Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Tävlingen inställd pga skärpta Covid-19 restriktioner.
Anmälda RödBlå Vinter ungdom
Antal starter / Total entries: 974 Printed: 2020-11-26 16:56
Antal individer / Total persons: 421
 
P17 60m 19
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg 7.32
Isak Gamst 05 IF Kronan
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 8,24
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 7,89
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI
Noah Karlberg 05 Malmö AI
Hampus Hassel 05 IK Orient 8,18
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Vincent Lundstedt 04 Stenungsunds FI
Felix Steene 04 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 7.94
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.01
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 7.57
 
P17 1500m 4
Simon Westh 05 Habo Friidrott 04
Oscar Hajny-Landgren 05 IF Kronan
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK
Philip Frick 04 Örgryte IS 4.21.61
 
P17 Höjd 6
Isak Gamst 05 IF Kronan
Oscar Hajny-Landgren 05 IF Kronan
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 1.72
 
P17 Längd 17
Isak Gamst 05 IF Kronan
Melker Svanberg 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Hampus Hassel 05 IK Orient 5,30
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Felix Steene 04 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 5.92
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.05
Axel Eenfeldt 05 Örgryte IS
Marcus Johansson 05 Örgryte IS 5.54
 
P17 Tresteg 3
Melker Svanberg 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Axel Eenfeldt 05 Örgryte IS
 
P17 Kula 3
Felix Steene 04 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 18.21
 
P15 60m 16
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 7,49
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
David Eriksson 06 IFK Helsingborg
Linus Rosén 06 IFK Helsingborg
Viktor Varta 06 IFK Helsingborg
Leo Bergman 06 Hälle IF
Gustav Ågårdh 06 IF Kronan
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 8.86
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P15 1000m 3
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 3.25
Philip Wernqvist 06 Ullevi FK
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
 
P15 Höjd 7
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Gustav Ågårdh 06 IF Kronan
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P15 Längd 14
Albin Örnborg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Linus Rosén 06 IFK Helsingborg
Viktor Varta 06 IFK Helsingborg
Leo Bergman 06 Hälle IF
Gustav Ågårdh 06 IF Kronan
Julian Westberg Dolfe 06 IF Kronan
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P15 Tresteg 9
Albin Örnborg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Gustav Ågårdh 06 IF Kronan
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
 
P15 Kula 7
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Gustav Ågårdh 06 IF Kronan
Julian Westberg Dolfe 06 IF Kronan
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Philip Wernqvist 06 Ullevi FK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
 
P14 60m 17
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott 9.70
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott 9.84
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Jacob Wallin 07 Ullevi FK
Alfred Ostwald 07 Örgryte IS
Arvid Berntsson 07 Örgryte IS
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Joel Aksell 07 Örgryte IS
 
P14 1000m 10
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 3.10
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Anton Hydén 07 Örgryte IS
Arvid Berntsson 07 Örgryte IS
Valter Jönrup 07 Örgryte IS
 
P14 Höjd 3
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Loke Nilsson 07 Örgryte IS
 
P14 Längd 16
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott 3.37
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott 3.76
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 4.16
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Alfred Ostwald 07 Örgryte IS
August Sundvall 07 Örgryte IS
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Jacob Erlach 07 Örgryte IS
Joel Aksell 07 Örgryte IS
Loke Nilsson 07 Örgryte IS
 
P14 Tresteg 5
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P14 Kula 7
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott 8.33
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
August Sundvall 07 Örgryte IS
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Jacob Erlach 07 Örgryte IS
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P13 60m 16
Edvin Örnborg 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK 8.79
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 8.19
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Pontus Setteskog 08 Ullevi FK
Viggo Gustafsson 08 Ullevi FK
Axel Santi 08 Örgryte IS
 
P13 800m 8
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad 2,35
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Linus Framme 08 Hälle IF 2.32
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
 
P13 Höjd 7
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad 1,53
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 1,48
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
P13 Längd 18
Edvin Örnborg 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 5,27
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Pontus Setteskog 08 Ullevi FK
Viggo Gustafsson 08 Ullevi FK
Axel Santi 08 Örgryte IS
 
P13 Kula 5
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Pontus Setteskog 08 Ullevi FK
 
P12 60m 18
Alexander Olsson 09 Falköpings AIK
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 9.10
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Edvin Andersson 09 Lidköpings IS 9.37
Love Forss 09 Mölndals AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Noel Danielsson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
John Lagergren 09 Örgryte IS
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
Rayan Siguerdjidjene 09 Örgryte IS
 
