Anmälda Stockholmskampen match 3
Antal starter / Total entries: 760 Printed: Stockholmskampen match 3
Antal individer / Total persons: 275
 
P13 60m45
Filip Wessel07Danderyds SK
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Ludvig Wichman07Danderyds SK
Anton Roslund07Hammarby IF8,378,37
Quincey Hackett07Hammarby IF9,309,30
Erik Herre07Hammarby IF9,84
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF8.978.97
Vilmer Karlsson07Hammarby IF8,148,14
Noah Holmlund07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF8,768,76
Hannes Rehbinder07Hellas FK
Olof Rehbinder07Hellas FK
Leo Arvén07Hellas FK
Eric Björklund07Huddinge AIS9,63
Elias Häggkvist07Huddinge AIS9,69
Joppe Odhner07Huddinge AIS11,12
Kit Fossengen07Huddinge AIS9,98
Ludvig Kuusimurto07Huddinge AIS10,15
Nils Bergman07Hässelby SK
Hugo Danielsson07Hässelby SK
Marcus Beckman07Hässelby SK
Alexander Christiansen07Hässelby SK
Ludvig Hoel Hermansson07Hässelby SK
Daniel Larsson07IFK Lidingö8.39
Gustav Snis07Turebergs FK9,039,05
Karl Thilers07Turebergs FK8.418.41
Joar Eriksson07Turebergs FK7,967,96
Erik Håkansson07Turebergs FK9,239,34
Alexander Mickelson07Turebergs FK7,777,77
Jakob Lennermark07Turebergs FK8,858,85
Simon Lindström07Turebergs FK8.64
Liam Dovander07Turebergs FK9,269,30
Vilhelm Lood Falgén07Turebergs FK
Melker Larm07Turebergs FK9,07
Edvin Hansen Tydén07Turebergs FK
Casper Håkansson07Turebergs FK
Oskar Arrhén07Turebergs FK
Viktor Holm07Turebergs FK8,71
Leo Papinski07Täby IS
Edwin Linlöf07Täby IS
Jacob Norsell07Täby IS
Emil Hansson07Täby IS
Love Mårtensson07Täby IS9,179,17
Noah Öhlund07Täby IS
Linus Mattsson07Täby IS
P13 Hinder36
Filip Wessel07Danderyds SK
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Ludvig Wichman07Danderyds SK
Anton Roslund07Hammarby IF
Erik Herre07Hammarby IF
Noah Holmlund07Hammarby IF
Bill Norlin07Hammarby IF2:30:002:30:00
Hannes Rehbinder07Hellas FK
Olof Rehbinder07Hellas FK
Leo Arvén07Hellas FK
Eric Björklund07Huddinge AIS3:15,42
Elias Häggkvist07Huddinge AIS
Joppe Odhner07Huddinge AIS
Kit Fossengen07Huddinge AIS3:21,90
Nils Bergman07Hässelby SK
Simon Berhane07Hässelby SK
Oliver Sörman07Hässelby SK
Hugo Danielsson07Hässelby SK
Marcus Beckman07Hässelby SK
Alexander Christiansen07Hässelby SK
Ludvig Hoel Hermansson07Hässelby SK
Pontus Lindskog07IFK Lidingö2:53.77
Daniel Larsson07IFK Lidingö3:18.56
Joar Eriksson07Turebergs FK
Erik Håkansson07Turebergs FK
Jakob Lennermark07Turebergs FK
Liam Dovander07Turebergs FK
Vilhelm Lood Falgén07Turebergs FK
Melker Larm07Turebergs FK
Iker García Lundström07Turebergs FK
Oskar Arrhén07Turebergs FK
Viktor Holm07Turebergs FK
Leo Papinski07Täby IS
Emil Söderberg07Täby IS
Emil Hansson07Täby IS
Love Mårtensson07Täby IS
P13 Höjd38
Filip Wessel07Danderyds SK
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Ludvig Wichman07Danderyds SK
Anton Roslund07Hammarby IF1,721,72
Erik Herre07Hammarby IF1,451,45
Vilmer Karlsson07Hammarby IF1,531,53
Noah Holmlund07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF1,451,45
