Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Tävlingen inställd pga skärpta Covid-19 restriktioner.
Anmälda Sävedalen inomhus
Antal starter / Total entries: 771 Printed: 2020-10-31 08:12
Antal individer / Total persons: 332
 
P15 60m 8
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Albin Örnborg 06 IFK Göteborg
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
David Eriksson 06 IFK Helsingborg
Linus Rosén 06 IFK Helsingborg
Viktor Varta 06 IFK Helsingborg
Vuk Dorontic 06 IFK Helsingborg
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P15 Höjd 1
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
 
P15 Stav 2
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
 
P15 Längd 5
Albin Örnborg 06 IFK Göteborg
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Linus Rosén 06 IFK Helsingborg
Viktor Varta 06 IFK Helsingborg
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P15 Kula 1
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
 
P14 60m 14
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Albin Cedergren 07 IF Kville 8.76
Elias Samuelsson Sandgren 07 IF Kville
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 8.87
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
 
P14 Höjd 5
Albin Cedergren 07 IF Kville 1.56
Albin Theander 07 IF Kville 1.50
Klinton Wehlander 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville 1.47
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
 
P14 Stav 9
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Albin Theander 07 IF Kville
Klinton Wehlander 07 IF Kville 1.78
Leon Östling 07 IF Kville 2.41
Olof Henriksson 07 IF Kville 1.98
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
 
P14 Längd 11
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 4.41
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
 
P14 Kula 7
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Albin Cedergren 07 IF Kville
Elias Samuelsson Sandgren 07 IF Kville
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Elias Andersson 07 Wärnamo SK
 
P13 60m 12
Edvin Örnborg 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI
Elliot Felvus 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
P13 Höjd 3
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
P13 Stav 1
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
 
P13 Längd 12
Edvin Örnborg 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
 
P13 Kula 7
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
P12 60m 20
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Ivar Maechel 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 8,70
Jakob Cedergren 09 IF Kville
Vincent Lindal 09 IF Kville
Brian Posder 09 Mölndals AIK
Kevin Samrander 09 Mölndals AIK
Love Forss 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Filip Sternhufvud 09 IF Rigor
Love Gartman 09 IF Rigor
Victor Hansson 09 IF Rigor
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK 8.91
Arthur De Maar 09 Sävedalens AIK
Eliah Pettersson 09 Sävedalens AIK
Teis Thien Berglin 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P12 Höjd 11
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Vincent Lindal 09 IF Kville
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Filip Sternhufvud 09 IF Rigor
Ted Bergsten 09 IF Rigor
Victor Hansson 09 IF Rigor
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
 
P12 Stav 4
Vincent Lindal 09 IF Kville
Filip Sternhufvud 09 IF Rigor
Victor Hansson 09 IF Rigor
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
 
P12 Längd 21
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Ivar Maechel 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,60
Jakob Cedergren 09 IF Kville
Vincent Lindal 09 IF Kville
Brian Posder 09 Mölndals AIK
Kevin Samrander 09 Mölndals AIK
Love Forss 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Filip Sternhufvud 09 IF Rigor
Love Gartman 09 IF Rigor
Victor Hansson 09 IF Rigor
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK 4.10
Arthur De Maar 09 Sävedalens AIK
Eliah Pettersson 09 Sävedalens AIK
Jon Celind 09 Sävedalens AIK
Teis Thien Berglin 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P12 Kula 9
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Ivar Maechel 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Filip Sternhufvud 09 IF Rigor
Love Gartman 09 IF Rigor
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK 7.24
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P11 60m 12
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg 9,27
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 9,53
William Keen 10 IFK Göteborg
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Ture Samuelsson 10 Lerum Friidrott
Emil Råwall 10 Sävedalens AIK
Felix Casimiro 10 Sävedalens AIK
Georg Thomsson 10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström 10 Sävedalens AIK
 
P11 Höjd 7
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Emil Råwall 10 Sävedalens AIK
Emil Stenström Mendely 10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström 10 Sävedalens AIK
Vidar Almqvist 10 Sävedalens AIK
 
