Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Tävlingen inställd, se arrangörens hemsida
Anmälda Sista Chansen
Antal starter / Total entries: 1407 Printed: 2020-04-05 18:00
Antal individer / Total persons: 487
 
P14 60m 13
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS 9,61
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 8,66
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS 9,41
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 8,46
Leo Marcus 06 Huddinge AIS 9,57
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS 8,91
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 9,25
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 7.68
Gustav Källström 06 Turebergs FK 8.02
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 8,29 s
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Mathias Häggblom 06 IF Åland
Valter Wattman 06 AIK Friidrott
 
P14 800m 6
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
August Humeur 06 Spårvägens FK
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.15,09
Mathias Häggblom 06 IF Åland
Valter Wattman 06 AIK Friidrott
 
P14 Häck 60m 3
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 10,29
Gustav Källström 06 Turebergs FK 9.41
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 10,48 s
 
P14 Höjd 5
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 1,45
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS 1,46
Gustav Källström 06 Turebergs FK 1.66
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 142 cm
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 146
 
P14 Stav 3
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 3,00
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 2.59
Gustav Källström 06 Turebergs FK 2.40
 
P14 Tresteg 8
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS 8,15
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 9,09
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS 9,83
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 12.21
Gustav Källström 06 Turebergs FK 10.97
Mathias Häggblom 06 IF Åland
 
P14 Kula 7
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS 5,36
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 9,57
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS 4,49
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 11,22
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 9,36
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 10.42
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 7,16
 
P13 60m 15
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 8,64
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Victor Gil 07 Hanvikens SK 8:21
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 9.69
Elijah Rollins 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS 9,63
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 8,89
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 7,99
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 8.62
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
David Berglund 07 AIK Friidrott 8,40
Alexander Sand 07 Tullinge FF 9.22
 
P13 800m 8
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK 2.30,98
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.31,37
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 2:53.00
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 2.29,61
Alexander Sand 07 Tullinge FF 2.40
 
P13 Häck 60m 8
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 10,40
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 13.34
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 11,67
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 10,58
David Berglund 07 AIK Friidrott 9,54
 
P13 Höjd 6
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 1,45
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1.35
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1,36
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
David Berglund 07 AIK Friidrott 156
 
P13 Stav 6
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.03
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 2,33
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 2,90
 
P13 Längd 11
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 4,96
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 4.23
Eric Björklund 07 Huddinge AIS 3,75
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 5,31
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 4.83
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
David Berglund 07 AIK Friidrott 5,15
 
P13 Tresteg 4
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 8.58
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 8,41
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 11,07
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
 
P13 Kula 9
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Victor Gil 07 Hanvikens SK 9,12
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6.98
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 6,96
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 11,43
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
David Berglund 07 AIK Friidrott 10,84
 
P12 60m 29
Alvin Berglind 08 Boo IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF 8.88
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Adem-Kerem Deniz 08 Huddinge AIS
Alec Malmgren 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 9,01
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 9.38
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS 9.43
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 9,71
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8.62
Valle Renkse 08 Huddinge AIS 10,26
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Justus Nordqvist 08 Huddinge AIS
Noah Öhrström 08 Huddinge AIS
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK 8.98
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 9.36
Elis Stenelund 08 Mälarhöjdens IK
William Strömberg 08 Turebergs FK 9.16
Matti Laks Parik 08 Tyresö FK
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P12 600m 15
Alvin Berglind 08 Boo IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Adem-Kerem Deniz 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 2.17,85
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS 2.02.19
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK 1.48,14
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P12 Höjd 17
Alvin Berglind 08 Boo IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 1,30
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 1.17
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 1,13
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 1.33
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Matti Laks Parik 08 Tyresö FK
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P12 Längd 28
Alvin Berglind 08 Boo IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF 4.24
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Adem-Kerem Deniz 08 Huddinge AIS
Alec Malmgren 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 4,22
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 3.68
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS 3.66
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 3,81
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 4.30
Valle Renkse 08 Huddinge AIS 3,22
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Noah Öhrström 08 Huddinge AIS
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK 4.23
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 3.88
William Strömberg 08 Turebergs FK 4.18
Matti Laks Parik 08 Tyresö FK
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P12 Kula 17
Alvin Berglind 08 Boo IF
Ricky Wahlberg 08 Hammarby IF 9,27
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Adem-Kerem Deniz 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 6,28
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 5,78
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
William Strömberg 08 Turebergs FK 8.46
Matti Laks Parik 08 Tyresö FK
Alvin Ohlsson 08 Tullinge FF
 
