Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda MAIK-indoor
Antal starter / Total entries: 2160 Printed: 2020-11-26 16:37
Antal individer / Total persons: 968
 
M 60m 31
Viktor Åberg 93 Angereds IS
Anders Logg 76 Hälle IF 7,28
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Yosef Al Masri 02 IF Kville
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 8.17
Anders Nilsson 63 Malmö AI 8,68
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Johan Hed 80 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
Björn Andersson 82 Sävedalens AIK
Jonathan Johansson 00 Sävedalens AIK
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9.09
Robin Noping 96 Sävedalens AIK
Filip Engström 01 Turebergs FK 7.40
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Emil von Barth 96 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Isak Hughes 05 IFK Växjö 7,18
Patrick Alain 00 IK Ymer
Tage Isaksson 44 IK Ymer
Raphael Akendo 02 Örgryte IS 7.35
Stefan Savic 02 Örgryte IS 7.27
Lion Martinez 78 AIK Friidrott 6.99
 
M 800m 24
Jonatan Brown 85 Alingsås IF 2.10.32
Stefan Engelbrektsson 72 Alingsås IF 2:11
Yakub Kerar 00 Bollnäs FIK 2:03.61
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF 2,09
Nicolaus Fager 67 Hälle IF
Christoffer Johansson 89 Majornas IK 2.12
Edin Nygren 76 Majornas IK 2.13
Kevin Bodén 02 Motala AIF 1,59,05
Erik Roos 77 Mölndals AIK 2.08.51
Mikael Ström 59 Mölndals AIK
Stanley Rossäng 67 Mölndals AIK
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 1.58.61
Niklas Södergren 73 Spårvägens FK 2.20
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK 2.10,17
Albert Hellman 01 Stenungsunds FI
Andreas Carlsson 02 Stenungsunds FI 2.07
Filip Engström 01 Turebergs FK 6.00
Louis Schmitz 04 Ullevi FK
Alexander Sörensen 02 Örgryte IS 2:12.96
Fredrik Sangberg 90 Örgryte IS 2,01,79
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 2,04,30
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 2:02.50
Mohamed Nuur 99 Örgryte IS 2:0,4
Maucourant Christopher 91 Frankrike 1,58.9292
 
M Stav 12
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 3.20
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK 203 cm
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 2.20
Filip Engström 01 Turebergs FK 2.40
Felix Steene 04 Ullevi FK
Sten Hagström 03 Örgryte IS 4.30
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 3,20
 
P17 60m 26
Alvin Rask 04 Alunda SK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,02
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna 7.28
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad 7,40
Simon Hellsing 03 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 7.56
Isak Holgersson 04 IFK Lund 7:50
Zach Parmatow 03 Malmö AI
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Josef Weiner 03 Mölndals AIK
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Vincent Lundstedt 04 Stenungsunds FI
Jackmael Kabongo 03 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Kalle Nilsson 03 Varbergs GIF 7,50
Simon Johansson 04 Varbergs GIF 8,22
Linus Johansson 03 IK Wilske 7,15
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 7,57
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 7,32
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 7,97
 
P17 400m 14
Alvin Rask 04 Alunda SK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 55.01
Robin Turan 04 IFK Göteborg 52,88
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville P18 ut
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 56,87
Erik Erlandsson 04 IFK Lund 53,90
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 53.18
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK U.T.
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 54,28
Simon Öberg 03 Västerås FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 50,76
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 59,09
 
P17 1500m 16
Edvin Gunnarsson 04 Hälle IF 5.10,47
Linus Jansson 04 Hässelby SK 4.24,75
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 4,38,75
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 4:19.73
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 4:15.20
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 4:47.91
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 4.14
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Alfons Råwall 04 Sävedalens AIK
Louis Schmitz 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Simon Öberg 03 Västerås FK
Philip Frick 04 Örgryte IS
Axel Vang Christensen 04 FIF Hilleröd 4.04.00
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P17 Häck 60m 14
Alvin Rask 04 Alunda SK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 8,12
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 9.44
Erik Erlandsson 04 IFK Lund 9,21
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK P19 U.T
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK 8,33
Mattias Carman 03 Örgryte IS 8.79
Nils Thorin 03 Örgryte IS 8.26
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 9,37
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 10,60
 
