Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Nordiska Ungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 785 Printed: 2020-02-28 10:35
Antal individer / Total persons: 190
 
P17 60m 9
Alvar Broth 04 Järvsö IF 8,37
Christof Neib 04 Sundsvalls FI 7.90
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI 7.97
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI 7.76
Isac Alfonso Juselius 03 IFK Umeå
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 7,27
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 8,19
 
P17 200m 8
Alvar Broth 04 Järvsö IF 27,57
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 25.29
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 23,83
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 27,63
 
P17 800m 3
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
 
P17 Häck 60m 4
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI 9.83
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 9.40
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 8,70
 
P17 Höjd 4
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
 
P17 Stav 3
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
 
P17 Längd 8
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 5,14
 
P17 Kula 3
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Isac Alfonso Juselius 03 IFK Umeå
Oscar Sederholm Hoff 03 Stjørdal FK
 
P15 60m 15
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI 7.80
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI 8.01
Lukas Elfström 05 Sundsvalls FI 8.70
Tor Sjögren 06 Umedalens IF 8,03
Julian Ferretti Horst 05 IFK Umeå
Olle Pettersson 06 IFK Umeå 9,57
Trond Bratvold 06 IFK Umeå
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF 9,05
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 7,72
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Henning Vikan 06 Stadsbygd IL
Julian Oskar Hønsvik 06 Stadsbygd IL
Marius Ersøybakk 05 Stadsbygd IL 8.00
Sondre Svarholt 06 Stadsbygd IL 8.15
 
P15 200m 17
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI 25.35
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI 26.04
Vilgot Westling 05 Sundsvalls FI
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Tor Sjögren 06 Umedalens IF 25,66
Albin Westlund 06 IFK Umeå 31,73
Julian Ferretti Horst 05 IFK Umeå
Olle Pettersson 06 IFK Umeå 31,83
Robin Hilli 06 IFK Umeå
Trond Bratvold 06 IFK Umeå
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF 30,18
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 25,40
Henning Vikan 06 Stadsbygd IL
Julian Oskar Hønsvik 06 Stadsbygd IL
Marius Ersøybakk 05 Stadsbygd IL 27.02
Sondre Svarholt 06 Stadsbygd IL 26.61
 
P15 800m 9
Jakob Jungner 06 IFK Lund 2:32
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Lukas Elfström 05 Sundsvalls FI
Vilgot Westling 05 Sundsvalls FI
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Olle Pettersson 06 IFK Umeå 2,41,00
Robin Hilli 06 IFK Umeå 2,30,00
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Sondre Svarholt 06 Stadsbygd IL 2:11.63
 
P15 Häck 60m 12
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI 9.37
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Julian Ferretti Horst 05 IFK Umeå
Olle Pettersson 06 IFK Umeå 12,14
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF 11,58
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 9,54
Jacob Sederholm Hoff 06 Stjørdal FK
Henning Vikan 06 Stadsbygd IL
Julian Oskar Hønsvik 06 Stadsbygd IL
Marius Ersøybakk 05 Stadsbygd IL
Sondre Svarholt 06 Stadsbygd IL 10.32
 
P15 Höjd 5
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Vilgot Westling 05 Sundsvalls FI
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Jacob Sederholm Hoff 06 Stjørdal FK
 
P15 Stav 2
Lukas Elfström 05 Sundsvalls FI
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 Längd 16
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Lukas Elfström 05 Sundsvalls FI
Vilgot Westling 05 Sundsvalls FI
Tor Sjögren 06 Umedalens IF 4,77
Albin Westlund 06 IFK Umeå 3,70
Robin Hilli 06 IFK Umeå
Trond Bratvold 06 IFK Umeå
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Axel Bergström 06 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 5,34
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Henning Vikan 06 Stadsbygd IL
Julian Oskar Hønsvik 06 Stadsbygd IL
Marius Ersøybakk 05 Stadsbygd IL
Sondre Svarholt 06 Stadsbygd IL
 