P11 60m 34
Axel Stolt 09 Danderyds SK
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 8,89
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Elis Morawski 09 Hellas FK
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Ebbe Björkman 09 Huddinge AIS 11,05
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS 10.11
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 10,43
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS 9,99
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 8,53
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 9,75
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS 10,23
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS 11,05
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbo Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 9,26
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Hugo Dahl 09 Hässelby SK
Magnus Claesson 09 Hässelby SK
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 9.33
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Herman Lenander 09 Rånäs 4H
Kasper Langevoort 09 Sundbybergs IK
Oskar Källström 09 Turebergs FK
Ivar Olofsson 09 Tyresö FK
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P11 600m 25
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Hugo Finquist 09 Duvbo IK
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Elis Morawski 09 Hellas FK
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS 1:52.64
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS 2,11:07
Sixten Norrbo Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 2,03:81
Dante Stam 09 Hässelby SK
Elias Spiridopoulos Petersson 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry 09 Hässelby SK
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Luca Garavini 09 IFK Lidingö 2:07:09
Herman Lenander 09 Rånäs 4H
Sean Dovander 09 Turebergs FK 1.59.20
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
 
P11 Höjd 29
Axel Stolt 09 Danderyds SK
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 1,23
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS 0.92
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 1,38
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS 1,03
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbo Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 1,41
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 1,20
Hugo Dahl 09 Hässelby SK
Magnus Claesson 09 Hässelby SK
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 1.28
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Luca Garavini 09 IFK Lidingö 1:13
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Herman Lenander 09 Rånäs 4H
Sean Dovander 09 Turebergs FK 1,21
Ivar Olofsson 09 Tyresö FK
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P11 Längd 34
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Hugo Finquist 09 Duvbo IK
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 4,65
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Elis Morawski 09 Hellas FK
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS 3.60
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 3,30
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS 3.88
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS 3,47
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 4,63
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS 2,98
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS 3,04
Sixten Norrbo Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 4,00
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 3,55
Dante Stam 09 Hässelby SK
Elias Spiridopoulos Petersson 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry 09 Hässelby SK
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 3.78
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Herman Lenander 09 Rånäs 4H
Kasper Langevoort 09 Sundbybergs IK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK 3,98
Oskar Källström 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 3,67
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
 
P11 Kula 32
Axel Stolt 09 Danderyds SK
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 8,02
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Ebbe Björkman 09 Huddinge AIS 5,20
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS 5.24
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 5,74
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS 5,82
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 7,47
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 5,96
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS 5,46
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS 5,50
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbo Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 7,08
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Hugo Dahl 09 Hässelby SK
Magnus Claesson 09 Hässelby SK
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 8.45
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Herman Lenander 09 Rånäs 4H
Kasper Langevoort 09 Sundbybergs IK
Oskar Källström 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 5,99
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 60m 25
Ísak Máni Pálmarsson 10 Danderyds SK
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Eric Sigsfors Cinadler 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Vide Tapper 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS 10.11
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS 9,90
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Albin Holmer 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Frank Ungerstedt Törngren 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt 10 Rånäs 4H 8,61
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Elliot Bax 10 Sundbybergs IK
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Alfred Höiom 10 Vallentuna FK
Noah Brugge 10 Österhaninge IF
 
P10 400m 22
Ísak Máni Pálmarsson 10 Danderyds SK
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Ivar Janson 10 Hammarby IF 1,23
Vide Tapper 10 Hellas FK
Vincent Lundvall 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS 76.86
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Max Unger 10 IF Linnéa
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt 10 Rånäs 4H 1,20
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Elliot Bax 10 Sundbybergs IK
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Noah Brugge 10 Österhaninge IF
 
P10 Höjd 22
Ísak Máni Pálmarsson 10 Danderyds SK
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Bob Adler 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS 0.98
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Max Unger 10 IF Linnéa 1,10
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt 10 Rånäs 4H 1,05
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Noah Brugge 10 Österhaninge IF
 
P10 Längd 30
Ísak Máni Pálmarsson 10 Danderyds SK
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Eric Sigsfors Cinadler 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Vide Tapper 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS 3.28
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Albin Holmer 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Frank Ungerstedt Törngren 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt 10 Rånäs 4H 3,48
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Elliot Bax 10 Sundbybergs IK
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Alfred Höiom 10 Vallentuna FK
Noah Brugge 10 Österhaninge IF
 
P10 Kula 20
Ísak Máni Pálmarsson 10 Danderyds SK
Eric Sigsfors Cinadler 10 Hellas FK
Vide Tapper 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS 7.33
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt 10 Rånäs 4H 5,92
Elliot Bax 10 Sundbybergs IK
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Noah Brugge 10 Österhaninge IF
 