Hannes Rehbinder07Hellas FK
Olof Rehbinder07Hellas FK
Leo Arvén07Hellas FK
Elias Häggkvist07Huddinge AIS1,40
Joppe Odhner07Huddinge AIS1,09
Ludvig Kuusimurto07Huddinge AIS1,21
Nils Bergman07Hässelby SK
Hugo Danielsson07Hässelby SK1,30
Marcus Beckman07Hässelby SK
Alexander Christiansen07Hässelby SK
Ludvig Hoel Hermansson07Hässelby SK
Daniel Larsson07IFK Lidingö1.13
Gustav Snis07Turebergs FK1,431,41
Karl Thilers07Turebergs FK1.41.4
Joar Eriksson07Turebergs FK1,20
Erik Håkansson07Turebergs FK1,441,44
Alexander Mickelson07Turebergs FK1,601,60
Jakob Lennermark07Turebergs FK
Simon Lindström07Turebergs FK1.601.60
Liam Dovander07Turebergs FK1,471,47
Melker Larm07Turebergs FK1,26
Casper Håkansson07Turebergs FK135
Ludvig Sundström07Turebergs FK1.28
Oskar Arrhén07Turebergs FK
Viktor Holm07Turebergs FK
Jacob Rune07Täby IS152152
Leo Papinski07Täby IS
Jacob Norsell07Täby IS
Emil Söderberg07Täby IS
Emil Hansson07Täby IS
P13 Spjut44
Filip Wessel07Danderyds SK
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Ludvig Wichman07Danderyds SK
Anton Roslund07Hammarby IF28,6128,61
Quincey Hackett07Hammarby IF18,46
Erik Herre07Hammarby IF
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Vilmer Karlsson07Hammarby IF29,5429,54
Noah Holmlund07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF36,4536,45
Hannes Rehbinder07Hellas FK
Olof Rehbinder07Hellas FK
Leo Arvén07Hellas FK
Elias Häggkvist07Huddinge AIS23,18
Joppe Odhner07Huddinge AIS12,94
Kit Fossengen07Huddinge AIS14,43
Love Rabnor07Huddinge AIS
Irving Lind07Hässelby SK34,77
Nils Bergman07Hässelby SK14,71
Hugo Danielsson07Hässelby SK23,39
Marcus Beckman07Hässelby SK28,13
Alexander Christiansen07Hässelby SK14,74
Ludvig Hoel Hermansson07Hässelby SK23,39
Pontus Lindskog07IFK Lidingö18.21
Daniel Larsson07IFK Lidingö19.26
Joar Eriksson07Turebergs FK24,9824,98
Erik Håkansson07Turebergs FK
Alexander Mickelson07Turebergs FK26,0426,04
Jakob Lennermark07Turebergs FK
Simon Lindström07Turebergs FK35.3235.32
Liam Dovander07Turebergs FK22,4422,44
Melker Larm07Turebergs FK
Iker García Lundström07Turebergs FK
Oskar Arrhén07Turebergs FK
Viktor Holm07Turebergs FK
Jacob Rune07Täby IS
Leo Papinski07Täby IS
Edwin Linlöf07Täby IS
Jacob Norsell07Täby IS
Emil Söderberg07Täby IS
Emil Hansson07Täby IS
Love Mårtensson07Täby IS31,1431,14
Noah Öhlund07Täby IS
Linus Mattsson07Täby IS
P13 5 x 60m9
Hammarby IF 1 Team07Hammarby IF39.039.0
Hammarby IF 2 Team07Hammarby IF
HUDDINGE AIS -07 Lag 2Huddinge AIS
IFK Lidingö 3 07 rödIFK Lidingö
Turebergs FK 3 07GrönTurebergs FK
Turebergs FK 1 07Turebergs FK
Täby IS 1 07Täby ISLova Tillaeus
Love Mårtensson
Ida Borglund
Jacob Norsell, Leo Papinski
Täby IS 2 07Täby ISTilda Sievertz
Frida Heljestrand
Emil Söderberg
Alice Helge, Emil Hansson
Täby IS 3 07Täby ISEbba Holmgrene
Linus Matsson
Julia Kvarnström
Edwin Linlöf, Noah Öhlund
F13 60m55
Ella Johansson07Hammarby IF8.648.87
Ebba Wennebjer07Hammarby IF8.468.62
Anna Bergin07Hammarby IF8.608.77
