Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Tävlingen inställd pga skärpta Covid-19 restriktioner.
Anmälda Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 968 Printed: 2020-11-26 15:55
Antal individer / Total persons: 395
 
M 60m 1
Emil Engdahl 02 Ängelholms IF 7:25
 
M 200m 4
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF 24.25
Emil Engdahl 02 Ängelholms IF
Carl Hermansson 03 Bohus IF
Johan Börjeson 77 Lidköpings VSK 25,09
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 7
Emmanuel Ogwo 02 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
M Längd 0
 
M Kula 0
 
P19 Kula 7
Emmanuel Ogwo 02 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 60m 3
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8,22
Hampus Hassel 05 IK Orient 8,18
 
P17 200m 8
Melker Svanberg 05 IF Kville
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 24,86
Herman Helander 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient 26,38
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 26.50
 
P17 Häck 60m 2
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 8,85
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P17 Höjd 10
Melker Svanberg 05 IF Kville
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Felix Steene 04 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 1.72
 
P17 Längd 4
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 5,18
Hampus Hassel 05 IK Orient 5,30
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P17 Kula 9
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Felix Steene 04 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 60m 10
William Andersson 06 Falkenbergs IK 8,21
Leo Bergman 06 Hälle IF
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott 8,87
Lucas Tode 06 Majornas IK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 8.84
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P15 200m 7
William Andersson 06 Falkenbergs IK 27,79
Leo Bergman 06 Hälle IF
Elis Jönsson 06 Majornas IK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK 29,59
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF 26.78
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
 
P15 1000m 6
Elis Jönsson 06 Majornas IK 3.23
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Axel Björås 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 3.25
Simon Grahn 06 Mölndals AIK
Philip Wernqvist 06 Ullevi FK
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 2
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
 
P15 Längd 7
Leo Bergman 06 Hälle IF
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott 4,91
Elis Jönsson 06 Majornas IK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK 4,28
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P15 Kula 5
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Philip Wernqvist 06 Ullevi FK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
 
P14 60m 10
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 9,45
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 8.34
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Jacob Wallin 07 Ullevi FK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
 
P14 200m 8
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 30,96
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 26.32
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Eskil Ekström 07 Trollhättan FIK
 
P14 1000m 4
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 3.10
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK
 
P14 Häck 60m 2
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
 
P14 Höjd 2
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 1.28
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
 
P14 Längd 8
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Eskil Ekström 07 Trollhättan FIK
 
P14 Kula 2
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
 
P13 60m 13
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Morris Säker 08 Majornas IK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK 8.79
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 8.19
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Pontus Setteskog 08 Ullevi FK
Viggo Gustafsson 08 Ullevi FK
 
P13 200m 11
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Morris Säker 08 Majornas IK 32,51
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 27.29
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Pontus Setteskog 08 Ullevi FK
Viggo Gustafsson 08 Ullevi FK
 
P13 800m 3
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
 
P13 Häck 60m 6
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF
Morris Säker 08 Majornas IK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 9.93
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
P13 Höjd 5
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 1,48
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
P13 Längd 13
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 5,27
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Pontus Setteskog 08 Ullevi FK
Viggo Gustafsson 08 Ullevi FK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P13 Kula 5
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Pontus Setteskog 08 Ullevi FK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P12 60m 20
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Eddie Nord 09 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF 8.59
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Noel Sahlberg 09 Lerum Friidrott
Oskar Hallenbo 09 Lerum Friidrott
Aston Södling 09 Majornas IK
Jonah Ekelöf 09 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Theo Allestam 09 Majornas IK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Noel Danielsson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P12 200m 19
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Eddie Nord 09 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF 29.98
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Noel Sahlberg 09 Lerum Friidrott
Oskar Hallenbo 09 Lerum Friidrott
Aston Södling 09 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK 31,0
Jakob Brandin 09 IF Rigor
Victor Hansson 09 IF Rigor
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P12 Häck 60m 11
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Noel Sahlberg 09 Lerum Friidrott
Oskar Hallenbo 09 Lerum Friidrott
Aston Södling 09 Majornas IK
Victor Hansson 09 IF Rigor
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P12 Höjd 15
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 130
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Jonah Ekelöf 09 Majornas IK
Olle Fohlin 09 Majornas IK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Filip Sternhufvud 09 IF Rigor
Victor Hansson 09 IF Rigor
Max Johansson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
P12 Längd 17
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Björn Roth 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 4.12
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS 3.56
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Filip Sternhufvud 09 IF Rigor
Jakob Brandin 09 IF Rigor
Victor Hansson 09 IF Rigor
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Noel Danielsson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
P12 Kula 11
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 9.23
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS 6.55
Jonah Ekelöf 09 Majornas IK
Filip Sternhufvud 09 IF Rigor
Jakob Brandin 09 IF Rigor
William Lidén 09 Bohus IF
 