P17 Höjd 11
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK P18
Erik Olzon 01 IF Kville U.T.
Fabian Steene 03 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 171
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1.91
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Sören Pauli 01 Ullevi FK U.T.
Albin Coster 04 Örgryte IS
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 1,58
 
P17 Längd 22
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 5.91
Robin Turan 04 IFK Göteborg
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 5.45
Zach Parmatow 03 Malmö AI 6.11
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK U.T.
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK U.T.
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Erik Johansson 01 Ullevi FK U.T.
Felix Steene 04 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK U.T.
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 6,42
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 5,05
 
P17 Tresteg 11
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 12.53
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF
Favour Chidison 01 Ullevi FK U.T.
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK U.T.
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK U.T.
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Elmer Evanson 02 Örgryte IS
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK
 
P17 Kula 10
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
Måns Roos 02 Mölndals AIK UT6kg
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK UT7,26kg
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 15.31
William Kindbom 04 Örgryte IS
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK
 
P17 Vikt 3
Philip Ketels 04 Angereds IS
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
 
P15 60m 15
Erik Südhoff 05 Brattås CK
Melvin Nilsson 05 Falkenbergs IK 8,32
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 8,65
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 7.89
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8,26
Jeroen Persson 05 IFK Lund 7,79
Enzo Martini Tedfelt 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 7.72
Johan Conway 05 Mölndals AIK 7,96
David Levegård 05 IF Rigor
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 7.76
 
P15 200m 21
Tim Jansson 05 Alingsås IF 24.86
Melvin Nilsson 05 Falkenbergs IK
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 27,20
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Alexander Eklund 05 Klippans FK 25,36
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 24.86
Enzo Martini Tedfelt 05 Mölndals AIK 26.5
Herman Helander 05 Mölndals AIK 27.05
Johan Conway 05 Mölndals AIK 26,14
Josef Weiner 03 Mölndals AIK U.T.
Max Persson 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK 26.55
David Levegård 05 IF Rigor
Robin Noping 96 Sävedalens AIK U.T.
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 24.66
 
P15 1000m 9
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2,47.67
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Henok Ande 05 Mölndals AIK 3.10
Herman Helander 05 Mölndals AIK
Olle Hansryd 05 Mölndals AIK 2.59
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P15 Häck 60m 2
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 8.84
 
P15 Höjd 9
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 154
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 1,55
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P15 Längd 16
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 4,76
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Melker Svanberg 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Johan Conway 05 Mölndals AIK 4,87
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 5.86
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P15 Tresteg 9
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF -
Melker Svanberg 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 12.65
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P15 Kula 3
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
 
P15 Vikt 7
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Lukas Axlid 05 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
 
P14 60m 20
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 8.46
William Andersson 06 Falkenbergs IK 8,21
Albin Edin 06 IFK Göteborg 8,02
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 7,49
Ludvig Maechel 06 IFK Göteborg
Vilgot Hakeberg 06 IK Hakarpspojkarna
Sebastian Sjöholm 06 Hälle IF 8,19
Kevin Ellison 06 IF Kville
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.38
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 8.84
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK 7,96
 
P14 200m 11
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
William Andersson 06 Falkenbergs IK 27,79
Albin Edin 06 IFK Göteborg 25,83
Ludvig Maechel 06 IFK Göteborg
Vilgot Hakeberg 06 IK Hakarpspojkarna
Ture Lindell 06 KA 2 IF
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK 29.68
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 32.01
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK 25,60
 
P14 1000m 9
Noel Terho 06 Falkenbergs IK 3.27,51
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 3:43,00
Albin Björk 06 Mölndals AIK 3.16.48
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 3.32.30
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI 3:10,62
Julius Wiklund 06 IK Wilske 3.01,96
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Filip Jonsson 06 Bohus IF 2,49,16
 
P14 Häck 60m 5
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 8,26
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 11,88
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK 9,64
 
P14 Höjd 6
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1,49
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 1,30
Vilgot Hakeberg 06 IK Hakarpspojkarna
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK 1,50
 