Clara Aldskogius07Hammarby IF8.428.42
Linnea Sillén07Hammarby IF8.779.19
Amilia Moverare07Hammarby IF9.779.77
Simone Moverare07Hammarby IF9.329.32
Miriam Moverare07Hammarby IF9.089.20
Julia Wändin07Hammarby IF8.879.00
Beatrice Lindberg07Hellas FK
Ebba Ingull07Hellas FK8,98
Ulrika Lomakka07Hellas FK8,62
Elise Tengroth07Hellas FK
Nike Carlén07Hellas FK9,55
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS8,49
Frida Sörqvist07Huddinge AIS9,30
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS8,80
Matilda Wirén07Huddinge AIS9,73
Vendela Ceder07Huddinge AIS9,05
Nadja Travar07Huddinge AIS9,10
Alice Dahl07Huddinge AIS9,09
Cornelia Zetterman07Huddinge AIS11,74
Caisa Wibler07Hässelby SK
Elin Gullicksson07Hässelby SK
Alisha Mirza07Hässelby SK
Saga Eckeskog07Hässelby SK
My Susenbeth07Hässelby SK
Sophia Zuccato07Hässelby SK
Vera Mattsson07Hässelby SK
Rebecka Liedholm07IFK Lidingö9.51
Mira Christiernsson07IFK Lidingö9.11
Claire Berggren07IFK Lidingö8.66
Märta Lind07IFK Lidingö
Anja Tschertou Schäder07IFK Lidingö9.79
Smilla Lunau07IFK Lidingö
Vera Oskarsson07IFK Lidingö9.24
Thelma Hedborg07IFK Lidingö9.26
Leia Wiström Roos07IFK Lidingö9.63
Frida Westberg07Turebergs FK
Beate Pott07Turebergs FK8,338,58
Zara Klouda07Turebergs FK9,02
Evelina Larsson07Turebergs FK8,729,16
Emmie Wedin07Turebergs FK8,848,90
Sara Sjöstedt07Turebergs FK8,54
Saga Hjelmeland Björnsson07Turebergs FK8,90
Elsa Ershammar07Turebergs FK
Frida Heljestrand07Täby IS9.56
Julia Kvarnström07Täby IS
Ebba Holmgrene07Täby IS
Tilda Sievertz07Täby IS
Alice Helge07Täby IS
Ida Borglund07Täby IS9,089,08
Lova Tillaeus07Täby IS8,82
Thea Andersson07Täby IS
Elin Rindevall07Täby IS
F13 Hinder44
Ella Johansson07Hammarby IF2:28.002:28.00
Anna Bergin07Hammarby IF3:00.003:00.00
Clara Aldskogius07Hammarby IF2:55.002:55.00
Linnea Sillén07Hammarby IF3:00.003:00.00
Amilia Moverare07Hammarby IF2:50.002:50.00
Simone Moverare07Hammarby IF2:45.002:45.00
Miriam Moverare07Hammarby IF2:45.002:45.00
Matilda Borg07Hammarby IF2:28.002:28.00
Julia Wändin07Hammarby IF2:27.002:27.00
Beatrice Lindberg07Hellas FK
Ebba Ingull07Hellas FK
Ulrika Lomakka07Hellas FK
Nike Carlén07Hellas FK
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS3:22,85
Matilda Wirén07Huddinge AIS3:29,38
Vendela Ceder07Huddinge AIS
Nadja Travar07Huddinge AIS
Alice Dahl07Huddinge AIS3:28,94
Caisa Wibler07Hässelby SK
Elin Gullicksson07Hässelby SK
Alisha Mirza07Hässelby SK
Saga Eckeskog07Hässelby SK
My Susenbeth07Hässelby SK
Sophia Zuccato07Hässelby SK
Vera Mattsson07Hässelby SK
Claire Berggren07IFK Lidingö2:40.97
Märta Lind07IFK Lidingö
Anja Tschertou Schäder07IFK Lidingö3:19.90
Robin De Paula07IFK Lidingö3:48.61
Smilla Lunau07IFK Lidingö
Vera Oskarsson07IFK Lidingö3:29.54
Thelma Hedborg07IFK Lidingö
Leia Wiström Roos07IFK Lidingö3:36.48
Wilma Blitz07Turebergs FK
Zara Klouda07Turebergs FK2,51,08
Venla Engström07Turebergs FK2:50.29
Emmie Wedin07Turebergs FK
Amanda Solén07Turebergs FK
Matilda Solén07Turebergs FK
Linnea Athlin07Turebergs FK
