Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Waplanspelen
Antal starter / Total entries: 311 Printed: 2020-09-25 02:19
Antal individer / Total persons: 85
 
M 100m 2
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
 
M 200m 0
 
M 800m 1
Gabriell Andersson 84 Trångsvikens IF
 
M 3000m hinder 0
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 1
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
P19 100m 0
 
P19 200m 0
 
P19 800m 0
 
P19 3000m hinder 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 2
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Ludwig Persson 06 IF Vingarna
 
P17 200m 0
 
P17 800m 0
 
P17 3000m hinder 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Diskus 0
 
P17 Slägga 0
 
P15 80m 1
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
 
P15 200m 2
Ludwig Persson 06 IF Vingarna
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 800m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Hinder 1500m 1
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
 
P15 Stav 1
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 Längd 2
Ludwig Persson 06 IF Vingarna
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 Tresteg 1
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
 
P15 Diskus 2
Ludwig Persson 06 IF Vingarna
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Slägga 1
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
 
P13 60m 7
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Joel Wiksten 07 Marieby GoIF
 
P13 200m 6
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Joel Wiksten 07 Marieby GoIF
 
P13 600m 4
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
 
P13 Hinder 1500m 6
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Joel Wiksten 07 Marieby GoIF
 
P13 Stav 5
Oskar Nylander 08 Gefle IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Längd 7
Oskar Nylander 08 Gefle IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
 
P13 Tresteg 4
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Diskus 5
Oskar Nylander 08 Gefle IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Joel Wiksten 07 Marieby GoIF
 
P13 Slägga 2
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
 
P11 60m 10
Adam Nilsson 09 IFK Strömsund
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Theo Lundström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Emanuel Järrebring 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P11 600m 8
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Theo Lundström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P11 Längd 10
Adam Nilsson 09 IFK Strömsund
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Theo Lundström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Emanuel Järrebring 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P11 Kula 9
Adam Nilsson 09 IFK Strömsund
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Theo Lundström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P9 60m 9
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Gustaf Feinestam 11 Trångsvikens IF
Mille Wallin 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Filip Annerstedt 11 Östersunds GIF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
 
P9 Längd 9
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Gustaf Feinestam 11 Trångsvikens IF
Mille Wallin 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Filip Annerstedt 11 Östersunds GIF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
 
P9 Kula 9
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Gustaf Feinestam 11 Trångsvikens IF
Mille Wallin 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Filip Annerstedt 11 Östersunds GIF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 800m 1
Charlotta Linnell 72 FK Studenterna
 
K 3000m hinder 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Tresteg 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
F19 100m 0
 
F19 200m 0
 
F19 800m 0
 
F19 3000m hinder 0
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 0
 
F17 100m 0
 
F17 200m 1
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
 
F17 800m 0
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 0
 
F15 80m 8
Tindra Olsson 06 Bollnäs FIK
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 200m 8
Tindra Olsson 06 Bollnäs FIK
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Astrid Karlstedt 05 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 800m 7
Astrid Scott 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Astrid Karlstedt 05 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F15 Hinder 1500m 3
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
 
F15 Stav 2
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Längd 10
Tindra Olsson 06 Bollnäs FIK
Astrid Scott 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Astrid Karlstedt 05 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 Tresteg 6
Tindra Olsson 06 Bollnäs FIK
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 Diskus 8
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 Slägga 6
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
 
F13 60m 13
Freja Sköld 07 Bollnäs FIK
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Maria Min 07 IFK Strömsund
Moa Fridland 07 IFK Strömsund
Nellie Annerstedt 07 IFK Strömsund
Venla Annerstedt 07 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
 
F13 200m 10
Freja Sköld 07 Bollnäs FIK
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Venla Annerstedt 07 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
 
F13 600m 3
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
 
F13 Hinder 1500m 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
 
F13 Stav 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
 
F13 Längd 11
Freja Sköld 07 Bollnäs FIK
Ida Edling 07 Bollnäs FIK
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Nellie Annerstedt 07 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F13 Tresteg 9
Freja Sköld 07 Bollnäs FIK
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Nellie Annerstedt 07 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
 
F13 Diskus 9
Ida Edling 07 Bollnäs FIK
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Maria Min 07 IFK Strömsund
Nellie Annerstedt 07 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F13 Slägga 9
Ida Edling 07 Bollnäs FIK
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Moa Fridland 07 IFK Strömsund
Nellie Annerstedt 07 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 60m 11
Nova Olofsson 09 IFK Strömsund
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Emma Hellberg 10 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 600m 9
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Emma Hellberg 10 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Längd 10
Nova Olofsson 09 IFK Strömsund
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Kula 8
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 60m 5
Moa Källén 12 IFK Strömsund
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Längd 6
Cornelia Karlsson 12 IFK Strömsund
Moa Källén 12 IFK Strömsund
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Kula 6
Cornelia Karlsson 12 IFK Strömsund
Moa Källén 12 IFK Strömsund
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248