Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Luciaspelen
Antal starter / Total entries: 942 Printed: 2019-11-21 12:39
Antal individer / Total persons: 335
 
M 30m 4
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 4.14
 
M 300m 2
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF
 
M 1500m 0
 
M Stav 0
 
P15 60m 6
August Calles 05 IFK Lidingö 7.71
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 8.64
 
P15 200m 6
August Calles 05 IFK Lidingö 24.80
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö 28:73
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 28.52
 
P15 1000m 1
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö 3:10:21
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 1
August Calles 05 IFK Lidingö 150
 
P15 Stav 1
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,52
 
P15 Längd 5
August Calles 05 IFK Lidingö 577
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
 
P15 Kula 1
August Calles 05 IFK Lidingö 11.70
 
P14 60m 2
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
 
P14 1000m 3
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2,57
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö 3,01
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.55,03
 
P14 Höjd 1
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,61
 
P14 Längd 3
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,93
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 19
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8.60
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 9,84
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 8,74
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9,46
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 9.71
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 9,08
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 9:08
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 8,63
Simon Lindström 07 Turebergs FK 8.64
 
P13 800m 7
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Emil Kellgren 07 Gottsunda IF 2,28
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 0
 
P13 Häck 60m 5
Anton Roslund 07 Hammarby IF 10.50
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 10.37
 
P13 Höjd 10
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1.47
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 1,24
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 1,43
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1,32
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1,36
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1.53
 
P13 Stav 4
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 2,18
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Simon Lindström 07 Turebergs FK
 
P13 Längd 17
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 3,89
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 4,89
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 4,06
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 4,00
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 4,03
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 4:29
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4.85
 
P13 Kula 10
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 7,19
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF PB 6.66
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6,98
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 6,92
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 0
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Theodor Alm 07 Kungsholmen Friidrott
 
P12 60m 17
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 8,97
Oscar Green 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8,74
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 9.36
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 9,22
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
 
P12 800m 2
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
 
P12 Höjd 16
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 1,27
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 1,33
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
 
P12 Längd 18
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 4,41
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 4,25
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
 
P12 Kula 5
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
 
P11 60m 24
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9.91
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 8,89
Kalle Arborén 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Axel Lidman Kittel 09 Hanvikens SK
Elton Spong 09 Hanvikens SK
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK 10,23
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 9,12
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 11.79
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Luca Garavini 09 IFK Lidingö 10:18
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 9,47
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,20
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
 
P11 Höjd 23
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 120
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 1,15
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 1,20
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Elton Spong 09 Hanvikens SK
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK 1,16
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 1,35
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Luca Garavini 09 IFK Lidingö 1:05
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 1,18
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK 115
Carl Grindange 09 Turebergs FK 1,29
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Edvin Bergh 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P11 Längd 28
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 4,46
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 4,06
Kalle Arborén 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Axel Lidman Kittel 09 Hanvikens SK
Elton Spong 09 Hanvikens SK
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK 3,65
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 4,24
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 2.49
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 4,05
Carl Grindange 09 Turebergs FK 4,11
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Edvin Bergh 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P11 Kula 18
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 7,64
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,80
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK 7,86
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 6,74
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 6,50
Carl Grindange 09 Turebergs FK 7,11
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 60m 26
Hector Näsvik 10 Danderyds SK
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Hugo Fransson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 9,91
Edvin Algeson Öberg 10 Hanvikens SK
Linton Graham 10 Hanvikens SK 9.60
Linus Ålund 10 Hanvikens SK 9.54
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK 10.00
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK 10,30
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Leo von Euler 10 IFK Lidingö
Marcela Håkanson 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 9.10
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Felix Levelius Karlgren 10 IF Linnéa
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 9,12
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P10 Höjd 22
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Hugo Fransson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Edvin Algeson Öberg 10 Hanvikens SK
Linton Graham 10 Hanvikens SK
Linus Ålund 10 Hanvikens SK
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Leo von Euler 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 1,16
 