Alice Helge07Täby IS
Ida Borglund07Täby IS
Lova Tillaeus07Täby IS
Ottilia Alvarsson07Täby IS
F13 Höjd44
Ella Johansson07Hammarby IF1.311.31
Anna Bergin07Hammarby IF
Clara Aldskogius07Hammarby IF
Linnea Sillén07Hammarby IF
Simone Moverare07Hammarby IF
Miriam Moverare07Hammarby IF
Matilda Borg07Hammarby IF
Julia Wändin07Hammarby IF
Beatrice Lindberg07Hellas FK
Ebba Ingull07Hellas FK1,50
Ulrika Lomakka07Hellas FK1,40
Nike Carlén07Hellas FK
Frida Sörqvist07Huddinge AIS1,12
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS1,21
Matilda Wirén07Huddinge AIS1,27
Vendela Ceder07Huddinge AIS1,46
Nadja Travar07Huddinge AIS1,48
Alice Dahl07Huddinge AIS1,21
Cornelia Zetterman07Huddinge AIS1,08
Caisa Wibler07Hässelby SK
Elin Gullicksson07Hässelby SK
Alisha Mirza07Hässelby SK
Saga Eckeskog07Hässelby SK
My Susenbeth07Hässelby SK
Sophia Zuccato07Hässelby SK
Vera Mattsson07Hässelby SK
Mira Christiernsson07IFK Lidingö1.25
Claire Berggren07IFK Lidingö1.39
Märta Lind07IFK Lidingö
Robin De Paula07IFK Lidingö
Vera Oskarsson07IFK Lidingö1.18
Leia Wiström Roos07IFK Lidingö1.20
Frida Westberg07Turebergs FK
Beate Pott07Turebergs FK1,481,48
Evelina Larsson07Turebergs FK1,30
Emmie Wedin07Turebergs FK1,25
Saga Hjelmeland Björnsson07Turebergs FK1,33
Frida Heljestrand07Täby IS
Ebba Holmgrene07Täby IS
Tilda Sievertz07Täby IS
Alice Helge07Täby IS
Ida Borglund07Täby IS1,471,47
Lova Tillaeus07Täby IS1,34
Alma Hallsten07Täby IS1.401.40
F13 Spjut49
Ella Johansson07Hammarby IF30.1830.18
Ebba Wennebjer07Hammarby IF
Anna Bergin07Hammarby IF
Clara Aldskogius07Hammarby IF
Linnea Sillén07Hammarby IF
Amilia Moverare07Hammarby IF
Simone Moverare07Hammarby IF
Matilda Borg07Hammarby IF
Julia Wändin07Hammarby IF
Beatrice Lindberg07Hellas FK
Ebba Ingull07Hellas FK
Ulrika Lomakka07Hellas FK
Elise Tengroth07Hellas FK
Nike Carlén07Hellas FK
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS25,44
Frida Sörqvist07Huddinge AIS6,82
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS19,53
Emma Ivarsson07Huddinge AIS26,73
Nadja Travar07Huddinge AIS16,72
Alice Dahl07Huddinge AIS19,36
Cornelia Zetterman07Huddinge AIS
Caisa Wibler07Hässelby SK
Elin Gullicksson07Hässelby SK13,72
Alisha Mirza07Hässelby SK9,48
Saga Eckeskog07Hässelby SK12,70
My Susenbeth07Hässelby SK12,88
Sophia Zuccato07Hässelby SK10,95
Vera Mattsson07Hässelby SK14,35
Mira Christiernsson07IFK Lidingö16.37
Claire Berggren07IFK Lidingö15.01
Märta Lind07IFK Lidingö
Anja Tschertou Schäder07IFK Lidingö12.62
Robin De Paula07IFK Lidingö
Smilla Lunau07IFK Lidingö
Vera Oskarsson07IFK Lidingö10.03
Leia Wiström Roos07IFK Lidingö16.83
Beate Pott07Turebergs FK23,3523,35
Evelina Larsson07Turebergs FK24,9624,96
Emmie Wedin07Turebergs FK
Saga Hjelmeland Björnsson07Turebergs FK
Amanda Solén07Turebergs FK
Matilda Solén07Turebergs FK
Frida Heljestrand07Täby IS15.93
Emma Olofsson07Täby IS
Julia Kvarnström07Täby IS
Ebba Holmgrene07Täby IS
Alice Helge07Täby IS
Ida Borglund07Täby IS12,5512,55
Lova Tillaeus07Täby IS
F13 5 x 60m7
