Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Bannister Running Invitational #4
Antal starter / Total entries: 83 Printed: 2020-08-07 14:01
Antal individer / Total persons: 83
 
M 800m 29
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2:04.13 2:04.13
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK 2:00.24 2:00.38
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1:51.08 1:52.41
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 1:59.73 1:59.73
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 1:56.14 1:57.65
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 2:00.26 2:12.22
Elias Brink 01 IF Kville 1:55.83 1:55.83
Robin Sterner 91 Malmö AI 1:58.62 1:58.62
Kevin Bodén 02 Motala AIF 1:55.52 1:55.52
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:06.32 2:06.32
Johan Lamm 98 Mölndals AIK PACE C
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 1:56.58 1:56.58
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 1:56.75 1:56.75
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 1:56.23 1:56.23
Henry Jacobson 99 Spårvägens FK 1:54.49
Andreas Carlsson 02 Stenungsunds FI
Johan Rogestedt 93 Stenungsunds FI 1:45.89
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 1:53.75 1:53.75
Noel Krantz 05 Sävedalens AIK 2:11.81 2:11.81
Alexander Lundskog 96 Ullevi FK PACE A
Salem Al-Murisi 02 Ullevi FK 2:05.15 2:05.15
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 2:04.48 2:04.48
Simon Öberg 03 Västerås FK 2:07.10
Elias Ramhult 05 IK Ymer 2:10.20 2:10.20
Jakob Zäll 01 Ängelholms IF 1:56.43 1.56.43
Lucas Asplund 06 KFUM Örebro
Viggo Olsson 06 KFUM Örebro
Alexander Sörensen 02 Örgryte IS 2:05.23 2:05.23
Jonathan Carbe 90 Örgryte IS PACE B
 
P15 800m 0
 
P13 600m 5
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 1:52.00 1:52.00
Samuel Högblom 07 Hälle IF 1:41.08 1:41.08
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 1:39.14 1:39.14
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1:38.52 1:38.52
Mikel Månsson 07 Åhus FIK 1:44.10 v
 
K 1500m 28
Alice Magnell-Millán 05 Eskilstuna FI 4:24.41 4:24.41
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad 4:30.76 4:34.15
Wilma Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg PACE A
Saga Provci 04 IFK Göteborg 4:42.90 4:42.90
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 4:35.05 4:35.05
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 4:49.87 4:49.87
Tova Eurén 94 Göteborgs KIK 4:24.99
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 4:32.93 4:34.89
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS 4:21.07 4:30.90
Linn Nilsson 90 Hälle IF 4:07.71
Tilda Knauer 03 Hälle IF 4:48.71 4:48.71
Felicia Brink 04 IF Kville 4:57.90 4:59.13
Sandra Carlsson 88 IFK Lund
Alice Greberg 98 Mölndals AIK 4:50.64
Elin Brink 97 Mölndals AIK 4:21.50 4:26.75
Saga Hagelin 03 Mölndals AIK 4:51.11 4:59.42
Sara Dädeby 99 Mölndals AIK 4:33.25
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK 4:15.33
Sara Christiansson 97 Sävedalens AIK 4:15.25
Stina Pettersson 02 Sävedalens AIK 4:53.53 4:53.53
Hanna Hermansson 89 Turebergs FK 4:07.16
Alicia Nilsson 98 Ullevi FK 4:39.22 4:39.22
Maja Björnsson 03 Upsala IF 4:55.10
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 4:44.12 4:48.58
Elsa Tagesson 06 IK Ymer 5:56.31
Stina Tagesson 06 IK Ymer 5:03.52
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 5:02.87 5:02.87
 
F15 800m 10
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 2:14.84 2:14.84
Elin Freed 06 Glanshammars IF
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad 2:22.17 2:22.17
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 2:27.36 2:27.36
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg 2:27.67 2:27.67
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 2:33.97 2:33.97
Nelly Elned 06 Hälle IF 2:20.51 2:20.51
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF 2:24.85 2:24.85
Elin Hagelin 05 Mölndals AIK 2:22.03 2:22.03
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 2:21.73 2:21.73
 
F13 600m 11
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 1:55.06 1:55.06
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2:01.39 2:01.39
Matilda Borg 07 Hammarby IF 1:42.91 1:42.91
Agnes Knauer 07 Hälle IF 1:51.98 1:51.98
Ester Strand 07 Hälle IF 1:44:06 1:44:06
Hanna Strand 09 Hälle IF 1:47:10 1:47:10
Ebba Hagelin 09 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1:40.17
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1:41.12
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1:45.23 1:45.23
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248