Anmälda Huddingespelen
Antal starter / Total entries: 809 Printed: Huddingespelen
Antal individer / Total persons: 381
 
M 100m8
Per-Jonas Trollsås65Danderyds SK15.00
Fredrik Sandell97Danderyds SK
Patrik Artell67IFK Lidingö
Hjalmar Didriksson74Spårvägens FK12.24
Peter Johansson69Spårvägens FK12,09
Mats Holmberg73IF Åland12,06
Roland Jonsson56Runacademy IF15.15
Habton Asgede95Löparnas Vänner IF
M 800m9
Otto Lidén99Hammarby IF2.14,04
Anders Klockar75Huddinge AIS2,11,70
Sven Petersson83Huddinge AIS2:12
Morten Linnes67IFK Märsta2,19
Mats Holmberg73IF Åland
Joakim Philstrand-Trulp77LK Roslagen2:10.00
Habton Asgede95Löparnas Vänner IF1:53.28
Michael Mulgeta01Löparnas Vänner IF2:09.61
Musie Araya98Löparnas Vänner IF
M 1500m18
Fredrik Bernsmed89Fredrikshofs FI
Daniel Förberg74Fredrikshofs FI
Elias Dahl76Hammarby IF
Felix Davidsson-Berndtsson96Hammarby IF4.28,00
Sven Petersson83Huddinge AIS4:32
Nils Hänström75Huddinge AIS5:00?
Mikael Rosengren80Huddinge AIS4:38
Axel Alness Borg98IFK Lidingö
Olof Silvander99IFK Lidingö
Albin Carlerud02Spårvägens FK
Fredrik Nybäck70Spårvägens FK4.46
Oskar Palm01Spårvägens FK
Alexander Käll00IFK Tumba
Björn Axelsson73Turebergs FK4:45
Kevin Bodén02KFUM Örebro4.13.00
Martin Jansson78Stockholm Snipers IF4:28
Håkan Eriksson61Malungs Skid och FK4.26.62
Joakim Philstrand-Trulp77LK Roslagen
M 3000m4
Daniel Förberg74Fredrikshofs FI
Fredrik Nybäck70Spårvägens FK10.02
Christian Smedberg86Nacka Värmdö SK
Getacher Tedla92Löparnas Vänner IF8:53.63
M Kula2
Tony Karlsson76Huddinge AIS
Bengt Petersson61Spårvägens FK12.79
M Diskus2
Per-Jonas Trollsås65Danderyds SK25.17
Tony Karlsson76Huddinge AIS
P17 100m1
Johan Sundgren03Huddinge AIS11.89
P17 200m1
Johan Sundgren03Huddinge AIS23.93
P17 400m2
Emil Sörqvist03Huddinge AIS53,27
Simon Öberg03Västerås FK
P17 800m1
Simon Öberg03Västerås FK
P17 1500m1
Simon Öberg03Västerås FK
P17 3000m0
P17 110m häck0
P17 Häck 300m0
P17 Hinder 2000m2
Noah Bucht Wesslén03Hammarby IF
Erik Framme73Hälle IF
P17 Höjd2
Patrik Lande03Huddinge AIS
William Peiro03Turebergs FK
P17 Stav0
P17 Längd2
Noah Bucht Wesslén03Hammarby IF
Johan Sundgren03Huddinge AIS
P17 Tresteg0
P17 Kula2
Teo Paganus03Turebergs FK
Fredrik Frunck03Turebergs FK
P17 Diskus3
August Schmidt03Mälarhöjdens IK
Teo Paganus03Turebergs FK
Fredrik Frunck03Turebergs FK
P17 Slägga2
Fredrik Frunck03Turebergs FK
Leo Bystedt03Västerås FK
P17 Spjut1
Fredrik Frunck03Turebergs FK
P16 100m7
Casper Gustafsson04Hanvikens SK11,32
Jacob Vestman04Huddinge AIS
Eric Mathier04Huddinge AIS
Ludvig Granberg04Huddinge AIS
Joel Borrman04Huddinge AIS
Alfred Sandström04IFK Mora Friidrott
Tim Engqvist04IFK Tumba
P16 200m6
Erik Skoglund04Danderyds SK
Viktor Skoglund04Danderyds SK23.80
Casper Gustafsson04Hanvikens SK23,24
Alfred Sandström04IFK Mora Friidrott
Tim Engqvist04IFK Tumba
Kenan Kuru04Tullinge FF
P16 400m4
Markus Brodin04Danderyds SK
Alexander Davidsson Eriksson04Danderyds SK52.99
Filip Engström04Hammarby IF
Kenan Kuru04Tullinge FF
P16 800m5
Markus Brodin04Danderyds SK
Viktor Skoglund04Danderyds SK1:57.56
Alexander Davidsson Eriksson04Danderyds SK2.00.68
Filip Engström04Hammarby IF
Olle Billgren04Hellas FK2.02
P16 1500m4
Erik Skoglund04Danderyds SK
Viktor Skoglund04Danderyds SK
Nils Holm04Hammarby IF
Conor Hogan04Turebergs FK4:25,59
P16 3000m2
Erik Skoglund04Danderyds SK
Marlon Tollefors04Hässelby SK10:03
P16 110m häck2
Alfred Sandström04IFK Mora Friidrott
Tim Engqvist04IFK Tumba
P16 Häck 300m0
P16 Hinder 2000m3
Marlon Tollefors04Hässelby SK7:13
