Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Inomhus
Antal starter / Total entries: 370 Printed: 2020-01-17 15:19
Antal individer / Total persons: 213
 
M 60m 27
Emmanuel Dawlson 92 Hammarby IF
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 7,75
Stefan Tärnhuvud 85 Sundsvalls FI
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9.09
Robin Noping 96 Sävedalens AIK
Fred Österblom 02 Täby IS
Rodi Kay 98 Täby IS 7,16
Zion Eriksson 02 Täby IS
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK 7,10
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 6,93
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6,85
Peter Andreas 81 Ullevi FK 7,20
Michael Johansson 02 IK Ymer
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
Desmond Rogo 96 AIK Friidrott
 
M 200m 15
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 22,80
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 24,73
Robin Noping 96 Sävedalens AIK
Fred Österblom 02 Täby IS
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 21,88
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 21,34
Erik Johansson 01 Ullevi FK 22,66
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 23,00
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 22,75
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
 
M 400m 10
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg 52.80
Gustav Gahne 01 Hässelby SK
Axel Glavare Karlsson 01 Täby IS 51,45
Fred Österblom 02 Täby IS 50.93
Vidar Stenqvist 00 Täby IS 48,85
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 49,80
Erik Lindahl 90 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 49,00
Martin Selin 95 Ullevi FK 49,00
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
 
M 800m 10
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1:51.08
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 1:51.54
Anton Persson 96 Hässelby SK 1:50.34
Max Bechtel 01 Hässelby SK 1.54,60
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 1:55.58
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK 1:51.56
Joakim Andersson 92 Spårvägens FK 1:49.40
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK 1:56.99
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK 1:51.76
Felix Francois 90 Örgryte IS 1:49.89
 
M 3000m 3
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 8.45
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 8.16
Jesper Evervall 94 Örgryte IS
 
M Höjd 3
Melwin Lycke-Holm 04 Kils AIK
Hampus Carlens 99 IFK Lidingö 2,04
Oskar Lundqvist 97 Upsala IF
 
M Stav 1
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
 
M Längd 8
Oliver Papinski 02 Täby IS
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7,38
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 7,29
Michael Johansson 02 IK Ymer
 
M Tresteg 2
Favour Chidison 01 Ullevi FK 13,50
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
 
M Kula 1
Viktor Gardenkrans 95 Athletics 24Seven SK
 
M Vikt 0
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 6
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Kalle Nilsson 03 Varbergs GIF 7,51
 
P17 200m 5
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 24.51
Carl Hermansson 03 Bohus IF
 
P17 400m 1
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
 
P17 1500m 1
Nicolaus Fager 67 Hälle IF (u.t)
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 1
Felix Steene 04 Ullevi FK
 
P17 Längd 3
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 1
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Kula 2
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 14.86
 
P17 Vikt 0
 
P16 400m 0
 
P16 1500m 1
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
 
P16 Höjd 1
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
 
P16 Längd 1
Felix Steene 04 Ullevi FK
 
P15 60m 0
 
P15 200m 0
 
P15 1000m 1
Elias Ramhult 05 IK Ymer
 
P15 Höjd 1
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK 1.61
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 1
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
 
P15 Kula 0
 
P15 Vikt 0
 
P14 60m 4
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P14 200m 2
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 27.05
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
 
P14 1000m 0
 
P14 Höjd 1
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
 
P14 Längd 3
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 2
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 9.21
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 9.97
 
P13 200m 1
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 29.15
 
P13 800m 2
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 2.38
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 2.43
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 1
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 1.80
 
P13 Längd 2
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 4.03
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 4.35
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 1
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 6.97
 
P12 60m 1
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
 
P12 800m 2
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK 1.50.86
Max Berggren 08 Mölndals AIK
 
P12 Höjd 2
IFK Göteborg 1 0 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
 
P12 Längd 3
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
 
P12 Kula 1
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
 
P11 60m 3
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
 
P11 600m 2
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
 
P11 Höjd 4
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
 
P11 Längd 4
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
 
P10 60m 1
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg 9,27
 
P10 600m 1
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
 
P10 Längd 1
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg 3,89
 
K 60m 12
Elin Lindeblad 95 Kalmar SK
Freja Avebäck 95 Malmö AI
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF
Leticia Buchli 02 Täby IS
Maja Almgren 98 Täby IS 7,50
Maria Södergren 98 Täby IS
Aicha Camara 91 Ullevi FK
Claudia Payton 98 Ullevi FK 7,48
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Ullevi FK
Elin Östlund 91 KFUM Örebro
Emma Jansson 97 KFUM Örebro 6.62
 
K 200m 12
Esther Eydner 97 Lerum Friidrott
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF
Caroline Kihlblom 94 Täby IS 24,69
Leticia Buchli 02 Täby IS
Maria Södergren 98 Täby IS 25,90
Tova Gabrielsson 03 Täby IS
Aicha Camara 91 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 23,59
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK 23,88
Elin Östlund 91 KFUM Örebro
Emma Jansson 97 KFUM Örebro
 
