Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Veteran och Korpen
Antal starter / Total entries: 80 Printed: 2020-11-26 16:30
Antal individer / Total persons: 46
 
M35-65 100m 18
Andreas Wahlin 67 IFK Göteborg dns M50
David Klingberg 78 IFK Göteborg 13:15 M40
Anders Ebenfelt 57 IF Kville M60
Jan Erlandsson 58 IF Kville 12,52 M60
Björn Carlén Bengtsson 65 Lerum Friidrott M55
J Peter Johansson 63 Lerum Friidrott M55
Hans Melin 60 Majornas IK M60
Anders Nilsson 63 Malmö AI 13,75 M55
Niklas Amberntsson 71 Mölndals AIK 14.43 M45
Lars Pensjö 61 Solvikingarna 14.00 M55
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK M45
Henrik Linder 76 Sävedalens AIK M40
Kristjan Saag 51 Sävedalens AIK M65
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 14.39 M55
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK M45
Patrik Björk 83 Sävedalens AIK dns M35
Lars Diechle 69 Ullevi FK M50
 
M35-65 800m 12
David Klingberg 78 IFK Göteborg 2:30 M40
Erik Framme 73 Hälle IF 2.14 M45
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 2.08 M45
Fredrik Engel 74 Lerum Friidrott 2.20 M45
J Peter Johansson 63 Lerum Friidrott 2.56.00 M55
Hans Melin 60 Majornas IK M60
Mattias Gustavsson 78 Majornas IK M40
Erik Roos 77 Mölndals AIK 2.08 M40
Marcus Jansson 77 Mölndals AIK M40
Thobias Skoglund 81 Mölndals AIK M35
Lars Selberg 77 Solvikingarna 2.19 M40
Andreas Schöndell 84 Aktivitus SC M35
 
M35-65 Höjd 7
David Klingberg 78 IFK Göteborg 168 M40
Anders Ebenfelt 57 IF Kville M60
Björn Carlén Bengtsson 65 Lerum Friidrott M55
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK 1.68 M45
Henrik Linder 76 Sävedalens AIK M40
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK 1.64 M45
 
M35-65 Längd 8
David Klingberg 78 IFK Göteborg 555 M40
Niklas Amberntsson 71 Mölndals AIK 4.17 M45
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Henrik Linder 76 Sävedalens AIK M40
Kristjan Saag 51 Sävedalens AIK M65
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 3.33 M55
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK 5.13 M45
Lars Diechle 69 Ullevi FK M50
 
M35-65 Kula 8
David Klingberg 78 IFK Göteborg 9:75 M40
Mikael Runsten 63 IFK Göteborg M55
Anders Ebenfelt 57 IF Kville M60
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK 8.48 M45
Henrik Linder 76 Sävedalens AIK M40
Kristjan Saag 51 Sävedalens AIK M65
Lars Diechle 69 Ullevi FK M50
 
K35-65 100m 9
Agneta Larsson 76 IFK Göteborg K40
Anna Logg 78 Hälle IF 14.16 K40
Christina Johansson 62 IF Kville dns K55
Paulina Orell Sahlberg 81 Lerum Friidrott K35
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK K40
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 13.56 K45
Anneli Bohm 74 Sävedalens AIK K45
Elisabeth Eickhoff 62 IK Ymer K55
Johanna Alvarsson 84 IK Ymer K35
 
K35-65 800m 3
Eleonor Öström 59 IF Kville K60
Karin Schön 62 IF Kville 2.42.20 K55
Sara Amberntsson 76 Mölndals AIK K40
 
K35-65 Höjd 3
Caroline Malmquist 76 IFK Göteborg 1,24 K40
Paulina Orell Sahlberg 81 Lerum Friidrott 1.52 K35
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK K40
 
K35-65 Längd 3
Caroline Malmquist 76 IFK Göteborg 3,99 K40
Anna Logg 78 Hälle IF K40
Desirée Lindén 76 Ullevi FK K40
 
K35-65 Kula 3
Anna Logg 78 Hälle IF K40
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK K40
Anneli Bohm 74 Sävedalens AIK K45
 
Herrar (Korpen) 100m 1
Viktor Åberg 93 Angereds IS 13,02
 
Herrar (Korpen) 800m 1
Erik Selander 94 Korpen Göteborg MIF 2:20
 
Herrar (Korpen) Höjd 1
Viktor Åberg 93 Angereds IS 145
 
Herrar (Korpen) Längd 1
Viktor Åberg 93 Angereds IS 5,33
 
Herrar (Korpen) Kula 0
 
Damer (Korpen) 100m 0
 
Damer (Korpen) 800m 2
Regina Carlén 96 Lerum Friidrott 2.27.36
Arina Ljung 96 Majornas IK
 
Damer (Korpen) Höjd 0
 
Damer (Korpen) Längd 0
 
Damer (Korpen) Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248