P10 Längd 24
Hector Näsvik 10 Danderyds SK
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Hugo Fransson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 3,57
Edvin Algeson Öberg 10 Hanvikens SK
Linton Graham 10 Hanvikens SK
Linus Ålund 10 Hanvikens SK
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK 3,39
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Leo von Euler 10 IFK Lidingö
Marcela Håkanson 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 4,09
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P10 Kula 22
Hector Näsvik 10 Danderyds SK
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Hugo Fransson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 6,36
Edvin Algeson Öberg 10 Hanvikens SK
Linton Graham 10 Hanvikens SK
Linus Ålund 10 Hanvikens SK
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK 5.70
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Felix Levelius Karlgren 10 IF Linnéa
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 6,00
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P9 60m 3
Erik Sahlén Martin 11 Bromma IF
Emil Andersson Jöhnk 11 IFK Lidingö
Max Severin Naber 11 IFK Lidingö
 
P9 Kula 3
Erik Sahlén Martin 11 Bromma IF
Emil Andersson Jöhnk 11 IFK Lidingö
Max Severin Naber 11 IFK Lidingö
 
K 30m 1
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
 
K 300m 1
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF
 
K 1500m 1
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF
 
K Stav 0
 
F15 60m 9
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Cornelia Cernjul 05 Spårvägens FK
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK 8.72
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 8.42
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 8.94
 
F15 200m 19
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 28,79
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 28.51
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS 28.52
Cornelia Cernjul 05 Spårvägens FK
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 28.33
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 28,14
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 25,96
Ella Fallope 06 Turebergs FK 28.32
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 27,19
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 27.67
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 28,54
Ebba Sjöström 05 Täby IS 30.24
 
F15 1000m 0
 
F15 Häck 60m 9
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,89
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 9.99
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 9.91
Ebba Sjöström 05 Täby IS 10.11
 
F15 Höjd 5
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1.40
Nora Åsbrink 05 Upsala IF
 
F15 Stav 4
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Nora Åsbrink 05 Upsala IF
 
F15 Längd 7
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 4.29
 
F15 Kula 2
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln 9,25
Anna Strunke 05 Turebergs FK
 
F14 60m 10
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 8,92
Alva Levin 06 Bromma IF
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8.65
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS
Annie Grindange 06 Turebergs FK 8,69
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,84
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8.71
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 8,19
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 8.30
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 8,58
 
F14 1000m 2
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Ella Fallope 06 Turebergs FK
 
F14 Höjd 8
Linnéa Ågren Lundman 06 Danderyds SK 1,27
Saga Ågren Lundman 06 Danderyds SK 1,51
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,57
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,66
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 1,50
 
F14 Längd 11
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 4,34
Alva Levin 06 Bromma IF
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS
Annie Grindange 06 Turebergs FK 4,45
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 5,74
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 4,52
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 4,66
 
F14 Kula 5
Annie Grindange 06 Turebergs FK 7,05
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 10,90
 
F13 60m 32
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF 9,01
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8.43
Ella Johansson 07 Hammarby IF 8.97
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 8,89
Matilda Borg 07 Hammarby IF 8,57
Vasiliki Karlsson 07 Hammarby IF
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Edit Holmberg 07 Hellas FK
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 8,64
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 9,43
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 8,49
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 9,45
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 8.88
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 8,60
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 8.70
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9.03
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,46
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 9.72
Fia Koivumaa 07 Kungsholmen Friidrott
 
F13 800m 13
Ella Johansson 07 Hammarby IF 2:34.96
Matilda Borg 07 Hammarby IF 2.28,64
Tyra Norberg 07 Hammarby IF
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 2:28
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 2,47,99
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 2.26
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
 
F13 Häck 60m 15
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 10.64
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 12,24
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 9
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 10,84
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,82
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 10,91
 
F13 Höjd 19
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1.50
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1.22
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 1,40
Matilda Borg 07 Hammarby IF 1,28
Tyra Norberg 07 Hammarby IF
Vasiliki Karlsson 07 Hammarby IF
Ebba Ingull 07 Hellas FK 1,46
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 1,15
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1.38
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,44
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 1,25
 
F13 Stav 14
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1.88
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 2,03
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 1,72
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1.28
Beate Pott 07 Turebergs FK 2,72
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
 
F13 Längd 29
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 4.39
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 4,05
Matilda Borg 07 Hammarby IF 4,73
Tyra Norberg 07 Hammarby IF
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 4,64
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 3,89
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 3,73
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 4.59
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 4,40
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 4.61
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.56
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,97
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 4,11
Estrid Irenius Von Sydow 07 Kungsholmen Friidrott
 