Hammarby IF 1 Team07Hammarby IF38.738.7
Hammarby IF 2 Team07Hammarby IF
HUDDINGE AIS -07 Lag 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
IFK Lidingö 1 07 vitIFK Lidingö
IFK Lidingö 2 07 blåIFK Lidingö
Turebergs FK 1 07 BlåTurebergs FK
P12 60m44
Oskar Thews08Bromma IF9,15
Anton Johansson08Hammarby IF
Albin Wolgast08Hammarby IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF99.29
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF8.978.98
Alvin Holmgren08Hammarby IF
Felix Camarstrand08Hammarby IF
Axel Victorin08Hammarby IF8.868.86
Albin Taube08Hammarby IF
Sebastian Simon08Hammarby IF
Alexandre Sahlen08Hammarby IF
Markus Järetoft08Hammarby IF
Oscar Green08Hammarby IF
Vincent Huselius08Hammarby IF
Charlie Molinder Sundqvist08Hammarby IF
Olle Tallroth08Hellas FK
Auke Brands08Hellas FK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS9,69
Douglas Bedarvik08Huddinge AIS10,53
Theo Pantzar08Huddinge AIS8,768,88
Rasmus Berglund08Huddinge AIS9,329,32
Alexander Granqvist08Huddinge AIS9,139,13
Erik Jönsson08Huddinge AIS9,749,74
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS9,569,56
Joar Stange08Huddinge AIS10,4510,45
Nemanja Opacic08Huddinge AIS9,53
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Fredrik Danielsson08Hässelby SK
Nore Wennergren08Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö08Hässelby SK
Love Segerström08Hässelby SK
Ludvig Gjötterberg08IFK Lidingö
Alex Ejendal08IFK Lidingö9.34
Tim Gabrielson08IFK Lidingö
Levi Back08Turebergs FK9.25
Emil Svensson08Turebergs FK8.61
Ludwig Engde08Turebergs FK9.30
William Strömberg08Turebergs FK9.16
Nils Wallström08Turebergs FK8.79
William Blomquist08Turebergs FK8.90
Tobias Höglund08Täby IS
William Clason08Täby IS
Wille Spainhour08Täby IS
Theodor Pietreanu08Täby IS
P12 Hinder31
Oskar Thews08Bromma IF
Anton Johansson08Hammarby IF
Albin Wolgast08Hammarby IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF
Felix Camarstrand08Hammarby IF
Axel Victorin08Hammarby IF
Sebastian Simon08Hammarby IF
Olle Tallroth08Hellas FK
Auke Brands08Hellas FK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Douglas Bedarvik08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Joar Stange08Huddinge AIS
Isak Kernell08Huddinge AIS
Michael Khamou08Huddinge AIS
Alex Ejendal08IFK Lidingö0
Tim Gabrielson08IFK Lidingö
Vasco Arana H08IFK Lidingö
Levi Back08Turebergs FK
Ludwig Engde08Turebergs FK
William Strömberg08Turebergs FK
William Blomquist08Turebergs FK
Tobias Höglund08Täby IS
William Clason08Täby IS
Wille Spainhour08Täby IS
Theodor Pietreanu08Täby IS
P12 Stav34
Oskar Thews08Bromma IF
Anton Johansson08Hammarby IF
Albin Wolgast08Hammarby IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF
Axel Victorin08Hammarby IF
Sebastian Simon08Hammarby IF
Auke Brands08Hellas FK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Douglas Bedarvik08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Joar Stange08Huddinge AIS
Isak Kernell08Huddinge AIS