P11 Längd 13
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 3,96
William Keen 10 IFK Göteborg
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Ture Samuelsson 10 Lerum Friidrott
Emil Råwall 10 Sävedalens AIK
Emil Stenström Mendely 10 Sävedalens AIK
Georg Thomsson 10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström 10 Sävedalens AIK
William Engström 10 Sävedalens AIK
 
P11 Kula 7
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
William Keen 10 IFK Göteborg
Georg Thomsson 10 Sävedalens AIK
Vidar Almqvist 10 Sävedalens AIK
William Engström 10 Sävedalens AIK
 
P10 60m 16
Charlie Lega 11 IFK Göteborg
Edwin Utbult 11 IFK Göteborg
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Melker Bengtsson 11 IFK Göteborg
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
Alve Saand 11 Sävedalens AIK
Anton Björk 11 Sävedalens AIK
Aron Bennsten 11 Sävedalens AIK
August Martin 11 Sävedalens AIK
Axel Ringdahl 11 Sävedalens AIK
Erik Töyrä 11 Sävedalens AIK
Herman Ask 11 Sävedalens AIK
Leander Lindgren 11 Sävedalens AIK
Noel Pettersson 11 Sävedalens AIK
Viggo Kjellberg Nielsen 11 Sävedalens AIK
 
P10 Höjd 15
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Albin Rosenberg 11 Lerum Friidrott
Elliot Frew 11 Lerum Friidrott
Elton Holmgren 11 Lerum Friidrott
Henning Andreasson 11 Lerum Friidrott
Ludvig Andrén 11 Lerum Friidrott
Max Björkman 11 Lerum Friidrott
Nick Alguren 11 Lerum Friidrott
Nils Ryttberg 11 Lerum Friidrott
Viktor Gradin 11 Lerum Friidrott
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
Aron Bennsten 11 Sävedalens AIK
Axel Ringdahl 11 Sävedalens AIK
Love Perman 11 Sävedalens AIK
 
P10 Längd 15
Charlie Lega 11 IFK Göteborg
Edwin Utbult 11 IFK Göteborg
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Melker Bengtsson 11 IFK Göteborg
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
Alve Saand 11 Sävedalens AIK
Anton Björk 11 Sävedalens AIK
Aron Bennsten 11 Sävedalens AIK
August Martin 11 Sävedalens AIK
Erik Töyrä 11 Sävedalens AIK
Herman Ask 11 Sävedalens AIK
Leander Lindgren 11 Sävedalens AIK
Noel Pettersson 11 Sävedalens AIK
Viggo Kjellberg Nielsen 11 Sävedalens AIK
 
P10 Kula 17
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Albin Rosenberg 11 Lerum Friidrott
Elliot Frew 11 Lerum Friidrott
Elton Holmgren 11 Lerum Friidrott
Henning Andreasson 11 Lerum Friidrott
Ludvig Andrén 11 Lerum Friidrott
Max Björkman 11 Lerum Friidrott
Nick Alguren 11 Lerum Friidrott
Nils Ryttberg 11 Lerum Friidrott
Viktor Gradin 11 Lerum Friidrott
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
Aron Bennsten 11 Sävedalens AIK
Axel Ringdahl 11 Sävedalens AIK
Leander Lindgren 11 Sävedalens AIK
Love Perman 11 Sävedalens AIK
Mio Edborg 11 Sävedalens AIK
 
P9 60m 17
Alexander Hafstrand 12 IFK Göteborg
Dante Strömwall 12 IFK Göteborg
Alfred Grjotheim 12 Sävedalens AIK
Eric Sandås 12 Sävedalens AIK
Filip Ekbom 12 Sävedalens AIK
Kevin Lundberg 12 Sävedalens AIK
Liam Taalomi 12 Sävedalens AIK
Maximilian Fougelberg 12 Sävedalens AIK
Waldemar Chiaussa 12 Sävedalens AIK
Viktor Averdal 12 Sävedalens AIK
Vincent Andréas 12 Sävedalens AIK
Mio Svensson 12 Sävedalens AIK
Noel Klemetz 12 Sävedalens AIK
Rafael Lesauvage 12 Sävedalens AIK
Robin Skarenhed 12 Sävedalens AIK
Sam Widén 12 Sävedalens AIK
Svante Lindberg 12 Sävedalens AIK
 
