Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Världsungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 377 Printed: 2020-04-05 19:40
Antal individer / Total persons: 116
 
M 100m 0
 
M 200m 0
 
M 400m 0
 
M 800m 0
 
M 1500m 0
 
M 5000m 0
 
M 3000m hinder 0
 
M 110m häck 0
 
M 400m häck 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M X Stav 0
 
M Längd 0
 
M Längd A 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 100m 4
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Oliver Papinski 02 Täby IS
Jason Overgaard 01 Fremad Holbaek 12.53
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 10,73
 
P19 200m 3
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Jason Overgaard 01 Fremad Holbaek 24.84
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 21,92
 
P19 400m 0
 
P19 800m 1
Henrik Fjeld 02 BUL 2.00
 
P19 1500m 1
Henrik Fjeld 02 BUL 4.05
 
P19 Hinder 2000m 0
 
P19 110m häck 0
 
P19 Höjd 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 1
Oliver Papinski 02 Täby IS
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 1
Andrew Bowsher 01 Inverness Harriers 43.94
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 1
Daniel Thrana 02 Kristiansand IF 51,27
 
P17 100m 0
 
P17 200m 1
Torbjørn Andersen 03 Nesbyen 24,46
 
P17 400m 1
Torbjørn Andersen 03 Nesbyen 54,16
 
P17 800m 0
 
P17 1500m 0
 
P17 3000m 0
 
P17 Hinder 2000m 0
 
P17 110m häck 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 1
Torbjørn Andersen 03 Nesbyen 5,36
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Nikolai R Ulvund 03 Norodd Friidrett 15.17
 
P17 Diskus 3
Jørgen Stuve Dahl 04 Ull/Kisa IL 35m
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 IL Trio
Nikolai R Ulvund 03 Norodd Friidrett 37.41
 
P17 Slägga 1
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 IL Trio
 
P17 Spjut 1
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 IL Trio
 
P16 100m 0
 
P16 200m 0
 
P16 110m häck 0
 
P16 Höjd 0
 
P16 Längd 0
 
P16 Tresteg 0
 
P16 Kula 2
Jørgen Stuve Dahl 04 Ull/Kisa IL 10,10m
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 IL Trio
 
P15 80m 3
Elias Toth 05 IFK Lund 7,90
Bastian E. Aurstad 05 Steinkjer FIK
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 300m 3
Elias Toth 05 IFK Lund 41,44
Bastian E. Aurstad 05 Steinkjer FIK
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 800m 2
Casper Granheim Åkvik 05 Sturla 2.10.87
Yoom Nagaraa Ebbissa 05 Sturla 2.09.80
 
P15 2000m 4
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Casper Granheim Åkvik 05 Sturla
Yoom Nagaraa Ebbissa 05 Sturla
Frederick Emil Høyerholt 06 SK Vidar
 
P15 Hinder 1500m 0
 
P15 Häck 80m 1
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 Häck 300m 1
Bastian E. Aurstad 05 Steinkjer FIK 41,11
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 2
Bastian E. Aurstad 05 Steinkjer FIK 6,47
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 Tresteg 1
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 Kula 2
Elias Toth 05 IFK Lund
Fabian Mix 05 Täby IS 15.18
 
P15 Diskus 2
Lukas Svensson 05 Väsby IK
Sverre Ranes Olstad 06 Ranheim IL
 
P15 Slägga 3
Fabian Mix 05 Täby IS 35.83
Lukas Svensson 05 Väsby IK
Sverre Ranes Olstad 06 Ranheim IL
 
P15 Spjut 4
Isaac Lind Olsson 05 Bollnäs FIK 41.55
Fabian Mix 05 Täby IS 42.55
Lukas Svensson 05 Väsby IK
Eric Christopher Becklund 05 BUL 52,09
 
P14 80m 1
Petter Davidsen 06 Steinkjer FIK
 
P14 300m 1
Petter Davidsen 06 Steinkjer FIK
 
P14 800m 2
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2.19,0
Frederick Emil Høyerholt 06 SK Vidar
 
P14 Häck 80m 1
Petter Davidsen 06 Steinkjer FIK
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 1
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
 
P14 Längd 1
Petter Davidsen 06 Steinkjer FIK
 
P14 Kula 0
 
P14 Spjut 1
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
 
P13 60m 4
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 8:80
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 8.01
Theodor Sjölander 07 Linköpings GIF 8,17
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 200m 5
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 29:00
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Theodor Sjölander 07 Linköpings GIF 27,01
Jonas Rosholt 07 Oppegård Friidrett
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 600m 4
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 1:48
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Leo Papinski 07 Täby IS
Jonas Rosholt 07 Oppegård Friidrett
 