P9 60m 21
Leo Ryberg 11 Boo IF 11.40
Viktor Lagerdahl 11 Bromma IF 11,20
Filip Finquist 11 Duvbo IK
Hampus Westerholm 11 Duvbo IK
Axel Barratt-Due 11 Hammarby IF
Sebastian Kotte 11 Hammarby IF
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Jonathan Werner 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK 9,67
Tudor Tocca 11 Turebergs FK 9,63
Leam Sundgren 11 Tyresö FK
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Vincent Wamala 11 AIK Friidrott
Adrian Rauschenbach 11 Tullinge FF
Danan Girma 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P9 400m 23
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS 1.23.75
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Jonathan Werner 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Rayen Manai 11 Huddinge AIS
Sixten Campbell 11 Huddinge AIS
Victor Wanjau 11 Huddinge AIS
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Ingmar Snell 11 IF Linnéa
Silas Lådö 11 IF Linnéa
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK 77,19
Tudor Tocca 11 Turebergs FK
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Björn Gröndahl Hemlin 11 AIK Friidrott
Emil Sköldberg 11 AIK Friidrott
Anton Westin 11 Tullinge FF
Danan Girma 11 Tullinge FF
Felix Gräns 11 Tullinge FF
Malte Johnsson 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P9 Höjd 17
Leo Ryberg 11 Boo IF
Hampus Westerholm 11 Duvbo IK
Axel Barratt-Due 11 Hammarby IF
Sebastian Kotte 11 Hammarby IF
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Jonathan Werner 11 Huddinge AIS
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK
Tudor Tocca 11 Turebergs FK
Leam Sundgren 11 Tyresö FK
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Vincent Wamala 11 AIK Friidrott
Adrian Rauschenbach 11 Tullinge FF
Danan Girma 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P9 Längd 26
Leo Ryberg 11 Boo IF 2.82
Filip Finquist 11 Duvbo IK
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Jonathan Werner 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Rayen Manai 11 Huddinge AIS
Victor Wanjau 11 Huddinge AIS
Vidar Skenk 11 Huddinge AIS
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Elias Öhrström 11 IF Linden
Ingmar Snell 11 IF Linnéa
Silas Lådö 11 IF Linnéa
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK 3,67
Tudor Tocca 11 Turebergs FK 3,61
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Björn Gröndahl Hemlin 11 AIK Friidrott
Emil Sköldberg 11 AIK Friidrott
Anton Westin 11 Tullinge FF
Danan Girma 11 Tullinge FF
Felix Gräns 11 Tullinge FF
Malte Johnsson 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P9 Kula 24
Leo Ryberg 11 Boo IF
Filip Finquist 11 Duvbo IK
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Jonathan Werner 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Rayen Manai 11 Huddinge AIS
Sixten Campbell 11 Huddinge AIS
Victor Wanjau 11 Huddinge AIS
Vidar Skenk 11 Huddinge AIS
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Ingmar Snell 11 IF Linnéa
Silas Lådö 11 IF Linnéa
Tudor Tocca 11 Turebergs FK
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Björn Gröndahl Hemlin 11 AIK Friidrott
Anton Westin 11 Tullinge FF
Danan Girma 11 Tullinge FF
Felix Gräns 11 Tullinge FF
Malte Johnsson 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P8 60m 37
Alfred Borselius 12 Hammarby IF
Anton Nyman 12 Hammarby IF
Assar Östholm 12 Hammarby IF
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF
Filip Bellos Blomqvist 12 Hammarby IF
Kilian Makalo Clifford 12 Hammarby IF
Sixten Skeppstedt 12 Hammarby IF
Max Wennebjer 12 Hammarby IF
Milo Stiwenius 12 Hammarby IF
Noha Stiwenius 12 Hammarby IF
Olof Lager 12 Hammarby IF
Robin Hertz 12 Hammarby IF
Ruben Palm 12 Hammarby IF
Melvin Choppelo Garneij 12 Hellas FK
Nikolaj Tapper 12 Hellas FK
Adam Johannesson 12 Huddinge AIS
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Clint Wadeborn 12 Huddinge AIS
Elliot Chressman 12 Huddinge AIS
Elliot Kellner 12 Huddinge AIS
Folke Sundelin 12 Huddinge AIS
Melker Wahlsten 12 Huddinge AIS
Sixten Ek 12 Huddinge AIS
Walter Persson 12 Huddinge AIS
Wilhelm Stadig 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS 12.08
Aston Hjelm 12 IFK Lidingö
Frans Christensson 12 IFK Lidingö
Algot Tinaeus 12 Mälarhöjdens IK
Anton Höglund 12 Mälarhöjdens IK 11.25
Benjamin Franzén 12 Mälarhöjdens IK
Casper Formanek 12 Mälarhöjdens IK
Herman Axelson 12 Mälarhöjdens IK 11.15
Hjalmar Ehn 12 Mälarhöjdens IK
Linus Vågesjö 12 Mälarhöjdens IK
Walter Johnson 12 Mälarhöjdens IK 11.40
Santos Westerberg Pedroso 12 AIK Friidrott
 