P9 Höjd 8
Alfred Grjotheim 12 Sävedalens AIK
Filip Ekbom 12 Sävedalens AIK
Henry Von Knorring 12 Sävedalens AIK
Kevin Lundberg 12 Sävedalens AIK
Liam Taalomi 12 Sävedalens AIK
Mio Svensson 12 Sävedalens AIK
Noel Klemetz 12 Sävedalens AIK
Vincent Andréas 12 Sävedalens AIK
 
P9 Längd 11
Alexander Hafstrand 12 IFK Göteborg
Dante Strömwall 12 IFK Göteborg
Alfred Grjotheim 12 Sävedalens AIK
Arvid Celind 12 Sävedalens AIK
Henry Von Knorring 12 Sävedalens AIK
Kevin Lundberg 12 Sävedalens AIK
Liam Taalomi 12 Sävedalens AIK
Noel Klemetz 12 Sävedalens AIK
Sam Widén 12 Sävedalens AIK
Waldemar Chiaussa 12 Sävedalens AIK
Vincent Andréas 12 Sävedalens AIK
 
P9 Kula 8
Dante Strömwall 12 IFK Göteborg
Eric Sandås 12 Sävedalens AIK
Maximilian Fougelberg 12 Sävedalens AIK
Rafael Lesauvage 12 Sävedalens AIK
Sam Widén 12 Sävedalens AIK
Svante Lindberg 12 Sävedalens AIK
Waldemar Chiaussa 12 Sävedalens AIK
Viktor Averdal 12 Sävedalens AIK
 
F15 60m 9
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Elin Thor 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 8.93
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
 
F15 Höjd 9
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
 
F15 Stav 1
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
 
F15 Längd 6
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Elin Thor 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
 
F15 Kula 2
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
 
F14 60m 18
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Klara Uveborn 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Klara De Feo 07 IF Kville
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8.46
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Filippa Bratt 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Kajsa Silverdal 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 8,94
Linnea Johansson 07 Bohus IF 8,97
 
F14 Höjd 8
Alice Bredström 07 Brattås CK
Emma Nordahl Vieira 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
 
F14 Stav 4
Alice Bredström 07 Brattås CK
Klara Uveborn 07 IFK Göteborg
Klara De Feo 07 IF Kville
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
 
F14 Längd 17
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Emma Nordahl Vieira 07 IFK Göteborg 4.40
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Klara De Feo 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Filippa Bratt 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,73
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F14 Kula 9
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Alva Johansson 07 IF Kville
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 60m 18
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott 9.72
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS
 
F13 Höjd 5
Frida Ahner 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
 
F13 Stav 2
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
 
F13 Längd 19
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott 3.72
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Miranda Edborg 08 Sävedalens AIK
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS
 
F13 Kula 13
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK 11,35
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Ellinor Carlsson 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS
 
F12 60m 52
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg 09.00
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Frida Karlsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Saga Boström 09 IFK Göteborg
Tindra Nyman 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Ida-Märta Norrby 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Natalija Aleksic 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Olivia Simsek 09 IFK Halmstad
Molly Sörling 09 Hälle IF 8,90
Noomi Bergman 09 Hälle IF 8,89
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott
Alice Nordberg 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK 9.20
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Filippa Sandberg 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Hedvig Hänel 09 Mölndals AIK
Saga Löverdal 09 Mölndals AIK
Sofia Josgård 09 Mölndals AIK
Vilma Folkeson 09 Mölndals AIK
Julia Ordéus 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Maia Åberg 09 Mölndals AIK
Molly Hallberg 09 Mölndals AIK
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK
Nellie Ask 09 IF Rigor
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 9,51
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Ella Malmbratt 09 Sävedalens AIK
Elsa Ahnström 09 Sävedalens AIK
Elvira Cederhed 09 Sävedalens AIK
Manella Höglund 09 Sävedalens AIK
Nanna von Knorring 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Selma Suraiya 09 Bohus IF 10,7
 
F12 Höjd 25
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg 1.28
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Olivia Simsek 09 IFK Halmstad
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Alice Nordberg 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Filippa Sandberg 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 1,30
Julia Karlsson 09 Stenungsunds FI
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Ella Malmbratt 09 Sävedalens AIK
Manella Höglund 09 Sävedalens AIK
Meja Averdal 09 Sävedalens AIK
Nanna von Knorring 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Selma Suraiya 09 Bohus IF 1,15
 
