sävedalens AIK
Ida Carlsson11Sävedalens AIK
Astrid Grahn11Sävedalens AIK
Hedda Alerås11Sävedalens AIK
F10 Längd24
Emma Bogeblad11IFK Göteborg
Stina Grahnemo11IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg
Isa Litsne11IFK Göteborg
Rut Wållgren11Lerum Friidrott
Linnea Sivertsson11Lerum Friidrott
Saga Lindstrand11Lerum Friidrott
Lova Törngren11Lerum Friidrott
Enya Kontio11Lerum Friidrott
Saga Tilly Dunmark11Lerum Friidrott
Hilda Wahlberg11Lerum Friidrott
Frida Fors11Lerum Friidrott
Stella Zandén11Lerum Friidrott
Isabel Borgesand Collby11Lerum Friidrott
Cornelia Ask11Lerum Friidrott
Milla Mechau11Lerum Friidrott
Ebba Köhl11Lerum Friidrott
Julia Nyth11Sävedalens AIK
Malva Petersson11Sävedalens AIK
Astrid Grahn11Sävedalens AIK
Sana Mujkanovic11Sävedalens AIK
Hedda Alerås11Sävedalens AIK
Natasha Ljungberg11Bohus IF
Wilma Ström11Bohus IF
F10 Kula6
Emma Bogeblad11IFK Göteborg
Stina Grahnemo11IFK Göteborg
Lia Ullman11IFK Göteborg
Lisa Hansson11Sävedalens AIK
Ida Carlsson11Sävedalens AIK
Hedda Alerås11Sävedalens AIK
F9 60m16
Izabelle Skoglund12IFK Göteborg
Emilie Keen12IFK Göteborg
Betty Malm12IFK Göteborg
Isabella Ståhl12IFK Halmstad
Felicia Zackrisson12Sävedalens AIK
Emma Berntsson12Sävedalens AIK
Matilda Morsten12Sävedalens AIK
Olivia Röjås12Sävedalens AIK
Ebba Cederhed12Sävedalens AIK
Neah Celander12Sävedalens AIK
Rut Bergholz12Sävedalens AIK
Evelyn Alm12Sävedalens AIK
Isabella Larsson12Sävedalens AIK
Vilda Blaho Fricke12Sävedalens AIK
Lo Eliasson12Bohus IF
Amanda Suraiya12Bohus IF
F9 Höjd13
Tuva Boström12IFK Göteborg
Izabelle Skoglund12IFK Göteborg
Betty Malm12IFK Göteborg
Isabella Ståhl12IFK Halmstad
Felicia Zackrisson12Sävedalens AIK
Emma Berntsson12Sävedalens AIK
Olivia Röjås12Sävedalens AIK
Evelyn Alm12Sävedalens AIK
Maj Lundvall12Sävedalens AIK
Lovina Moseby12Sävedalens AIK
Vilda Blaho Fricke12Sävedalens AIK
Lo Eliasson12Bohus IF
Amanda Suraiya12Bohus IF
F9 Längd16
Emilie Keen12IFK Göteborg
Betty Malm12IFK Göteborg
Isabella Ståhl12IFK Halmstad
Felicia Zackrisson12Sävedalens AIK
Emma Berntsson12Sävedalens AIK
Matilda Morsten12Sävedalens AIK
Olivia Röjås12Sävedalens AIK
Ebba Cederhed12Sävedalens AIK
Neah Celander12Sävedalens AIK
Rut Bergholz12Sävedalens AIK
Evelyn Alm12Sävedalens AIK
Isabella Larsson12Sävedalens AIK
Lovina Moseby12Sävedalens AIK
Vilda Blaho Fricke12Sävedalens AIK
Lo Eliasson12Bohus IF
Amanda Suraiya12Bohus IF
F9 Kula11
Tuva Boström12IFK Göteborg
Izabelle Skoglund12IFK Göteborg
Emilie Keen12IFK Göteborg
Betty Malm12IFK Göteborg
Felicia Zackrisson12Sävedalens AIK
Matilda Morsten12Sävedalens AIK
Maj Lundvall12Sävedalens AIK
Isabella Larsson12Sävedalens AIK
Lovina Moseby12Sävedalens AIK
Lo Eliasson12Bohus IF
Amanda Suraiya12Bohus IF