P8 Längd 35
Alfred Borselius 12 Hammarby IF
Anton Nyman 12 Hammarby IF
Assar Östholm 12 Hammarby IF
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF
Filip Bellos Blomqvist 12 Hammarby IF
Max Wennebjer 12 Hammarby IF
Milo Stiwenius 12 Hammarby IF
Noha Stiwenius 12 Hammarby IF
Olof Lager 12 Hammarby IF
Robin Hertz 12 Hammarby IF
Ruben Palm 12 Hammarby IF
Sixten Skeppstedt 12 Hammarby IF
Nikolaj Tapper 12 Hellas FK
Adam Johannesson 12 Huddinge AIS
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Clint Wadeborn 12 Huddinge AIS
Elliot Chressman 12 Huddinge AIS
Elliot Kellner 12 Huddinge AIS
Folke Sundelin 12 Huddinge AIS
Melker Wahlsten 12 Huddinge AIS
Sixten Ek 12 Huddinge AIS
Walter Persson 12 Huddinge AIS
Wilhelm Stadig 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS 2.69
Aston Hjelm 12 IFK Lidingö
Frans Christensson 12 IFK Lidingö
Algot Tinaeus 12 Mälarhöjdens IK
Anton Höglund 12 Mälarhöjdens IK 2.63
Benjamin Franzén 12 Mälarhöjdens IK
Casper Formanek 12 Mälarhöjdens IK 2.72
Herman Axelson 12 Mälarhöjdens IK 2.73
Hjalmar Ehn 12 Mälarhöjdens IK
Linus Vågesjö 12 Mälarhöjdens IK
Walter Johnson 12 Mälarhöjdens IK 2.31
Santos Westerberg Pedroso 12 AIK Friidrott
 
P8 Kula 29
Alfred Borselius 12 Hammarby IF
Assar Östholm 12 Hammarby IF
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF
Filip Bellos Blomqvist 12 Hammarby IF
Max Wennebjer 12 Hammarby IF
Milo Stiwenius 12 Hammarby IF
Noha Stiwenius 12 Hammarby IF
Olof Lager 12 Hammarby IF
Robin Hertz 12 Hammarby IF
Ruben Palm 12 Hammarby IF
Sixten Skeppstedt 12 Hammarby IF
Nikolaj Tapper 12 Hellas FK
Adam Johannesson 12 Huddinge AIS
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Clint Wadeborn 12 Huddinge AIS
Elliot Chressman 12 Huddinge AIS
Folke Sundelin 12 Huddinge AIS
Melker Wahlsten 12 Huddinge AIS
Sixten Ek 12 Huddinge AIS
Walter Persson 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
Aston Hjelm 12 IFK Lidingö
Frans Christensson 12 IFK Lidingö
Algot Tinaeus 12 Mälarhöjdens IK
Anton Höglund 12 Mälarhöjdens IK
Herman Axelson 12 Mälarhöjdens IK
Hjalmar Ehn 12 Mälarhöjdens IK
Linus Vågesjö 12 Mälarhöjdens IK
Walter Johnson 12 Mälarhöjdens IK
 
P7 60m 9
Kenny Lundvall 13 Hellas FK
Anton Wallsten 13 Huddinge AIS
Elmer Soneson 13 Huddinge AIS
Elvin Hedman 13 Huddinge AIS
Noah Mulugeta 13 Huddinge AIS
Viktor Höglund Palmgren 13 Huddinge AIS
Vincent Leander 14 IFK Lidingö
Knut Snell 13 IF Linnéa
Axel Lundstedt 13 Rånäs 4H
 
F14 60m 14
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 8,81
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS 8,95
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 8,64
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS 9,72
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 8,72
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS 9,63
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS 9,40
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,78
Inez Bergström 06 Vallentuna FK
Fanny Helén 06 IF Åland 9,09
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF 8.91
Ida Widlund 06 Tullinge FF 8.94
Pritha Routh 06 Tullinge FF 8.52
 
F14 800m 6
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS 2:46.91
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Inez Bergström 06 Vallentuna FK
Fanny Helén 06 IF Åland 2.48
 
F14 Häck 60m 4
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS 11,24
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 10,03
Julia Hansson 06 Huddinge AIS 12,23
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
 
F14 Höjd 7
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 1,47
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS 1,57
Zoe Aldale 06 Huddinge AIS 1,27
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,77
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 1.52
 
F14 Stav 0
 
F14 Tresteg 5
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 9,56
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 9,40
Julia Hansson 06 Huddinge AIS 7,65
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF 9.85
 
F14 Kula 6
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 9,56
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS 8,14
Amanda Hörberg 06 Sundbybergs IK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
 
F13 60m 19
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF 8,46
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 8,50
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 9,18
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 8,49
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 9.10
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Vera Nordlander 07 IF Linnéa 9.96
Julie Nömm 07 Sundbybergs IK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK 8.9
Jennifer Palin 07 IF Åland 8,61
Elsa Hedenius 07 Tullinge FF
Teresa Vallin 07 Tullinge FF 9.29
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 9.72
 
F13 800m 9
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF 2.26,14
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 2:33
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Emma Sundberg 07 IF Åland 3,07
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF 2:30,8
 
F13 Häck 60m 7
Matilda Borg 07 Hammarby IF 10,41
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 11,43
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 10.92
 
F13 Höjd 9
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,55
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 1.44
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS 1,46
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK 1.3
Jennifer Palin 07 IF Åland
 
F13 Stav 5
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 1,73
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 1.93
 