P14 Längd 16
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Erik Toll 06 IFK Göteborg 3,91
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 4,00
Sebastian Sjöholm 06 Hälle IF 5,17
Kevin Ellison 06 IF Kville
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK 5,49
 
P14 Tresteg 8
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9,15
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 8,85
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK 11,53
 
P14 Kula 4
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Erik Toll 06 IFK Göteborg 8,82
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
 
P13 60m 21
Julius Petersson 07 Alingsås IF 9.10
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 8.25
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 9:21
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 9.25
Oskar Ekström 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Cedergren 07 IF Kville
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 9.74
Caleb Tessema 07 Mölndals AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Gustav Lagerstedt 07 Mölndals AIK
Nuuno Grytter 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Sebastian Kjellberg 07 IF Rigor
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 8.00
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL 8.34
 
P13 200m 30
Almer Nyberg 07 Falkenbergs IK 31,58
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 28,72
Gustav Karlsson 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 30 01
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 28,20
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Oskar Ekström 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Cedergren 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Anton Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 29.12
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 32.45
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK 28,07
Gustav Lagerstedt 07 Mölndals AIK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK 32,29
Sebastian Kjellberg 07 IF Rigor
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Gustav Kristoffersson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 29.01
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL 28.00
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P13 800m 15
Julius Petersson 07 Alingsås IF
Jacob Åhman 07 IF Göta Karlstad 2:22
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 2,18.36
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 2.27.98
Oliver Lo 07 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 2.36.98
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2:54.3
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK 2:21,97
Paul Janzen 07 Mölndals AIK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK 2:45,89
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 2.44
Gustav Asp 07 Sävedalens AIK
Noah Svedberg 07 Sävedalens AIK 2.35.35
William Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P13 Häck 60m 19
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 9.53
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 10,27
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 11,13
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
David Blixt 07 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 07 IF Rigor
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 11.23
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK 12.30
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL 10.00
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P13 Höjd 16
Julius Petersson 07 Alingsås IF 1.40
Gustav Karlsson 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 1.32 m
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Caleb Tessema 07 Mölndals AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Nuuno Grytter 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Paul Janzen 07 Mölndals AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 1.67
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P13 Längd 27
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Oskar Ekström 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Cedergren 07 IF Kville
Anton Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Nuuno Grytter 07 Mölndals AIK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK
Sebastian Kjellberg 07 IF Rigor
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 4.14
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Gustav Kristoffersson 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL 5.02
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P13 Tresteg 9
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Gustav Lagerstedt 07 Mölndals AIK
Sebastian Kjellberg 07 IF Rigor
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL 10.26
 
P13 Kula 19
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Oskar Ekström 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 8.24
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
David Blixt 07 Mölndals AIK
Gustav Lagerstedt 07 Mölndals AIK
Nuuno Grytter 07 Mölndals AIK
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Gustav Kristoffersson 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK 7.15 m
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS 8.90
Albin Elmgren-Warberg 07 Bohus IF
 
P12 60m 26
Olof Tholén 08 Alingsås IF 9,00
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 9,63
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 8.62
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK 7,94
Jonathan Thorin 08 Istrums SK 9,35
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Adam Ellison 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Morris Säker 08 Majornas IK
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Ebbe Lundström 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK 9,53
Edvin Örnborg 07 IF Rigor 8.73
Elliot Felvus 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Otto Collén 08 Varbergs GIF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö 8,86
Erik Hansson 08 Örgryte IS
Lukas Halling 08 Örgryte IS
 
P12 200m 24
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 30,96
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 31,51
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 27.67
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK 26,70
Olle Kärnebro 08 Kongahälla AIK
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Ivar Wilén 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK 29.39
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 31.37
Linus Weihard 08 Mölndals AIK 32,84
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö 29,47
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Simon Ostwald 08 Örgryte IS
Casey Ferdinand Felde 09 Lörenskog FIL 28,04
 
P12 600m 15
Olof Tholén 08 Alingsås IF 1.48,39
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1.50,16
Morris Säker 08 Majornas IK
Anton Schöön 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK 1.50.86
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 1.54
Linus Weihard 08 Mölndals AIK 2,01
Max Berggren 08 Mölndals AIK
Alexander Leggatt 08 IF Rigor
Elliot Felvus 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Otto Collén 08 Varbergs GIF
 
