Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Jennylunds Sommarspel
Antal starter / Total entries: 376 Printed: 2020-08-07 14:44
Antal individer / Total persons: 175
 
M 100m 5
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville 11.24
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 14,96
Emmanuel Ogwo 02 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
M 800m 13
Robin Turan 04 IFK Göteborg
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 2.10
Christoffer Wockats 00 IF Kville 2.03
Wilhelm Kardemark 80 IF Kville 2:12
Fredrik Engel 74 Lerum Friidrott 2.20
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 2.07.47
Edin Nygren 76 Majornas IK 2.14
Mattias Gustavsson 78 Majornas IK 2.18
Oscar Sjölander 69 Majornas IK
Erik Roos 77 Mölndals AIK 2.07.02
Lars Selberg 77 Solvikingarna 2.18
Håkan Kristiansen 68 Sävedalens AIK 2.15
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
M 110m häck 1
Fredrik Grund 02 IF Kville
 
M Höjd 1
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
M Längd 4
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 3,73
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 Kula 2
Fredrik Grund 02 IF Kville
Måns Roos 02 Mölndals AIK 16.44
 
P19 Slägga 0
 
P19 Diskus 2
Fredrik Grund 02 IF Kville
Måns Roos 02 Mölndals AIK 48.87
 
P19 Spjut 1
Fredrik Grund 02 IF Kville
 
P17 Kula 1
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 17.59
 
P17 Diskus 1
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 4
Johan Conway 05 Mölndals AIK 10,39
David Levegård 05 IF Rigor
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Isak Hughes 05 IFK Växjö
 
P15 800m 3
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 2.13
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Johan Conway 05 Mölndals AIK
 
P15 Häck 80m 2
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 12.11
Johan Conway 05 Mölndals AIK
 
P15 Höjd 1
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P15 Längd 2
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 5,89
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
 
P15 Kula 1
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9.38
 
P15 Diskus 3
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Rafael Dias 06 Bohus IF 39.71
 
P15 Slägga 3
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Adam Rydén 05 Bohus IF 43.97
 
P15 Spjut 1
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P14 80m 4
Albin Edin 06 IFK Göteborg 10,17
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 9,49
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF -
 
P14 800m 2
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF -
 
P14 Häck 80m 2
Albin Edin 06 IFK Göteborg 13,01
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 11,41
 
P14 Höjd 3
Erik Toll 06 IFK Göteborg 150
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 160
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P14 Längd 3
Erik Toll 06 IFK Göteborg 4.26
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 470
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
 
P13 60m 8
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK 09,04
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 9.64
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI 8,70
 
P13 600m 5
Jacob Åhman 07 IF Göta Karlstad 1:43
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 1.48
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2:04
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
 
P13 Häck 60m 3
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
 
P13 Höjd 2
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
 
P13 Längd 5
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
 
P13 Kula 5
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK
Adam Ohlsson Holmqvi Adam 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
 
P13 Diskus 6
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Landegren 07 IK Ymer
Adam Ohlsson Holmqvi Adam 08 Bohus IF
Albin Elmgren-Warberg 07 Bohus IF
 
P13 Slägga 0
 
P13 Spjut 7
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 27,47
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Albin Landegren 07 IK Ymer
Albin Elmgren-Warberg 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF 23,21
 
P12 60m 3
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 10,17
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg 8.63
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P12 600m 2
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Vincent Åberg 09 Ullevi FK 1.51
 
P12 Häck 60m 2
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg 10.28
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P12 Höjd 3
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg 150
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P12 Längd 3
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg 4,70
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
K 100m 1
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 13.33
 
K 800m 2
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 2:14.84
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 2,14,24
 
K 100m häck 0
 
K Höjd 0
 
K Längd 2
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Ellen Pettersson 03 Mölndals AIK
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F17 Kula 5
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Calista Ezeh 03 IF Kville 13.22
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 13.53
Bea Vold Johannesson 04 IFK Sunne FK
 
F17 Diskus 1
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
 
F17 Slägga 3
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
 
F17 Spjut 1
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
 
F15 80m 4
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 11,01
Leia Holm 05 Lerum Friidrott 11,19
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK 10.44
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 10.90
 
F15 800m 5
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 2:20,10
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Emma Norrman 05 Bohus IF
Sofia Johansson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Häck 80m 4
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Höjd 2
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Sofia Johansson 05 Bohus IF
 
F15 Längd 8
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 4,65
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Emma Norrman 05 Bohus IF
Sofia Johansson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Kula 6
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 13.67
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F15 Diskus 7
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna 36.82
Moa Persson 06 Kongahälla AIK
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 37.54
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF
Julia Sandelius 05 Bohus IF 21.85
 
F15 Slägga 6
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 41.02
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu 37.19
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F15 Spjut 7
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Moa Persson 06 Kongahälla AIK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Elin Björn 06 Bohus IF 34.64
Julia Sandelius 05 Bohus IF 28,27
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F14 80m 11
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 10,11
Hanna Pålsson 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS 10.93
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF 12:25
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 800m 3
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 2.27.36
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 2:30.11
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF 2:31.00
 
F14 Häck 80m 4
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F14 Höjd 6
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS 1.59
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 1,60
Elin Björn 06 Bohus IF 1.64
 
F14 Längd 13
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 5,43
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS 4.97
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu 4.47
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 5,05
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Sävedalens AIK
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
Elin Björn 06 Bohus IF 5.06
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 60m 15
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 08.43
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 8.66
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8.46
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK 9.10
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Linnea Johansson 07 Bohus IF 9,1
 
F13 600m 4
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF 1.48,48
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 2,01,68
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
 
F13 Häck 60m 8
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 9.79
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Linnea Johansson 07 Bohus IF 10,0
 
F13 Höjd 7
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 1.44
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK 1.30
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Linnea Johansson 07 Bohus IF 1,36
 
F13 Längd 14
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 4,52
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 4.62
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK 4.42
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Linnea Johansson 07 Bohus IF 4,71
 
F13 Kula 12
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 9,48
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg 9.67
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor 10,85
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F13 Diskus 9
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg 24.73
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK 18,06
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 19.86
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
 
F13 Slägga 7
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 32.19
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F13 Spjut 16
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 17,04
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg 25.92
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK 17,86
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 22.59
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 23,12
Elin Larsson 08 IF Rigor
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK 24.03
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F12 60m 15
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg 9.44
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 9,1
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor 8,7
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Dilara Özkan 08 Tingbergs AIS
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF 10,14
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F12 600m 8
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor 2,02,79
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Agnes Prytz 09 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF 2.10
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F12 Häck 60m 8
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 13,18
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 10,43
Elin Larsson 08 IF Rigor 11,07
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF 12,80
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F12 Höjd 14
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 138
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor 1,43
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor 1,40
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Maja Alenvik-Dahl 08 Bohus IF
 
F12 Längd 19
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 4,30
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor 4,55
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF 353
Maja Alenvik-Dahl 08 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248