Anmälda Angereds hösttävling
Antal starter / Total entries: 132 Printed: Angereds hösttävling
Antal individer / Total persons: 52
 
M 100m0
M 2000m1
Erik Framme73Hälle IF
P15 80m1
Viggo Büller06Sävedalens AIK
P15 2000m0
P15 Höjd0
P15 Längd0
P15 Kula0
P13 60m4
Vincent Kihlström07Lerum Friidrott
Ivar Fransson Larsson07Lerum Friidrott
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
P13 600m0
P13 Höjd0
P13 Längd3
Vincent Kihlström07Lerum Friidrott
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
P13 Kula1
Ivar Fransson Larsson07Lerum Friidrott
P12 60m1
Abdullahi Hussein08Angereds Atletiska Förening
P12 600m1
Abdullahi Hussein08Angereds Atletiska Förening
P12 Längd1
Abdullahi Hussein08Angereds Atletiska Förening
P12 Kula0
P11 60m0
P11 600m0
P11 Längd0
P11 Kula0
P10 60m2
Mustaf Ali10Ullevi FK
Adnan Hussein10Angereds Atletiska Förening
P10 400m3
Leon Tordenvik10Stenungsunds FI
Mustaf Ali10Ullevi FK
Adnan Hussein10Angereds Atletiska Förening
P10 Längd3
Leon Tordenvik10Stenungsunds FI
Mustaf Ali10Ullevi FK
Adnan Hussein10Angereds Atletiska Förening
P9 40m3
Joel Ellison12IF Kville
Olle Kronvall12IF Kville
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
P9 400m4
Joel Ellison12IF Kville
Olle Kronvall12IF Kville
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
Munasar Ali12Ullevi FK
P9 Längd3
Joel Ellison12IF Kville
Olle Kronvall12IF Kville
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
P/F7 40m5
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
Wincent Nilsson13Stenungsunds FI
Munasar Ali12Ullevi FK
Sabrin Farah Hassan13Angereds Atletiska Förening
Lukas Persson13Angereds Atletiska Förening
P/F7 Längd5
Walter Nilsson11Stenungsunds FI
Wincent Nilsson13Stenungsunds FI
Munasar Ali12Ullevi FK
Sabrin Farah Hassan13Angereds Atletiska Förening
Lukas Persson13Angereds Atletiska Förening
K 100m0
K 2000m1
Carine Bouzas83Ullevi FK
F15 80m2
Ella Holmberg06Lerum Friidrott
Julia Enevik06Lerum Friidrott
F15 2000m1
Lovisa Emanuelsson06IFK Göteborg7:17,18
F15 Höjd0
F15 Längd2
Ella Holmberg06Lerum Friidrott
Julia Enevik06Lerum Friidrott
F15 Kula3
Molly Klingener06Lerum Friidrott
Ella Holmberg06Lerum Friidrott
Freja Broberg06Lerum Friidrott
F13 60m8
Julia Swerin07Lerum Friidrott
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI9.14
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Hilda Rydén07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
F13 600m3
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
Hilda Rydén07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
F13 Höjd2
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
F13 Längd7
Julia Swerin07Lerum Friidrott
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI4.36
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
F13 Kula3
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Hilda Rydén07Sävedalens AIK
F12 60m6
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Inez Brocker08Stenungsunds FI
Ida Nyman08Ullevi FK
Lovisa Kågebäck08Ullevi FK
Farha Naasir08Ullevi FK
Andrea Nnaji08Angereds Atletiska Förening
F12 600m6
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Inez Brocker08Stenungsunds FI
Ida Nyman08Ullevi FK
Farha Naasir08Ullevi FK
F12 Längd9
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Emma Weis08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott
Inez Brocker08Stenungsunds FI
Ida Nyman08Ullevi FK
Lovisa Kågebäck08Ullevi FK
Farha Naasir08Ullevi FK
Andrea Nnaji08Angereds Atletiska Förening
F12 Kula3
Ida Nyman08Ullevi FK
Farha Naasir08Ullevi FK
Andrea Nnaji08Angereds Atletiska Förening
F11 60m2
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK
Sofia Rascic09Angereds Atletiska Förening
F11 600m2
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK
Sofia Rascic09Angereds Atletiska Förening
F11 Längd2
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK
Sofia Rascic09Angereds Atletiska Förening
F11 Kula1
Sofia Rascic09Angereds Atletiska Förening
F10 60m5
Bahja Jama10Ullevi FK
Riyan Naasir10Ullevi FK
Amelia Nnaji10Angereds Atletiska Förening
Sumaya Gelle10Angereds Atletiska Förening
Ishraq Farah Hassan10Angereds Atletiska Förening
F10 400m5
Bahja Jama10Ullevi FK
Riyan Naasir10Ullevi FK
Amelia Nnaji10Angereds Atletiska Förening
Sumaya Gelle10Angereds Atletiska Förening
Ishraq Farah Hassan10Angereds Atletiska Förening
F10 Längd5
Bahja Jama10Ullevi FK
Riyan Naasir10Ullevi FK
Amelia Nnaji10Angereds Atletiska Förening
Sumaya Gelle10Angereds Atletiska Förening
Ishraq Farah Hassan10Angereds Atletiska Förening
F9 40m5
Lisa Bouzas12Ullevi FK
Abdiladiif Jama12Ullevi FK
Annelie Nnaji11Angereds Atletiska Förening
Aimee Nnaji12Angereds Atletiska Förening
Nihaal Farah Hassan12Angereds Atletiska Förening
F9 400m4
Lisa Bouzas12Ullevi FK
Annelie Nnaji11Angereds Atletiska Förening
Aimee Nnaji12Angereds Atletiska Förening
Nihaal Farah Hassan12Angereds Atletiska Förening
F9 Längd4
Lisa Bouzas12Ullevi FK
Abdiladiif Jama12Ullevi FK
Aimee Nnaji12Angereds Atletiska Förening
Nihaal Farah Hassan12Angereds Atletiska Förening