P12 600m 11
Anton Arvidsson 09 Brattås CK 1.47,78
Alexander Olsson 09 Falköpings AIK
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Edvin Andersson 09 Lidköpings IS 2:11.61
Love Forss 09 Mölndals AIK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
John Lagergren 09 Örgryte IS
Rayan Siguerdjidjene 09 Örgryte IS
William Farberger 09 Örgryte IS
 
P12 Höjd 14
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 130
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Edvin Andersson 09 Lidköpings IS 121
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Max Johansson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
 
P12 Längd 18
Alexander Olsson 09 Falköpings AIK
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Björn Roth 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 4.12
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Edvin Andersson 09 Lidköpings IS 3.78
Love Forss 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Noel Danielsson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Gabriel Andreasson. 09 Örgryte IS
William Farberger 09 Örgryte IS
 
P12 Kula 8
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 9.23
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Gabriel Andreasson. 09 Örgryte IS
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
 
P11 60m 23
Isac Sehlstedt 10 Falkenbergs IK
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK 8,89
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Emilio Karnå 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg 9,27
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
John Meding 10 Lerum Friidrott
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Oscar Wärn 10 Lerum Friidrott
Erik Lövgren 10 Mölndals AIK
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Neo Bersell 10 Mölndals AIK
Oscar Blomqvist 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Ivar Dittmer Macduff 10 Ullevi FK
Elliot Olsson 10 Örgryte IS
Leon Hopf 10 Örgryte IS
 
P11 Längd 21
Isac Sehlstedt 10 Falkenbergs IK
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Emilio Karnå 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
John Meding 10 Lerum Friidrott
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Oscar Wärn 10 Lerum Friidrott
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Oscar Blomqvist 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Ivar Dittmer Macduff 10 Ullevi FK
Elliot Olsson 10 Örgryte IS
Leon Hopf 10 Örgryte IS
 
P11 Kula 11
Isac Sehlstedt 10 Falkenbergs IK
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
John Meding 10 Lerum Friidrott
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Oscar Wärn 10 Lerum Friidrott
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Elliot Olsson 10 Örgryte IS
 
F17 60m 16
Alice Albien 04 IK Finish
Iza Mellberg 04 IK Finish
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8,46
Leia Holm 05 Lerum Friidrott 8,61
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 9,75
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Nora Jolbäck 04 Ullevi FK
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 8.10
 
F17 1500m 6
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 4:45,44
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Julia Westh 04 Habo Friidrott 04
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK
Linnéa Knüppel 04 Örgryte IS
Marion Rönnebro 04 Örgryte IS
 
F17 Höjd 7
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Doris Erixon 05 Hälle IF
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Engla Nilsson 05 Örgryte IS 1.72
 
F17 Längd 17
Alice Albien 04 IK Finish
Iza Mellberg 04 IK Finish
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Julia Westh 04 Habo Friidrott 04
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 4,94
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Leia Holm 05 Lerum Friidrott 4,75
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Nora Jolbäck 04 Ullevi FK
Clara Weetom 04 Örgryte IS 4.77
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 5.61
 
F17 Tresteg 4
Doris Erixon 05 Hälle IF
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 10.23
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
 
F17 Kula 5
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Nora Jolbäck 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F15 60m 18
Sabina Kern 06 Brattås CK 8,50
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 8.25
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Elin Pihlström 06 Malmö AI
Elise Parander 06 Malmö AI
Linnea Englund 06 Malmö AI
Rebecca Wiberg 06 Malmö AI
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 8.93
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 8.12
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 8.80
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 8.53
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 8.95
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 8.45
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF 8.42
 
F15 1000m 6
Malva Arvidsson 06 Brattås CK 3.26,90
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
 
F15 Höjd 8
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
 
F15 Längd 12
Sabina Kern 06 Brattås CK
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rebecca Wiberg 06 Malmö AI
Alva Nordlinder 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF 4.62
 
F15 Tresteg 7
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott 8,88
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Alva Nordlinder 06 Mölndals AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
 
F15 Kula 6
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F14 60m 37
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Emma Åkesson 07 IF Kronan
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Svea Nilsson 07 IF Kronan
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 9.75
Bella Gisel 07 Malmö AI
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Celine Lexa 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Westlund 07 Ullevi FK
Amélie Torstensson 07 Örgryte IS
Elsa Tholence 07 Örgryte IS
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Lovisa Johansson 07 Örgryte IS
Lovisa Nisslert 07 Örgryte IS
Nadja Ahnoff 07 Örgryte IS
Siri Rydén 07 Örgryte IS
Veronica Lopez 07 Örgryte IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
 