P15 Kula 11
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Tor Sjögren 06 Umedalens IF 10,52
Trond Bratvold 06 IFK Umeå
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
Jacob Sederholm Hoff 06 Stjørdal FK
Henning Vikan 06 Stadsbygd IL
Julian Oskar Hønsvik 06 Stadsbygd IL
Marius Ersøybakk 05 Stadsbygd IL
Sondre Svarholt 06 Stadsbygd IL
 
P13 60m 7
Edvin Käller 07 Järvsö IF 8,67
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
Alfons Sjöberg 07 Sollefteå GIF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 9.74
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
 
P13 200m 8
Edvin Käller 07 Järvsö IF 30,77
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
August Nordin 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 32.00
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 32.31
 
P13 800m 6
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
Alfons Sjöberg 07 Sollefteå GIF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
 
P13 Häck 60m 5
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 12.38
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 11.86
 
P13 Höjd 6
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 1.26
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 136
 
P13 Stav 3
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 1.43
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 203
 
P13 Längd 9
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 3.94
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 413
 
P13 Kula 6
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
Dennis Eriksson 08 Sundsvalls FI
August Nordin 07 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
 
P11 60m 13
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
John Engström 09 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF 10.17
Oskar Handler 10 Trångsvikens IF 9,86
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Lukas Salomonsson 10 Östersunds GIF 12s
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 200m 14
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
John Engström 09 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Ludvig Nordin 09 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF 32
Oskar Handler 10 Trångsvikens IF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Lukas Salomonsson 10 Östersunds GIF saknar
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Emanuel Järrebring 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 Häck 60m 12
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
John Engström 09 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Oskar Handler 10 Trångsvikens IF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Emanuel Järrebring 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 Höjd 13
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
John Engström 09 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Oskar Handler 10 Trångsvikens IF 1,05
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Lukas Salomonsson 10 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 Stav 0
 
P11 Längd 14
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
John Engström 09 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Oskar Handler 10 Trångsvikens IF 3,18
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Lukas Salomonsson 10 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Emanuel Järrebring 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 Kula 13
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
John Engström 09 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Oskar Handler 10 Trångsvikens IF 6,32
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Lukas Salomonsson 10 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P9 60m 11
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 11.22
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Mille Wallin 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Linus Lauri 11 IF Vingarna
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Teodor Salomonsson 11 Östersunds GIF 13s
Wille Andersson 11 Östersunds GIF
 
P9 200m 13
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 38.77
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Gustaf Feinestam 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Sondre Karlsson 11 Trångsvikens IF
Linus Lauri 11 IF Vingarna
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Teodor Salomonsson 11 Östersunds GIF saknar
Ture Falk 11 Östersunds GIF
Viktor Drobni 12 Östersunds GIF
Wille Andersson 11 Östersunds GIF
 
P9 Höjd 8
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 0.90
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Mille Wallin 11 Trångsvikens IF
Linus Lauri 11 IF Vingarna
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Teodor Salomonsson 11 Östersunds GIF
 
P9 Längd 14
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 3.06
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Gustaf Feinestam 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Sondre Karlsson 11 Trångsvikens IF
Linus Lauri 11 IF Vingarna
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Teodor Salomonsson 11 Östersunds GIF
Ture Falk 11 Östersunds GIF
Viktor Drobni 12 Östersunds GIF
Wille Andersson 11 Östersunds GIF
 
P9 Kula 13
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 5.04
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Gustaf Feinestam 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Sondre Karlsson 11 Trångsvikens IF
Linus Lauri 11 IF Vingarna
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Teodor Salomonsson 11 Östersunds GIF
Ture Falk 11 Östersunds GIF
Viktor Drobni 12 Östersunds GIF
Wille Andersson 11 Östersunds GIF
 
F17 60m 4
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI 8,17
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Stella Sällström 04 IFK Umeå
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 9,17
 
F17 200m 5
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Elin Hammar 03 IFK Umeå
Linn Hagervall 03 IFK Umeå
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 30,85
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F17 800m 3
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI
Elin Hammar 03 IFK Umeå
Linn Hagervall 03 IFK Umeå
 