Valter Kjellberg04Turebergs FK
Conor Hogan04Turebergs FK
P16 Höjd4
Viktor Skoglund04Danderyds SK175
Olle Billgren04Hellas FK
Ludvig Granberg04Huddinge AIS
Valter Kjellberg04Turebergs FK
P16 Stav1
Eric Mathier04Huddinge AIS
P16 Längd4
Oscar Niklasson04Hanvikens SK6,54
Jacob Vestman04Huddinge AIS
Joel Borrman04Huddinge AIS
Tim Engqvist04IFK Tumba
P16 Tresteg2
Kalle Aldskogius04Hammarby IF
Joel Borrman04Huddinge AIS
P16 Kula0
P16 Diskus2
Erik Skoglund04Danderyds SK
Olle Billgren04Hellas FK
P16 Slägga1
Ludvig Wallén04Bromma IF41.73
P16 Spjut1
Oscar Niklasson04Hanvikens SK55,54
P15 80m16
August Calles05Bromma IF9.63
Victor Törnström05Danderyds SK9,55
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK10,90
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK10,14
Leo Jordal05Huddinge AIS10.19
Oscar Heaton05Huddinge AIS11.42
Tim Forsberg05Huddinge AIS9.88
Anton Hellstrand Helleberg05IFK Lidingö10.29
Matteo De Petris05IFK Lidingö
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK9.97
Gustav Hellsten05Spårvägens FK9.95
Leopold Stavmark05IFK Tumba
Viktor Anheim05Täby IS
Albin Edgert05Täby IS
Elias Bouloussaa05Täby IS9.67
Albert Söderqvist05Tullinge FF
P15 300m9
Babu Badjie05Bromma IF37,22
Lucas Törnström05Danderyds SK
Victor Törnström05Danderyds SK
Noah Busch05Danderyds SK
Linus Fondin05Hanvikens SK42,50
Matteo De Petris05IFK Lidingö
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK39.69
Leopold Stavmark05IFK Tumba
Albert Söderqvist05Tullinge FF
P15 800m4
Linus Fondin05Hanvikens SK2,20.77
Gustav Sandkvist05IF Triangeln
Simon Bratt05IF Triangeln2:12.33
Albert Söderqvist05Tullinge FF
P15 2000m2
Leonardo Garavini05IFK Lidingö6:24.44
Milian Hentschke05Tullinge FF
P15 Häck 80m6
Alexsander Heaton05Huddinge AIS12.73
Tim Forsberg05Huddinge AIS12.07
Joel Enander05Täby IS11.02
Albin Edgert05Täby IS11.10
Viggo Stridh05Täby IS11.02
Elias Bouloussaa05Täby IS12.36
P15 Häck 300m6
Lucas Törnström05Danderyds SK
Victor Törnström05Danderyds SK
Elias Kapell06Hammarby IF43,62
Emil Klockar06Huddinge AIS44.82
Joel Enander05Täby IS41.50
Viggo Stridh05Täby IS
P15 Hinder 1500m2
Leonardo Garavini05IFK Lidingö4:48.61
Fabian Lidbaum05Vallentuna FK
P15 Höjd13
Lucas Törnström05Danderyds SK
Noah Busch05Danderyds SK
Teodor Nyman05Hanvikens SK1,60
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg05IFK Lidingö176
Edvin Unger05IFK Lidingö
Andrei Popa06Mariestads AIF
Gustav Hellsten05Spårvägens FK1,65
Oliver Ericsson06Spårvägens FK1.73
Leopold Stavmark05IFK Tumba
Jonathan Edberg06Turebergs FK1.68
Joel Enander05Täby IS179
Viggo Stridh05Täby IS1.82
P15 Stav6
Lucas Törnström05Danderyds SK
Gabriel Öhrner06Hammarby IF2,72
Alfred Berglind06Hammarby IF2 96
Aron Gullberg06Hammarby IF
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Oliver Sandberg06Huddinge AIS310
P15 Längd10
Babu Badjie05Bromma IF6,02
August Calles05Bromma IF6.25
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK5,14
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK5,59
Leo Jordal05Huddinge AIS
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Edvin Unger05IFK Lidingö
Matteo De Petris05IFK Lidingö
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK5.76
P15 Tresteg2
Babu Badjie05Bromma IF12,20
Teodor Nyman05Hanvikens SK11,04
P15 Kula4
Victor Johnson05Bromma IF10.02
August Calles05Bromma IF13.14
Viktor Anheim05Täby IS
Fabian Mix05Täby IS15.77
P15 Diskus9
Victor Johnson05Bromma IF
Lucas Törnström05Danderyds SK
Victor Törnström05Danderyds SK
