Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda 1500m Festival
Antal starter / Total entries: 61 Printed: 2020-05-26 05:00
Antal individer / Total persons: 61
 
M 1500m 33
Magnus Tuv Myhre 00 Brandbu IL 3:57:62 3:57:62
Endre Wigaard 96 BUL PACE PACE
Samuel Hafsahl 78 BUL 4:09
Simon Steinshamn 99 BUL 3:55
Tobias Grønstad 02 BUL 3.54
Simen Gløgård Stensrud 05 Nittedal IL 4:18,96 4:18,96
Even Brøndbo Dahl 94 FIK Orion 3:47,07
Mathias Hoelsveen 05 Raufoss 4:25
Oskar Opstad Vike 04 IL Runar 4:25,20
Håvard Lalit Øglænd 96 Sandnes IL 3:54
Sondre Rishøi 00 Sarpsborg IL 3,58,49
Erik Tangen Gundersen 01 IL Skjalg 4:06,16 4:06,16
Nikolai Gundersen 03 IL Skjalg 4:19,13 4:19,13
Mathias Flak 99 Steinkjer FIK 3:56,14 3:56,14
Jørgen Johan Bjørtomt 97 Tyrving IL 4:12 4:12
Leonhard Spidsø 00 Tyrving IL 4:32 4:32
Andreas Roth 93 Ull/Kisa IL PACE PACE
Erik Udø Pedersen 94 Ull/Kisa IL 3:44,34 3:46,29
Fredrik Sandvik 98 Ull/Kisa IL 3:49,20 3:49,20
Håkon Mushom 93 Ull/Kisa IL PACE PACE
Mats Morgan Langøy 01 Ull/Kisa IL 4:00,38 4:00,38
Per Svela 92 Ull/Kisa IL 3:47,38 3:47,38
Thomas Roth 91 Ull/Kisa IL 3:45,08 3:43,11
Andreas Fjeld Halvorsen 05 SK Vidar 4,20
Mariusz Wozniak 88 SK Vidar PACE PACE
Mikkel Bakken 05 SK Vidar 4.21
Nikolai Solum 05 SK Vidar 4:20
Theodor Berre Jacobsen 01 SK Vidar 4.03
Wilhelm G Leikanger 04 SK Vidar 4:26,00
Ronny Losoa 80 Sigdal FI 4:09,71
Marius Liljeberg Wang 01 Herkules FK 4.09.57 4.09.57
Kristoffer Sagli 02 Aure IL 3:54 3:54
Mathias Lillehagen 02 Aure IL 4.05
 
K 1500m 28
Veronica Undseth 94 BUL PACE PACE
Ingeborg Østgård 03 FIK REN-ENG
Emma Bauge 03 Haugesund IL 5,00,92
Kristine Alne 02 Haugesund IL 4,50,23
Kristine Lande Dommersnes 99 Haugesund IL 4,26,12
Vilde Våge Henriksen 00 Haugesund IL 4.26.57
Kristin Svendby Otervik 01 Lörenskog FIL 4.35
Marthe Johanne Hjelmeset 04 Nittedal IL 4:42,09 4:49,86
Ina Halle Haugen 03 IL Runar 4.27.30
Maren Halle Haugen 03 IL Runar 4.34.27
Christina Toogood 89 Sandnes IL 4.24,63 4:24,92
Maiken Homlung Prøitz 04 Sarpsborg IL 4,50,30
Sara Busic 02 IL Skjalg 4.33
Grethe Tyldum 01 Steinkjer FIK 4.29.48 4.29.48
Sigrid Jervell Våg 92 IK Tjalve 4:17,16 4:18,80
Bertine Haneberg 03 Tyrving IL 4;49
Christine Næss 00 Tyrving IL 4.30.24
Sigrid Alvik 03 Tyrving IL 4,35,83 4,40,03i
Amalie Sæten 97 Ull/Kisa IL 4:16,43 4:16,43
Julie Hammer 04 Ull/Kisa IL 4:36,86 4:36,86
June Røhne 01 Ull/Kisa IL 5:29,99 5:29,99
Marthe Ervik 96 Ull/Kisa IL 5:20,75 5:20,75
Mathilde Hagen 00 Ull/Kisa IL 5:30,00 5:30,00
Mia Jenny Nygaard Østreng 03 Ull/Kisa IL 5:14,23 5:14,23
Silje Fjørtoft 87 Ull/Kisa IL PACE PACE
Anna Marie Nordengen Sirevåg 04 SK Vidar 4:41
Emilie Mo 01 SK Vidar 4:42,43 4:42,43
Ingvild Brennhovd 03 SK Vidar 4:50
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248