F13 Kula 12
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF 7,74
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 9,87
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 6,62
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Elin Runemar 07 Turebergs FK
 
F12 60m 24
Noomi Karboub 08 Bromma IF
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 9.33
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Ines Grafström 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Stella Marklund 08 Hammarby IF
Tora Brynielsson 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9,41
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 8,92
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 10.07
Sigrid Tvede-Jensen 08 Mälarhöjdens IK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 9,48
 
F12 800m 9
Noomi Karboub 08 Bromma IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Ines Grafström 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Maja Sigerstad 08 Hanvikens SK
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Vasco Arana Håkanson 08 IFK Lidingö
 
F12 Höjd 8
Noomi Karboub 08 Bromma IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
My Lindberg 08 Hellas FK 1,36
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
 
F12 Längd 25
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 3.73
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Ines Grafström 08 Hammarby IF
Stella Marklund 08 Hammarby IF
Tora Brynielsson 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 3,82
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 4,21
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Vasco Arana Håkanson 08 IFK Lidingö
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 3.20
Sigrid Tvede-Jensen 08 Mälarhöjdens IK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
 
F12 Kula 7
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 7.17
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
 
F11 60m 30
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Emma Tellström 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 9.75
Siri Kusters 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Callie Henningsson 09 Hanvikens SK
Elsa Örtengren 09 Hanvikens SK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 9.58
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Olivia Hedin 09 IFK Lidingö
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK 2009
Théa Démoulin 09 Mälarhöjdens IK 10,22
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 9,60
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 10,06
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 9:00
Molly Envall 09 Turebergs FK
Tuva Eckerberg 09 Täby IS 9.29
Ida Jonsson Pranér 09 Vallentuna FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Izla Poli 09 Tullinge FF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Miranda Niska 09 Tullinge FF
Binta Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
Kaddy Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
 
F11 Höjd 19
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Emma Tellström 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 0.96
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 1.07
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK 2009
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 1,15
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 1,10
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 1.30
Molly Envall 09 Turebergs FK
Binta Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
Kaddy Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
 
F11 Längd 30
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Emma Tellström 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 3.40
Siri Kusters 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Callie Henningsson 09 Hanvikens SK
Elsa Örtengren 09 Hanvikens SK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 3.47
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Olivia Hedin 09 IFK Lidingö
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK 2009
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 3,60
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 3,64
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 3.98
Molly Envall 09 Turebergs FK
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Ida Jonsson Pranér 09 Vallentuna FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Thalia Karagianni 09 Vallentuna FK
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Miranda Niska 09 Tullinge FF
Binta Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
Kaddy Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
 
F11 Kula 19
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 5.36
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK 2009
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 5,45
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 5,79
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 6.03
Molly Envall 09 Turebergs FK
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Ida Jonsson Pranér 09 Vallentuna FK
Thalia Karagianni 09 Vallentuna FK
Izla Poli 09 Tullinge FF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F10 60m 32
Léonie Gobitschek 10 Bromma IF 9,85
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Stella Hagström 10 Hammarby IF 10,9
Alice Holm 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK 9.82
Julia Brolin Bacsovics 10 Hanvikens SK
Julia Nyberg 10 Hanvikens SK
Lina Jönsson 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Moa Fagerström 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK 10.32
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Tyra Fäldt 10 Hanvikens SK
Ailbhe Mccarthy 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö
Malou Ejendal 10 IFK Lidingö
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Nevenna Eriksson 10 Tyresö FK
Lovisa Hellberg 10 Tullinge FF
Nelly Edman 10 Tullinge FF
Sonja Duhlin 10 Tullinge FF 10.46
 
F10 Höjd 24
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Stella Hagström 10 Hammarby IF
Alice Holm 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK
Julia Brolin Bacsovics 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Moa Fagerström 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Tyra Fäldt 10 Hanvikens SK
Alma Björck 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Nelly Edman 10 Tullinge FF
Sonja Duhlin 10 Tullinge FF 1,00
 