Adam Torbjörnsson05Hammarby IF26,45
Aron Gullberg06Hammarby IF
Joel Wikström06Huddinge AIS35,98
Bo Rydstrand06Rånäs 4H29,05
Joel Enander05Täby IS35
Albin Edgert05Täby IS
P15 Slägga3
Oliver Sandberg06Huddinge AIS42.39
Fabian Mix05Täby IS52.57
Niklas Lundahl05Väsby IK57,79
P15 Spjut11
Victor Johnson05Bromma IF
Victor Törnström05Danderyds SK
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK30,85
Leo Jordal05Huddinge AIS
Joel Wikström06Huddinge AIS37,63
Oliver Sandberg06Huddinge AIS42.09
Bo Rydstrand06Rånäs 4H30,48
Leopold Stavmark05IFK Tumba
Joel Enander05Täby IS35
Albin Edgert05Täby IS
Lukas Svensson05Väsby IK36,93
P14 80m16
Elias Kapell06Hammarby IF10,34
Gabriel Öhrner06Hammarby IF11,57
Alfred Berglind06Hammarby IF10 71
Carl Bergmark06Hammarby IF
Aron Gullberg06Hammarby IF
Emil Kågström Tyboni06Hanvikens SK10,58
Emil Klockar06Huddinge AIS10,37
Joel Wikström06Huddinge AIS10,67
Leo Marcus06Huddinge AIS
Andrei Popa06Mariestads AIF
Bo Rydstrand06Rånäs 4H11,34
Oliver Ericsson06Spårvägens FK9.86
Victor Lidén06Turebergs FK
Edvin Sidwall06Täby IS10.33
Joakim Rosengren06Värmdö IF
David Svanberg06Tullinge FF
P14 800m8
Alexander Hägg06Hässelby SK2.10.10
Karl Ottfalk06IFK Lidingö2.06,35
Philip Byman06IFK Lidingö
Bo Rydstrand06Rånäs 4H2:50,70
Max Österberg06Värmdö IF2.10,02
Lukas Ståhl06Värmdö IF
Meron Assefaw06Löparnas Vänner IF
Michael Negassi06Löparnas Vänner IF2:23.52
P14 2000m2
Erik Alteskog06Hammarby IF
Max Österberg06Värmdö IF
P14 Häck 80m5
Elias Kapell06Hammarby IF12,01
Aron Gullberg06Hammarby IF
Emil Kågström Tyboni06Hanvikens SK12,12
Emil Klockar06Huddinge AIS12,40
Joakim Rosengren06Värmdö IF
P14 Längd13
Elias Kapell06Hammarby IF5,28
Gabriel Öhrner06Hammarby IF4,40
Alfred Berglind06Hammarby IF5 33
Erik Alteskog06Hammarby IF4,42
Aron Gullberg06Hammarby IF
William Strandberg06Hanvikens SK4,61
Emil Klockar06Huddinge AIS5,06
Alexander Johansson06Huddinge AIS3,71
Andrei Popa06Mariestads AIF
Oliver Ericsson06Spårvägens FK6.28
Jonathan Edberg06Turebergs FK4,93
Edvin Sidwall06Täby IS
Joakim Rosengren06Värmdö IF
P14 Tresteg3
Alfred Berglind06Hammarby IF11 65
Aron Gullberg06Hammarby IF
Felix Holmqvist06Hanvikens SK11,74
P14 Kula11
Carl Bergmark06Hammarby IF
Aron Gullberg06Hammarby IF
Felix Holmqvist06Hanvikens SK11,57
Mattias Nilsson06Hanvikens SK9,26
Joel Wikström06Huddinge AIS12,31
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS7,01
Leo Marcus06Huddinge AIS7,05
Alexander Johansson06Huddinge AIS7,34
Bo Rydstrand06Rånäs 4H10,48
Oliver Ericsson06Spårvägens FK11.94
Joakim Rosengren06Värmdö IF
P13 60m11
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Quincey Hackett07Hammarby IF
Noah Holmlund07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF8,63
Victor Gil07Hanvikens SK7,97
Egil Hänström07Huddinge AIS
Elias Skogberg07Spårvägens FK
Ludvig Ellgren07Turebergs FK
Anton Hellgren07Vallentuna FK
Hannes Berg07Vallentuna FK8.54
Alexander Sand07Tullinge FF
P13 600m6
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Dexter Kock07Hammarby IF
Alfred Eriksson07Hanvikens SK
Jakob Lennermark07Turebergs FK1.40,93
Iker García Lundström07Turebergs FK1:43.53
Alexander Sand07Tullinge FF
P13 Längd9
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Quincey Hackett07Hammarby IF
Noah Holmlund07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF4,97
Alfred Eriksson07Hanvikens SK
Egil Hänström07Huddinge AIS
Elias Skogberg07Spårvägens FK
Hannes Berg07Vallentuna FK4.83
Berk Erdal07Tullinge FF
P13 Kula8