F13 Längd 20
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF 4,98
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 4,61
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 4,18
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emelie Edelsvärd 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 4.22
Elsa Unger 07 IF Linnéa 3,63
Vera Nordlander 07 IF Linnéa 3.45
Julie Nömm 07 Sundbybergs IK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK 4.13
Elsa Hedenius 07 Tullinge FF
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 3,59
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 4,11
 
F13 Tresteg 11
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF 10,02
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 7,90
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 7,36
 
F13 Kula 12
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 11,66
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 9,98
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 10,17
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Julie Nömm 07 Sundbybergs IK
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF 7,63
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 5,94
 
F12 60m 21
My Hedman 08 Boo IF
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Enas Amira 08 Huddinge AIS
Hanna Martinsson 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Hedlund 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 9.15
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Moa Hill 08 Hässelby SK 10.38
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Ava Niawik 08 Mälarhöjdens IK
Lana Asaad 08 Mälarhöjdens IK
Mikaela Lutula Ngolo 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Sara-Maria Louis-Holgersson 08 IF Skade
Sadie-Tallulah Parman Arnold 08 Sundbybergs IK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 8,77
Leah Spira 08 AIK Friidrott
Thea Sebelius Björnberg 08 AIK Friidrott
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F12 600m 9
Maya Arnerius 08 Danderyds SK
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Enas Amira 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 1.48.18
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Sara-Maria Louis-Holgersson 08 IF Skade
Leah Spira 08 AIK Friidrott
 
F12 Höjd 8
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Julia Hedlund 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 1.21
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Moa Hill 08 Hässelby SK 1.21
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F12 Längd 22
My Hedman 08 Boo IF
Maya Arnerius 08 Danderyds SK
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 2.77
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Enas Amira 08 Huddinge AIS
Hanna Martinsson 08 Huddinge AIS
Hanna Nilsson 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 3.98
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Therese Viktorin 08 Mälarhöjdens IK
Sara-Maria Louis-Holgersson 08 IF Skade
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK
Sadie-Tallulah Parman Arnold 08 Sundbybergs IK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 4.07
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Leah Spira 08 AIK Friidrott
Thea Sebelius Björnberg 08 AIK Friidrott
 
F12 Kula 16
My Hedman 08 Boo IF
Maya Arnerius 08 Danderyds SK
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS 6.01
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 4.38
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Enas Amira 08 Huddinge AIS
Hanna Nilsson 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Mikaela Lutula Ngolo 08 Mälarhöjdens IK
Sara-Maria Louis-Holgersson 08 IF Skade
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 7.39
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F11 60m 30
Vendela Vickberg 09 Boo IF
Vera Martin 09 Boo IF
Wilda Frölund 09 Boo IF
Emelie Lagerdahl 09 Bromma IF 9,40
Ellen Choppelo Garneij 09 Hellas FK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS 11.20
Anita Wanjau 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Viktoryia Statsevich 09 Huddinge AIS
Vilma Nilsson 09 Huddinge AIS 10,42
Rut Lundberg 09 Hässelby SK
Sophie Adolfsson 09 Hässelby SK
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 9.51
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 9,52
Wira Eriksson 09 Rånäs 4H
Ellie Dalmo 09 Sundbybergs IK
Sofia Deresiewicz 09 Sundbybergs IK
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 9.60
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Emilia Bjurling 09 AIK Friidrott 11.12
Gloria Francisca 09 AIK Friidrott 10.37
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F11 600m 13
Vendela Vickberg 09 Boo IF
Vera Martin 09 Boo IF
Wilda Frölund 09 Boo IF
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Rut Lundberg 09 Hässelby SK
Sophie Adolfsson 09 Hässelby SK
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 2.12
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 2:26,72
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
 
F11 Höjd 19
Vendela Vickberg 09 Boo IF
Vera Martin 09 Boo IF
Wilda Frölund 09 Boo IF
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS 1.12
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Vilma Nilsson 09 Huddinge AIS 1,04
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 1.18
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 1,00
Astrid Bengtsson 09 Sundbybergs IK
Emmie Norén 09 IFK Tumba
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Elin Strandberg 09 Ösmo Nynäs FK
Gloria Francisca 09 AIK Friidrott 105
 