P12 Höjd 19
Olof Tholén 08 Alingsås IF 136
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 1,17
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 149
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Ivar Wilén 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Anton Schöön 08 Mölndals AIK
Ebbe Lundström 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Alexander Leggatt 08 IF Rigor
Edvin Örnborg 07 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Otto Collén 08 Varbergs GIF
 
P12 Längd 26
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Sebastian Ketels 08 Angereds IS
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 3,96
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 4.82
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Olle Kärnebro 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Ivar Wilén 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 4.26
Julian Lukebani 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK 3,97
Edvin Örnborg 07 IF Rigor
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö 4,54
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P12 Kula 18
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Sebastian Ketels 08 Angereds IS
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 6,75
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Eric Nilsson Struck 08 Istrums SK
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Olle Kärnebro 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Anton Berggård 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö 8,16
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P11 60m 33
Nils Tholén 09 Alingsås IF 9,60
Rayan Abosh 09 Angereds IS
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 9.16
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 8.98
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Vidar Hagberg 09 IF Kville
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Noa Jarledal 09 Majornas IK
Theo Allestam 09 Majornas IK
Love Forss 09 Mölndals AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Simon Ling 09 Mölndals AIK
Vincent Sjöholm 09 Mölndals AIK
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Rasmus Carlberg 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
Casey Ferdinand Felde 09 Lörenskog FIL 8,64
 
P11 600m 17
Nils Tholén 09 Alingsås IF 2.03,34
Rayan Abosh 09 Angereds IS
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 1,53,00
Vidar Hagberg 09 IF Kville
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Theo Allestam 09 Majornas IK
Kevin Samrander 09 Mölndals AIK
Love Forss 09 Mölndals AIK
Simon Ling 09 Mölndals AIK
Victor Kjellén Nachin 09 Mölndals AIK
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK 1,50
Vincent Åberg 09 Ullevi FK 1.51.03
 
P11 Höjd 18
Nils Tholén 09 Alingsås IF 115
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Victor Kjellén Nachin 09 Mölndals AIK
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Rasmus Carlberg 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
 
P11 Längd 29
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
Cesar Henricson 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Sigge Henricson 09 IFK Göteborg
Albin Lennartsson 09 Kongahälla AIK
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Noah Persson 09 Kongahälla AIK
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Joseph Harty 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Edison Adersjö 09 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Noa Jarledal 09 Majornas IK
Kevin Samrander 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Vincent Sjöholm 09 Mölndals AIK
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Casey Ferdinand Felde 09 Lörenskog FIL 4,67
William Lidén 09 Bohus IF
 
P11 Kula 20
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
Cesar Henricson 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Sigge Henricson 09 IFK Göteborg
Albin Lennartsson 09 Kongahälla AIK
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Noah Persson 09 Kongahälla AIK
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Joseph Harty 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
William Lidén 09 Bohus IF
 
P10 60m 32
Sven Tholén 11 Alingsås IF
Isac Sehlstedt 10 Falkenbergs IK 10,41
Natanael Paliouras 10 Falkenbergs IK 10,28
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK 9,14
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg 9,27
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg 9.85
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 9,67
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna 9.57
Charlie Süttenbach 10 Istrums SK
Cedric Pierre 10 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Nilas Ridderstedt 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
Erik Lövgren 10 Mölndals AIK
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Filip Stamborg 10 Mölndals AIK
Karl Rangmar 10 Mölndals AIK
Maximus Dolderer 10 Mölndals AIK
Simon Falsig 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Wilgot Hugosson 10 Mölndals AIK
Ville Fransson 10 Mölndals AIK
William Grimhag 10 Mölndals AIK
Bernard Ullaeus Andersson 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
Lukas Kågebäck 10 Ullevi FK
Erik Larsson 10 Hönö IS
 
P10 600m 18
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK 1.44,29
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 2,04,95
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Adam Hadad 10 Majornas IK
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
Ivar Holmstrand 10 Mölndals AIK
Karl Rangmar 10 Mölndals AIK
Olof Karlsson 10 Mölndals AIK 2.10.94
Oscar Blomqvist 10 Mölndals AIK
Simon Falsig 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Wilmer Karlsson 10 Mölndals AIK
Emil Stenström Mendely 10 Sävedalens AIK
 
