Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hissmoforsspelen
Antal starter / Total entries: 266 Printed: 2020-01-17 13:35
Antal individer / Total persons: 69
 
M 60m 0
 
M 200m 0
 
M 800m 0
 
M 1500m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF
 
P17 60m 3
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 8.14
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 7.44
 
P17 200m 3
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 26.14
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 23.83
 
P17 800m 1
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
 
P17 1500m 0
 
P17 Höjd 1
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 2
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
 
P17 Tresteg 1
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
 
P17 Kula 0
 
P15 60m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 200m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 800m 2
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 1500m 0
 
P15 Höjd 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Stav 2
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P15 Längd 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Tresteg 2
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P15 Kula 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P13 60m 3
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF 9,29
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
 
P13 200m 3
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 800m 4
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
 
P13 Höjd 2
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Längd 4
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF 3,6 3,6
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF 3,90
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
 
P13 Kula 1
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF 6,26 6,26
 
P11 60m 6
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P11 600m 5
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P11 Höjd 6
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P11 Längd 6
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P11 Kula 5
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
Ruben Jonsson Wik 09 Marieby GoIF
 
P9 60m 11
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 11.32
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Jordan Vesth 14 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Otto Karlberg 12 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Filip Annerstedt 11 Östersunds GIF
Viktor Drobni 12 Östersunds GIF
Alfred Wik 12 Marieby GoIF
 
P9 600m 6
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Otto Karlberg 12 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Viktor Drobni 12 Östersunds GIF
Alfred Wik 12 Marieby GoIF
 
P9 Höjd 6
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 0.80
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Otto Karlberg 12 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Viktor Drobni 12 Östersunds GIF
Alfred Wik 12 Marieby GoIF
 
P9 Längd 11
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 2.99
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Jordan Vesth 14 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Otto Karlberg 12 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Filip Annerstedt 11 Östersunds GIF
Viktor Drobni 12 Östersunds GIF
Alfred Wik 12 Marieby GoIF
 
P9 Kula 10
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 4.73
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Gabriel Verly Donato 13 Trångsvikens IF
Jordan Vesth 14 Trångsvikens IF
Otto Karlberg 12 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Viktor Drobni 12 Östersunds GIF
Alfred Wik 12 Marieby GoIF
 
K 60m 1
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K 200m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 1
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
F17 60m 2
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 8,48
 
F17 200m 3
Inger Bergslid 04 Namsen FIF 31:04
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F17 800m 1
Inger Bergslid 04 Namsen FIF 2:26:47
 
F17 1500m 0
 
F17 Höjd 3
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 1,58
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F17 Stav 2
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 3,00
 
F17 Längd 4
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 4,94
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F17 Tresteg 2
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 9,95
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F17 Kula 4
Frida Elise Havik 03 Namsen FIF 11,85
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 60m 7
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8.46
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 9,19
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF 9.33
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 200m 7
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
 
F15 800m 3
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 1500m 1
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Höjd 4
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 1,42
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 8,59
 
F15 Stav 2
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Längd 6
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 4,34
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 Tresteg 4
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.52
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 9,41
 
F15 Kula 5
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 60m 6
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.89
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 9.40
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 9.28
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 9,95
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 9.43
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
 
F13 200m 6
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 30.05
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 31.13
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 34,38
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
 
F13 800m 3
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
 
F13 Höjd 7
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.38
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 1,05
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Vera Johansson Källstrand 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1,39
 
F13 Längd 5
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 5.00
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 4,43
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 3,52
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
 
F13 Kula 4
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.85
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 10,83
 
F11 60m 10
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF 10,81
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F11 600m 8
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF 000
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 9
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF 100 cm
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F11 Längd 10
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF 3,31
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F11 Kula 9
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF 4,08
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Frida Vestberg 10 Marieby GoIF
 
F9 60m 4
Irma Berg 11 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 600m 2
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
 
F9 Höjd 2
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Längd 4
Irma Berg 11 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Kula 3
Irma Berg 11 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248