Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Bauhaus Jump Challenge
Antal starter / Total entries: 61 Printed: 2020-08-07 15:11
Antal individer / Total persons: 61
 
M Stav 5
Armand Duplantis 99 Upsala IF 6.18i 6.18
Melker Svärd Jakobsson 94 Örgryte IS 5.82i 5.50i
Pål Haugen Lillefosse 01 Fana IL 5.70i 5.70i
Ben Broeders 95 Belgien 5.80i 5.80i
Piotr Lisek 92 Polen 6.02 5.60
 
M Stav B-grupp 19
Harald Gemmel 01 Hammarby IF 4.15i 4.15i
Teodor Borgius 03 Hammarby IF 4.61i 4.61i
Carl Sténson 93 Hellas FK 5.31i 5.03i
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 4.59i 4.59i
Carl af Forselles 01 Hässelby SK 4.92i 4.92i
Simon Thor 00 Hässelby SK 5.13i 5.13i
William Nestor 03 Linköpings GIF 4.25i 4.10
Magnus Herstedt 98 Malmö AI 4.90 4.90
Erik Thorstensson 89 Spårvägens FK 5.31 4.83i
Linus Jönsson 05 Tjalve IF Norrköping 4.50 4.50
Jonathan Howser 02 Täby IS 4.20i 4.20i
Jonathan Karlsson 98 Täby IS 4.50 4.48
Oscar Janson 75 Ullevi FK 5.87 5.07i
Patric Rodås 95 Ullevi FK 4.30i 4.30i
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 5.10i 5.10i
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4.98i 4.98i
Micael Fagö 94 IFK Växjö 5.20 4.80i
William Asker 04 Örgryte IS 4.50i 4.50i
Thomas Van Nuffelen 98 Belgien 5.00 5.00
 
M Längd 5
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 7.81 7.42i
Andreas Otterling 86 IFK Lidingö 8.12i
Thobias Montler 96 Malmö AI 8.22 8.22i
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 7.91 7.42
Jonatan Hirsh 98 Örgryte IS 7.39 7.23i
 
M Längd B-grupp 6
Oskar Erixon 99 IF Göta Karlstad 7.28i 7.17i
Jesper Hellström 95 Hässelby SK 7.57i 7.57i
Gustav Tartu 02 IF Kville 6.96 6.96
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 6.91i 6.77
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 6.99 6.88
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 7.32 7.32
 
K Stav 3
Angelica Bengtsson 93 Hässelby SK 4.80 4.73i
Lisa Gunnarsson 99 Hässelby SK 4.60 4.50i
Michaela Meijer 93 Örgryte IS 4.75i 4.72
 
K Stav B-grupp 12
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04 4.06 3.62
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 3.62 3.62
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg 4.20 3.80i
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg 4.11i 4.11i
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg 4.20i 4.20i
Celina Johannsen 02 Malmö AI 3.55 3.55
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 4.00i 4.00i
Sara Winberg 04 Täby IS 4.02 4.02
Hanna Jansson 95 Ullevi FK 4.25 4.10i
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK 4.25 4.11i
Fanny Berglund 88 Örgryte IS 4.20 3.82i
Malin Dahlström 89 Örgryte IS 4.55 4.00i
 
K Längd 6
Tilde Johansson 01 Falkenbergs IK 6.73 6.35i
Erica Jarder 86 IF Göta Karlstad 6.71i 6.61
Kaiza Karlén 98 IF Göta Karlstad 6.45 6.43
Khaddi Sagnia 94 Ullevi FK 6.92i 6.81
Malin Marmbrandt 85 Västerås FK 6.58 6.24i
Jenny Lestander 98 Örgryte IS 6.23i 6.23i
 
K Längd B-grupp 5
Emilia Hammarström 96 Mölndals AIK 6.00 6.00
Mari Klaup 90 Ullevi FK 6.10 6.10
Thilda Särnevång 96 IFK Växjö 6.10 5.74i
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 5.53 5.53
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 5.83 5.62
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248