P10 Längd 21
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 3,85
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Adam Hadad 10 Majornas IK
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
Ivar Holmstrand 10 Mölndals AIK
Karl Rangmar 10 Mölndals AIK
Maximus Dolderer 10 Mölndals AIK
Oscar Blomqvist 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Wilmer Karlsson 10 Mölndals AIK
Emil Stenström Mendely 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
Erik Larsson 10 Hönö IS
 
P10 Kula 24
Sven Tholén 11 Alingsås IF
Isac Sehlstedt 10 Falkenbergs IK
Natanael Paliouras 10 Falkenbergs IK
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Charlie Süttenbach 10 Istrums SK
Cedric Pierre 10 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Nilas Ridderstedt 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Karl Rangmar 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Ville Fransson 10 Mölndals AIK
William Grimhag 10 Mölndals AIK
Bernard Ullaeus Andersson 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
William Engström 10 Sävedalens AIK
Erik Larsson 10 Hönö IS
 
K 60m 18
Anna Logg 78 Hälle IF 9,12
Alma Svanberg 02 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 8:06
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.06
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 7.90
Michelle De Silva 99 Mölndals AIK 7.92
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Aicha Camara 91 Ullevi FK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Johanna Alvarsson 84 IK Ymer 8.48
Julia Petrozsenyi 02 Örgryte IS 8.50
Martine Nilsen 94 Nittedal IL
 
K 800m 6
Moa Hagström 03 IFK Halmstad
Regina Carlén 96 Lerum Friidrott
Elin Hagelin 05 Mölndals AIK
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI
Lisa Wreeby 02 Sävedalens AIK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
 
K Stav 23
Alice Bredström 07 Brattås CK
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 2,35
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad 3,14
Moa Hagström 03 IFK Halmstad
Ronja Sjöstrand 04 Hässleholms AIS 3,12
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 355
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor 2,85
Ida Holming 06 IF Rigor 2,20
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Klara Hillman 04 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 2,20
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2,90
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H 3,63
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK 210
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F17 60m 28
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 8.37
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 8.34
Ella Hakeberg 04 IK Hakarpspojkarna
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 8,13
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lovis Mathisson 04 KA 2 IF 7,94
Saga Plessen 04 KA 2 IF
Ida Thörsman 04 IF Kville
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville
Klara Persson 04 IFK Lund 8.00
Joy Thulin 03 Malmö AI
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 8.11
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 8,23
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 8.21
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer 8.72
Sydney Karström 04 Åhus FIK 8,03
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK 8.25
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 7.56
 
F17 400m 16
Saga Provci 04 IFK Göteborg 61.51
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 63.34
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 62.40
Ida Genitz 03 Istrums SK
Hilda Lindell 04 KA 2 IF
Emilia Mandl 04 Malmö AI
Una Ademovic 04 Malmö AI 62,4
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 61,99
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 62.06
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Ida Stenman 04 Örgryte IS
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS
 
F17 1500m 4
Saga Provci 04 IFK Göteborg 4.48,51
Felicia Brink 04 IF Kville 4.57,90
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 4.46,81
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F17 Häck 60m 10
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad 9,44
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Una Ademovic 04 Malmö AI 9,45
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK U.T.
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 8,83
Sydney Karström 04 Åhus FIK 8,88
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS
 
F17 Höjd 13
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 1.56
Ella Hakeberg 04 IK Hakarpspojkarna
Hanna Dahlin 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 1,47
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville U.T.
Hilda Gyldén 01 IF Kville U.T.
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS U.T.
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 1.60
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK U.T.
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Stina Larsson 04 IK Wilske
Sydney Karström 04 Åhus FIK 1.71
 
F17 Längd 30
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg 5.06
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 5.34
Ella Hakeberg 04 IK Hakarpspojkarna
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 5,15
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad 5,33
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Saga Plessen 04 KA 2 IF
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville
Emilia Mandl 04 Malmö AI
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 5,51
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
Sydney Karström 04 Åhus FIK 5.68
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ebba Bremer 04 Örgryte IS
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
 
F17 Tresteg 16
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 11.12
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Saga Plessen 04 KA 2 IF
Sara Sjögren 98 Mölndals AIK U.T.
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Johanna Konseleus 95 Ullevi FK U.T.
Moa Karlin Josefsson 94 Ullevi FK U.T.
Sofia Andersson 01 Ullevi FK U.T.
Sofie Hallman 92 Ullevi FK U.T.
Sydney Karström 04 Åhus FIK 11,20
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Nike Thanner 01 Örgryte IS U.T.
 