F17 Häck 60m 2
Stella Sällström 04 IFK Umeå
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 9,54
 
F17 Höjd 3
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 148
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 1,58
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 161
 
F17 Stav 3
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 235
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 3,03
 
F17 Längd 4
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI 5,20
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 5.07
 
F17 Kula 4
Stella Sällström 04 IFK Umeå
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 11.33
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 11.02
 
F15 60m 20
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI 8.55
Astrid Scott 06 Sundsvalls FI 9.69
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI 8.47
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI 8.77
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 9,07
Allis Forsgren 06 IFK Umeå 8,85
Hanna Urpiala Seeman 06 IFK Umeå 8,24
Maja Lodwika 06 IFK Umeå 9,64
Tilda Edlund 06 IFK Umeå 8.91
Elin Sander 06 IF Vingarna
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF 9.11
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 200m 19
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 31,41
Hanna Urpiala Seeman 06 IFK Umeå 27,68
Maja Lodwika 06 IFK Umeå 34,28
Tilda Edlund 06 IFK Umeå 29.99
Vera Lauri 06 IFK Umeå 29.13
Elin Sander 06 IF Vingarna
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Ella Green 05 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF 29.63
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F15 800m 7
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Astrid Scott 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Vera Lauri 06 IFK Umeå 2,44,05
Elin Sander 06 IF Vingarna
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
 
F15 Häck 60m 12
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI 9.99
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI 10.38
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF 10.99
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 Höjd 17
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 1,40
Allis Forsgren 06 IFK Umeå 1,41
Tilda Edlund 06 IFK Umeå 1.35
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Irma Andersson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF 1,36
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 Stav 6
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Maja Lodwika 06 IFK Umeå 1,90
Vera Lauri 06 IFK Umeå 2.03
 
F15 Längd 18
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Astrid Scott 06 Sundsvalls FI
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 4,37
Hanna Urpiala Seeman 06 IFK Umeå 5,19
Tilda Edlund 06 IFK Umeå
Elin Sander 06 IF Vingarna
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF 4.30
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 Kula 15
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 9,55
Hanna Urpiala Seeman 06 IFK Umeå 9,27
Elin Sander 06 IF Vingarna
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Ella Green 05 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF 7.00
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 60m 17
Ella Östblom 08 Gefle IF 9,14
Vendela Eriksson 07 Gefle IF 8,98
Hanna Carlsson 07 Järvsö IF 10,09
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.82
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI 9.97
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 9.27
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 9,80
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 9,06
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 8.59
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
Hanna Lindberg 07 Åre SLK
 
F13 200m 16
Ella Östblom 08 Gefle IF 30,39
Hanna Carlsson 07 Järvsö IF 34,68
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 33:83
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 35,07
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 29.55
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 30.53
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 32,92
Anni Westlund 08 IFK Umeå 33,12
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 28.56
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
 
F13 800m 11
Ella Östblom 08 Gefle IF 2,35,65
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 3:04:00
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 2,45.37
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 2,54
Anni Westlund 08 IFK Umeå 2,55,00
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
 
F13 Häck 60m 12
Ella Östblom 08 Gefle IF 10,76
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.03
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Moa Forsén 07 Väsby IK
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 10.06
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
Amanda Lilja 07 Estuna IF 12.08
 
F13 Höjd 16
Ella Östblom 08 Gefle IF
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 120
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.40
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 140
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Anni Westlund 08 IFK Umeå
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 130
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1,43
 
F13 Stav 4
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
 
F13 Längd 21
Ella Östblom 08 Gefle IF
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Hanna Carlsson 07 Järvsö IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 3,52
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 5.00
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 4,45
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Anni Westlund 08 IFK Umeå 4,15
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 3,88
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 4.71
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
Amanda Lilja 07 Estuna IF 3.71
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 4,22
 
F13 Kula 15
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 5,20
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.85
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Moa Forsén 07 Väsby IK
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Edda Brandt 07 Östersunds GIF
Natalie Iversen 07 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 7,09
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 9.36
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 10,83
 
