Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hammarbyspelen inkl. IUDM 12-17 år
Antal starter / Total entries: 218 Printed: 2020-01-17 14:43
Antal individer / Total persons: 75
 
M 60m 2
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 7,09
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 6,86
 
M 800m 1
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK
 
M 3000m 5
Erik Bowallius 82 Enhörna IF 9:34
Christian Lindström 74 Hammarby IF
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 9.51
Albin Carlerud 02 Spårvägens FK 10.00,00
Martin Jarbeck 87 Åkersberga SK
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 1
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 13.75
 
M Kula 0
 
M Vikt 0
 
P19 Häck 60m 0
 
P19 Kula 1
Benjamin Bodin 02 IF Triangeln
 
P17 60m 1
Mathias Chang 04 Södertörns Friskolas IF
 
P17 400m 0
 
P17 1500m 2
Linus Jansson 04 Hässelby SK 4.25,91
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK 4:35
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Höjd 1
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Vikt 0
 
P15 60m 3
David Hedlund Carlson 05 Bromma IF
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 7.93
Viggo Stridh 05 Täby IS 7:97
 
P15 200m 2
David Hedlund Carlson 05 Bromma IF 24.30
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 25.81
 
P15 1000m 0
 
P15 Häck 60m 1
Viggo Stridh 05 Täby IS 8:85
 
P15 Höjd 1
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P15 Stav 1
Viggo Stridh 05 Täby IS 2,90
 
P15 Längd 2
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Viggo Stridh 05 Täby IS 5,25
 
P15 Tresteg 2
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Viggo Stridh 05 Täby IS 10,95
 
P15 Kula 1
Viggo Stridh 05 Täby IS 13,31
 
P15 Vikt 0
 
P14 60m 3
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 9,29
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 8,66
Leo Marcus 06 Huddinge AIS 10,46
 
P14 200m 0
 
P14 1000m 3
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.55
 
P14 Häck 60m 1
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 10,71
 
P14 Höjd 1
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 1,43
 
P14 Stav 1
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 2,70
 
P14 Längd 2
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 5
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Jacob Rappe 06 Turebergs FK 9.84
 
P14 Vikt 4
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 9,31
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 8,41
Jacob Rappe 06 Turebergs FK 9.00
 
P13 60m 1
Simon Lindström 07 Turebergs FK 8,64
 
P13 200m 2
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 28,57
Simon Lindström 07 Turebergs FK 28,01
 
P13 800m 3
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.33,77
Sam Lundin 07 Spårvägens FK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 2.33,05
 
P13 Häck 60m 2
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 11.08
Simon Lindström 07 Turebergs FK 9,99
 
P13 Höjd 1
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,53
 
P13 Stav 1
Simon Lindström 07 Turebergs FK 2,40
 
P13 Längd 2
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 5,09
 
P13 Tresteg 1
Simon Lindström 07 Turebergs FK 10,45
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 1
Martin Bergström 08 Turebergs FK 9.71
 
P12 200m 1
Martin Bergström 08 Turebergs FK
 
P12 600m 1
Martin Bergström 08 Turebergs FK 1:58,33
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 1
Martin Bergström 08 Turebergs FK
 
P12 Längd 1
Martin Bergström 08 Turebergs FK
 
P12 Tresteg 1
Martin Bergström 08 Turebergs FK
 
P12 Kula 1
Martin Bergström 08 Turebergs FK
 
K 60m 2
Freja Avebäck 95 Malmö AI
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
K 400m 0
 
K 800m 2
Nora Siltberg Almlöf 99 Hammarby IF 2,27
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
 
K Häck 60m 1
Clara Billing 02 Turebergs FK 9,12
 
K Höjd 0
 
K Stav 3
Johanna Hellman 99 IFK Lidingö 3.13
Sophia Omar 87 IFK Lidingö 273
Clara Billing 02 Turebergs FK 3,36
 
K Längd 1
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK
 
K Tresteg 1
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
K Kula 1
Embla Wihk 02 Hammarby IF
 
K Vikt 1
Embla Wihk 02 Hammarby IF
 
F17 60m 1
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK 8,97
 
F17 400m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 Häck 60m 0
 
F17 Höjd 1
Edda Flink 03 Upsala IF
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK 4,41
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Vikt 0
 
F15 60m 8
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 8,14
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 8,20
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 8.25
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8,15
Rebecka Sjöberg 05 Åkersberga SK 8,96
 
F15 200m 8
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 26,55
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK 28.23
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 27.41
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 26.78
Rebecka Sjöberg 05 Åkersberga SK
 
F15 1000m 0
 
F15 Häck 60m 5
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 9,43
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,60
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
 
F15 Höjd 2
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 1,60
 
F15 Stav 1
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 3,22
 
F15 Längd 6
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 4,93
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Rebecka Sjöberg 05 Åkersberga SK 4,42
 
F15 Tresteg 0
 
F15 Kula 3
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Rebecka Sjöberg 05 Åkersberga SK 8,74
 
F15 Vikt 1
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 11,93
 
F14 60m 9
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 8,84
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 8,81
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 8,66
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 8,68
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS 9,40
Annie Grindange 06 Turebergs FK 8,69
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 9.01
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F14 200m 6
Tuva Johansson 06 Hammarby IF
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 29,07
Julia Hansson 06 Huddinge AIS 31,80
Annie Grindange 06 Turebergs FK 28,14
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F14 1000m 2
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
 
F14 Häck 60m 6
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 10,40
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,89
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F14 Höjd 7
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1,32
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 1,47
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS 1,47
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,57
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 1.52
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F14 Stav 3
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 2,03
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F14 Längd 14
Ellen Forsell 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 4,31
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 4,68
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Zoe Aldale 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 8.72
Annie Grindange 06 Turebergs FK 4,54
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 4.24
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F14 Tresteg 8
Ellen Forsell 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 9,00
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 9,67
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Annie Grindange 06 Turebergs FK
 
F14 Kula 5
Ellen Forsell 06 Hammarby IF
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 9,56
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 4.46
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F14 Vikt 4
Ellen Forsell 06 Hammarby IF
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 9,52
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F13 60m 6
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 8,70
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 9.20
Zara Klouda 07 Turebergs FK
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 8,88
 
F13 200m 5
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 30.70
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 30,00
 
F13 800m 4
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 2.33
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 2:44.62
Zara Klouda 07 Turebergs FK
 
F13 Häck 60m 3
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 10.94
 
F13 Höjd 1
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 1,34
 
F13 Stav 1
Zara Klouda 07 Turebergs FK
 
F13 Längd 5
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 4,61
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 4.23
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 4,61
 
F13 Tresteg 5
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Venla Engström 07 Turebergs FK 8.93
Zara Klouda 07 Turebergs FK
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK
 
F13 Kula 2
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 9,01
 
F12 60m 2
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 9.50
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK
 
F12 200m 1
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
 
F12 600m 0
 
F12 Häck 60m 1
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 1
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 3,97
 
F12 Tresteg 1
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
 
F12 Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248