F17 Kula 12
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 12,89
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Calista Ezeh 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 12.34
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Bea Vold Johannesson 04 IFK Sunne FK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Sydney Karström 04 Åhus FIK 11,90
 
F17 Vikt 7
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 11,68
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
Amanda Ehn 04 IK Ymer
 
F15 60m 27
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,02
Chanel Moulare 05 IF Hagen FIK 7.91
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8,46
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8,76
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 9,67
Gabriela Jovovic 05 Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emily Olsson 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 8.61
Sara Holmgren 05 Mölndals AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Kellie Tran 05 IK Ymer
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Mina M Sørensen 05 Koll IL 8.57
Emma Hansson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 200m 19
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK 28,09
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Chanel Moulare 05 IF Hagen FIK 25.69
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Hilda Lindell 04 KA 2 IF U.T.
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 27,59
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Gabriela Jovovic 05 Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 26,32
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Linnea Borrman 01 Strömstads IF UT26.77
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 25.64
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 1000m 12
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna 3:21.89
Hilma Karlström 05 IK Hakarpspojkarna
Philippa Duff 05 Hälle IF 3,10,50
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI 3:31.91
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer 3,18
Elna Wester 05 Örgryte IS
 
F15 Häck 60m 10
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK 9,82
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 9,17
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 9,71
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 9.86
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 9.00
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS 9,89
 
F15 Höjd 17
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Linn Svedberg Jarlhage 05 Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Gabriela Jovovic 05 Malmö AI
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F15 Längd 29
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Celia Parmatow 05 Malmö AI
Gabriela Jovovic 05 Malmö AI
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Tresteg 12
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Celia Parmatow 05 Malmö AI
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 10.17
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F15 Kula 14
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS 12,58
 
F15 Vikt 10
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Emma Krantz 05 Bohus IF
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS 16,21
 
F14 60m 32
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Zonita Chou 06 Angereds IS
Sabina Kern 06 Brattås CK
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 8.32
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 7,99
Enya Johannisson 06 KA 2 IF
Freja Strenius 06 KA 2 IF 8,81
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Hanna Pålsson 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Stella Fransson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 8.69
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK 7,81
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 8,64
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK 8.81
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 8.95
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 8.48
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Ida Josefsson 06 Ullevi FK
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF 8,90
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 200m 27
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Sabina Kern 06 Brattås CK 28,48
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK 28,94
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 29,01
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 27.36
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF 30,19
Enya Johannisson 06 KA 2 IF
Freja Strenius 06 KA 2 IF
Louice Holgersson 06 KA 2 IF
Alma Cullberg 06 IF Kville
Ebba Holgersson 06 IFK Lund 29:74
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK 29.08
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 30.79
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 28.40
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor 30.87
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 27.73
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 29.89
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 28.29
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Signe Aderstedt 06 IK Ymer 28,86
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 1000m 8
Lisa Holmer 06 Alingsås IF 3:11.92
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 3,18,39
Louice Holgersson 06 KA 2 IF
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 3.30.46
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 3:32.23
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer 3.09,08
 
F14 Häck 60m 13
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF 11,28
Enya Johannisson 06 KA 2 IF
Freja Strenius 06 KA 2 IF 10,94
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Ida Holming 06 IF Rigor 11.44
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 10,79
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 9,75
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 9.86
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK 9.83
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F14 Höjd 16
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1.60
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Ebba Holgersson 06 IFK Lund
Hanna Pålsson 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 1,38
Ida Holming 06 IF Rigor 1.40
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 1,54
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 1,56
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer 1,48
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer 1,53
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F14 Längd 33
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Elenor Alija 06 Angereds IS
Jaelle Sandwing 06 Angereds IS
Natalia Kowalczyk 06 Angereds IS
Zonita Chou 06 Angereds IS
Sabina Kern 06 Brattås CK
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 4,76
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 5.05
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 5,38
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF
Enya Johannisson 06 KA 2 IF
Freja Strenius 06 KA 2 IF 4,50
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 4.33
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 4,25
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 5,05
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Ida Josefsson 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Tresteg 10
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 10,32
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF 9,10
Louice Holgersson 06 KA 2 IF
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer 9,20
 