F11 Längd 29
Vendela Vickberg 09 Boo IF
Vera Martin 09 Boo IF
Wilda Frölund 09 Boo IF
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS
Anita Wanjau 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Viktoryia Statsevich 09 Huddinge AIS
Vilma Nilsson 09 Huddinge AIS 3,06
Rut Lundberg 09 Hässelby SK
Sophie Adolfsson 09 Hässelby SK
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 3.68
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 3,86
Wira Eriksson 09 Rånäs 4H
Ellie Dalmo 09 Sundbybergs IK
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 3.65
Thalia Karagianni 09 Vallentuna FK
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Elin Strandberg 09 Ösmo Nynäs FK
Emilia Bjurling 09 AIK Friidrott 2.85
Gloria Francisca 09 AIK Friidrott 3.16
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F11 Kula 23
Vera Martin 09 Boo IF
Wilda Frölund 09 Boo IF
Ellen Choppelo Garneij 09 Hellas FK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS 5.30
Anita Wanjau 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Viktoryia Statsevich 09 Huddinge AIS
Vilma Nilsson 09 Huddinge AIS 5,23
Rut Lundberg 09 Hässelby SK
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 8,20
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Elin Strandberg 09 Ösmo Nynäs FK
Emilia Bjurling 09 AIK Friidrott 5.05
Gloria Francisca 09 AIK Friidrott 5.07
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F10 60m 41
Leonora Wessén 10 Boo IF
Noli Sverud 10 Duvbo IK
Tilly Lind 10 Duvbo IK
Ailbhe McCarthy 10 Hellas FK
Alma Björck 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Hedda Kirk 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Kajsa Kubu 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Malou Ejendal 10 IFK Lidingö 11.0
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 9.93
Aisha Touray 10 Mälarhöjdens IK
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
Hedig Ulvenfalk Berg 10 Mälarhöjdens IK
Vida Niawik 10 Mälarhöjdens IK
Emma Zetterholm 10 Rånäs 4H
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H 9.39
Lovis Nilsson Wik 10 Rånäs 4H 10.03
Anhelina Hyrych 10 Sundbybergs IK
Maya Örnberg 10 Sundbybergs IK
Nora Smetana 10 Sundbybergs IK
Josefin Cedergren 10 IFK Tumba
Lily Norén 10 IFK Tumba
Maja Westerdahl 10 IFK Tumba
Estrid Backlund Sandgren 10 Turebergs FK
Astrid Trotzig 10 Vallentuna FK
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Ida Hammarwall 10 Vallentuna FK
Mira Karlberg 10 Vallentuna FK
Märta Trotzig 10 Vallentuna FK
Smilla Videhall 10 Vallentuna FK
Tine Hamilton 10 Vallentuna FK
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF
Jacqueline Lindstrand 10 Österhaninge IF
 
F10 400m 25
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Ruth Rende 10 IF Linden
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 1:19.78
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
Hedig Ulvenfalk Berg 10 Mälarhöjdens IK
Emma Zetterholm 10 Rånäs 4H
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H 1.35.81
Lovis Nilsson Wik 10 Rånäs 4H
Anhelina Hyrych 10 Sundbybergs IK
Nora Smetana 10 Sundbybergs IK
Agnes Diehl 10 Vallentuna FK
Astrid Trotzig 10 Vallentuna FK
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Kerstin Wikström 10 Vallentuna FK
Mira Karlberg 10 Vallentuna FK
Märta Trotzig 10 Vallentuna FK
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF
Emilia Janke 10 AIK Friidrott
Matilda Olander 10 AIK Friidrott
Sonja Duhlin 10 Tullinge FF 1.25.0
 
F10 Höjd 22
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Ruth Rende 10 IF Linden
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 105
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
Hedig Ulvenfalk Berg 10 Mälarhöjdens IK
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H 1.15
Lovis Nilsson Wik 10 Rånäs 4H 1.10
Anhelina Hyrych 10 Sundbybergs IK
Agnes Diehl 10 Vallentuna FK
Astrid Trotzig 10 Vallentuna FK
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Kerstin Wikström 10 Vallentuna FK
Mira Karlberg 10 Vallentuna FK
Märta Trotzig 10 Vallentuna FK
Tine Hamilton 10 Vallentuna FK
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Emilia Janke 10 AIK Friidrott
Matilda Olander 10 AIK Friidrott
Sonja Duhlin 10 Tullinge FF 100
 
F10 Längd 35
Leonora Wessén 10 Boo IF
Noli Sverud 10 Duvbo IK
Tilly Lind 10 Duvbo IK
Ailbhe McCarthy 10 Hellas FK
Alma Björck 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Kajsa Kubu 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Malou Ejendal 10 IFK Lidingö 2.90
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 3.69
Aisha Touray 10 Mälarhöjdens IK
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
Hedig Ulvenfalk Berg 10 Mälarhöjdens IK
Emma Zetterholm 10 Rånäs 4H
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H 3.77
Lovis Nilsson Wik 10 Rånäs 4H 3.32
Anhelina Hyrych 10 Sundbybergs IK
Maya Örnberg 10 Sundbybergs IK
Nora Smetana 10 Sundbybergs IK
Josefin Cedergren 10 IFK Tumba
Maja Westerdahl 10 IFK Tumba
Astrid Trotzig 10 Vallentuna FK
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Ida Hammarwall 10 Vallentuna FK
Märta Trotzig 10 Vallentuna FK
Smilla Videhall 10 Vallentuna FK
Tine Hamilton 10 Vallentuna FK
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF
 