Quincey Hackett07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF
Victor Gil07Hanvikens SK
Egil Hänström07Huddinge AIS
Filip Derezinski07IF Triangeln11.00
Ludvig Ellgren07Turebergs FK11,05
Anton Hellgren07Vallentuna FK
Berk Erdal07Tullinge FF
P12 60m22
Oskar Thews08Bromma IF9,15
Theodor Håkansson08Hammarby IF9.03
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF8.98
Axel Victorin08Hammarby IF
Ted Edberg08Hammarby IF
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Andreas Ålund08Hanvikens SK
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Theo Pantzar08Huddinge AIS8,64
Rasmus Berglund08Huddinge AIS9,32
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt08Huddinge AIS
Linus Framme08Hälle IF
Uno Stål08KA 2 IF8.46
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK9,85
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Jakob Melén08Mälarhöjdens IK
August Kainelainen08Spårvägens FK
Erik Rosenquist08Vallentuna FK
Pontus Aasa08Tullinge FF
P12 600m15
Vilgot Didrikson08Bromma IF1.51
Oskar Thews08Bromma IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF2:08
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF2.03
Axel Victorin08Hammarby IF
Ted Edberg08Hammarby IF
Rasmus Berglund08Huddinge AIS1.51,28
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt08Huddinge AIS
Linus Framme08Hälle IF1.51,72
Uno Stål08KA 2 IF1.46
Sebastian Lörstad08IFK Lidingö1,48
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Erik Rosenquist08Vallentuna FK
Pontus Aasa08Tullinge FF
P12 Längd19
Oskar Thews08Bromma IF4,32
Theodor Håkansson08Hammarby IF4.56
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF4.66
Axel Victorin08Hammarby IF
Henning Linder08Hammarby IF
Ted Edberg08Hammarby IF
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Andreas Ålund08Hanvikens SK
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS4,18
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt08Huddinge AIS
Uno Stål08KA 2 IF5.03
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK3,37
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Jakob Melén08Mälarhöjdens IK
August Kainelainen08Spårvägens FK
K 100m5
Emma Sidwall02Danderyds SK
Fredrika Pettersson02Hammarby IF13:12
Molly Freeman02Hammarby IF
Ylva Jakobsson98Hammarby IF
Mathilda Hellevik02Hanvikens SK14,45
K 800m5
Nora Slitberg Almlöf99Hammarby IF2.27,40
Filippa Ramberg97Hammarby IF2.17,23
Nina Willén Holgersson67IFK Lidingö
Nathalie Tolvers90Spårvägens FK
Susanna Nilsson93Löparnas Vänner IF2:31.08
K 1500m2
Filippa Ramberg97Hammarby IF4.43
Alina Vuokila02IFK Lidingö
K 3000m5
Alina Vuokila02IFK Lidingö
Nina Willén Holgersson67IFK Lidingö
Marianne Smedmark74LK Roslagen12:00.00
Erica Smedberg87Nacka Värmdö SK
Michelle Janus98TSV Bergendorf
K Kula1
Hannah Hilding02Spårvägens FK12,43
K Diskus1
Hannah Hilding02Spårvägens FK45,04
F17 100m0
F17 200m2
Alice Lind03Hanvikens SK30,28
Madeleine Söderqvist03Huddinge AIS
F17 400m1
Madeleine Söderqvist03Huddinge AIS
F17 800m1
Elvira Fredin03Spårvägens FK
F17 1500m0
F17 3000m1
Elvira Fredin03Spårvägens FK
F17 100m häck0
F17 Häck 300m0
F17 Hinder 1500m1
Albertina Brandt03Hammarby IF
F17 Höjd3
Alice Lind03Hanvikens SK1,47
Moa Skagerlund03Mälarhöjdens IK1,53
Elvira Magnusson03IFK Tumba1,58
F17 Stav3
Moa Ivarsson03Huddinge AIS
Ida Absér03Huddinge AIS
Ebba Kristiansson03Huddinge AIS
F17 Längd1
Madeleine Söderqvist03Huddinge AIS
F17 Tresteg0
F17 Kula2
Linn Gabrielli Gustafsson03Råby-Rekarne FIF14,92
Sofia Hammarwall03IFK Tumba
F17 Diskus3
Linn Gellar03Mälarhöjdens IK