F14 Kula 16
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Natalia Kowalczyk 06 Angereds IS
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 60m 42
Alice Bredström 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 8,62
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg 9.48
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg 9,24
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 9.39
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK 9,64
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK 9,02
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott 8.97
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Alice Jangemyr 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 8.94
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Tyra Lundqvist 07 Mölndals AIK 9,12
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8.46
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI 9.34
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Linn Fernqvist 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Esther Johansson 07 Varbergs GIF 8,98
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 8,92
Selma Mohammed 07 Proletären FF
 
F13 200m 45
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Elin Andersson 07 Brattås CK 30,0
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 29.69
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 28,82
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 29,69
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg 30,67
Siri Borg 07 IFK Göteborg 30,28
Siri Provci 07 IFK Göteborg 34.45
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK 34.27
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK 30,70
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK 31,17
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 28,30
Tilda Berg 07 Istrums SK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 29.12
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 31,25
Tyra Lundqvist 07 Mölndals AIK 30,76
Ester Aulin 07 IF Rigor 30,03
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 30.94
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Linn Fernqvist 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Esther Johansson 07 Varbergs GIF 29,81
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS 29,24
 
F13 800m 16
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 2,48
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.58
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 2.36,76
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK 2,43,03
Moa Enander 07 Hälle IF
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2.36:04
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK 2.45,50
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 2,50,46
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 2.19,73
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK 2.43.61
Ingrid Levin 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 2,30.61
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Selma Mohammed 07 Proletären FF
 
F13 Häck 60m 31
Elin Andersson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 10.82
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg 11.38
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 10,53
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg 10,83
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 10.81
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK 12,15
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Ella Friberg 07 Lidköpings IS 11,43
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 10,50
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor 10,68
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 9.84
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 11.18
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Höjd 22
Alice Bredström 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg 127
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,42
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg 137
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 124
Alice Jangemyr 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Tilda Skoog 07 IK Ymer
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Selma Mohammed 07 Proletären FF
 
F13 Längd 45
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Elin Andersson 07 Brattås CK
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 4,58
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg 3.71
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg 431
Siri Borg 07 IFK Göteborg 4,26
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 4.49
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK 4,22
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 4,83
Tilda Berg 07 Istrums SK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Alva Johansson 07 IF Kville
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott 4.56
Lilja Samuelsson 07 Lerum Friidrott 2.45
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 3,94
Ella Friberg 07 Lidköpings IS 3,76
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 4,61
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4.95
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Amanda Tran 07 IK Ymer
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,54
 
F13 Tresteg 14
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg 926
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 10.36
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Maja Malmström 07 IF Rigor
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Linn Fernqvist 07 Sävedalens AIK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,61
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Kula 23
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 8,86
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK 8,64
Tilda Berg 07 Istrums SK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Alva Johansson 07 IF Kville
Lilja Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 11,17
Ella Friberg 07 Lidköpings IS 8,06
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Ester Aulin 07 IF Rigor 9,39
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F12 60m 49
Ashley Egharevba 08 Angereds IS
Elina Alanko 08 Angereds IS
Jessica Pio De Leon 08 Angereds IS
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Linnéa Lind 08 Falkenbergs IK 9,30
Adelia Svalstrand 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Beata Berg 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK 10.19
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Filippa Sjösten 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Saga Ståhl 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Elli Hellsing 08 Majornas IK
Lilly Sagström 08 Majornas IK
Agnes Forsgren 08 Mölndals AIK
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK 8,55
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Moa Svensson 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK 8,71
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI 10.05
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Elise Karlsson 08 Sävedalens AIK
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Alva Moström 08 Örgryte IS
Frida Andreassen 08 Örgryte IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Sherin Mohammed 08 Proletären FF
 