P11 60m 23
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK 8,89
Albin Fast 10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Emilio Karnå 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg 9,27
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 9:52
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
David Roos 10 Mölndals AIK
Erik Lövgren 10 Mölndals AIK
Karl Rangmar 10 Mölndals AIK
Neo Bersell 10 Mölndals AIK
Oscar Blomqvist 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Ivar Dittmer Macduff 10 Ullevi FK
Leon Hopf 10 Örgryte IS
Alve Alehall 10 Bohus IF
Hannes Svennblad 10 Bohus IF Pb/10.56
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P11 Längd 24
Albin Fast 10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Emilio Karnå 10 IFK Göteborg
Filip Ahnér 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 3:96
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Isac Minnhagen 10 Lerum Friidrott
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Wilhelm Edlander 10 Lerum Friidrott
Adam Hadad 10 Majornas IK
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Ivar Dittmer Macduff 10 Ullevi FK
Alve Alehall 10 Bohus IF
Emil Alenvik-Dahl 10 Bohus IF
Hannes Svennblad 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P11 Kula 19
Albin Fast 10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Isac Minnhagen 10 Lerum Friidrott
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Wilhelm Edlander 10 Lerum Friidrott
Adam Hadad 10 Majornas IK
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Leon Hopf 10 Örgryte IS
Alve Alehall 10 Bohus IF
Emil Alenvik-Dahl 10 Bohus IF
Hannes Svennblad 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
K 60m 1
Johanna Alvarsson 84 IK Ymer 8.60
 
K 200m 1
Johanna Alvarsson 84 IK Ymer 28
 
K Häck 60m 0
 
K Höjd 6
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Ebba Magnusson 01 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Elin Pettersson 03 Ullevi FK
Kajsa Karila 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
K Längd 0
 
K Kula 5
Ebba Magnusson 01 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Elin Pettersson 03 Ullevi FK
Kajsa Karila 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 60m 4
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8,46
Leia Holm 05 Lerum Friidrott 8,61
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 9,75
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
 
F17 200m 2
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK 28,09
 
F17 Häck 60m 1
Elsie Gerhardt 05 Brattås CK
 
F17 Höjd 6
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Doris Erixon 05 Hälle IF
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Nora Jolbäck 04 Ullevi FK
 
F17 Längd 4
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 4,94
Leia Holm 05 Lerum Friidrott 4,75
Elina Samuelsson 05 Hönö IS
 
F17 Kula 7
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Nora Jolbäck 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Emma Hansson 05 Bohus IF 9.65
 
F15 60m 11
Sabina Kern 06 Brattås CK 8,50
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott 9,35
Linnéa Odéhn 06 Malmö AI 8.45
Alva Nordlinder 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 8.12
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 8.80
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 8.95
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 8.45
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF 8.42
 
F15 200m 9
Sabina Kern 06 Brattås CK 28,15
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF
Sara Barndik 06 Lidköpings IS 31.48
Linnéa Odéhn 06 Malmö AI 27.82
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 30.18
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 27.83
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 29.89
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 27.20
 