Linn Gabrielli Gustafsson03Råby-Rekarne FIF42,51
Sofia Hammarwall03IFK Tumba
F17 Slägga3
Linn Harryson03Hammarby IF53,45
Sofia Hammarwall03IFK Tumba
Vilma Damberg03Turebergs FK
F17 Spjut2
Madeleine Söderqvist03Huddinge AIS
Elvira Magnusson03IFK Tumba
F16 100m3
Lovisa Hallberg04Danderyds SK
Felicia Johansson04Hanvikens SK14,03
Nike Isaksson04IFK Lidingö
F16 200m4
Lovisa Hallberg04Danderyds SK
Thea Katsoulaki04Hanvikens SK27,4
Nike Isaksson04IFK Lidingö
Anelia Danielsson04Tullinge FF
F16 400m5
Lovisa Hallberg04Danderyds SK
Linn Engelgren04Danderyds SK1.09,08
Estelle Strand04IFK Lidingö61.18
Lykke Iacobaeus04Värmdö IF
Anelia Danielsson04Tullinge FF
F16 800m7
Linn Engelgren04Danderyds SK2.32,14
Lia Cederberg04Hässelby SK
Emma Hättestrand04Högbo GIF2:26.34
Nike Isaksson04IFK Lidingö
Estelle Strand04IFK Lidingö2.21.00
Julia Meijer04IFK Mora Friidrott2,20
Lykke Iacobaeus04Värmdö IF2.22,03
F16 1500m0
F16 3000m0
F16 100m häck0
F16 Häck 300m2
Moa Granat04Vallentuna FK41,30
Lizette Carlsson04Vallentuna FK45,92
F16 Hinder 1500m0
F16 Höjd0
F16 Stav1
Rebecka Forsling04Huddinge AIS
F16 Längd4
Kharma Sarenbrant04Bromma IF
Linnea Frejd04Vallentuna FK4,47
Lizette Carlsson04Vallentuna FK4,99
Lykke Iacobaeus04Värmdö IF
F16 Tresteg0
F16 Kula3
Frida Krantz04Hammarby IF
Emma Hallencreutz04Hammarby IF10.02
Hedda Lundström04Huddinge AIS
F16 Diskus2
Frida Krantz04Hammarby IF
Jennie Gregestam04Huddinge AIS
F16 Slägga4
Alva Enblad04Hammarby IF44,97
Jennie Gregestam04Huddinge AIS
Hedda Lundström04Huddinge AIS
Simone Adolfsson04Huddinge AIS
F16 Spjut4
Jill Fredell04Bromma IF
Frida Krantz04Hammarby IF
Amanda Helgesson04Hanvikens SK
Hedda Lundström04Huddinge AIS
F15 80m16
Ophelia Viirman05Bromma IF10.55
Frida Nyström05Bromma IF
Mellanie Neudinger Nellmer05Bromma IF10.44
Ella Gustafsson05Bromma IF
Linnéa Boqvist05Hanvikens SK
Ida Tuving05Hanvikens SK
Emmy Ullberg05Huddinge AIS11.76
Veronika Danilov05Huddinge AIS11.40
Lina Ånstad05Motala AIF10.15
Olivia Bruzelius05Spårvägens FK
Rebecka Hall05Spårvägens FK
Evelina Sparf05Spårvägens FK10,75
Evelina Hamos05Täby IS10.96
Rebecka Sjöberg05Täby IS11,41
Ellen Ejhed05Vallentuna FK
Maya Domanowsky05Tullinge FF
F15 300m11
Ophelia Viirman05Bromma IF43.14
Mellanie Neudinger Nellmer05Bromma IF42.00
Maja Simonsson06Hammarby IF44,29
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Veronika Danilov05Huddinge AIS
Ebba Svensson05Spårvägens FK
Evelina Sparf05Spårvägens FK42,51
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK42.51
Evelina Hamos05Täby IS43.71
Clara Knutsson06Upsala IF43.83
Maya Domanowsky05Tullinge FF
F15 800m4
Elin Sundell05Huddinge AIS2:47.91
Tyra Hedin05IFK Lidingö
Evelina Sparf05Spårvägens FK2.25,99
Isabella Brink05Vallentuna FK
F15 2000m1
Melina Karagianni05Vallentuna FK
F15 Häck 80m7
Mellanie Neudinger Nellmer05Bromma IF
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Ebba Svensson05Spårvägens FK13.20
Lara Johnsson05Turebergs FK13.64
Philippa Kastberg05Täby IS
Ebba Sjöström05Täby IS12,91
Rebecka Sjöberg05Täby IS15,00
F15 Häck 300m7
Mellanie Neudinger Nellmer05Bromma IF53.36
Esther Sahlqvist06Hammarby IF
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Clara Unnerud Wallhagen06Huddinge AIS50.93
Lina Ånstad05Motala AIF47.89
Ebba Sjöström05Täby IS
Clara Knutsson06Upsala IF48,19
F15 Hinder 1500m4
Elin Sundell05Huddinge AIS
Tyra Hedin05IFK Lidingö
Elin Gezelius06IFK Mora Friidrott
Agnes Olsson05Turebergs FK
F15 Höjd12
Matilda Halfwordson05Bromma IF160
Tuva Johansson06Hammarby IF
