Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julgröten
Antal starter / Total entries: 177 Printed: 2019-11-21 11:50
Antal individer / Total persons: 97
 
P17 60m 4
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK u.t.
Richie Leong 02 Ullevi FK u.t.
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P17 Höjd 1
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Stav 1
Felix Steene 04 Ullevi FK
 
P17 Längd 9
Favour Chidison 01 Ullevi FK u.t.
Herman Forsberg 02 Ullevi FK u.t.
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK u.t.
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK u.t.
Victor Hering 03 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P17 Kula 0
 
P15 60m 5
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
 
P15 Höjd 3
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 3
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P15 Kula 0
 
P14 60m 0
 
P14 1000m 1
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 3.44.75
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 0
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 0
 
P13 800m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 5
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
 
P12 Höjd 6
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
 
P12 Längd 7
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
 
P11 60m 3
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Vincent Sjöholm 09 Mölndals AIK
 
P11 Längd 3
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Vincent Sjöholm 09 Mölndals AIK
 
P10 60m 5
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Olle Roos 10 Sävedalens AIK
Benjamin Törnqvist 10 Ullevi FK
Liam Wilkie 10 Ullevi FK
 
P10 Längd 5
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Olle Roos 10 Sävedalens AIK
Benjamin Törnqvist 10 Ullevi FK
Liam Wilkie 10 Ullevi FK
 
F17 60m 9
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK u.t.
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK u.t.
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK u.t.
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK u.t.
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F17 Höjd 1
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1.64
 
F17 Stav 1
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F17 Längd 10
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5.71
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK u.t.
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK u.t.
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F17 Kula 4
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.66
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
 
F15 60m 8
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
 
F15 Höjd 2
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 11
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
 
F15 Kula 0
 
F14 60m 3
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 1000m 1
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F14 Höjd 1
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Stav 1
Jenny Lundin 06 IF Rigor
 
F14 Längd 2
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Kula 1
Jenny Lundin 06 IF Rigor
 
F13 60m 2
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL 8,99
 
F13 800m 0
 
F13 Höjd 1
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL 1,40
 
F13 Stav 1
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
 
F13 Längd 2
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL 4,58
 
F13 Kula 3
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Klára Ostrovska 08 Mölndals AIK
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL 10,06
 
F12 60m 11
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Eden Hellsmark 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Stella Gadd 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 Höjd 6
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK 1,38
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
 
F12 Längd 11
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK 4,37
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Eden Hellsmark 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Stella Gadd 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 60m 9
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Elin Johnsson 09 IFK Göteborg JA
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Linnea Brisslert 09 Mölndals AIK
Julia Lundin 09 IF Rigor
 
F11 Längd 9
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Elin Johnsson 09 IFK Göteborg JA
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Linnea Brisslert 09 Mölndals AIK
Julia Lundin 09 IF Rigor
 
F10 60m 1
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
 
F10 Längd 1
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
 
P17 4 x 200m 3
Ullevi FK 1 P15 Ullevi FK
Ullevi FK 2 Ullevi FK u.t.
Ullevi FK, 1 P17 Ullevi FK
 
P14 4 x 200m 0
 
F17 4 x 200m 1
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK
 
F14 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248