Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Angereds hösttävling
Antal starter / Total entries: 132 Printed: 2020-09-25 01:56
Antal individer / Total persons: 52
 
M 100m 0
 
M 2000m 1
Erik Framme 73 Hälle IF
 
P15 80m 1
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P15 2000m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Kula 0
 
P13 60m 4
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
 
P13 600m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Längd 3
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
 
P13 Kula 1
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
 
P12 60m 1
Abdullahi Hussein 08 Angereds Atletiska Förening
 
P12 600m 1
Abdullahi Hussein 08 Angereds Atletiska Förening
 
P12 Längd 1
Abdullahi Hussein 08 Angereds Atletiska Förening
 
P12 Kula 0
 
P11 60m 0
 
P11 600m 0
 
P11 Längd 0
 
P11 Kula 0
 
P10 60m 2
Mustaf Ali 10 Ullevi FK
Adnan Hussein 10 Angereds Atletiska Förening
 
P10 400m 3
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Mustaf Ali 10 Ullevi FK
Adnan Hussein 10 Angereds Atletiska Förening
 
P10 Längd 3
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Mustaf Ali 10 Ullevi FK
Adnan Hussein 10 Angereds Atletiska Förening
 
P9 40m 3
Joel Ellison 12 IF Kville
Olle Kronvall 12 IF Kville
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
 
P9 400m 4
Joel Ellison 12 IF Kville
Olle Kronvall 12 IF Kville
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
Munasar Ali 12 Ullevi FK
 
P9 Längd 3
Joel Ellison 12 IF Kville
Olle Kronvall 12 IF Kville
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
 
P/F7 40m 5
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
Wincent Nilsson 13 Stenungsunds FI
Munasar Ali 12 Ullevi FK
Lukas Persson 13 Angereds Atletiska Förening
Sabrin Farah Hassan 13 Angereds Atletiska Förening
 
P/F7 Längd 5
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
Wincent Nilsson 13 Stenungsunds FI
Munasar Ali 12 Ullevi FK
Lukas Persson 13 Angereds Atletiska Förening
Sabrin Farah Hassan 13 Angereds Atletiska Förening
 
K 100m 0
 
K 2000m 1
Carine Bouzas 83 Ullevi FK
 
F15 80m 2
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
 
F15 2000m 1
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 7:17,18
 
F15 Höjd 0
 
F15 Längd 2
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
 
F15 Kula 3
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
 
F13 60m 8
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI 9.14
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
 
F13 600m 3
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
 
F13 Höjd 2
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
 
F13 Längd 7
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI 4.36
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
 
F13 Kula 3
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
 
F12 60m 6
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Farha Naasir 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Andrea Nnaji 08 Angereds Atletiska Förening
 
F12 600m 6
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Farha Naasir 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
 
F12 Längd 9
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Farha Naasir 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Andrea Nnaji 08 Angereds Atletiska Förening
 
F12 Kula 3
Farha Naasir 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Andrea Nnaji 08 Angereds Atletiska Förening
 
F11 60m 2
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Sofia Rascic 09 Angereds Atletiska Förening
 
F11 600m 2
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Sofia Rascic 09 Angereds Atletiska Förening
 
F11 Längd 2
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Sofia Rascic 09 Angereds Atletiska Förening
 
F11 Kula 1
Sofia Rascic 09 Angereds Atletiska Förening
 
F10 60m 5
Bahja Jama 10 Ullevi FK
Riyan Naasir 10 Ullevi FK
Amelia Nnaji 10 Angereds Atletiska Förening
Ishraq Farah Hassan 10 Angereds Atletiska Förening
Sumaya Gelle 10 Angereds Atletiska Förening
 
F10 400m 5
Bahja Jama 10 Ullevi FK
Riyan Naasir 10 Ullevi FK
Amelia Nnaji 10 Angereds Atletiska Förening
Ishraq Farah Hassan 10 Angereds Atletiska Förening
Sumaya Gelle 10 Angereds Atletiska Förening
 
F10 Längd 5
Bahja Jama 10 Ullevi FK
Riyan Naasir 10 Ullevi FK
Amelia Nnaji 10 Angereds Atletiska Förening
Ishraq Farah Hassan 10 Angereds Atletiska Förening
Sumaya Gelle 10 Angereds Atletiska Förening
 
F9 40m 5
Abdiladiif Jama 12 Ullevi FK
Lisa Bouzas 12 Ullevi FK
Aimee Nnaji 12 Angereds Atletiska Förening
Annelie Nnaji 11 Angereds Atletiska Förening
Nihaal Farah Hassan 12 Angereds Atletiska Förening
 
F9 400m 4
Lisa Bouzas 12 Ullevi FK
Aimee Nnaji 12 Angereds Atletiska Förening
Annelie Nnaji 11 Angereds Atletiska Förening
Nihaal Farah Hassan 12 Angereds Atletiska Förening
 
F9 Längd 4
Abdiladiif Jama 12 Ullevi FK
Lisa Bouzas 12 Ullevi FK
Aimee Nnaji 12 Angereds Atletiska Förening
Nihaal Farah Hassan 12 Angereds Atletiska Förening
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248