Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sky is the limit
Antal starter / Total entries: 451 Printed: 2020-11-26 15:57
Antal individer / Total persons: 342
 
M 100m 38
Nils Thornberg 94 Bollnäs FIK
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Simon Hellsing 03 IF Kville
Elias Wennolf 03 IFK Lund 11.21
Isak Holgersson 04 IFK Lund 11.47
Simon Wennolf 00 IFK Lund 11.48
Anders Nilsson 63 Malmö AI 14,16
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 11.6
Tarley Allison 97 Mölndals AIK
Jonathan Johansson 00 Sävedalens AIK
Patrik Björk 83 Sävedalens AIK 11,37
Oskar Bengtsson 02 IF Udd 11.10
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
David Sennung 91 Ullevi FK
Emmanuel Ogwo 02 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Peter Andréas 81 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Bimo Soenarso 01 KFUM Örebro
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
David Sämfors 04 Örgryte IS
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 11,94
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 11.81
 
M 400m 5
Robin Turan 04 IFK Göteborg
Benjamin Åberg 95 Hälle IF
Alexander Pilgrim 03 Mölndals AIK 51.66
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 50.03
Mathias Söder 99 Ullevi FK
 
M 1500m 31
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Mattias Ohlsson 94 Heleneholms IF 3.51,26i
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Alexander Carlsson 03 Hälle IF
Axel Johansson 03 Hälle IF
Daniel Cullin 97 Hälle IF
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 4.15
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 4.18
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Nils Olsson 04 Lerum Friidrott 4:18.16
Kevin Bodén 02 Motala AIF 4.13.15
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 3.48.60
Erik Roos 77 Mölndals AIK 4.26.58
Gabriel Steffensen 96 Mölndals AIK
Johan Lamm 98 Mölndals AIK PACE
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 3.59.13
Jonathan Weichbrodt 94 Mölndals AIK 4.06
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 4.09.55
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 4.15.07
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 4.10.21
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK
Ivan Magnusson 02 Sävedalens AIK
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK 3.51.45
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Agust Kronkvist 03 Ängelholms IF 4.22,97
Oskar Karlsson 02 Ängelholms IF 4.12.62
Alexander Sörensen 02 Örgryte IS 4.35.67
Felix Axelsson 99 Skene SoIS 4.10
 
M Höjd 5
Erik Olzon 01 IF Kville
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 186
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Fredrik Sangberg 90 Örgryte IS 1,91
Ola Carlsson 75 Örgryte IS
 
M Stav 11
Carl Sténson 93 Hellas FK
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK
Fredrik Dymén 76 Kongahälla AIK 4,00
Peter Svensson 02 IF Rigor
Oscar Janson 75 Ullevi FK
Patric Rodås 95 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 490
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Dennis Bergetoft 92 KFUM Örebro
Rasmus Carlsson 88 KFUM Örebro
Oliver Edman 01 Örgryte IS
 
M Längd 23
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI 6.37
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 6.39
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Isak Holgersson 04 IFK Lund 5.99
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Erik Dahlqvist 98 IK Orient 6.10
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 5.86
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Felix Steene 04 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Olof Ryberg 00 Örgryte IS 5.93
Otto Hammarström 99 Örgryte IS
 
M Tresteg 11
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 13.74
Erik Ehrlin 90 Hammarby IF
Erik Dahlqvist 98 IK Orient
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Artur Engström 96 Örgryte IS 15.54
Sten Hagström 03 Örgryte IS
Victor Koch 98 Örgryte IS
 
M Kula 1
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
 
M Diskus 1
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
 
M Slägga 0
 
M Spjut 3
Fredrik Grund 02 IF Kville
Bimo Soenarso 01 KFUM Örebro
Alexander Sätterman 94 Trollhättan FIK 37,29
 
P19 110m häck 6
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 15.49
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Nils Thorin 03 Örgryte IS
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK
 
P19 Kula 3
Fredrik Grund 02 IF Kville
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
 
P19 Diskus 1
Måns Roos 02 Mölndals AIK
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 0
 
P17 Höjd 4
Fabian Steene 03 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
 
P17 Stav 4
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 3,65
Felix Steene 04 Ullevi FK
Sten Hagström 03 Örgryte IS 430
William Asker 04 Örgryte IS
 
P17 Kula 1
Wille Öhman 03 IF Rigor
 
P17 Diskus 3
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Wille Öhman 03 IF Rigor
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P17 Slägga 4
Wille Öhman 03 IF Rigor
Sixten Persson 04 Sävedalens AIK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P17 Spjut 3
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
 
P15 1500m 4
Erik Callmer 05 Björnstorps IF 4:50.35
Henok Ande 05 Mölndals AIK
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 4:37.08
 
P15 Höjd 2
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Örgryte IS
 
P15 Stav 4
Gabriel Torgersson 05 IF Kville 3.63
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 3.35
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
 
P15 Kula 1
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
 
P15 Diskus 3
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P15 Slägga 2
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P15 Spjut 3
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Leon Bodén 05 Motala AIF 56.16
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P14 Höjd 7
Erik Toll 06 IFK Göteborg 150
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 160
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 1,76
Albin Freiholtz 06 Trollhättan FIK
 
P14 Stav 4
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 3.11
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Albin Freiholtz 06 Trollhättan FIK
 
P14 Kula 2
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9.38
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK #9,18
 
P14 Diskus 3
Erik Toll 06 IFK Göteborg 23.37
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK #35,50
Rafael Dias 06 Bohus IF 39.71
 
P14 Slägga 1
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK #30,08
 
P14 Spjut 4
Erik Toll 06 IFK Göteborg 25.92
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Albin Friberg 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK #29,80
 