F15 1000m 4
Malva Arvidsson 06 Brattås CK 3.26,90
Sara Barndik 06 Lidköpings IS 3:32.15
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF 3.15.00
 
F15 Häck 60m 10
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 9.84
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F15 Höjd 6
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
 
F15 Längd 8
Sabina Kern 06 Brattås CK
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Sara Barndik 06 Lidköpings IS 4.33
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Alva Nordlinder 06 Mölndals AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF 4.62
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
 
F15 Kula 6
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F14 60m 26
Alice Bredström 07 Brattås CK 8,65
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 9.02
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Nadira Muminovic 07 Hälle IF
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 8.53
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS 11.27
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS 9.52
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 9.75
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 8:94
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8,46
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Celine Lexa 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Westlund 07 Ullevi FK
 
F14 200m 25
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Nadira Muminovic 07 Hälle IF
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 29.34
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS 42.15
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 34.71
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 28:69
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 31,25
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 27,56
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F14 1000m 10
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF 3,25
Ester Strand 07 Hälle IF
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS 3:05.89
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS
 
F14 Häck 60m 15
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 9.60
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott 12.37
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 11.97
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 9,76
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 10,58
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F14 Höjd 10
Alice Bredström 07 Brattås CK
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 130
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 138
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
 
F14 Längd 32
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 5.00
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott 3.68
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 3.94
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS 2.81
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 4.72
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS 3.99
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 4.11
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Celine Lexa 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Westlund 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,73
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F14 Kula 6
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS 5.07
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F13 60m 30
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK 8,97
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad 8,83
Adelia Svalstrand 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 8,89
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Ester Fredin 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Sofie Gisaeus 08 Hälle IF 8,89
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 8,70
Filippa Sjösten 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott 9:90
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott 9,70
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS 9,46
Maja Barndik 08 Lidköpings IS 10.06
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 09:00
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F13 200m 22
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 30,78
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Ester Fredin 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Sofie Gisaeus 08 Hälle IF 29,99
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK 31.0
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott 29:70
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS 32,49
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 33,49
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 29:82
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS 29,69
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F13 800m 8
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 2:41
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK 2.52
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott 3:03
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 2,48,62
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
 
F13 Häck 60m 21
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad 10,94
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Ellinor Carlsson 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott 10:94
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS 11,95
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 11,18
Maja Barndik 08 Lidköpings IS 13.37
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor 11,31
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF 10.54
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS 10,64
 
F13 Höjd 19
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 1,38
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS 132
Maja Barndik 08 Lidköpings IS 124
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor 1,47
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS
 
F13 Längd 27
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Ester Fredin 08 IFK Göteborg
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 4,46
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F13 Kula 12
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Maja Barndik 08 Lidköpings IS 7.67
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Emma Theander 08 Stenungsunds FI
 
F12 60m 39
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 9,41
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emilia Mannerström 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Siri Bjurén 09 IF Hagen FIK
Molly Sörling 09 Hälle IF
Noomi Bergman 09 Hälle IF
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott 9,68
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott 9,97
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Björnsdotter Magnusson 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh 09 Majornas IK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Bianca Lemon 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Ida Ståhle 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Nellie Ask 09 IF Rigor 9.21
Thea Sundler 09 IF Rigor
Chloe Almen 09 Ullevi FK
Elsa Ferm 09 Ullevi FK
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Precious Ogwo 09 Ullevi FK
 