K 400m 5
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg 56,64
Caroline Larsson 01 Täby IS 57,71
Lovisa Linde 98 Täby IS 55,55
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 57,21
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK 52,68
 
K 800m 10
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg 2:09.61
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 2:14.50
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 2:11.05
Tilda Knauer 03 Hälle IF 2:15.81
Juni Rugland 03 Höörs IS 2:16.08
Nadja Rugland 01 Höörs IS 2:15.86
Lisa Wreeby 02 Sävedalens AIK 2:19.81
Stina Pettersson 02 Sävedalens AIK 2:18.80
Emilia Larson 01 Täby IS 2,27
Greta Graziani 94 Täby IS 2.10,52
 
K 3000m 2
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK
Johanna Larsson 93 Örgryte IS
 
K Höjd 4
Evelina Erlandsson 94 IF Göta Karlstad
Esther Eydner 97 Lerum Friidrott
Linda Skantze 95 IFK Lidingö
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS
 
K Stav 1
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
K Längd 7
Elin Lindeblad 95 Kalmar SK
Esther Eydner 97 Lerum Friidrott
Emelie Eklund 00 Täby IS
Josefine Lundvall 99 Täby IS
Mari Klaup 90 Ullevi FK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Margrethe Renstrøm 85 IK Tjalve
 
K Tresteg 1
May Zerzut 94 Hvidovre Atletik
 
K Kula 5
Amanda Malmehed 98 IF Göta Karlstad
Elin Lindeblad 95 Kalmar SK
Mari Klaup 90 Ullevi FK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
 
K Vikt 3
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK 15.35
 
F17 60m 7
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Magda Karlsson 04 IFK Lund
Tova Gabrielsson 03 Täby IS
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
 
F17 200m 2
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Magda Karlsson 04 IFK Lund
 
F17 400m 0
 
F17 1500m 2
Saga Hagelin 03 Mölndals AIK 4.51
Line K Schulz 96 Aarhus 1900 A/M 4.29,75
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 2
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 Längd 0
 
F17 Tresteg 4
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 11.13
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 Ullevi FK
 
F17 Kula 4
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.46
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
 
F17 Vikt 6
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Johanna Hallsten 03 Hälle IF 15.45
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 11.87
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
Amanda Ehn 04 IK Ymer
 
F16 400m 2
Magda Karlsson 04 IFK Lund
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F16 1500m 1
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F16 Höjd 4
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1.54
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
 
F16 Längd 4
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5.35
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 60m 2
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 8,69
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
 
F15 200m 3
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 29,63
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
 
F15 1000m 3
Elin Hagelin 05 Mölndals AIK 3.10
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
 
F15 Höjd 2
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
 
F15 Stav 2
Ida Holming 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
 
F15 Längd 1
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
 
F15 Tresteg 2
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
 
F15 Kula 0
 
F15 Vikt 0
 
F14 60m 4
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 8.66
Leonor Mangas Larsson 06 Varbergs GIF
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
 
F14 200m 4
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Ida Holming 06 IF Rigor
Leonor Mangas Larsson 06 Varbergs GIF
Tilda Olsson Kåår 06 Varbergs GIF
 
F14 1000m 6
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Nelly Elned 06 Hälle IF 3,12
Leonor Mangas Larsson 06 Varbergs GIF
Tilda Olsson Kåår 06 Varbergs GIF
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
 
F14 Höjd 6
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 1.54
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 1,56
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
 
F14 Längd 3
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 4,49
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
 
F14 Kula 0
 
F13 60m 6
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg 8.84
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
 
F13 200m 9
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF 30,61
Maja Malmström 07 IF Rigor
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
 
F13 800m 3
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2,44
Moa Enander 07 Hälle IF
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
 
F13 Höjd 2
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 7
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Moa Enander 07 Hälle IF
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 3,94
Maja Malmström 07 IF Rigor
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
 
F13 Tresteg 2
Maja Malmström 07 IF Rigor
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
 
F13 Kula 4
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 11,17
Maja Malmström 07 IF Rigor
 
F12 60m 4
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 800m 2
Elina Karlsson 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
 
F12 Höjd 1
Elin Larsson 08 IF Rigor
 
F12 Längd 4
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 Kula 3
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Elin Larsson 08 IF Rigor
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 60m 8
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Klara Sif Aronsdottir 09 IFK Göteborg 10.35
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Thea Sundler 09 IF Rigor 9,92
 
F11 600m 6
Klara Sif Aronsdottir 09 IFK Göteborg 2.18
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Ebba Hagelin 09 Mölndals AIK 2.09
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
 
F11 Höjd 4
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
 
F11 Längd 10
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Klara Sif Aronsdottir 09 IFK Göteborg 3.36
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Thea Sundler 09 IF Rigor 3,64
Tilda Vickes 09 Bohus IF
 
F10 60m 2
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
 
F10 600m 2
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
 
F10 Längd 3
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248