F11 60m 31
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF 9,36
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Estrid Ödlund 10 Sollefteå GIF 10,71
Saga Sjöberg 09 Sollefteå GIF
Amelia Nordin 09 Sundsvalls FI
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Elsa Magnusson 09 Sundsvalls FI
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Klara Sundin 09 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Molly Westerberg 09 Sundsvalls FI
My Wallentin 10 Sundsvalls FI
Smilla Nordin 09 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 9,20
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Flora Gharibeh 10 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F11 200m 27
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF 31,49
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Amelia Nordin 09 Sundsvalls FI
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Elsa Magnusson 09 Sundsvalls FI
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Klara Sundin 09 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Molly Westerberg 09 Sundsvalls FI
My Wallentin 10 Sundsvalls FI
Smilla Nordin 09 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 32,35
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F11 Häck 60m 22
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF 12,60
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Elsa Magnusson 09 Sundsvalls FI
Klara Sundin 09 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Molly Westerberg 09 Sundsvalls FI
My Wallentin 10 Sundsvalls FI
Smilla Nordin 09 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 12,39
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F11 Höjd 25
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 1.19
Estrid Ödlund 10 Sollefteå GIF
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Elsa Magnusson 09 Sundsvalls FI
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Jill Sellstedt 10 Sundsvalls FI
Klara Sundin 09 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Molly Westerberg 09 Sundsvalls FI
Smilla Nordin 09 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 1,11
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F11 Längd 32
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF
Nora Wästholt 09 Järvsö IF
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 2.64
Amelia Nordin 09 Sundsvalls FI
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Elsa Magnusson 09 Sundsvalls FI
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Smilla Nordin 09 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Jill Sellstedt 10 Sundsvalls FI
Klara Sundin 09 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Molly Westerberg 09 Sundsvalls FI
My Wallentin 10 Sundsvalls FI
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 4,06
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Flora Gharibeh 10 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F11 Kula 32
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF
Nora Wästholt 09 Järvsö IF
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Estrid Ödlund 10 Sollefteå GIF
Saga Sjöberg 09 Sollefteå GIF
Amelia Nordin 09 Sundsvalls FI
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Elsa Magnusson 09 Sundsvalls FI
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Jill Sellstedt 10 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Molly Westerberg 09 Sundsvalls FI
My Wallentin 10 Sundsvalls FI
Smilla Nordin 09 Sundsvalls FI
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 8,19
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Flora Gharibeh 10 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F9 60m 9
Astrid Östblom 12 Gefle IF 10,36
Astrid Hammarström 11 Sundsvalls FI
Julia Markström Leek 12 Sundsvalls FI
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Karin Johansson 12 Östersunds GIF
Lilly Glasberg 12 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 200m 9
Astrid Östblom 12 Gefle IF 36,65
Astrid Hammarström 11 Sundsvalls FI
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Karin Johansson 12 Östersunds GIF
Lilly Glasberg 12 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Höjd 6
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Karin Johansson 12 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Längd 10
Astrid Östblom 12 Gefle IF
Astrid Hammarström 11 Sundsvalls FI
Julia Markström Leek 12 Sundsvalls FI
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Karin Johansson 12 Östersunds GIF
Lilly Glasberg 12 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Kula 5
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Karin Johansson 12 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
P17 4 x 200m 0
 
P15 4 x 200m 2
IFK Umeå 1 IFK Umeå
Stadsbygd IL, 1 Stadsbygd IL
 
P13 4 x 200m 0
 
P11 4 x 200m 1
Sundsvalls FI 1 Sundsvalls FI
Lucas Lopez
Gustav Wessbladh
Gustav Stattin Persson
Alfred Ene
 
F17 4 x 200m 0
 
F15 4 x 200m 1
Umeå, IFK 1 F15 IFK Umeå
 
F13 4 x 200m 1
Östersunds GIF, 1 F13 Östersunds GIF
 
F11 4 x 200m 1
Sundsvalls FI, 1 F11 Sundsvalls FI
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248