Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Bannister Running Summer Night Classic 2020
Antal starter / Total entries: 92 Printed: 2020-11-26 15:33
Antal individer / Total persons: 92
 
M 800m 15
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK 2:00.24
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1:51.08 1:54.61
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 2:03.76 2:02.40i
Elias Brink 01 IF Kville 1:58.92 1:55.63i
Kevin Bodén 02 Motala AIF 1.57.82 1.57.82
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2:05.20
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2:00.34 2:02.56
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 1:59.17 1:59.17
Alexander Lundskog 96 Ullevi FK PACE A+B
Jakob Zäll 01 Ängelholms IF 2:03.72 1:58.40i
Oskar Karlsson 02 Ängelholms IF 2:03.65
Henrik Franzen 03 KFUM Örebro 1:57.85
Alexander Sörensen 02 Örgryte IS 2:12.96i
Felix Francois 90 Örgryte IS 1:49.89 1:50.17i
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 2:15.59 2:01.34i
 
M 5000m 36
Linus Rosdal 92 IK Akele PB: 14:45
Emil Millán De La Oliva 01 Eskilstuna FI PACE A
Fredrik Bakkman 86 IFK Göteborg
Max Peter Bejmer 92 IFK Göteborg
Sebastian Stenman 91 IFK Göteborg 16.10
Anders Bergman 88 Hälle IF
Anders Grahl 87 Hälle IF 14:28.87
Arvid Öhrn 94 Hälle IF 14.27
Axel Johansson 03 Hälle IF
Daniel Cullin 97 Hälle IF 15:36.99
Erik Framme 73 Hälle IF 16.35
Nils Bredin 02 Hälle IF
Robert Alexandersson 90 Hälle IF 15.18
Samuel Fitsumbrhan 99 Hälle IF
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF
Nils Hammaräng Grip 98 Högby IF 15.33
Gustav Algestrand 94 Kongahälla AIK 16:53
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 14.26.89
Jonathan Weichbrodt 94 Mölndals AIK
Miguel Palm 98 Mölndals AIK 14.46
Mikael Ekvall 89 Strömstad LK
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 14:25.92
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK PACE B
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK
Vidar Johansson 96 Sävedalens AIK
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK 14.25,69
Jens Petrusson 94 Ullevi FK 15.00
Tim Sundström 89 KFUM Örebro 14.43
Oskar Simann Ax 91 Örgryte IS
Viktor Lundmark 95 Örgryte IS 16:37
Lucas Basset 91 Frankrike
Magnus Carlsson 87 Göteborg-Majorna OK sb 17:25
Nazir Rezai 98 Lysekil SLF 16.30
Jonatan Fahlén 90 Proletären FF 16:00
Andreas Schöndell 84 Aktivitus SC 18:10
 
K 800m 35
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 2:16.22 2:16.22
Alice Magnell-Millán 05 Eskilstuna FI 2:11.74 2:11.74
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad 2:21.31 2:23.28
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 2:21.09 2:20
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg 2:06.88 2:12.32
Nicole Tiourine 05 IFK Göteborg 2:18.88 2:18.88
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2:17.15 2:16
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 2:14.50 2:18.45
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 2:15.85 2:19.57
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 2:11.05 2:11.23
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK 2:16.6m 2:16.6m
Nelly Elned 06 Hälle IF 2:20.51 2:20.51
Tilda Knauer 03 Hälle IF 2:15.86 2:17.27
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 2:07.61
Hilda Lindell 04 KA 2 IF 2:19.65 2:27.29
Beatrice Brink 99 IF Kville PACE B+E
Felicia Brink 04 IF Kville 2:23.41 2:25.54
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 2:17.21 2:19.20
Elin Hagelin 05 Mölndals AIK 2:22.03 2:22.03
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK PACE A
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 2:21.73 2:21.73
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI 2:21.69 2:21.85
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 2:19.67 2:19.67
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 2.24 2:19
Stina Pettersson 02 Sävedalens AIK PACE D
Alicia Nilsson 98 Ullevi FK 2:11.46 2:15.10
Emelie Öberg 97 Ullevi FK 2:22.29 2:20.04
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 2:22.36
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 2:12.40 2:17.49
Elsa Tagesson 06 IK Ymer 2.32
Stina Tagesson 06 IK Ymer 2.25
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 2:10.09 2:12.09
Rebecca Högberg 84 KFUM Örebro 2:08.94 2:08.65
Elin Axelsson 94 Trollhättan FIK PACE C
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 2:24.08 2:24.08
 
K 5000m 5
Tova Eurén 94 Göteborgs KIK 16:36.1m 16:36.1m
Elin Brink 97 Mölndals AIK 16:51.20
Julia Törnblad 97 Mölndals AIK
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK 16:39.27
Malin Strand 93 Sävedalens AIK 16:58.25
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248