K 100m 34
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Anna Logg 78 Hälle IF 14.16
Caroline Larsson 93 Hässelby SK
Julia Björkman 00 IF Kville
Paulina Orell Sahlberg 81 Lerum Friidrott
Frida Mccabe 92 IFK Lund
Klara Persson 04 IFK Lund 12.48
Magda Karlsson 04 IFK Lund 12.71
Fatou Sowe 93 Malmö AI
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 12.9
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 12.80
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 12.3
Michelle De Silva 99 Mölndals AIK 12.5
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Felicia Sjöblom 99 IK Orient
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 13.24
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Josefin Persson 98 Sävedalens AIK
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF
Aicha Camara 91 Ullevi FK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Ebba Magnusson 01 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Rebecca Starnd 99 Ullevi FK
Emelie Rantzow 98 IK Ymer
Ebba Asp 04 KFUM Örebro 12,95
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
 
K 400m 25
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Caroline Nilsson 99 Göteborgs KIK
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 64.39
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg 56.16
Linnéa Borrman 01 Hälle IF 59,49
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Felicia Ascard 96 IFK Lund
Magda Karlsson 04 IFK Lund 61,38
Sandra Carlsson 88 IFK Lund 59
Linnéa Odéhn 06 Malmö AI
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 63.08
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 60.79
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Orsolya Gaal 82 Varbergs GIF
Johanna Fernberg 06 IK Westmannia FI
Maja Westhoff 04 IFK Växjö
Tilde Axelsson Fröjdenlund 03 IFK Växjö
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF 58,52
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
 
K 1500m 12
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 4:50
Tova Eurén 94 Göteborgs KIK 4.25.73
Julia Svennblad 03 Hälle IF 4,32
Tilda Knauer 03 Hälle IF
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 4.42.36
Elin Brink 97 Mölndals AIK 4.26.75
Saga Hagelin 03 Mölndals AIK 4.46.69
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4.39,46
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF 5.30
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 4.48.58
Emma Dahl 91 Örgryte IS
 
K 400m häck 8
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Felicia Ascard 96 IFK Lund
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 57,70
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 67,7
Elise Malmberg 95 IFK Växjö
Vendela Rydbäck 97 IFK Växjö
 
K Höjd 6
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Matilda Nilsson 93 IFK Lund
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS
 
K Stav 7
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad 3,25
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 3,37
Hanna Jansson 95 Ullevi FK
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Sandra Alvero 01 IFK Växjö
Fanny Berglund 88 Örgryte IS
Malin Dahlström 89 Örgryte IS
 
K Längd 10
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Ida Genitz 03 Istrums SK
Frida Mccabe 92 IFK Lund
Emilia Hammarström 96 Mölndals AIK 6.00
Ida Nilsson 98 Mölndals AIK
Sara Sjögren 98 Mölndals AIK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 5.30w
 
K Tresteg 15
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Elvira Richardsson 96 Göteborgs KIK
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 11.45
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Emma Erlandsson 99 Malmö AI 11.45
Sara Sjögren 98 Mölndals AIK
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö 12.09
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Hilma Hofström 00 Örgryte IS 11,62
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 11,56
Rebecka Abrahamsson 94 Örgryte IS 13.18
 
K Kula 2
Maria Nilsson 95 IK Orient 14,90
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
K Diskus 2
Elin Rubin 95 Hovslätts IK 42,50
Marielle Bengtsson 93 Trollhättan FIK 41,00
 
K Slägga 5
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK
Jessica Preiman 98 Haparanda SKT
Jennifer Quick 00 Malmö AI 57,12
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Tracey Andersson 84 Ullevi FK 67,91
 
K Spjut 1
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F17 Höjd 7
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Kim Rodén 03 IK Orient
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 166
Stina Larsson 04 IK Wilske
Engla Nilsson 05 Örgryte IS
 
F17 Stav 8
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott 2.60
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor 2,83
Klara Hillman 04 IF Rigor 2,87
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2,81
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF 3.05
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
 
F17 Kula 3
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 3
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
 
F17 Spjut 5
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Ida Elmén 03 IF Kville 38,45
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
 
F15 1500m 9
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ester Strand 07 Hälle IF 4:54.13
Hanna Strand 09 Hälle IF 4:57.75
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Elin Hagelin 05 Mölndals AIK 4.58.33
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK 5:24.15
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 4.59.78
 
F15 Höjd 8
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,59
Svea Wikstrand 05 Istrums SK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 1.49
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F15 Stav 3
Stina Littorin 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 2.96
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF 2.80
 
F15 Kula 3
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
 
F15 Diskus 3
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna 36.82
Stina Littorin 05 IF Kville
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
 
F15 Slägga 3
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
 
F15 Spjut 2
Stina Littorin 05 IF Kville
Julia Sandelius 05 Bohus IF 28,27
 
F14 Höjd 4
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 149
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK 1.46
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Emma Wendel 06 Örgryte IS
 
F14 Stav 7
Alice Bredström 07 Brattås CK 2.80
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 3.03
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 2.47
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK 205
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö 3.24
 
F14 Kula 6
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Ida Malmros 06 IF Udd
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F14 Diskus 8
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Moa Persson 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Ida Malmros 06 IF Udd
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F14 Slägga 8
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alice Tartu 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Sigrid Altus 06 Mölndals AIK
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Ida Malmros 06 IF Udd
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F14 Spjut 5
Moa Persson 06 Kongahälla AIK
Hanna Pålsson 06 Mölndals AIK
Sigrid Altus 06 Mölndals AIK
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Alexandra Fernberg 08 IK Westmannia FI
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248