Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Världsungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 46 Printed: 2020-01-17 15:22
Antal individer / Total persons: 14
 
M 100m 0
 
M 200m 0
 
M 400m 0
 
M 800m 0
 
M 1500m 0
 
M 5000m 0
 
M 3000m hinder 0
 
M 110m häck 0
 
M 400m häck 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M X Stav 0
 
M Längd 0
 
M Längd A 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 100m 0
 
P19 200m 0
 
P19 400m 0
 
P19 800m 0
 
P19 1500m 0
 
P19 Hinder 2000m 0
 
P19 110m häck 0
 
P19 Höjd 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 0
 
P17 100m 0
 
P17 200m 0
 
P17 400m 0
 
P17 800m 0
 
P17 1500m 0
 
P17 3000m 0
 
P17 Hinder 2000m 0
 
P17 110m häck 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Nikolai R Ulvund 03 Norodd Friidrett 15.17
 
P17 Diskus 1
Nikolai R Ulvund 03 Norodd Friidrett 37.41
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P16 100m 0
 
P16 200m 0
 
P16 110m häck 0
 
P16 Höjd 0
 
P16 Längd 0
 
P16 Tresteg 0
 
P16 Kula 0
 
P15 80m 0
 
P15 300m 0
 
P15 800m 0
 
P15 2000m 0
 
P15 Hinder 1500m 0
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Häck 300m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 0
 
P15 Diskus 0
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 0
 
P14 80m 0
 
P14 300m 0
 
P14 800m 0
 
P14 Häck 80m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 0
 
P14 Kula 0
 
P14 Spjut 0
 
P13 60m 0
 
P13 200m 0
 
P13 600m 0
 
P13 1500m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P13 Spjut 0
 
P12 60m 0
 
P12 200m 0
 
P12 600m 0
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 0
 
P12 Kula 0
 
P12 Spjut 0
 
K 100m 1
Rebecca Grieve 05 Pitreavie AAC 12.46
 
K 200m 1
Rebecca Grieve 05 Pitreavie AAC 25.34
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K 3000m 0
 
K 3000m hinder 0
 
K 100m häck 0
 
K 400m häck 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K X Stav 0
 
K Längd 0
 
K Längd A 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F19 100m 0
 
F19 200m 0
 
F19 400m 0
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 100m häck 0
 
F19 Höjd 0
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 0
 
F19 Spjut 0
 
F17 100m 0
 
F17 200m 0
 
F17 400m 0
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 100m häck 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 0
 
F16 100m 0
 
F16 200m 0
 
F16 100m häck 0
 
F16 Höjd 0
 
F16 Längd 0
 
F16 Tresteg 0
 
F16 Kula 0
 
F15 80m 3
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn 11,83
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 11,55
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn 11,39
 
F15 300m 1
Rebecca Grieve 05 Pitreavie AAC 39.85
 
F15 800m 0
 
F15 2000m 0
 
F15 Häck 80m 0
 
F15 Häck 300m 1
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
 
F15 Höjd 1
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 1,50
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 2
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 4,59
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn 4,93
 
F15 Tresteg 1
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 9,70
 
F15 Kula 0
 
F15 Diskus 1
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn 29,36
 
F15 Slägga 1
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn 28,54
 
F15 Spjut 1
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 24,03
 
F14 80m 1
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
 
F14 300m 1
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
 
F14 800m 1
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
 
F14 Häck 80m 1
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
 
F14 Höjd 0
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 0
 
F14 Kula 0
 
F14 Spjut 0
 
F13 60m 3
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn 9,38
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
 
F13 200m 2
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
 
F13 600m 2
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Anna Theodora Helgesen 07 IL Skjalg 1.48.07
 
F13 1500m 0
 
F13 Häck 60m 2
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn 11,69
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
 
F13 Höjd 3
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn 1,30
Anna Theodora Helgesen 07 IL Skjalg 1.40
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 2
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn 4,17
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn 4,34
 
F13 Tresteg 3
Elin Larsson 08 IF Rigor
Anna Theodora Helgesen 07 IL Skjalg 10.07
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
 
F13 Kula 0
 
F13 Spjut 1
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn 21,27
 
F12 60m 1
Isabelle Kyson 08 Woodford Green AC 8.63
 
F12 200m 2
Elin Larsson 08 IF Rigor
Isabelle Kyson 08 Woodford Green AC 27.90
 
F12 600m 1
Isabelle Kyson 08 Woodford Green AC 1.43.80
 
F12 Häck 60m 0
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 1
Elin Larsson 08 IF Rigor
 
F12 Kula 1
Elin Larsson 08 IF Rigor
 
F12 Spjut 1
Elin Larsson 08 IF Rigor
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248