P13 1500m 7
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö 4.45
Noah Svedberg 07 Sävedalens AIK
Leo Papinski 07 Täby IS
Jonas Rosholt 07 Oppegård Friidrett
Baste Høyerholt 08 SK Vidar
 
P13 Häck 60m 1
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 Höjd 2
Samuel Wiklund 07 Västerås FK
Jonas Rosholt 07 Oppegård Friidrett
 
P13 Stav 1
Samuel Wiklund 07 Västerås FK
 
P13 Längd 5
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 4:63
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Leo Papinski 07 Täby IS
Jonas Rosholt 07 Oppegård Friidrett
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 Tresteg 3
Loke Salberg 08 Linköpings GIF -
Leo Papinski 07 Täby IS
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 Kula 1
Leo Papinski 07 Täby IS
 
P13 Spjut 1
Leo Papinski 07 Täby IS
 
P12 60m 5
Charlie Amos 08 Danderyds SK
Loke Salberg 08 Linköpings GIF 9.17
Ludvig Axelsson 08 Linköpings GIF 9,13
Nilas Salvesen Marcussen 08 Lörenskog FIL 8,89
Anirud Rajesh Ranshinge 08 Indien
 
P12 200m 5
Charlie Amos 08 Danderyds SK
Loke Salberg 08 Linköpings GIF 34.40
Ludvig Axelsson 08 Linköpings GIF 32,00
Nilas Salvesen Marcussen 08 Lörenskog FIL 29,86
Anirud Rajesh Ranshinge 08 Indien
 
P12 600m 1
Baste Høyerholt 08 SK Vidar
 
P12 Häck 60m 2
Nilas Salvesen Marcussen 08 Lörenskog FIL 10,38
Eivind Aakra Indahl 08 Ski IL 12,04
 
P12 Höjd 1
Nilas Salvesen Marcussen 08 Lörenskog FIL 1,40
 
P12 Längd 4
Loke Salberg 08 Linköpings GIF 4,40
Nilas Salvesen Marcussen 08 Lörenskog FIL 4,33
Eivind Aakra Indahl 08 Ski IL 3,94
Anirud Rajesh Ranshinge 08 Indien
 
P12 Kula 2
Noah Karlsson Hjortborg 08 KFUM Örebro 9,02
Eivind Aakra Indahl 08 Ski IL 6,96
 
P12 Spjut 0
 
K 100m 1
Rebecca Grieve 05 Pitreavie AAC 12.46
 
K 200m 1
Rebecca Grieve 05 Pitreavie AAC 25.34
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K 3000m 0
 
K 3000m hinder 0
 
K 100m häck 0
 
K 400m häck 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K X Stav 0
 
K Längd 0
 
K Längd A 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F19 100m 1
Emma Pedrana 01 Inverness Harriers 12.55
 
F19 200m 2
Chloe Cheyne 02 Inverness Harriers 27.00
Emma Pedrana 01 Inverness Harriers 25.68
 
F19 400m 2
Julia Richards Nilsson 02 Hammarby IF
Chloe Cheyne 02 Inverness Harriers 62.29
 
F19 800m 1
Julia Richards Nilsson 02 Hammarby IF
 
F19 1500m 1
Julia Richards Nilsson 02 Hammarby IF
 
F19 100m häck 0
 
F19 Höjd 0
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 0
 
F19 Spjut 0
 
F17 100m 1
Frida Halland Simensen 03 Nesbyen
 
F17 200m 1
Frida Halland Simensen 03 Nesbyen
 
F17 400m 0
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 100m häck 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 2
Isabella Wiklund 03 Västerås FK
Tiril Lappegård 03 Nittedal IL
 
F17 Spjut 0
 
F16 100m 2
Amanda Thyr 04 Bollnäs FIK
Cornelia Norell 04 Bollnäs FIK
 
F16 200m 1
Cornelia Norell 04 Bollnäs FIK
 
F16 100m häck 0
 
F16 Höjd 0
 
F16 Längd 1
Amanda Thyr 04 Bollnäs FIK 5.07
 
F16 Tresteg 1
Amanda Thyr 04 Bollnäs FIK 10.25
 
F16 Kula 0
 
F15 80m 8
Alma Hansson 05 Bollnäs FIK 10.99
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn 11,83
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 11,55
Selma Ardefelt 05 IFK Kristinehamn 12,97
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn 11,39
Tuva Salvesen Marcussen 05 BUL
Vilja West Evensen 05 Romerike Friidrett 10.95
 