F10 Längd 33
Léonie Gobitschek 10 Bromma IF 3,57
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Stella Hagström 10 Hammarby IF 3,3
Alice Holm 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK
Julia Brolin Bacsovics 10 Hanvikens SK
Julia Nyberg 10 Hanvikens SK
Lina Jönsson 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Moa Fagerström 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Tyra Fäldt 10 Hanvikens SK
Ailbhe Mccarthy 10 Hellas FK
Alma Björck 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Nevenna Eriksson 10 Tyresö FK
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Lovisa Hellberg 10 Tullinge FF
Nelly Edman 10 Tullinge FF
Sonja Duhlin 10 Tullinge FF 3,20
 
F10 Kula 26
Léonie Gobitschek 10 Bromma IF
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Stella Hagström 10 Hammarby IF
Alice Holm 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK
Lina Jönsson 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Moa Fagerström 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Tyra Fäldt 10 Hanvikens SK
Alma Björck 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Lovisa Hellberg 10 Tullinge FF
Nelly Edman 10 Tullinge FF
 
F9 60m 11
Estelle Gobitschek 11 Bromma IF 10,69
Ellen Lindblom 11 Hammarby IF
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF 11.21
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 11,10
Isabella Möller 11 IFK Lidingö
Julie Ryott 11 IFK Lidingö
Amanda Dyberg 11 Turebergs FK
Lily Ssempasa 11 Turebergs FK
Maja Envall 11 Turebergs FK
Tyra Dymling 11 Vallentuna FK
Alma Edman 11 Tullinge FF
 
F9 Kula 10
Estelle Gobitschek 11 Bromma IF
Ellen Lindblom 11 Hammarby IF
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF 3.58
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 3.52
Isabella Möller 11 IFK Lidingö
Amanda Dyberg 11 Turebergs FK
Lily Ssempasa 11 Turebergs FK
Maja Envall 11 Turebergs FK
Tyra Dymling 11 Vallentuna FK
Alma Edman 11 Tullinge FF
 
P/F17 4 x 200m 2
Hanvikens SK 1 Rosa Hanvikens SK
Hanvikens SK 2 Rosa Hanvikens SK
 
P/F15 4 x 200m 13
Bromma IF 8 PF-06 Bromma IF
Bromma IF 9 PF06-2 Bromma IF
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Hanvikens SK 2 Hanvikens SK
Huddinge AIS 1 2006 Huddinge AIS
IFK Lidingö 1 05 blå IFK Lidingö
IFK Lidingö 1 06 2 IFK Lidingö
IFK Lidingö 2 05 vit IFK Lidingö
IFK Lidingö 3 05 röd IFK Lidingö
Lidingö, IFK 1 06 3 IFK Lidingö
Spårvägens FK 1 05-06 Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 05-06 Spårvägens FK
Spårvägens FK 3 05-06 Spårvägens FK
 
P/F13 4 x 200m 22
Bromma IF 1 Bromma IF
Bromma IF 3 PF13 3 Bromma IF
Hammarby IF 1 Team07 Hammarby IF
Hammarby IF 1 Team08 Hammarby IF
Hammarby IF 2 Team07 Hammarby IF
Hammarby IF 2 Team08 Hammarby IF
Hammarby IF 3 Team07 Hammarby IF
Hammarby IF 4 Team07 Hammarby IF
Hammarby IF 5 Team07 Hammarby IF
Hammarby IF 6 Team07 Hammarby IF
Hanvikens SK 12 PF13 Hanvikens SK
Hanvikens SK 13 PF13 Hanvikens SK
Hanvikens SK 14 PF13 Hanvikens SK
Huddinge AIS -05 lag 2 Huddinge AIS
IFK Lidingö 1 08 blå IFK Lidingö
IFK Lidingö 2 08 blå IFK Lidingö
IFK Lidingö 3 08 blå IFK Lidingö
Mälarhöjdens IK 1 2008 2 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 2008 2 Mälarhöjdens IK
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK
Spårvägens FK 3 Spårvägens FK
 
P/F10-11 4 x 200m 11
Bromma IF 1 Bromma IF
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hammarby IF 1 09:1 Hammarby IF
Hammarby IF 1 2009:5 Hammarby IF
Hammarby IF 2 09:1 Hammarby IF
Hammarby IF 2 2009:5 Hammarby IF
IFK Lidingö 1 PF10 IFK Lidingö
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Leah Ssempasa
Carl Grindange
Freja Kagevik
x
Tullinge FF 1 2009 Tullinge FF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248