F10 Kula 23
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 4.74
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
Hedig Ulvenfalk Berg 10 Mälarhöjdens IK
Emma Zetterholm 10 Rånäs 4H
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H 5.22
Lovis Nilsson Wik 10 Rånäs 4H 4.96
Anhelina Hyrych 10 Sundbybergs IK
Nora Smetana 10 Sundbybergs IK
Josefin Cedergren 10 IFK Tumba
Estrid Backlund Sandgren 10 Turebergs FK
Agnes Diehl 10 Vallentuna FK
Kerstin Wikström 10 Vallentuna FK
Mira Karlberg 10 Vallentuna FK
Tine Hamilton 10 Vallentuna FK
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF
Matilda Olander 10 AIK Friidrott
 
F9 60m 32
Daga Berglind 11 Boo IF
Mei Hedman 11 Boo IF
Philippa Vickberg 11 Boo IF
Alice Rosenborg 11 Danderyds SK
Beata Vall 11 Duvbo IK
Klara Zeise 11 Duvbo IK
Malin Af Klercker 11 Duvbo IK
Klara Appelqvist 11 Fredrikshofs FI
Vera Christensen 11 Fredrikshofs FI
Ellenor Grahn 11 Hammarby IF
Alva Jakobsson-Ahlgren 11 Huddinge AIS
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS
Judith Thörner 11 Huddinge AIS
Leah Piñones-Arce Järeholm 11 Huddinge AIS
Tova Granqvist 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 10,66
Elise Franzen 11 IFK Lidingö
Ingrid Kolga 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Nora Wiksten 11 IF Linden
Julie Fridh 11 IF Linnéa
Klara Karmteg 11 IF Linnéa
Amanda Dyberg 11 Turebergs FK
Elva Köhler 11 Turebergs FK
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Tyra Dymling 11 Vallentuna FK
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK 9.83
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 9.93
Felicia Andersson 11 Tullinge FF
 
F9 400m 19
Daga Berglind 11 Boo IF
Beata Vall 11 Duvbo IK
Klara Zeise 11 Duvbo IK
Milla Stålesen 11 Duvbo IK
Klara Appelqvist 11 Fredrikshofs FI
Vera Christensen 11 Fredrikshofs FI
Ellenor Grahn 11 Hammarby IF
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Ella Boström Krajnik 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS
Irma Björneke 11 Huddinge AIS
Leah Piñones-Arce Järeholm 11 Huddinge AIS
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Elva Köhler 11 Turebergs FK
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 1,31
Nora Ställberg 11 Tullinge FF
 
F9 Höjd 21
Philippa Vickberg 11 Boo IF
Malin Af Klercker 11 Duvbo IK
Milla Stålesen 11 Duvbo IK
Ellenor Grahn 11 Hammarby IF
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Ella Boström Krajnik 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS
Ines Behr 11 Huddinge AIS
Irma Björneke 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Leah Piñones-Arce Järeholm 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS
Ingrid Kolga 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Nora Wiksten 11 IF Linden
Vally Sylvan 11 IF Linden
Elva Köhler 11 Turebergs FK
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 1,0
 
F9 Längd 36
Daga Berglind 11 Boo IF
Mei Hedman 11 Boo IF
Philippa Vickberg 11 Boo IF
Alice Rosenborg 11 Danderyds SK
Esther Önne 11 Danderyds SK
Beata Vall 11 Duvbo IK
Klara Zeise 11 Duvbo IK
Malin Af Klercker 11 Duvbo IK
Ellenor Grahn 11 Hammarby IF
Alva Jakobsson-Ahlgren 11 Huddinge AIS
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS
Ines Behr 11 Huddinge AIS
Irma Björneke 11 Huddinge AIS
Judith Thörner 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Leah Piñones-Arce Järeholm 11 Huddinge AIS
Tova Granqvist 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 2,93
Elise Franzen 11 IFK Lidingö
Ingrid Kolga 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Nora Wiksten 11 IF Linden
Vally Sylvan 11 IF Linden
Julie Fridh 11 IF Linnéa
Klara Karmteg 11 IF Linnéa
Amanda Dyberg 11 Turebergs FK
Elva Köhler 11 Turebergs FK
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Tyra Dymling 11 Vallentuna FK
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK 3.36
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 3,25
Ester Bäckström 11 Tullinge FF
Felicia Andersson 11 Tullinge FF
 
F9 Kula 14
Mei Hedman 11 Boo IF
Milla Stålesen 11 Duvbo IK
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS
Irma Björneke 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Leah Piñones-Arce Järeholm 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 4,32
Ingrid Kolga 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 5,05
Ester Bäckström 11 Tullinge FF
 
