Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Veteran och Korpen
Antal starter / Total entries: 74 Printed: 2020-07-04 11:55
Antal individer / Total persons: 40
 
M35-65 100m 17
Andreas Wahlin 67 IFK Göteborg M50
David Klingberg 78 IFK Göteborg 13:15
Anders Ebenfelt 57 IF Kville
Jan Erlandsson 58 IF Kville 12,52 M60
Björn Carlén Bengtsson 65 Lerum Friidrott M55
J Peter Johansson 63 Lerum Friidrott M55
Hans Melin 60 Majornas IK
Anders Nilsson 63 Malmö AI 13,75 M55
Niklas Amberntsson 71 Mölndals AIK 14.43 M45
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK M45
Henrik Linder 76 Sävedalens AIK
Kristjan Saag 51 Sävedalens AIK
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 14.39 M55
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK
Patrik Björk 83 Sävedalens AIK 11,37 M35
Lars Diechle 69 Ullevi FK
 
M35-65 800m 10
David Klingberg 78 IFK Göteborg 2:30
Erik Framme 73 Hälle IF 2.14
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 2.08
Fredrik Engel 74 Lerum Friidrott 2.20 M45
J Peter Johansson 63 Lerum Friidrott 2.56.00 M55
Hans Melin 60 Majornas IK
Erik Roos 77 Mölndals AIK 2.08 M40
Thobias Skoglund 81 Mölndals AIK
Lars Selberg 77 Solvikingarna 2.19
Andreas Schöndell 84 Aktivitus SC
 
M35-65 Höjd 7
David Klingberg 78 IFK Göteborg 168
Anders Ebenfelt 57 IF Kville
Björn Carlén Bengtsson 65 Lerum Friidrott M55
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK 1.68 M45
Henrik Linder 76 Sävedalens AIK
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK 1.64
 
M35-65 Längd 8
David Klingberg 78 IFK Göteborg 555
Niklas Amberntsson 71 Mölndals AIK 4.17 M45
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Henrik Linder 76 Sävedalens AIK
Kristjan Saag 51 Sävedalens AIK
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 3.33 M55
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK 5.13
Lars Diechle 69 Ullevi FK
 
M35-65 Kula 8
David Klingberg 78 IFK Göteborg 9:75
Mikael Runsten 63 IFK Göteborg M55
Anders Ebenfelt 57 IF Kville
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK 8.48 M45
Henrik Linder 76 Sävedalens AIK
Kristjan Saag 51 Sävedalens AIK
Lars Diechle 69 Ullevi FK
 
K35-65 100m 8
Agneta Larsson 76 IFK Göteborg
Anna Logg 78 Hälle IF 14.16 K40
Christina Johansson 62 IF Kville K55
Paulina Orell Sahlberg 81 Lerum Friidrott K35
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 13.56
Anneli Bohm 74 Sävedalens AIK
Johanna Alvarsson 84 IK Ymer
 
K35-65 800m 2
Eleonor Öström 59 IF Kville
Karin Schön 62 IF Kville 2.42.20
 
K35-65 Höjd 3
Caroline Malmquist 76 IFK Göteborg 1,24 K40
Paulina Orell Sahlberg 81 Lerum Friidrott 1.52 K35
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK
 
K35-65 Längd 3
Caroline Malmquist 76 IFK Göteborg 3,99 K40
Anna Logg 78 Hälle IF K40
Desirée Lindén 76 Ullevi FK K40
 
K35-65 Kula 3
Anna Logg 78 Hälle IF K40
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK
Anneli Bohm 74 Sävedalens AIK
 
Herrar (Korpen) 100m 1
Viktor Åberg 93 Angereds IS 13,02
 
Herrar (Korpen) 800m 0
 
Herrar (Korpen) Höjd 1
Viktor Åberg 93 Angereds IS 145
 
Herrar (Korpen) Längd 1
Viktor Åberg 93 Angereds IS 5,33
 
Herrar (Korpen) Kula 0
 
Damer (Korpen) 100m 0
 
Damer (Korpen) 800m 2
Arina Ljung 96 Majornas IK
Majornas IK 1 0 Majornas IK
 
Damer (Korpen) Höjd 0
 
Damer (Korpen) Längd 0
 
Damer (Korpen) Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248