Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda VSM Kastmångkamp
Antal starter / Total entries: 60 Printed: 2020-09-25 01:17
Antal individer / Total persons: 60
 
M35 Kastfemkamp 0
 
M40 Kastfemkamp 2
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
Palle Storm 77 Ösmo Nynäs FK
 
M45 Kastfemkamp 10
Urban Evjen 73 Danderyds SK
Dennis Due 73 IS Göta
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Henrik Arnerdal 74 Råby-Rekarne FIF
Anders Mellgård 72 Spårvägens FK
David Gustafsson 73 Spårvägens FK
Mattias Hammarwall 73 IFK Tumba
Roger Karlsson 71 IFK Tumba
Lars-Göran Nylén 75 Turebergs FK
Kristian Petersson 75 Åkersberga SK
 
M50 Kastfemkamp 7
Fred Stenberg 70 Gefle IF
Urban Håkansson 69 Istrums SK
Mikael Magnusson 66 IFK Tumba
Hunter S Mabon 69 Turebergs FK
Johan Jergander 70 Ösmo Nynäs FK
Kristian Savolainen 70 Trollhättan FIK
Ronny Hansson 68 Roma IF
 
M55 Kastfemkamp 11
Erik Holmgren 61 Boo IF
Per-Jonas Trollsås 65 Danderyds SK
Tomas Classon 62 Huddinge AIS
Anders Silén 65 Järvsö IF
Jari Ketola 65 Spårvägens FK
Mikael Wallin 63 Spårvägens FK
Torgny Gustafsson 65 Strands IF
Lars Gustafsson 64 Säters IF
Tomas Ackeberg 64 IFK Tumba 1801
Jorma Jääskeläinen 62 Visby IF Gute FIK 2572
Peter Rosenlöf 64 Hörby AIF 2861
 
M60 Kastfemkamp 5
Lars Hammargren 60 Bollnäs FIK
Peter Lundmark 57 Bålsta IK 3063
Jörgen Wallin 57 Spårvägens FK 2907
Mats Burvall 56 Visby IF Gute FIK
Johan Löfstedt 59 Ösmo Nynäs FK 2341p
 
M65 Kastfemkamp 4
P-O Larsson 55 Enköpings AIF
Åke Ruus 53 Spårvägens FK 3788
Alf Nede 53 IFK Linköping
Lars-Henrik Stålmarck 53 IFK Linköping
 
K35 Kastfemkamp 2
Carina Lindblom 83 Bollnäs FIK 1772
Martina Efraimsson 85 Motala AIF
 
K40 Kastfemkamp 7
Angelica Kela 80 Brattås CK
Linda Manderhjelm 80 IK Hakarpspojkarna
Anna-Karin Wikström 79 Huddinge AIS
Maria Gylfe 77 Hälle IF
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK
Anna Werner 79 Turebergs FK
Maria Rosengren 77 Varbergs GIF
 
K45 Kastfemkamp 5
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna 3431
Louise Lilius 74 Huddinge AIS
Weronica Hägg 74 Hälle IF
Camilla Mattsson 73 Kils AIK
Anna-Carin Jonsson 71 Lidköpings IS 1805
 
K50 Kastfemkamp 5
Birgitta Berglund 69 Huddinge AIS
Maria Holmesson 66 Lerum Friidrott
Britt Elleborn 66 IF Linnéa
Lena Borg 69 Spårvägens FK
Annelie Schöldström 67 Turebergs FK
 
K55 Kastfemkamp 1
Eva-Lena Bergkvist 64 Piteå IF
 
K60 Kastfemkamp 1
Marie Forsberg 58 Spårvägens FK 3176
 
K65 Kastfemkamp 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248