Michael Khamou08Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Fredrik Danielsson08Hässelby SK
Nore Wennergren08Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö08Hässelby SK
Ludvig Gjötterberg08IFK Lidingö
Alex Ejendal08IFK Lidingö0
Tim Gabrielson08IFK Lidingö
Otto Sandklo08IFK Lidingö0
Matheo Carpelan08IFK Lidingö
Vasco Arana H08IFK Lidingö
Levi Back08Turebergs FK3.06
Ludwig Engde08Turebergs FK
William Strömberg08Turebergs FK
Tobias Höglund08Täby IS
William Clason08Täby IS
Theodor Pietreanu08Täby IS
P12 Slägga48
Oskar Thews08Bromma IF
Anton Johansson08Hammarby IF
Albin Wolgast08Hammarby IF
Axel Öhrner08Hammarby IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF
Alvin Holmgren08Hammarby IF
Felix Camarstrand08Hammarby IF
Yosef Rafiq08Hammarby IF
Axel Victorin08Hammarby IF
Albin Taube08Hammarby IF
Sebastian Simon08Hammarby IF
Alexandre Sahlen08Hammarby IF
Markus Järetoft08Hammarby IF
Viktor Holmberg08Hammarby IF
Oscar Green08Hammarby IF
Vincent Huselius08Hammarby IF
Charlie Molinder Sundqvist08Hammarby IF
Olle Tallroth08Hellas FK
Auke Brands08Hellas FK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Douglas Bedarvik08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS18,9918,99
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Joar Stange08Huddinge AIS
Isak Kernell08Huddinge AIS
Michael Khamou08Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Fredrik Danielsson08Hässelby SK
Nore Wennergren08Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö08Hässelby SK
Love Segerström08Hässelby SK
Ludvig Gjötterberg08IFK Lidingö
Alex Ejendal08IFK Lidingö0
Tim Gabrielson08IFK Lidingö
Otto Sandklo08IFK Lidingö0
Matheo Carpelan08IFK Lidingö
Levi Back08Turebergs FK
Ludwig Engde08Turebergs FK
William Strömberg08Turebergs FK
William Blomquist08Turebergs FK
Tobias Höglund08Täby IS
William Clason08Täby IS
Wille Spainhour08Täby IS
Theodor Pietreanu08Täby IS
P12 5 x 60m10
Hammarby IF 1 08Hammarby IF
Hammarby IF 2 Team08Hammarby IF
Hammarby IF 1 08 4Hammarby IF
Huddinge AIS 1Huddinge AIS
Huddinge AIS, 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
IFK Lidingö 1 08_1IFK Lidingö
Turebergs FK 1 2008Turebergs FKLevi Back
William Strömberg
Nils Wallström
William Blomquist, Emil Svensson
Täby IS 1 08Täby ISHeat 1 F12. Emilie Ekman
Johanna Gummerus
Stella Weissenborn
Ebba Dahlström, Ebba Borglunnd
Täby IS 3 Mix08Täby ISHeat 2. Tobias Höglund
William Clason
Willie Spainhour
Ebba Borglund, Theo Pietreanu
F12 60m65
Sofia Sahlén08Bromma IF
Noomi Karboub08Bromma IF
Emelie Sviden08Bromma IF
Elvira Schöldt Sohlström08Bromma IF
Elsa Sahlgren08Danderyds SK
Maja Holzapfel08Danderyds SK
Julia Hansen08Danderyds SK
Angelina Wikmark08Danderyds SK
Elin Sjöberg08Danderyds SK
Colette Morne08Hammarby IF
Tyra Sparv08Hammarby IF99.12
Edit Jansson08Hammarby IF9.139.39
Isa Olsson08Hammarby IF
Stella Marklund08Hammarby IF
Alva Lundquist08Hammarby IF
Alva Elofsson Järf08Hammarby IF
Bella Forshed08Hammarby IF
Elin Nordlund08Hammarby IF8.798.99
Anna Trotzig08Hammarby IF