F12 Stav 4
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
 
F12 Längd 25
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Molly Sörling 09 Hälle IF 4,43
Noomi Bergman 09 Hälle IF 4,42
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Alice Nordberg 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Hedvig Hänel 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Molly Hallberg 09 Mölndals AIK
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK
Sofia Josgård 09 Mölndals AIK
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 4,08
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Selma Suraiya 09 Bohus IF 3,21
 
F12 Kula 29
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg 6
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Natalija Aleksic 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Saga Boström 09 IFK Göteborg
Tindra Nyman 09 IFK Göteborg
Olivia Simsek 09 IFK Halmstad
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott
Filippa Sandberg 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Ingrid Annmark 09 Mölndals AIK
Julia Ordéus 09 Mölndals AIK
Saga Löverdal 09 Mölndals AIK
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 7,48
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Lova Ragnevi 09 Sävedalens AIK
Manella Höglund 09 Sävedalens AIK
Meja Averdal 09 Sävedalens AIK
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Selma Suraiya 09 Bohus IF 5,26
 
F11 60m 20
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Embla Strömwall 10 IFK Göteborg
Esther Johansson 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lily Hetherington 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg 9,71
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Olivia Ståhl 10 IFK Halmstad
Ella Larsson 10 IF Rigor
Tilda Nilsson 10 IF Rigor 9.86
Edith Von Zweigbergk 10 Sävedalens AIK
Ida Fernqvist 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK 9.57 pb
Sara Capkova 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 9,98
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
F11 Höjd 15
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Lindblom 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg 104
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Tilda Nilsson 10 IF Rigor 115
Ida Fernqvist 10 Sävedalens AIK
Izabella Gardelin Gazis 10 Sävedalens AIK
Liv Hamberg 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Sara Capkova 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 118
 
F11 Längd 21
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Embla Strömwall 10 IFK Göteborg
Esther Johansson 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lily Hetherington 10 IFK Göteborg
Lykke Lindblom 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg 3,50
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Olivia Ståhl 10 IFK Halmstad
Ella Larsson 10 IF Rigor
Tilda Nilsson 10 IF Rigor 3,70
Edith Von Zweigbergk 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Sara Capkova 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,61
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
F11 Kula 12
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Embla Strömwall 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Alexandersson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Tilda Nilsson 10 IF Rigor 5,50
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 8,25
Izabella Gardelin Gazis 10 Sävedalens AIK
Liv Hamberg 10 Sävedalens AIK
 
F10 60m 25
Emma Bogeblad 11 IFK Göteborg
Isa Litsne 11 IFK Göteborg
Lia Ullman 11 IFK Göteborg
Stina Grahnemo 11 IFK Göteborg
Cornelia Ask 11 Lerum Friidrott
Ebba Köhl 11 Lerum Friidrott
Enya Kontio 11 Lerum Friidrott
Frida Fors 11 Lerum Friidrott
Hilda Wahlberg 11 Lerum Friidrott
Isabel Borgesand Collby 11 Lerum Friidrott
Stella Zandén 11 Lerum Friidrott
Linnea Sivertsson 11 Lerum Friidrott
Lova Törngren 11 Lerum Friidrott
Milla Mechau 11 Lerum Friidrott
Rut Wållgren 11 Lerum Friidrott
Saga Lindstrand 11 Lerum Friidrott
Saga Tilly Dunmark 11 Lerum Friidrott
Astrid Grahn 11 Sävedalens AIK
Ida Carlsson 11 Sävedalens AIK
Julia Nyth 11 Sävedalens AIK
Lisa Hansson 11 Sävedalens AIK
Malva Petersson 11 Sävedalens AIK
Sana Mujkanovic 11 Sävedalens AIK
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
 
F10 Höjd 8
Lia Ullman 11 IFK Göteborg
Stina Grahnemo 11 IFK Göteborg
Astrid Grahn 11 Sävedalens AIK
Hedda Alerås 11 Sävedalens AIK
Ida Carlsson 11 Sävedalens AIK
Julia Nyth 11 Sävedalens AIK
Lisa Hansson 11 Sävedalens AIK
Malva Petersson 11 Sävedalens AIK
 
F10 Längd 24
Emma Bogeblad 11 IFK Göteborg
Isa Litsne 11 IFK Göteborg
Lia Ullman 11 IFK Göteborg
Stina Grahnemo 11 IFK Göteborg
Cornelia Ask 11 Lerum Friidrott
Ebba Köhl 11 Lerum Friidrott
Enya Kontio 11 Lerum Friidrott
Frida Fors 11 Lerum Friidrott
Hilda Wahlberg 11 Lerum Friidrott
Isabel Borgesand Collby 11 Lerum Friidrott
Stella Zandén 11 Lerum Friidrott
Linnea Sivertsson 11 Lerum Friidrott
Lova Törngren 11 Lerum Friidrott
Milla Mechau 11 Lerum Friidrott
Rut Wållgren 11 Lerum Friidrott
Saga Lindstrand 11 Lerum Friidrott
Saga Tilly Dunmark 11 Lerum Friidrott
Astrid Grahn 11 Sävedalens AIK
Hedda Alerås 11 Sävedalens AIK
Julia Nyth 11 Sävedalens AIK
Malva Petersson 11 Sävedalens AIK
Sana Mujkanovic 11 Sävedalens AIK
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
 
F10 Kula 6
Emma Bogeblad 11 IFK Göteborg
Lia Ullman 11 IFK Göteborg
Stina Grahnemo 11 IFK Göteborg
Hedda Alerås 11 Sävedalens AIK
Ida Carlsson 11 Sävedalens AIK
Lisa Hansson 11 Sävedalens AIK
 
F9 60m 16
Betty Malm 12 IFK Göteborg
Emilie Keen 12 IFK Göteborg
Izabelle Skoglund 12 IFK Göteborg
Isabella Ståhl 12 IFK Halmstad
Ebba Cederhed 12 Sävedalens AIK
Emma Berntsson 12 Sävedalens AIK
Evelyn Alm 12 Sävedalens AIK
Felicia Zackrisson 12 Sävedalens AIK
Isabella Larsson 12 Sävedalens AIK
Matilda Morsten 12 Sävedalens AIK
Neah Celander 12 Sävedalens AIK
Olivia Röjås 12 Sävedalens AIK
Rut Bergholz 12 Sävedalens AIK
Vilda Blaho Fricke 12 Sävedalens AIK
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
 
F9 Höjd 13
Betty Malm 12 IFK Göteborg
Izabelle Skoglund 12 IFK Göteborg
Tuva Boström 12 IFK Göteborg
Isabella Ståhl 12 IFK Halmstad
Emma Berntsson 12 Sävedalens AIK
Evelyn Alm 12 Sävedalens AIK
Felicia Zackrisson 12 Sävedalens AIK
Lovina Moseby 12 Sävedalens AIK
Maj Lundvall 12 Sävedalens AIK
Olivia Röjås 12 Sävedalens AIK
Vilda Blaho Fricke 12 Sävedalens AIK
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
 
F9 Längd 16
Betty Malm 12 IFK Göteborg
Emilie Keen 12 IFK Göteborg
Isabella Ståhl 12 IFK Halmstad
Ebba Cederhed 12 Sävedalens AIK
Emma Berntsson 12 Sävedalens AIK
Evelyn Alm 12 Sävedalens AIK
Felicia Zackrisson 12 Sävedalens AIK
Isabella Larsson 12 Sävedalens AIK
Lovina Moseby 12 Sävedalens AIK
Matilda Morsten 12 Sävedalens AIK
Neah Celander 12 Sävedalens AIK
Olivia Röjås 12 Sävedalens AIK
Rut Bergholz 12 Sävedalens AIK
Vilda Blaho Fricke 12 Sävedalens AIK
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
 
F9 Kula 11
Betty Malm 12 IFK Göteborg
Emilie Keen 12 IFK Göteborg
Izabelle Skoglund 12 IFK Göteborg
Tuva Boström 12 IFK Göteborg
Felicia Zackrisson 12 Sävedalens AIK
Isabella Larsson 12 Sävedalens AIK
Lovina Moseby 12 Sävedalens AIK
Maj Lundvall 12 Sävedalens AIK
Matilda Morsten 12 Sävedalens AIK
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248