Wilma Alexandersson06Huddinge AIS1.61
Elin Hjertzell06Huddinge AIS1,57
Irma Dahlborn06Huddinge AIS
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Lovisa Blomsten06Rånäs 4H
Lara Johnsson05Turebergs FK
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK1,52
Alvah Lind05Tyresö FK1,64
Ebba Sjöström05Täby IS
Rebecka Sjöberg05Täby IS1,43
F15 Stav5
Matilda Halfwordson05Bromma IF270
Lisa Appelquist05Bromma IF270
Esther Sahlqvist06Hammarby IF2,91
Alvah Lind05Tyresö FK3,62
Norah Lind05Tyresö FK3,26
F15 Längd14
Matilda Halfwordson05Bromma IF5.26
Ophelia Viirman05Bromma IF5.16
Frida Nyström05Bromma IF
Ella Gustafsson05Bromma IF
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Irene Dahl05Huddinge AIS4,38
Lina Ånstad05Motala AIF5.37
Rebecka Hall05Spårvägens FK
Alice Ivarsson05Spårvägens FK
Lara Johnsson05Turebergs FK
Alvah Lind05Tyresö FK5,37
Ebba Sjöström05Täby IS
Rebecka Sjöberg05Täby IS4,80
Melina Karagianni05Vallentuna FK3,89
F15 Tresteg4
Matilda Halfwordson05Bromma IF11.71
Melina Lidberg05Bromma IF11.40
Emma Sjöblom05Rånäs 4H10,68
Lara Johnsson05Turebergs FK
F15 Kula10
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Irene Dahl05Huddinge AIS7,83
Alice Ivarsson05Spårvägens FK
Lisa Adelly05IFK Tumba
Anna Strunke05Turebergs FK12.47
Olivia Ellgren05Turebergs FK
Lara Johnsson05Turebergs FK
Norah Lind05Tyresö FK13,81
Philippa Kastberg05Täby IS
Rebecka Sjöberg05Täby IS8,75
F15 Diskus13
Suzanne Lesage05Bromma IF
Lisa Appelquist05Bromma IF
Irma Dahlborn06Huddinge AIS28.44
Irene Dahl05Huddinge AIS21,96
Sofia Elleborn05IF Linnéa
Tindra Törnestam06Spårvägens FK
Isabella Petäjistö05IF Triangeln22,67
Ninni Dahlfors05IF Triangeln33,95
Lisa Adelly05IFK Tumba
Olivia Ellgren05Turebergs FK
Alvah Lind05Tyresö FK36,48
Norah Lind05Tyresö FK40,37
Elise Angsten06Upsala IF32.91
F15 Slägga14
Suzanne Lesage05Bromma IF
Lisa Appelquist05Bromma IF
Linnéa Lindefalk05Hammarby IF44,40
Maja Simonsson06Hammarby IF
Ellen Forsell06Hammarby IF44,76
Johanna Schlyter05Huddinge AIS
Elin Sundell05Huddinge AIS
Sofia Elleborn05IF Linnéa
Tindra Törnestam06Spårvägens FK
Lisa Adelly05IFK Tumba
Olivia Ellgren05Turebergs FK
Alvah Lind05Tyresö FK47,71
Norah Lind05Tyresö FK56,27
Elise Angsten06Upsala IF32.24
F15 Spjut10
Suzanne Lesage05Bromma IF24.84
Lisa Appelquist05Bromma IF24,72
Alva Bergström05Hanvikens SK21,81
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Irene Dahl05Huddinge AIS28,31
Anna Leykauf05Rånäs 4H
Anna Strunke05Turebergs FK31,57
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK33,48
Alvah Lind05Tyresö FK31,29
Norah Lind05Tyresö FK38,00
F14 80m18
Agnes Larsson Lindberg06Hammarby IF12.22
Emma Fogdö06Hanvikens SK11,20
Felicia Renman06Hanvikens SK11,49
Elin Hjertzell06Huddinge AIS11,20
Julia Hansson06Huddinge AIS11,86
Felicia Lundberg06Huddinge AIS11,28
Clara Unnerud Wallhagen06Huddinge AIS11,29
Alva Svanlund06Huddinge AIS11,63
Tilde Hammarvall06IFK Tumba
Ida Chrifi06Turebergs FK10,54
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK10,02
Ella Fallope06Turebergs FK11.13
Matilda Petersson06Turebergs FK10:97
Emilia Nielsen06Turebergs FK11.59
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK10,97
Pritha Routh06Tullinge FF
Alicia Nordmark Niska06Tullinge FF
Linnea Hentschke06Tullinge FF
F14 800m8
Tyra Hedberg06Hammarby IF
Molly Zachrison06Hammarby IF
Lisa Bäckdén06Huddinge AIS2:32.48
Linn Adolfsson06Hässelby SK2.22
Maya Swedin06IFK Lidingö2:25.05
Liv Hanell06IFK Tumba
Ella Fallope06Turebergs FK2.24,54