F14 1000m 12
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Irma Westh 07 Habo Friidrott 04
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Ester Strand 07 Hälle IF 3:06
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 2,55,0m
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Klara Stenman 07 Örgryte IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
 
F14 Höjd 15
Alice Bredström 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Emma Åkesson 07 IF Kronan
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 130
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 138
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F14 Längd 40
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Alice Mosesson 07 Göteborgs KIK
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Irma Westh 07 Habo Friidrott 04
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Emma Åkesson 07 IF Kronan
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Svea Nilsson 07 IF Kronan
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 3.94
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 4.72
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 4.11
Bella Gisel 07 Malmö AI
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Celine Lexa 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Westlund 07 Ullevi FK
Elsa Tholence 07 Örgryte IS
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Lovisa Johansson 07 Örgryte IS
Nadja Ahnoff 07 Örgryte IS
Veronica Lopez 07 Örgryte IS
 
F14 Tresteg 17
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Emma Åkesson 07 IF Kronan
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 9.58
Bella Gisel 07 Malmö AI
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Klara Stenman 07 Örgryte IS
Nadja Ahnoff 07 Örgryte IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F14 Kula 16
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Svea Nilsson 07 IF Kronan
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Bella Gisel 07 Malmö AI
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Amélie Torstensson 07 Örgryte IS
Klara Stenman 07 Örgryte IS
Lovisa Nisslert 07 Örgryte IS
Siri Rydén 07 Örgryte IS
 
F13 60m 32
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 8,89
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Beata Berg 08 Göteborgs KIK
Cecilia Fredriksson 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Elin Lundberg 08 IF Kronan
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 9.06
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott 9,70
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 9.79
Maja Barndik 08 Lidköpings IS 10.06
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Cornelia Andersson 08 Örgryte IS
Frida Andreassen 08 Örgryte IS
Linn Coster 08 Örgryte IS
Liv Gréen 08 Örgryte IS
Ylva Magnusson Debray 08 Örgryte IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F13 800m 16
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 2:41
Cecilia Fredriksson 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK 2.52
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 2:48.62
Maja Barndik 08 Lidköpings IS 3:17.29
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
 
F13 Höjd 21
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Elin Lundberg 08 IF Kronan
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 1.38
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott 1,25
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS 132
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 124
Maja Barndik 08 Lidköpings IS 124
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS
 
F13 Längd 38
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Beata Berg 08 Göteborgs KIK
Cecilia Fredriksson 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Elin Lundberg 08 IF Kronan
Tyra Svedenborn 08 IF Kronan
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 4,46
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS 3.97
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 3.89
Maja Barndik 08 Lidköpings IS 3.58
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Anastasia Djordjic 08 Örgryte IS
Cornelia Andersson 08 Örgryte IS
Frida Andreassen 08 Örgryte IS
Linn Coster 08 Örgryte IS
Liv Gréen 08 Örgryte IS
Ylva Magnusson Debray 08 Örgryte IS
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS 4,68 m
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F13 Kula 20
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Cecilia Fredriksson 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Elin Lundberg 08 IF Kronan
Moa Thor Möller 08 IF Kronan
Tyra Svedenborn 08 IF Kronan
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS 6.37
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Emma Theander 08 Stenungsunds FI
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Anastasia Djordjic 08 Örgryte IS
 
F12 60m 50
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 9,41
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg 9,00
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg 9.73
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Ida-Märta Norrby 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 9.40
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK 9.77
Ester Barregård 09 Göteborgs KIK
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK 8.95
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK
Moa Nyman 09 Göteborgs KIK 10,23
Noomi Bergman 09 Hälle IF
Hanna Hedberg 09 IF Kronan
Madicken Westling 09 IF Kville 10,71
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 9.12
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK 9.20
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Filippa Sandberg 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Molly Hallberg 09 Mölndals AIK
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK
Alva Eurenius 09 IK Orient
Bianca Lemon 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Ida Ståhle 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Nellie Ask 09 IF Rigor
Chloe Almen 09 Ullevi FK
Elsa Ferm 09 Ullevi FK
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Freja Åhsberg 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Precious Ogwo 09 Ullevi FK
Alice Dahl 09 Örgryte IS
Julia Johnson 09 Örgryte IS
Mira Niva 09 Örgryte IS
Nellie Holm 09 Örgryte IS
 
F12 600m 20
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 2,00,52
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg 2.01
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 1.58
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK 1.56.03
Hanna Strand 09 Hälle IF 1:46
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK 2.00
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK 2.14
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Meja Strid 09 Mölndals AIK
Sofia Josgård 09 Mölndals AIK
Ida Ståhle 09 IK Orient
 
F12 Höjd 27
Ella Bredström 09 Brattås CK
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 1,32
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg 1,28
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK
Moa Nyman 09 Göteborgs KIK 1,11
Madicken Westling 09 IF Kville 1,20
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 132
Filippa Sandberg 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Alva Eurenius 09 IK Orient
Bianca Lemon 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Freja Åhsberg 09 Ullevi FK
Julia Erhart 09 Örgryte IS
Mira Niva 09 Örgryte IS
Nellie Holm 09 Örgryte IS
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F12 Längd 47
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 3,91
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK 3.60
Ester Barregård 09 Göteborgs KIK
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK
Moa Nyman 09 Göteborgs KIK 3,35
Noomi Bergman 09 Hälle IF
Hanna Hedberg 09 IF Kronan
Madicken Westling 09 IF Kville 3,36
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 4.15
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Meja Strid 09 Mölndals AIK
Molly Hallberg 09 Mölndals AIK
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK
Sofia Josgård 09 Mölndals AIK
Alva Eurenius 09 IK Orient
Bianca Lemon 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Ida Ståhle 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Nellie Ask 09 IF Rigor
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Chloe Almen 09 Ullevi FK
Elsa Ferm 09 Ullevi FK
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Freja Åhsberg 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Precious Ogwo 09 Ullevi FK
Alice Dahl 09 Örgryte IS
Julia Erhart 09 Örgryte IS
Julia Johnson 09 Örgryte IS
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F12 Kula 23
Ella Bredström 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Hanna Hedberg 09 IF Kronan
Madicken Westling 09 IF Kville
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 10.90
Filippa Sandberg 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Alva Eurenius 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F11 60m 31
Evelina Johansson 10 Falkenbergs IK
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg 9,71
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ebba Oldin 10 Göteborgs KIK
Elisabeth Andersson Brown 10 Göteborgs KIK
Jayda Boakye 10 Göteborgs KIK
Jolina Littenheim 10 Göteborgs KIK
Nahla Garrote Khaldoun 10 Göteborgs KIK
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
Thea Håkansson 10 IF Kronan
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott
Greta Widell 10 Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long 10 Lerum Friidrott
Ingrid Day 10 Lerum Friidrott
Maja Wissö 10 Lerum Friidrott
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Felicia Luukkonen 10 Mölndals AIK
Maja Karlsson 10 IK Orient 9,36
Stella Hagberg 10 IK Orient
Ella Larsson 10 IF Rigor
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Alva Sämfors 10 Örgryte IS
Hannah Carlsson 10 Örgryte IS
Sarah Svartborn 10 Örgryte IS
Thilda Andreassen 10 Örgryte IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS
 
F11 Längd 31
Evelina Johansson 10 Falkenbergs IK
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ebba Oldin 10 Göteborgs KIK
Elisabeth Andersson Brown 10 Göteborgs KIK
Jayda Boakye 10 Göteborgs KIK
Jolina Littenheim 10 Göteborgs KIK
Nahla Garrote Khaldoun 10 Göteborgs KIK
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
Thea Håkansson 10 IF Kronan
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott
Greta Widell 10 Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long 10 Lerum Friidrott
Ingrid Day 10 Lerum Friidrott
Maja Wissö 10 Lerum Friidrott
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Felicia Luukkonen 10 Mölndals AIK
Maja Karlsson 10 IK Orient
Stella Hagberg 10 IK Orient
Ella Larsson 10 IF Rigor
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Alva Sämfors 10 Örgryte IS
Hannah Carlsson 10 Örgryte IS
Sarah Svartborn 10 Örgryte IS
Thilda Andreassen 10 Örgryte IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS
 
F11 Kula 25
Evelina Johansson 10 Falkenbergs IK
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ebba Oldin 10 Göteborgs KIK
Elisabeth Andersson Brown 10 Göteborgs KIK
Jayda Boakye 10 Göteborgs KIK
Nahla Garrote Khaldoun 10 Göteborgs KIK
Thea Håkansson 10 IF Kronan
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott
Greta Widell 10 Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long 10 Lerum Friidrott
Ingrid Day 10 Lerum Friidrott
Maja Wissö 10 Lerum Friidrott
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Maja Karlsson 10 IK Orient
Stella Hagberg 10 IK Orient
Ella Larsson 10 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI
Alva Sämfors 10 Örgryte IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248