F12 200m 39
Astrid Fakelius 08 Brattås CK 27,90
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Beata Berg 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Emilia Lindén 08 Istrums SK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Elli Hellsing 08 Majornas IK
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK 35.20
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ann Zheng 08 Mölndals AIK
Ella Nesting 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK 29,59
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Frida Andreassen 08 Örgryte IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF 34,35
 
F12 600m 25
Astrid Fakelius 08 Brattås CK 1.49,95
Linnéa Lind 08 Falkenbergs IK 2.15,36
Adelia Svalstrand 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 1:57:49
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Elina Karlsson 08 Mölndals AIK 2.02.50
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK 1.55
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI 2:18.60
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Alva Moström 08 Örgryte IS
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
Sherin Mohammed 08 Proletären FF
 
F12 Höjd 21
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Filippa Sjösten 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Saga Ståhl 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Sherin Mohammed 08 Proletären FF
 
F12 Längd 55
Ashley Egharevba 08 Angereds IS
Elina Alanko 08 Angereds IS
Hedda Abedalrassaq 08 Angereds IS
Jessica Pio De Leon 08 Angereds IS
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Beata Berg 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK 3,84
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Emilia Lindén 08 Istrums SK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Saga Ståhl 08 Lerum Friidrott
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Elli Hellsing 08 Majornas IK
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Lilly Sagström 08 Majornas IK
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Amanda Henriksson Winberg 08 Mölndals AIK 3,72
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ann Zheng 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK 5,15
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Klara Lindhardt 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI 3.47
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Lilly Oresten 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Alicia Åkerfeldt 08 Örgryte IS
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 Kula 27
Hedda Abedalrassaq 08 Angereds IS
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK 7,46
Emilia Lindén 08 Istrums SK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Saga Ståhl 08 Lerum Friidrott
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Lilly Sagström 08 Majornas IK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Greta Nordin 08 Sävedalens AIK
Lilly Oresten 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 60m 62
Ella Jordansson 09 Angereds IS
Erika Rusake 09 Angereds IS
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 9,44
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Frida Karlsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg 10,08
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Linn Norhav 09 IFK Göteborg
Linnea Sverlander 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK 8.95
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK
Moa Nyman 09 Göteborgs KIK 10.23
Molly Oldborn 09 Göteborgs KIK
Noeli Niklasson 09 Göteborgs KIK 10.55
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK 10,18
Svea Strömberg 09 Göteborgs KIK
Linnea Berglund 09 Kongahälla AIK
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Demi Kiriazidou 09 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Amanda Rönnbom 09 Mölndals AIK
Ebba Renholm 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Ellen Everingham 09 Mölndals AIK
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK
Saga Löverdal 09 Mölndals AIK
Siri Dahlin 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Hanna Salberg 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Hedvig Hänel 09 Mölndals AIK
Julia Tholén 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK
Thea Sundler 09 IF Rigor
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Julia Granelli 09 Sävedalens AIK
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Judith Linden 09 Ullevi FK
Sonja Linden 09 Ullevi FK
 
F11 600m 28
Ella Jordansson 09 Angereds IS
Jeanelle Hanna 09 Falköpings AIK 2,0053
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK 01.59
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK
Svea Strömberg 09 Göteborgs KIK
Linnea Berglund 09 Kongahälla AIK
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Demi Kiriazidou 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Hedvig Hänel 09 Mölndals AIK
Siri Dahlin 09 Mölndals AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Molly Jonsson 09 Bohus IF
 
F11 Höjd 28
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Frida Karlsson 09 IFK Göteborg
Linnea Sverlander 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg 1,17
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK
Moa Nyman 09 Göteborgs KIK 1.11
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Judit Markhede 09 Majornas IK
Stella Goodrich 09 Majornas IK
Ebba Renholm 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Hanna Salberg 09 Mölndals AIK
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Julia Lundin 09 IF Rigor
Freja Åhsberg 09 Ullevi FK
Judith Linden 09 Ullevi FK
Sonja Linden 09 Ullevi FK
 
F11 Längd 55
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg
Frida Karlsson 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg