Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stockholmskampen match 3
Antal starter / Total entries: 760 Printed: 2020-09-25 01:45
Antal individer / Total persons: 275
 
P13 60m 45
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Ludvig Wichman 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,37 8,37
Erik Herre 07 Hammarby IF 9,84
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 8,76 8,76
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9,30 9,30
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF 8.97 8.97
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 8,14 8,14
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Leo Arvén 07 Hellas FK
Olof Rehbinder 07 Hellas FK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 9,69
Eric Björklund 07 Huddinge AIS 9,63
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS 11,12
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS 9,98
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS 10,15
Alexander Christiansen 07 Hässelby SK
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Ludvig Hoel Hermansson 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö 8.39
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 7,77 7,77
Casper Håkansson 07 Turebergs FK
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 9,23 9,34
Gustav Snis 07 Turebergs FK 9,03 9,05
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 8,85 8,85
Viktor Holm 07 Turebergs FK 8,71
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 7,96 7,96
Karl Thilers 07 Turebergs FK 8.41 8.41
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,26 9,30
Melker Larm 07 Turebergs FK 9,07
Oskar Arrhén 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 8.64
Edwin Linlöf 07 Täby IS
Emil Hansson 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Linus Mattsson 07 Täby IS
Love Mårtensson 07 Täby IS 9,17 9,17
Noah Öhlund 07 Täby IS
 
P13 Hinder 36
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Ludvig Wichman 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Bill Norlin 07 Hammarby IF 2:30:00 2:30:00
Erik Herre 07 Hammarby IF
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Leo Arvén 07 Hellas FK
Olof Rehbinder 07 Hellas FK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS 3:15,42
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS 3:21,90
Alexander Christiansen 07 Hässelby SK
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Ludvig Hoel Hermansson 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Oliver Sörman 07 Hässelby SK
Simon Berhane 07 Hässelby SK
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö 3:18.56
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö 2:53.77
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Iker García Lundström 07 Turebergs FK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Melker Larm 07 Turebergs FK
Oskar Arrhén 07 Turebergs FK
Viktor Holm 07 Turebergs FK
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK
Emil Hansson 07 Täby IS
Emil Söderberg 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Love Mårtensson 07 Täby IS
 
P13 Höjd 38
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Ludvig Wichman 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1,72 1,72
Erik Herre 07 Hammarby IF 1,45 1,45
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 1,45 1,45
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 1,53 1,53
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Leo Arvén 07 Hellas FK
Olof Rehbinder 07 Hellas FK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1,40
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS 1,09
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS 1,21
Alexander Christiansen 07 Hässelby SK
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK 1,30
Ludvig Hoel Hermansson 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö 1.13
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 1,60 1,60
Casper Håkansson 07 Turebergs FK 135
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 1,44 1,44
Gustav Snis 07 Turebergs FK 1,43 1,41
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 1,20
Viktor Holm 07 Turebergs FK
Karl Thilers 07 Turebergs FK 1.4 1.4
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,47 1,47
Ludvig Sundström 07 Turebergs FK 1.28
Melker Larm 07 Turebergs FK 1,26
Oskar Arrhén 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1.60 1.60
Emil Hansson 07 Täby IS
Emil Söderberg 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS 152 152
Leo Papinski 07 Täby IS
 
P13 Spjut 44
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Ludvig Wichman 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 28,61 28,61
Erik Herre 07 Hammarby IF
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 36,45 36,45
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 18,46
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 29,54 29,54
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Leo Arvén 07 Hellas FK
Olof Rehbinder 07 Hellas FK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 23,18
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS 12,94
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS 14,43
Love Rabnor 07 Huddinge AIS
Alexander Christiansen 07 Hässelby SK 14,74
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK 23,39
Irving Lind 07 Hässelby SK 34,77
Ludvig Hoel Hermansson 07 Hässelby SK 23,39
Marcus Beckman 07 Hässelby SK 28,13
Nils Bergman 07 Hässelby SK 14,71
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö 19.26
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö 18.21
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 26,04 26,04
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Iker García Lundström 07 Turebergs FK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 24,98 24,98
Liam Dovander 07 Turebergs FK 22,44 22,44
Melker Larm 07 Turebergs FK
Oskar Arrhén 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 35.32 35.32
Viktor Holm 07 Turebergs FK
Edwin Linlöf 07 Täby IS
Emil Hansson 07 Täby IS
Emil Söderberg 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Linus Mattsson 07 Täby IS
Love Mårtensson 07 Täby IS 31,14 31,14
Noah Öhlund 07 Täby IS
 
P13 5 x 60m 9
Hammarby IF 1 Team07 Hammarby IF 39.0 39.0
Hammarby IF 2 Team07 Hammarby IF
HUDDINGE AIS -07 Lag 2 Huddinge AIS
IFK Lidingö 3 07 röd IFK Lidingö
Turebergs FK 1 07 Turebergs FK
Turebergs FK 3 07Grön Turebergs FK
Täby IS 1 07 Täby IS
Lova Tillaeus
Love Mårtensson
Ida Borglund
Jacob Norsell, Leo Papinski
Täby IS 2 07 Täby IS
Tilda Sievertz
Frida Heljestrand
Emil Söderberg
Alice Helge, Emil Hansson
Täby IS 3 07 Täby IS
Ebba Holmgrene
Linus Matsson
Julia Kvarnström
Edwin Linlöf, Noah Öhlund
 
F13 60m 55
Amilia Moverare 07 Hammarby IF 9.77 9.77
Anna Bergin 07 Hammarby IF 8.60 8.77
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 8.42 8.42
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8.46 8.62
Ella Johansson 07 Hammarby IF 8.64 8.87
Julia Wändin 07 Hammarby IF 8.87 9.00
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 8.77 9.19
Miriam Moverare 07 Hammarby IF 9.08 9.20
Simone Moverare 07 Hammarby IF 9.32 9.32
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK 8,98
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Nike Carlén 07 Hellas FK 9,55
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 8,62
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 9,09
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 8,49
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS 11,74
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 8,80
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS 9,30
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 9,73
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 9,10
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS 9,05
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
My Susenbeth 07 Hässelby SK
Saga Eckeskog 07 Hässelby SK
Sophia Zuccato 07 Hässelby SK
Vera Mattsson 07 Hässelby SK
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö 9.79
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 8.66
Leia Wiström Roos 07 IFK Lidingö 9.63
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 9.11
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Rebecka Liedholm 07 IFK Lidingö 9.51
Smilla Lunau 07 IFK Lidingö
Thelma Hedborg 07 IFK Lidingö 9.26
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö 9.24
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,33 8,58
Elsa Ershammar 07 Turebergs FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 8,84 8,90
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 8,72 9,16
Frida Westberg 07 Turebergs FK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK 8,90
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8,54
Zara Klouda 07 Turebergs FK 9,02
Alice Helge 07 Täby IS
Ebba Holmgrene 07 Täby IS
Elin Rindevall 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS 9.56
Ida Borglund 07 Täby IS 9,08 9,08
Julia Kvarnström 07 Täby IS
Lova Tillaeus 07 Täby IS 8,82
Thea Andersson 07 Täby IS
Tilda Sievertz 07 Täby IS
 
F13 Hinder 44
Amilia Moverare 07 Hammarby IF 2:50.00 2:50.00
Anna Bergin 07 Hammarby IF 3:00.00 3:00.00
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 2:55.00 2:55.00
Ella Johansson 07 Hammarby IF 2:28.00 2:28.00
Julia Wändin 07 Hammarby IF 2:27.00 2:27.00
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 3:00.00 3:00.00
Matilda Borg 07 Hammarby IF 2:28.00 2:28.00
Miriam Moverare 07 Hammarby IF 2:45.00 2:45.00
Simone Moverare 07 Hammarby IF 2:45.00 2:45.00
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Nike Carlén 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 3:28,94
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 3:22,85
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 3:29,38
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
My Susenbeth 07 Hässelby SK
Saga Eckeskog 07 Hässelby SK
Sophia Zuccato 07 Hässelby SK
Vera Mattsson 07 Hässelby SK
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö 3:19.90
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 2:40.97
Leia Wiström Roos 07 IFK Lidingö 3:36.48
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Robin De Paula 07 IFK Lidingö 3:48.61
Smilla Lunau 07 IFK Lidingö
Thelma Hedborg 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö 3:29.54
Amanda Solén 07 Turebergs FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Linnea Athlin 07 Turebergs FK
Matilda Solén 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 2:50.29
Wilma Blitz 07 Turebergs FK
Zara Klouda 07 Turebergs FK 2,51,08
Alice Helge 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS
Lova Tillaeus 07 Täby IS
Ottilia Alvarsson 07 Täby IS
 