F15 300m 2
Tuva Salvesen Marcussen 05 BUL
Rebecca Grieve 05 Pitreavie AAC 39.85
 
F15 800m 0
 
F15 2000m 1
Ingrid Solheim 06 SK Vidar 7:00.00
 
F15 Häck 80m 3
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Tuva Salvesen Marcussen 05 BUL
Torhild Indahl 05 Ski IL
 
F15 Häck 300m 5
Sophie Ulla-Zahl 06 Norna Salhus
Torhild Indahl 05 Ski IL
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
Sofya Yakushina 06 Ryssland 46,51
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F15 Höjd 5
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna 1.68m
Iris Kihl 05 Hellas FK
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 1,50
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Vilja West Evensen 05 Romerike Friidrett 1.51
 
F15 Stav 1
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
 
F15 Längd 5
Alma Hansson 05 Bollnäs FIK 4.93
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 4,59
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn 4,93
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F15 Tresteg 7
Alma Hansson 05 Bollnäs FIK
Nellie Tällberg 06 Bollnäs FIK
Tindra Olsson 06 Bollnäs FIK
Iris Kihl 05 Hellas FK
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 9,70
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F15 Kula 2
Sofie Lappegård 05 Nittedal IL
Torhild Indahl 05 Ski IL 9,13
 
F15 Diskus 1
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn 29,36
 
F15 Slägga 3
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn 28,54
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Sofie Lappegård 05 Nittedal IL
 
F15 Spjut 1
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn 24,03
 
F14 80m 8
Saga Thyr 06 Bollnäs FIK
Elin Sander 06 IF Vingarna
Sophie Ulla-Zahl 06 Norna Salhus
Sunniva Indahl 06 Ski IL
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
Sonya Pribil 06 Ryssland 10,45
Chantelle Peter 06 Helsingin Kisaveikot
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F14 300m 8
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Elin Sander 06 IF Vingarna
Sophie Ulla-Zahl 06 Norna Salhus
Sunniva Indahl 06 Ski IL
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
Sofya Yakushina 06 Ryssland 41,02
Sonya Pribil 06 Ryssland 40.8
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F14 800m 5
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Elin Sander 06 IF Vingarna
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
Ingrid Solheim 06 SK Vidar 2:28.00
Chantelle Peter 06 Helsingin Kisaveikot 2.23,18
 
F14 Häck 80m 6
Nellie Tällberg 06 Bollnäs FIK
Sophie Ulla-Zahl 06 Norna Salhus
Sunniva Indahl 06 Ski IL
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 IL Skjalg
Sonya Pribil 06 Ryssland 11.8
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F14 Höjd 1
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 9
Nellie Tällberg 06 Bollnäs FIK
Saga Thyr 06 Bollnäs FIK 4.60
Tindra Olsson 06 Bollnäs FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Elin Sander 06 IF Vingarna
Sophie Ulla-Zahl 06 Norna Salhus
Sunniva Indahl 06 Ski IL 5,06
Sonya Pribil 06 Ryssland 5.7
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F14 Kula 2
Tindra Olsson 06 Bollnäs FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
 
F14 Spjut 2
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Sofya Yakushina 06 Ryssland 32,15
 
F13 60m 18
Engla Hansson 07 Bollnäs FIK 9.49
Freja Sköld 07 Bollnäs FIK 9.10
Ida Edling 07 Bollnäs FIK
Moa Linell 07 Bålsta IK 9.96
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 8,56
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn 9,38
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.79
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 8,84
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 8,72
Frida Heljestrand 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS 9.08
Linnea Bratteng 07 Nittedal IL 8,60
Maren Haave Harstad 07 Nittedal IL
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
 
F13 200m 18
Freja Sköld 07 Bollnäs FIK 30.01
Moa Linell 07 Bålsta IK 33.26
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 28,82
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 29.38
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 29,92
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 30,99
Ida Borglund 07 Täby IS 29.70
Marie B. Olesen 07 Aalborg Atletik 30.04
Linnea Bratteng 07 Nittedal IL 28,27
Maren Haave Harstad 07 Nittedal IL
Emilie Kongshaug 07 Norna Salhus
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL
 
F13 600m 8
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Marie B. Olesen 07 Aalborg Atletik 1.43.68
Aurora Langbakk 07 BUL 1.44
Linnea Bratteng 07 Nittedal IL 1,52
Maren Haave Harstad 07 Nittedal IL
Anna Theodora Helgesen 07 IL Skjalg 1.48.07
 