Clara Knutsson06Upsala IF2:25,76
F14 2000m4
Lisa Bäckdén06Huddinge AIS7:43.35
Maya Swedin06IFK Lidingö7:24.58
Elin Gezelius06IFK Mora Friidrott
Elsa Kagevik06Turebergs FK7.21,61
F14 Häck 80m10
Tyra Hedberg06Hammarby IF
Molly Zachrison06Hammarby IF
Esther Sahlqvist06Hammarby IF11,74
Emma Jäderberg06Hanvikens SK14,60
Elin Hjertzell06Huddinge AIS13,60
Irma Dahlborn06Huddinge AIS14,20
Julia Hansson06Huddinge AIS16,42
Clara Unnerud Wallhagen06Huddinge AIS14,58
Ida Chrifi06Turebergs FK12,53
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK12,51
F14 Längd21
Agnes Odda06Boo IF
Tyra Hedberg06Hammarby IF
Tuva Johansson06Hammarby IF4,31
Molly Zachrison06Hammarby IF
Agnes Larsson Lindberg06Hammarby IF3.95
Elin Hjertzell06Huddinge AIS5,14
Emilia Szajda06Huddinge AIS
Ebba Nygren06Huddinge AIS
Irma Dahlborn06Huddinge AIS4,42
Julia Hansson06Huddinge AIS3,99
Felicia Lundberg06Huddinge AIS4,91
Clara Unnerud Wallhagen06Huddinge AIS3,80
Kristelle Grahn06Spårvägens FK5,00
Tilde Hammarvall06IFK Tumba
Ida Chrifi06Turebergs FK5,25
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK5,48
Emilia Nielsen06Turebergs FK4.54
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK4,78
Johanna Fernberg06IK Westmannia FI
Pritha Routh06Tullinge FF
Linnea Hentschke06Tullinge FF
F14 Tresteg7
Tyra Hedberg06Hammarby IF
Esther Sahlqvist06Hammarby IF10,45
Felicia Lundberg06Huddinge AIS9,83
Kristelle Grahn06Spårvägens FK10,54
Liv Hanell06IFK Tumba
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK11,06
Alicia Nordmark Niska06Tullinge FF
F14 Kula11
Tyra Hedberg06Hammarby IF
Ellen Forsell06Hammarby IF11,89
Wilma Alexandersson06Huddinge AIS
Irma Dahlborn06Huddinge AIS8,77
Alva Svanlund06Huddinge AIS10,05
Ida Chrifi06Turebergs FK11,11
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK9,66
Ella Fallope06Turebergs FK9.54
Matilda Petersson06Turebergs FK10:13
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK12,98
Elise Angsten06Upsala IF10.43
F13 60m25
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Filippa Östlund07Hammarby IF
Anna Bergin07Hammarby IF8.60
Clara Aldskogius07Hammarby IF8.63
Lilly Ståhl07Hammarby IF9.19
Matilda Borg07Hammarby IF8.46
Julia Wändin07Hammarby IF8.87
Alba Boric07Hanvikens SK8,33
Emma Hedebrant07Hanvikens SK
Elsa Segersten07Hanvikens SK
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS8.68
Frida Sörqvist07Huddinge AIS
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS9,45
Matilda Wirén07Huddinge AIS
Nadja Travar07Huddinge AIS
Alice Dahl07Huddinge AIS9,09
Tilde Karlsson07IFK Mora Friidrott8.61
Beate Pott07Turebergs FK8,58
Emmie Wedin07Turebergs FK8,90
Ida Bonow07Kungsängens FK9.63
Tilde Norrbrand07Kungsängens FK
Anastasia Rozhkova07Tullinge FF
Vera Duhlin07Tullinge FF
F13 600m15
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ella Johansson07Hammarby IF1:42.07
Matilda Borg07Hammarby IF1.41,85
Julia Wändin07Hammarby IF1,41.00
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS
Nadja Travar07Huddinge AIS
Elsa Unger07IF Linnéa1:59.36
Judith Nielsén07Mälarhöjdens IK1.58,08
Carmen Cernjul07Spårvägens FK1.37,41
Ellinore Sparf07Spårvägens FK1.48,22
Ida Bonow07Kungsängens FK2:02.07
Tilde Norrbrand07Kungsängens FK
Anastasia Rozhkova07Tullinge FF
Elsa Hedenius07Tullinge FF
F13 Längd26
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ella Johansson07Hammarby IF4.67
Filippa Östlund07Hammarby IF
Clara Aldskogius07Hammarby IF4.95
Matilda Borg07Hammarby IF4.98
Julia Wändin07Hammarby IF5,00
Alba Boric07Hanvikens SK
