Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda ÖGIF Inne
Antal starter / Total entries: 119 Printed: 2020-02-28 09:25
Antal individer / Total persons: 29
 
M 30m 3
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
Joel Reinholdsson 01 Umedalens IF
Martin Larsson 71 IKJ Haninge
 
M 60m 2
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF 7.87
Joel Reinholdsson 01 Umedalens IF 7,41
 
M 200m 2
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF 24.92
Joel Reinholdsson 01 Umedalens IF 23,92
 
M 400m 1
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
 
M 800m 1
Martin Larsson 71 IKJ Haninge 3:08.22
 
M 1500m 0
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
P19 Häck 60m 0
 
P19 Kula 0
 
P17 30m 1
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
 
P17 60m 2
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 8.05
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 8,24
 
P17 200m 3
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 26.14
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 25.07
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 27,65
 
P17 800m 0
 
P17 Häck 60m 1
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 8.98
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 1
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 5,14
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P15 30m 1
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 60m 2
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF 8:86
 
P15 200m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 800m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Häck 60m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Höjd 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Stav 1
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF 2,75
 
P15 Längd 2
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P13 30m 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
 
P13 60m 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 9.74
 
P13 200m 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 32.00
 
P13 800m 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
 
P13 Häck 60m 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 12.38
 
P13 Höjd 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 126
 
P13 Stav 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 160
 
P13 Längd 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 394
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P11 30m 0
 
P11 60m 2
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
 
P11 200m 1
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
 
P11 Häck 60m 1
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
 
P11 Höjd 0
 
P11 Längd 2
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
 
P11 Kula 0
 
P9 3-kamp 1
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
 
K 30m 0
 
K 60m 0
 
K 200m 0
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K Häck 60m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
F17 30m 0
 
F17 60m 0
 
F17 200m 0
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 60m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 1
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 10,48
 
F15 30m 1
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 60m 3
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8.26
Ella Green 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 8,46
 
F15 200m 2
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
 
F15 800m 1
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Häck 60m 2
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 9,68
 
F15 Höjd 2
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 1,56
 
F15 Stav 1
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Längd 2
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 4,83
 
F15 Tresteg 1
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Kula 3
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 9,85
 
F13 30m 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 5.23
 
F13 60m 3
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 9,27
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 9.43
 
F13 200m 3
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 30,53
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 32.7
 
F13 800m 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 2,45,37
 
F13 Häck 60m 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 11.47
 
F13 Höjd 4
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 140
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1,43
 
F13 Stav 1
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
 
F13 Längd 4
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 4,45
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
 
F13 Tresteg 1
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
 
F13 Kula 4
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 10,83
 
F11 30m 3
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F11 60m 4
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F11 200m 4
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F11 Häck 60m 3
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 4
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F11 Längd 4
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F11 Kula 4
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F9 3-kamp 4
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Karin Johansson 12 Östersunds GIF
Lilly Glasberg 12 Östersunds GIF
 
P17 4 x 200m 0
 
P15 4 x 200m 0
 
P13 4 x 200m 0
 
P11 4 x 200m 0
 
P9 4 x 200m 1
Anton Vestin Trångsvikens IF
 
F17 4 x 200m 0
 
F15 4 x 200m 0
 
F13 4 x 200m 0
 
F11 4 x 200m 0
 
F9 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248