Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Bannister Running Invitational #3
Antal starter / Total entries: 70 Printed: 2020-11-26 16:48
Antal individer / Total persons: 63
 
M 800m 19
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad 2:08.36 2:09.47
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2:07.32 2:10.04
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1:51.08 1:53.86
Gustav Bivstedt 96 Hässelby SK 1:51.51
Christoffer Wockats 00 IF Kville 2:04.20
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 2:09.88 2:09.88
Kevin Bodén 02 Motala AIF 1:56.22 1:56.22
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 1:56.75 1:56.75
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 1:57.62 1:57.62
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK 2:12.79 2:12.79
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 1:55.85
Ivan Magnusson 02 Sävedalens AIK 2:13.58
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK 1:54.40
Louis Schmitz 04 Ullevi FK 2:08.66 2:08.66
Salem Al-Murisi 02 Ullevi FK 2:07.82 2:07.82
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 2:08.49
Alexander Sörensen 02 Örgryte IS 2:06.41 2:06.41
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 1:59.51 2:00.98
 
M 1500m 11
Robert Alexandersson 90 Hälle IF
Erik Roos 77 Mölndals AIK
Miguel Palm 98 Mölndals AIK 3:53.95
Andreas Carlsson 02 Stenungsunds FI 4:22.21 4:24.57
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI 4:28.11 4:34.57
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 4:11.00
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 4:08.17 4:08.17
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK PACE 2
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK PACE A
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK 3:49.74 3:51.45
Louis Schmitz 04 Ullevi FK
 
P15 300m 5
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 41.09
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Noel Krantz 05 Sävedalens AIK 40.73
Marcus Johansson 05 Örgryte IS
 
K 800m 21
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 2:14.84 2:14.84
Alice Magnell-Millán 05 Eskilstuna FI 2:10.38 2:10.38
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg 2:27.67 2:27.67
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg 2:06.88 2:11.74
Nicole Tiourine 05 IFK Göteborg 2:15.70 2:15.70
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2:13.61 2:13.61
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 2:11.30 2:11.30
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 2:15.85
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 2:11.05 2:11.23
Tilda Knauer 03 Hälle IF 2:15.86 2:24.68
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 2:07.61 2:09.20
Ebba Berglin 01 KA 2 IF 2:15.31
Frida Berglin 05 KA 2 IF 2:21.77 2:24.63
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK 2:19.67 2:22.25
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 2:14.95 2:14.95
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 2.21.73 2.21.73
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI 2:21.69 2:21.98
Senna Ohlsson 00 Sävedalens AIK PACE A
Alicia Nilsson 98 Ullevi FK 2:11.46 2:14.49
Klara Frih 02 Åsbro GoIF 2:13.11
Rebecca Högberg 84 KFUM Örebro 2:07.39 2:07.39
 
K 1500m 5
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 4:39.85 4:39.85
Saga Provci 04 IFK Göteborg 4:42.90 4:42.90
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 4:42.36 4:42.36
Elin Hagelin 05 Mölndals AIK
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 5:02.87 5:02.87
 
K 5000m 4
Malin Strand 93 Sävedalens AIK 16:58.25
Johanna Larsson 93 Örgryte IS 17:14.91
Johanna Widarsson Norbeck 89 Örgryte IS
Lina Strand 88 Göteborg-Majorna OK
 
F15 300m 5
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 45.81 45.81
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Elna Wester 05 Örgryte IS 42.21
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248