Selma Pålsson08Hammarby IF
My Lindberg08Hellas FK8,90
Rut Björnäs08Hellas FK9,10
Nelly Nordlinder08Hellas FK9,64
Ida Olsson08Hellas FK9,25
Isabella Lundell08Hellas FK
Julia Kirk08Hellas FK9,42
Helena Qu08Hellas FK
Alice Duvander08Hellas FK
Adele Alm08Hellas FK
Alisia Norrenge08Huddinge AIS9,549,54
Nadja Nori08Huddinge AIS9,059,05
Stella Johansson08Huddinge AIS9,969,96
Emma Edgren08Huddinge AIS10,23
Tyra Stjernfelt08Huddinge AIS10,5110,51
Embla Arfvidson08Huddinge AIS10,0310,03
Elin Larsson08Huddinge AIS10,5410,54
Alma Sundelin08Huddinge AIS10,4910,49
Matilda Barasciutti08Hässelby SK
Olivia Pihl08Hässelby SK
Isabella Sjöholm Vitasovic08Hässelby SK
Mila Almström08Hässelby SK
Miranda Brolin08Hässelby SK
Malin Saarinen08Hässelby SK
Isabel Flanagan08IFK Lidingö
Estrid Frick08IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist08IFK Lidingö
Moa Hemph08IFK Lidingö
Klara Friman08IFK Lidingö
Amanda Medin08Turebergs FK
Molly Linder08Turebergs FK
Elisabeth Teearu08Turebergs FK
Julia Sandler Djerf08Turebergs FK
Ebba Wiklander08Turebergs FK
Felisa Stölen08Turebergs FK
Jenovie Lufuma08Turebergs FK
Linnea Ekström08Turebergs FK
Ebba Dahlström08Täby IS8,738,73
Johanna Gummérus08Täby IS9:51
Ebba Borglund08Täby IS8,598,59
Arwen Pamelius08Täby IS
Stella Weissenborn08Täby IS9,139,13
Hanna Vikström08Täby IS
Charlotta Johansson08Täby IS
Nora-Magnolia Hedefalk08Täby IS
Emilie Ekman08Täby IS9,619,61
F12 Hinder44
Sofia Sahlén08Bromma IF
Noomi Karboub08Bromma IF
Emelie Sviden08Bromma IF
Elvira Schöldt Sohlström08Bromma IF
Maja Holzapfel08Danderyds SK
Julia Hansen08Danderyds SK
Edit Jansson08Hammarby IF
Vera Stenström08Hammarby IF
Elin Nordlund08Hammarby IF
Olivia Azorbo08Hammarby IF
My Lindberg08Hellas FK
Rut Björnäs08Hellas FK
Nelly Nordlinder08Hellas FK
Ida Olsson08Hellas FK
Isabella Lundell08Hellas FK
Julia Kirk08Hellas FK
Helena Qu08Hellas FK
Adele Alm08Hellas FK
Nadja Nori08Huddinge AIS
Stella Johansson08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt08Huddinge AIS
Embla Arfvidson08Huddinge AIS
Alma Sundelin08Huddinge AIS
Matilda Barasciutti08Hässelby SK
Mila Almström08Hässelby SK
Miranda Brolin08Hässelby SK
Malin Saarinen08Hässelby SK
Isabel Flanagan08IFK Lidingö
Estrid Frick08IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist08IFK Lidingö
Moa Hemph08IFK Lidingö
Klara Friman08IFK Lidingö
Amanda Medin08Turebergs FK
Molly Linder08Turebergs FK
Elisabeth Teearu08Turebergs FK
Matilda Schönning08Turebergs FK
Miriam Nunes Nykvist08Turebergs FK
Ebba Dahlström08Täby IS
Johanna Gummérus08Täby IS
Arwen Pamelius08Täby IS
Stella Weissenborn08Täby IS
Hanna Vikström08Täby IS
Nora-Magnolia Hedefalk08Täby IS
F12 Stav47
Sofia Sahlén08Bromma IF
Noomi Karboub08Bromma IF
Emelie Sviden08Bromma IF
Elvira Schöldt Sohlström08Bromma IF
Maja Holzapfel08Danderyds SK
Julia Hansen08Danderyds SK
Tyra Sparv08Hammarby IF
Edit Jansson08Hammarby IF
Elin Nordlund08Hammarby IF
My Lindberg08Hellas FK
Rut Björnäs08Hellas FK
Nelly Nordlinder08Hellas FK