Emma Hedebrant07Hanvikens SK
Elsa Segersten07Hanvikens SK
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS
Frida Sörqvist07Huddinge AIS
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS
Matilda Wirén07Huddinge AIS
Nadja Travar07Huddinge AIS
Alice Dahl07Huddinge AIS4,18
Tilde Karlsson07IFK Mora Friidrott5.10
Judith Nielsén07Mälarhöjdens IK4,60
Carmen Cernjul07Spårvägens FK5.02
Beate Pott07Turebergs FK5,19
Emmie Wedin07Turebergs FK4,62
Emma Olofsson07Täby IS
Ida Bonow07Kungsängens FK4.02
Tilde Norrbrand07Kungsängens FK
Vera Duhlin07Tullinge FF
F13 Kula12
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ella Johansson07Hammarby IF10.02
Clara Aldskogius07Hammarby IF9.68
Matilda Borg07Hammarby IF8.89
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS10.20
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS
Beate Pott07Turebergs FK11,11
Emma Olofsson07Täby IS
Ida Bonow07Kungsängens FK7.29
Tilde Norrbrand07Kungsängens FK
F12 60m30
Sofia Sahlén08Bromma IF8,90
Noomi Karboub08Bromma IF9.20
Ines Kieffer08Bromma IF9,38
Ida Lindgren08Eskilstuna FI9,10
Tyra Sparv08Hammarby IF9.00
Edit Jansson08Hammarby IF
Elin Nordlund08Hammarby IF8,79
Alva Hasselkvist08Huddinge AIS
Nadja Nori08Huddinge AIS
Stella Johansson08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt08Huddinge AIS
Embla Arfvidson08Huddinge AIS
Mikaela Alatalo08Huddinge AIS
Elin Larsson08Huddinge AIS
Matilda Breitung08IFK Lidingö9.29
Judit Hagerfors08Mälarhöjdens IK
Amanda Mild08Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou08Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson08Mälarhöjdens IK
Irma Malm08Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson08Rånäs 4H9.30
Alice Jeansson08Spårvägens FK
Bea Humeur08Spårvägens FK
Agnes Larsén08Spårvägens FK
Kajsa Adelly08IFK Tumba
Ebba Dahlström08Täby IS8.73
Stella Weissenborn08Täby IS09,13
Emelie Lundqvist08Kungsängens FK
Agnes Parmhed08Tullinge FF
F12 600m17
Noomi Karboub08Bromma IF1.47.93
Ines Kieffer08Bromma IF2,02,31
Ida Lindgren08Eskilstuna FI2.06,76
Edit Jansson08Hammarby IF
Elin Nordlund08Hammarby IF1,57,03
Klara Nyblom Berg08Hammarby IF
Nadja Nori08Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt08Huddinge AIS
Mikaela Alatalo08Huddinge AIS
Matilda Breitung08IFK Lidingö
Amanda Mild08Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson08Rånäs 4H2.02
Annabelle Grahn08Spårvägens FK1,59,8
Agnes Larsén08Spårvägens FK
Kajsa Adelly08IFK Tumba
Stella Weissenborn08Täby IS1.52,50
Agnes Parmhed08Tullinge FF
F12 Längd30
Sofia Sahlén08Bromma IF4,18
Noomi Karboub08Bromma IF4.09
Ines Kieffer08Bromma IF
Tyra Sparv08Hammarby IF4.29
Edit Jansson08Hammarby IF4,51
Elin Nordlund08Hammarby IF4,43
Klara Nyblom Berg08Hammarby IF
Nadja Nori08Huddinge AIS
Stella Johansson08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt08Huddinge AIS
Embla Arfvidson08Huddinge AIS
Mikaela Alatalo08Huddinge AIS
Elin Larsson08Huddinge AIS
Matilda Breitung08IFK Lidingö4.37
Ester Wikfeldt08Mälarhöjdens IK4,52
Judit Hagerfors08Mälarhöjdens IK
Amanda Mild08Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou08Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson08Mälarhöjdens IK
Irma Malm08Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson08Rånäs 4H4.12
Alice Jeansson08Spårvägens FK
Annabelle Grahn08Spårvägens FK4,04
Bea Humeur08Spårvägens FK
Kajsa Adelly08IFK Tumba
Ebba Dahlström08Täby IS4.49
Stella Weissenborn08Täby IS4,38
Natalie Hedén08Vallentuna FK
Emelie Lundqvist08Kungsängens FK