F8 60m 34
Linnea Martin 12 Boo IF
Ida Eklund 12 Duvbo IK
Vanessa Westéus 12 Duvbo IK
Signe Smedh 12 Fredrikshofs FI
Alma Nordgren 12 Hammarby IF
Fanny Ödman 12 Hammarby IF
Nina Morne 12 Hammarby IF
Olivia Lyttle Härdelin 12 Hammarby IF
Beata Lagerholm 12 Hellas FK
Cornelia Kruse 12 Hellas FK
Lily Östling 12 Hellas FK
Ebba Silfverduk 12 Huddinge AIS
Elisra Bezgin 12 Huddinge AIS
Emma Burekovic 12 Huddinge AIS
Frida Granath 12 Huddinge AIS
Olivia Boholm 12 Huddinge AIS
Sue Sanyang 12 Huddinge AIS
Amanda Breitung 12 IFK Lidingö
Astrid Leander 12 IFK Lidingö
Isabelle Mellbrink 12 IFK Lidingö
Julie Breitung 12 IFK Lidingö
Marit Hedberg 12 IFK Lidingö
Elvira Huhta 12 Mälarhöjdens IK
Emma Elander 12 Mälarhöjdens IK
Inez Carlin 12 Mälarhöjdens IK
Juni Svensson-Mikiver 12 Mälarhöjdens IK
Sally Langton 12 Mälarhöjdens IK
Zoi Fogelmark 12 Mälarhöjdens IK 12.26
Amanda Sandström 12 Sundbybergs IK
Elise Wedin 12 Turebergs FK
Emilia Lindstedt 12 Turebergs FK
Hanna Gruber 12 Turebergs FK
Julia Enhörning Edholm 12 Turebergs FK
Eira Danielsson 12 Tullinge FF
 
F8 Längd 29
Linnea Martin 12 Boo IF
Ida Eklund 12 Duvbo IK
Vanessa Westéus 12 Duvbo IK
Signe Smedh 12 Fredrikshofs FI
Alma Nordgren 12 Hammarby IF
Nina Morne 12 Hammarby IF
Olivia Lyttle Härdelin 12 Hammarby IF
Cornelia Kruse 12 Hellas FK
Lily Östling 12 Hellas FK
Elisra Bezgin 12 Huddinge AIS
Frida Granath 12 Huddinge AIS
Olivia Boholm 12 Huddinge AIS
Sue Sanyang 12 Huddinge AIS
Amanda Breitung 12 IFK Lidingö
Astrid Leander 12 IFK Lidingö
Isabelle Mellbrink 12 IFK Lidingö
Julie Breitung 12 IFK Lidingö
Marit Hedberg 12 IFK Lidingö
Elvira Huhta 12 Mälarhöjdens IK
Emma Elander 12 Mälarhöjdens IK
Inez Carlin 12 Mälarhöjdens IK
Juni Svensson-Mikiver 12 Mälarhöjdens IK
Sally Langton 12 Mälarhöjdens IK
Zoi Fogelmark 12 Mälarhöjdens IK 2.00
Elise Wedin 12 Turebergs FK
Emilia Lindstedt 12 Turebergs FK
Hanna Gruber 12 Turebergs FK
Julia Enhörning Edholm 12 Turebergs FK
Eira Danielsson 12 Tullinge FF
 
F8 Kula 28
Linnea Martin 12 Boo IF
Ida Eklund 12 Duvbo IK
Vanessa Westéus 12 Duvbo IK
Alma Nordgren 12 Hammarby IF
Fanny Ödman 12 Hammarby IF
Nina Morne 12 Hammarby IF
Olivia Lyttle Härdelin 12 Hammarby IF
Beata Lagerholm 12 Hellas FK
Cornelia Kruse 12 Hellas FK
Lily Östling 12 Hellas FK
Ebba Silfverduk 12 Huddinge AIS
Elisra Bezgin 12 Huddinge AIS
Sue Sanyang 12 Huddinge AIS
Amanda Breitung 12 IFK Lidingö
Astrid Leander 12 IFK Lidingö
Isabelle Mellbrink 12 IFK Lidingö
Julie Breitung 12 IFK Lidingö
Marit Hedberg 12 IFK Lidingö
Elvira Huhta 12 Mälarhöjdens IK
Emma Elander 12 Mälarhöjdens IK
Inez Carlin 12 Mälarhöjdens IK
Juni Svensson-Mikiver 12 Mälarhöjdens IK
Sally Langton 12 Mälarhöjdens IK
Zoi Fogelmark 12 Mälarhöjdens IK
Elise Wedin 12 Turebergs FK
Emilia Lindstedt 12 Turebergs FK
Hanna Gruber 12 Turebergs FK
Julia Enhörning Edholm 12 Turebergs FK
 
F7 60m 12
Agnes Hjelm 13 Huddinge AIS
Claudia Hammarström 13 Huddinge AIS
Elise Rosqvist 13 Huddinge AIS
Linnea Roth 13 Huddinge AIS
Marta Åberg 13 Huddinge AIS
Molly Nilsson 13 Huddinge AIS
Sara Fogelström 13 Huddinge AIS
Sarah Ali 13 Huddinge AIS
Tilla Dalgärd 13 Huddinge AIS
Tyra Elmgren 13 Huddinge AIS
Maja-Clara Wiksten 13 IF Linden
Vanja Hulthén Gyllered 13 IF Linnéa
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248