F13 1500m 2
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 5:49,51
Aurora Langbakk 07 BUL 5.06
 
F13 Häck 60m 9
Engla Hansson 07 Bollnäs FIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn 11,69
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.00
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 10,28
Ida Borglund 07 Täby IS 10.52
Linnea Bratteng 07 Nittedal IL 10,43
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
 
F13 Höjd 14
Engla Hansson 07 Bollnäs FIK
Vilma Blomberg 07 Bollnäs FIK 1.20
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn 1,30
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.43
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 140
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 1,30
Frida Heljestrand 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS 1.42
Linnea Bratteng 07 Nittedal IL 1,50
Emilie Kongshaug 07 Norna Salhus
Anna Theodora Helgesen 07 IL Skjalg 1.40
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL
 
F13 Stav 3
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 2,13
Johanna Gummérus 08 Täby IS
Klara Dahlin 07 IF Udd 2,22
 
F13 Längd 20
Engla Hansson 07 Bollnäs FIK 3.97
Freja Sköld 07 Bollnäs FIK 4.50
Ida Edling 07 Bollnäs FIK
Vilma Blomberg 07 Bollnäs FIK 3.60
Moa Linell 07 Bålsta IK 3.26
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 4,7
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn 4,17
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn 4,34
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 5.00
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 4,56
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 4,45
Linnea Bratteng 07 Nittedal IL 4.78
Maren Haave Harstad 07 Nittedal IL
Emilie Kongshaug 07 Norna Salhus
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL
 
F13 Tresteg 13
Moa Linell 07 Bålsta IK 6.88
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.52
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,98
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 8,92
Frida Heljestrand 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS 9.60
Linnea Bratteng 07 Nittedal IL 9,98
Emilie Kongshaug 07 Norna Salhus
Anna Theodora Helgesen 07 IL Skjalg 10.07
Oda Asdal Hansen 07 IL Skjalg
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL
 
F13 Kula 12
Cornelia Solin 07 Bollnäs FIK 8.21
Engla Hansson 07 Bollnäs FIK
Ida Edling 07 Bollnäs FIK
Vilma Blomberg 07 Bollnäs FIK 7.70
Moa Linell 07 Bålsta IK 6.04
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.06
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 8,07
Frida Heljestrand 07 Täby IS
Maren Haave Harstad 07 Nittedal IL
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL
 
F13 Spjut 7
Vilma Blomberg 07 Bollnäs FIK 25.01
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn 21,27
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 25.68
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 21,31
Frida Heljestrand 07 Täby IS
Klara Dahlin 07 IF Udd
 
F12 60m 5
Tove Arwidson 08 Linköpings GIF
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI 9,96
Ebba Borglund 08 Täby IS 8,59
Johanna Gummérus 08 Täby IS 9,59
Isabelle Kyson 08 Woodford Green AC 8.63
 
F12 200m 6
Tove Arwidson 08 Linköpings GIF
Elin Larsson 08 IF Rigor
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI 34,90
Ebba Borglund 08 Täby IS 29,63
Johanna Gummérus 08 Täby IS 34,76
Isabelle Kyson 08 Woodford Green AC 27.90
 
F12 600m 2
Tove Arwidson 08 Linköpings GIF
Isabelle Kyson 08 Woodford Green AC 1.43.80
 
F12 Häck 60m 4
Tove Arwidson 08 Linköpings GIF
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI 12,24
Ebba Borglund 08 Täby IS 10,34
Johanna Gummérus 08 Täby IS 11,63
 
F12 Höjd 5
Moa Hill 08 Hässelby SK 1.21
Tove Arwidson 08 Linköpings GIF
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI 125
Ebba Borglund 08 Täby IS 1,42
Johanna Gummérus 08 Täby IS 135
 
F12 Längd 5
Tove Arwidson 08 Linköpings GIF
Elin Larsson 08 IF Rigor
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI 3,48
Ebba Borglund 08 Täby IS 4,66
Johanna Gummérus 08 Täby IS 3,91
 
F12 Kula 5
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Tove Arwidson 08 Linköpings GIF
Elin Larsson 08 IF Rigor
Ebba Borglund 08 Täby IS 10,05
Johanna Gummérus 08 Täby IS 8,88
 
F12 Spjut 4
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Tove Arwidson 08 Linköpings GIF
Elin Larsson 08 IF Rigor
Johanna Gummérus 08 Täby IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248