F12 200m 29
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 31,57
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg 33.96
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emilia Mannerström 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 32.05
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Siri Bjurén 09 IF Hagen FIK
Noomi Bergman 09 Hälle IF
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott 35,03
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott 34,58
Judit Markhede 09 Majornas IK 31,0
Judith Björnsdotter Magnusson 09 Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh 09 Majornas IK
Ebba Hagelin 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK 33.62
Ida Ståhle 09 IK Orient
Nellie Ask 09 IF Rigor
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F12 Häck 60m 29
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Siri Bjurén 09 IF Hagen FIK
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott 12,32
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott 11,13
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK 11.07
Bianca Lemon 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Ida Ståhle 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Thea Sundler 09 IF Rigor
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F12 Höjd 21
Ella Bredström 09 Brattås CK
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 1,32
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Saga Boström 09 IFK Göteborg
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 132
Emmy Pauli 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Björnsdotter Magnusson 09 Majornas IK
Stella Goodrich 09 Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh 09 Majornas IK
Alva Eurenius 09 IK Orient
Bianca Lemon 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Freja Åhsberg 09 Ullevi FK
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F12 Längd 42
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 3,91
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Emilia Mannerström 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Saga Boström 09 IFK Göteborg
Molly Sörling 09 Hälle IF
Noomi Bergman 09 Hälle IF
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 4.15
Emmy Pauli 09 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Björnsdotter Magnusson 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Stella Goodrich 09 Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh 09 Majornas IK
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Alva Eurenius 09 IK Orient
Bianca Lemon 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Ida Ståhle 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Chloe Almen 09 Ullevi FK
Elsa Ferm 09 Ullevi FK
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Freja Åhsberg 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Precious Ogwo 09 Ullevi FK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Tilda Vickes 09 Bohus IF
 
F12 Kula 20
Ella Bredström 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Emilia Mannerström 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Saga Boström 09 IFK Göteborg
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 10.90
Emmy Pauli 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Björnsdotter Magnusson 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Stella Goodrich 09 Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh 09 Majornas IK
Alva Eurenius 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F11 60m 35
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Hedberg 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS 9,77
Ebba Strömblad 10 Majornas IK
Embla Norinder 10 Majornas IK
Gry Zackrisson 10 Majornas IK
Iris Granström 10 Majornas IK
Maja Farnebo 10 Majornas IK
Stina Lindhe Hemming 10 Majornas IK
Alice Edman 10 Mölndals AIK
Alicia Quinn 10 Mölndals AIK
Emma Richardson 10 Mölndals AIK
Ester Georgii 10 Mölndals AIK
Felicia Dagh 10 Mölndals AIK
Felicia Luukkonen 10 Mölndals AIK
Isabelle Drangel 10 Mölndals AIK
Julia Jensen 10 Mölndals AIK
Lova Rönnäs 10 Mölndals AIK 10.66
Pauline Norén 10 Mölndals AIK
Tyra Mirmark Widholm 10 Mölndals AIK
Wilma Larsson Parsi 10 Mölndals AIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Alva Sämfors 10 Örgryte IS
Sarah Svartborn 10 Örgryte IS
Alicia Grev 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
F11 Längd 32
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Lykke Lindblom 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long 10 Lerum Friidrott
Ingrid Day 10 Lerum Friidrott
Lava Warberg 10 Lerum Friidrott
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS 4,04
Ebba Strömblad 10 Majornas IK
Embla Norinder 10 Majornas IK
Gry Zackrisson 10 Majornas IK
Iris Granström 10 Majornas IK
Isabelle Avanzi 10 Majornas IK
Maja Farnebo 10 Majornas IK
Stina Lindhe Hemming 10 Majornas IK
Felicia Luukkonen 10 Mölndals AIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Alva Sämfors 10 Örgryte IS
Sarah Svartborn 10 Örgryte IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,61
Alva Åberg 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Ebba Boge 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Siri Wåhlström 10 Bohus IF
 
F11 Kula 24
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Hedberg 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long 10 Lerum Friidrott
Ingrid Day 10 Lerum Friidrott
Lava Warberg 10 Lerum Friidrott
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS 5,24
Ebba Strömblad 10 Majornas IK
Iris Granström 10 Majornas IK
Isabelle Avanzi 10 Majornas IK
Stina Lindhe Hemming 10 Majornas IK
Siri Sjöstrand 10 Mölndals AIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI
Alva Sämfors 10 Örgryte IS
Alva Åberg 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248