Ida Olsson08Hellas FK
Isabella Lundell08Hellas FK
Julia Kirk08Hellas FK
Helena Qu08Hellas FK
Nadja Nori08Huddinge AIS
Stella Johansson08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt08Huddinge AIS
Embla Arfvidson08Huddinge AIS
Elin Larsson08Huddinge AIS
Alma Sundelin08Huddinge AIS
Matilda Barasciutti08Hässelby SK
Moa Hill08Hässelby SK
Isabella Sjöholm Vitasovic08Hässelby SK
Mila Almström08Hässelby SK
Miranda Brolin08Hässelby SK
Malin Saarinen08Hässelby SK
Isabel Flanagan08IFK Lidingö
Estrid Frick08IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist08IFK Lidingö
Moa Hemph08IFK Lidingö
Klara Friman08IFK Lidingö
Amanda Medin08Turebergs FK
Molly Linder08Turebergs FK
Elisabeth Teearu08Turebergs FK
Ebba Wiklander08Turebergs FK
Miriam Nunes Nykvist08Turebergs FK
Ebba Dahlström08Täby IS
Johanna Gummérus08Täby IS
Ebba Borglund08Täby IS1,781,78
Arwen Pamelius08Täby IS
Stella Weissenborn08Täby IS
Hanna Vikström08Täby IS
Charlotta Johansson08Täby IS
Nora-Magnolia Hedefalk08Täby IS
F12 Slägga55
Sofia Sahlén08Bromma IF
Noomi Karboub08Bromma IF
Emelie Sviden08Bromma IF
Elvira Schöldt Sohlström08Bromma IF
Maja Holzapfel08Danderyds SK
Julia Hansen08Danderyds SK
Edit Jansson08Hammarby IF
Vera Stenström08Hammarby IF
Alva Elofsson Järf08Hammarby IF
Bella Forshed08Hammarby IF
Elin Nordlund08Hammarby IF
Sara Elenor Miljkovic08Hammarby IF
Selma Pålsson08Hammarby IF
Olivia Azorbo08Hammarby IF
My Lindberg08Hellas FK
Rut Björnäs08Hellas FK
Nelly Nordlinder08Hellas FK
Ida Olsson08Hellas FK
Isabella Lundell08Hellas FK
Julia Kirk08Hellas FK
Helena Qu08Hellas FK
Alice Duvander08Hellas FK
Adele Alm08Hellas FK
Nadja Nori08Huddinge AIS
Stella Johansson08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt08Huddinge AIS
Embla Arfvidson08Huddinge AIS
Elin Larsson08Huddinge AIS
Alma Sundelin08Huddinge AIS
Matilda Barasciutti08Hässelby SK
Moa Hill08Hässelby SK
Isabella Sjöholm Vitasovic08Hässelby SK
Mila Almström08Hässelby SK
Miranda Brolin08Hässelby SK
Malin Saarinen08Hässelby SK
Isabel Flanagan08IFK Lidingö
Estrid Frick08IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist08IFK Lidingö
Moa Hemph08IFK Lidingö
Klara Friman08IFK Lidingö
Amanda Medin08Turebergs FK
Molly Linder08Turebergs FK
Elisabeth Teearu08Turebergs FK
Matilda Schönning08Turebergs FK
Miriam Nunes Nykvist08Turebergs FK
Ebba Dahlström08Täby IS
Johanna Gummérus08Täby IS
Ebba Borglund08Täby IS
Arwen Pamelius08Täby IS
Stella Weissenborn08Täby IS
Hanna Vikström08Täby IS
Charlotta Johansson08Täby IS
Nora-Magnolia Hedefalk08Täby IS
Emilie Ekman08Täby IS
F12 5 x 60m11
Bromma IF 1 -08Bromma IF
Danderyds SK 1Danderyds SK
Hammarby IF 1 08Hammarby IF
Hammarby IF 3 2008Hammarby IF
Huddinge AIS 1Huddinge AIS
Huddinge AIS, 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
IFK Lidingö 2 08_2IFK Lidingö
Turebergs FK 2 08Turebergs FK
Turebergs FK 3 08Turebergs FK
Täby IS 2 08Täby ISHeat 1 eller 2, Arwen Pamelius
Charlotta Johansson
Nora-Magnolia Hedefalk
Elsa Rudström, Hanna Vikström