F13 Höjd 44
Anna Bergin 07 Hammarby IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1.31 1.31
Julia Wändin 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK 1,50
Nike Carlén 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 1,40
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 1,21
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS 1,08
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 1,21
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS 1,12
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 1,27
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 1,48
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS 1,46
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
My Susenbeth 07 Hässelby SK
Saga Eckeskog 07 Hässelby SK
Sophia Zuccato 07 Hässelby SK
Vera Mattsson 07 Hässelby SK
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 1.39
Leia Wiström Roos 07 IFK Lidingö 1.20
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 1.25
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Robin De Paula 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö 1.18
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,48 1,48
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 1,25
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 1,30
Frida Westberg 07 Turebergs FK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK 1,33
Alice Helge 07 Täby IS
Alma Hallsten 07 Täby IS 1.40 1.40
Ebba Holmgrene 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS 1,47 1,47
Lova Tillaeus 07 Täby IS 1,34
Tilda Sievertz 07 Täby IS
 
F13 Spjut 49
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 30.18 30.18
Julia Wändin 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Nike Carlén 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 19,36
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 25,44
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 19,53
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS 26,73
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS 6,82
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 16,72
Alisha Mirza 07 Hässelby SK 9,48
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK 13,72
My Susenbeth 07 Hässelby SK 12,88
Saga Eckeskog 07 Hässelby SK 12,70
Sophia Zuccato 07 Hässelby SK 10,95
Vera Mattsson 07 Hässelby SK 14,35
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö 12.62
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 15.01
Leia Wiström Roos 07 IFK Lidingö 16.83
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 16.37
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Robin De Paula 07 IFK Lidingö
Smilla Lunau 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö 10.03
Amanda Solén 07 Turebergs FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 23,35 23,35
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 24,96 24,96
Matilda Solén 07 Turebergs FK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Alice Helge 07 Täby IS
Ebba Holmgrene 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS 15.93
Ida Borglund 07 Täby IS 12,55 12,55
Julia Kvarnström 07 Täby IS
Lova Tillaeus 07 Täby IS
 
F13 5 x 60m 7
Hammarby IF 1 Team07 Hammarby IF 38.7 38.7
Hammarby IF 2 Team07 Hammarby IF
HUDDINGE AIS -07 Lag 1 Huddinge AIS
Hässelby SK 1 Hässelby SK
IFK Lidingö 1 07 vit IFK Lidingö
IFK Lidingö 2 07 blå IFK Lidingö
Turebergs FK 1 07 Blå Turebergs FK
 
P12 60m 44
Oskar Thews 08 Bromma IF 9,15
Albin Taube 08 Hammarby IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alexandre Sahlen 08 Hammarby IF
Alvin Holmgren 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF 8.86 8.86
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 9 9.29
Vincent Huselius 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 8.97 8.98
Charlie Molinder Sundqvist 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Markus Järetoft 08 Hammarby IF
Oscar Green 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Auke Brands 08 Hellas FK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS 9,13 9,13
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS 10,53
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS 9,74 9,74
Joar Stange 08 Huddinge AIS 10,45 10,45
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS 9,53
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 9,32 9,32
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 9,56 9,56
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8,76 8,88
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS 9,69
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Love Segerström 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 9.34
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Tim Gabrielson 08 IFK Lidingö
Emil Svensson 08 Turebergs FK 8.61
Levi Back 08 Turebergs FK 9.25
Ludwig Engde 08 Turebergs FK 9.30
Nils Wallström 08 Turebergs FK 8.79
William Blomquist 08 Turebergs FK 8.90
William Strömberg 08 Turebergs FK 9.16
Theodor Pietreanu 08 Täby IS
Tobias Höglund 08 Täby IS
Wille Spainhour 08 Täby IS
William Clason 08 Täby IS
 
P12 Hinder 31
Oskar Thews 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Auke Brands 08 Hellas FK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Michael Khamou 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 0
Tim Gabrielson 08 IFK Lidingö
Vasco Arana H 08 IFK Lidingö
Levi Back 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
William Blomquist 08 Turebergs FK
William Strömberg 08 Turebergs FK
Theodor Pietreanu 08 Täby IS
Tobias Höglund 08 Täby IS
Wille Spainhour 08 Täby IS
William Clason 08 Täby IS
 
P12 Stav 34
Oskar Thews 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Auke Brands 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Michael Khamou 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 0
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Matheo Carpelan 08 IFK Lidingö
Otto Sandklo 08 IFK Lidingö 0
Tim Gabrielson 08 IFK Lidingö
Vasco Arana H 08 IFK Lidingö
Levi Back 08 Turebergs FK 3.06
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
William Strömberg 08 Turebergs FK
Theodor Pietreanu 08 Täby IS
Tobias Höglund 08 Täby IS
William Clason 08 Täby IS
 
P12 Slägga 48
Oskar Thews 08 Bromma IF
Albin Taube 08 Hammarby IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alexandre Sahlen 08 Hammarby IF
Alvin Holmgren 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Viktor Holmberg 08 Hammarby IF
Vincent Huselius 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Charlie Molinder Sundqvist 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Markus Järetoft 08 Hammarby IF
Oscar Green 08 Hammarby IF
Auke Brands 08 Hellas FK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Michael Khamou 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 18,99 18,99
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Love Segerström 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 0
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Matheo Carpelan 08 IFK Lidingö
Otto Sandklo 08 IFK Lidingö 0
Tim Gabrielson 08 IFK Lidingö
Levi Back 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
William Blomquist 08 Turebergs FK
William Strömberg 08 Turebergs FK
Theodor Pietreanu 08 Täby IS
Tobias Höglund 08 Täby IS
Wille Spainhour 08 Täby IS
William Clason 08 Täby IS
 
P12 5 x 60m 10
Hammarby IF 1 08 Hammarby IF
Hammarby IF 1 08 4 Hammarby IF
Hammarby IF 2 Team08 Hammarby IF
Huddinge AIS 1 Huddinge AIS
Huddinge AIS, 1 Huddinge AIS
Hässelby SK 1 Hässelby SK
IFK Lidingö 1 08_1 IFK Lidingö
Turebergs FK 1 2008 Turebergs FK
Levi Back
William Strömberg
Nils Wallström
William Blomquist, Emil Svensson
Täby IS 1 08 Täby IS
Heat 1 F12. Emilie Ekman
Johanna Gummerus
Stella Weissenborn
Ebba Dahlström, Ebba Borglunnd
Täby IS 3 Mix08 Täby IS
Heat 2. Tobias Höglund
William Clason
Willie Spainhour
Ebba Borglund, Theo Pietreanu
 
F12 60m 65
Elvira Schöldt Sohlström 08 Bromma IF
Emelie Sviden 08 Bromma IF
Noomi Karboub 08 Bromma IF
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Angelina Wikmark 08 Danderyds SK
Elin Sjöberg 08 Danderyds SK
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK
Julia Hansen 08 Danderyds SK
Maja Holzapfel 08 Danderyds SK
Alva Elofsson Järf 08 Hammarby IF
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Anna Trotzig 08 Hammarby IF
Bella Forshed 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 9.13 9.39
Elin Nordlund 08 Hammarby IF 8.79 8.99
Isa Olsson 08 Hammarby IF
Selma Pålsson 08 Hammarby IF
Stella Marklund 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9 9.12
Adele Alm 08 Hellas FK
Alice Duvander 08 Hellas FK
Helena Qu 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK 9,25
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Julia Kirk 08 Hellas FK 9,42
My Lindberg 08 Hellas FK 8,90
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK 9,64
Rut Björnäs 08 Hellas FK 9,10
Alisia Norrenge 08 Huddinge AIS 9,54 9,54
Alma Sundelin 08 Huddinge AIS 10,49 10,49
Elin Larsson 08 Huddinge AIS 10,54 10,54
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS 10,03 10,03
Emma Edgren 08 Huddinge AIS 10,23
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 9,05 9,05
Stella Johansson 08 Huddinge AIS 9,96 9,96
Tyra Stjernfelt 08 Huddinge AIS 10,51 10,51
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK
Malin Saarinen 08 Hässelby SK
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Mila Almström 08 Hässelby SK
Miranda Brolin 08 Hässelby SK
Olivia Pihl 08 Hässelby SK
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Klara Friman 08 IFK Lidingö
Moa Hemph 08 IFK Lidingö
Amanda Medin 08 Turebergs FK
Ebba Wiklander 08 Turebergs FK
Elisabeth Teearu 08 Turebergs FK
Felisa Stölen 08 Turebergs FK
Jenovie Lufuma 08 Turebergs FK
Julia Sandler Djerf 08 Turebergs FK
Linnea Ekström 08 Turebergs FK
Molly Linder 08 Turebergs FK
Arwen Pamelius 08 Täby IS
Charlotta Johansson 08 Täby IS
Ebba Borglund 08 Täby IS 8,59 8,59
Ebba Dahlström 08 Täby IS 8,73 8,73
Emilie Ekman 08 Täby IS 9,61 9,61
Hanna Vikström 08 Täby IS
Johanna Gummérus 08 Täby IS 9:51
Nora-Magnolia Hedefalk 08 Täby IS
Stella Weissenborn 08 Täby IS 9,13 9,13
 
F12 Hinder 44
Elvira Schöldt Sohlström 08 Bromma IF
Emelie Sviden 08 Bromma IF
Noomi Karboub 08 Bromma IF
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Julia Hansen 08 Danderyds SK
Maja Holzapfel 08 Danderyds SK
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Olivia Azorbo 08 Hammarby IF
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Adele Alm 08 Hellas FK
Helena Qu 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Julia Kirk 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Alma Sundelin 08 Huddinge AIS
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt 08 Huddinge AIS
Malin Saarinen 08 Hässelby SK
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Mila Almström 08 Hässelby SK
Miranda Brolin 08 Hässelby SK
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Klara Friman 08 IFK Lidingö
Moa Hemph 08 IFK Lidingö
Amanda Medin 08 Turebergs FK
Elisabeth Teearu 08 Turebergs FK
Matilda Schönning 08 Turebergs FK
Miriam Nunes Nykvist 08 Turebergs FK
Molly Linder 08 Turebergs FK
Arwen Pamelius 08 Täby IS
Ebba Dahlström 08 Täby IS
Hanna Vikström 08 Täby IS
Johanna Gummérus 08 Täby IS
Nora-Magnolia Hedefalk 08 Täby IS
Stella Weissenborn 08 Täby IS
 
F12 Stav 47
Elvira Schöldt Sohlström 08 Bromma IF
Emelie Sviden 08 Bromma IF
Noomi Karboub 08 Bromma IF
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Julia Hansen 08 Danderyds SK
Maja Holzapfel 08 Danderyds SK
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF
Helena Qu 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Julia Kirk 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Alma Sundelin 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 Huddinge AIS
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt 08 Huddinge AIS
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK
Malin Saarinen 08 Hässelby SK
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Mila Almström 08 Hässelby SK
Miranda Brolin 08 Hässelby SK
Moa Hill 08 Hässelby SK
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Klara Friman 08 IFK Lidingö
Moa Hemph 08 IFK Lidingö
Amanda Medin 08 Turebergs FK
Ebba Wiklander 08 Turebergs FK
Elisabeth Teearu 08 Turebergs FK
Miriam Nunes Nykvist 08 Turebergs FK
Molly Linder 08 Turebergs FK
Arwen Pamelius 08 Täby IS
Charlotta Johansson 08 Täby IS
Ebba Borglund 08 Täby IS 1,78 1,78
Ebba Dahlström 08 Täby IS
Hanna Vikström 08 Täby IS
Johanna Gummérus 08 Täby IS
Nora-Magnolia Hedefalk 08 Täby IS
Stella Weissenborn 08 Täby IS
 
F12 Slägga 55
Elvira Schöldt Sohlström 08 Bromma IF
Emelie Sviden 08 Bromma IF
Noomi Karboub 08 Bromma IF
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Julia Hansen 08 Danderyds SK
Maja Holzapfel 08 Danderyds SK
Alva Elofsson Järf 08 Hammarby IF
Bella Forshed 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Olivia Azorbo 08 Hammarby IF
Sara Elenor Miljkovic 08 Hammarby IF
Selma Pålsson 08 Hammarby IF
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Adele Alm 08 Hellas FK
Alice Duvander 08 Hellas FK
Helena Qu 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Julia Kirk 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Alma Sundelin 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 Huddinge AIS
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt 08 Huddinge AIS
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK
Malin Saarinen 08 Hässelby SK
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Mila Almström 08 Hässelby SK
Miranda Brolin 08 Hässelby SK
Moa Hill 08 Hässelby SK
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Klara Friman 08 IFK Lidingö
Moa Hemph 08 IFK Lidingö
Amanda Medin 08 Turebergs FK
Elisabeth Teearu 08 Turebergs FK
Matilda Schönning 08 Turebergs FK
Miriam Nunes Nykvist 08 Turebergs FK
Molly Linder 08 Turebergs FK
Arwen Pamelius 08 Täby IS
Charlotta Johansson 08 Täby IS
Ebba Borglund 08 Täby IS
Ebba Dahlström 08 Täby IS
Emilie Ekman 08 Täby IS
Hanna Vikström 08 Täby IS
Johanna Gummérus 08 Täby IS
Nora-Magnolia Hedefalk 08 Täby IS
Stella Weissenborn 08 Täby IS
 
F12 5 x 60m 11
Bromma IF 1 -08 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hammarby IF 1 08 Hammarby IF
Hammarby IF 3 2008 Hammarby IF
Huddinge AIS 1 Huddinge AIS
Huddinge AIS, 1 Huddinge AIS
Hässelby SK 1 Hässelby SK
IFK Lidingö 2 08_2 IFK Lidingö
Turebergs FK 2 08 Turebergs FK
Turebergs FK 3 08 Turebergs FK
Täby IS 2 08 Täby IS
Heat 1 eller 2, Arwen Pamelius
Charlotta Johansson
Nora-Magnolia Hedefalk
Elsa Rudström, Hanna Vikström
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248