Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julklappsjakten
Antal starter / Total entries: 2907 Printed: 2019-11-21 13:02
Antal individer / Total persons: 1093
 
M 60m 11
Alexander Augustsson 91 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Josef Åberg 91 Hälle IF 7.42
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Jan Erlandsson 58 IF Kville
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9.20
Alex Berhe 01 Ullevi FK
Emmanuel Ogwo 02 Ullevi FK
Christoffer Gissel 01 Silkeborg AK-77
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77
 
M 400m 11
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville 54.25
Tobias Ryden 01 IF Kville 58.10
Tom Berensson 01 IF Kville
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott 50.22
Edvard Appelberg 01 Lidköpings IS
Edin Nygren 76 Majornas IK 56,2
Erik Roos 77 Mölndals AIK 56.50
Christoffer Gissel 01 Silkeborg AK-77
Esben Hansen 99 Silkeborg AK-77
Jonathan Borg 99 Trollhättan FIK 54.30
 
M 1500m 2
Andreas Carlsson 02 Stenungsunds FI 4.22.41
Esben Hansen 99 Silkeborg AK-77
 
M Häck 60m 2
James Parker 80 Laholms IF
Christoffer Gissel 01 Silkeborg AK-77
 
M Höjd 7
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
M Stav 3
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
 
M Längd 6
Alexander Augustsson 91 IFK Göteborg
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Gustav Graff Espensen 01 Silkeborg AK-77
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77
 
M Tresteg 2
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Gustav Graff Espensen 01 Silkeborg AK-77
 
M Kula 10
Erik Ardengård 92 IF Kronan
Johnny Lundberg 82 IF Kronan
Fredrik Grund 02 IF Kville
Emmanuel Ogwo 02 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
M 4 x 200m 6
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Rosa Hanvikens SK
IF Kville 1 P17 IF Kville
IF Kville 2 P17 IF Kville
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Silkeborg AK-77 1 Silkeborg AK-77
 
P17 60m 6
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 7.39
Simon Hellsing 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK 7.39
Josef Weiner 03 Mölndals AIK
Anton Essén 03 IK Orient
Vincent Abika 03 Ullevi FK
 
P17 400m 4
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.60
Alfred Ramhult 03 IK Ymer
Love Ramhult 03 IK Ymer
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 53.64
 
P17 1500m 4
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 4.46.05
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 4.21.12
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 4.16.38
 
P17 Häck 60m 1
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P17 Höjd 3
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Stav 1
Sten Hagström 03 Örgryte IS 4.22
 
P17 Längd 2
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 6.02
Vincent Abika 03 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 5
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville
Wille Öhman 03 IF Rigor
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P16 60m 23
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 8,48
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 7.53
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 7.48
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7.18
Robin Turan 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 7.52
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Filip Strand Olsson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Leo Zikovic 04 IF Kville 7.86
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 7.70
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.29
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 7.93
Marius Hyldborg 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 7.48
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 8.32
 
P16 400m 16
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 60,10
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK
Leo Zikovic 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Jonathan Appel 04 Linköpings GIF 55.84
Louis Schmitz 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 57.50
Philip Frick 04 Örgryte IS 55.00
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK
Marius Hyldborg 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 50.76
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 58.97
 
P16 1500m 12
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 4.09.38
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Louis Schmitz 04 Ullevi FK
Philip Frick 04 Örgryte IS
Tim Tompsett 04 Örgryte IS
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 4.35.00
 
P16 Häck 60m 9
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 8,33
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 8,98
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 11,60
 
P16 Höjd 10
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 1,68
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Felix Steene 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 1.79
Sebastian Brogaard 04 Silkeborg AK-77
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 1,50
 
P16 Stav 1
Felix Steene 04 Ullevi FK
 
P16 Längd 24
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Robin Turan 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Filip Strand Olsson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Louis Schmitz 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Marius Hyldborg 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Sebastian Brogaard 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 6,28
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 4,54
 
P16 Tresteg 5
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 12,84
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 8,96
 
P16 Kula 15
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 10,01
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Hannes Petersson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Leo Zikovic 04 IF Kville
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Felix Steene 04 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK
Sebastian Brogaard 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 12,07
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 8,25
 
P15 60m 34
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK 7.87
Erik Kuzele 05 IK Hakarpspojkarna
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad 8,49
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
William Lindqvist 05 Hässleholms AIS
William Lindqvust 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Isak Gamst 05 IF Kronan
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 8,74
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8,26
Enzo Martini Tedfelt 05 Mölndals AIK
Gideon Ekholm 05 Mölndals AIK
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Arti Reci 05 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 8.58
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK
Christian Bruhn 05 Silkeborg AK-77
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 200m 27
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 25,82
Victor Törnström 05 Danderyds SK 25,89
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK 25.23
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
William Lindqvist 05 Hässleholms AIS
William Lindqvust 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Isak Gamst 05 IF Kronan
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Linus Lännerbo 05 Mölndals AIK 27.99
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK 27.0
David Levegård 05 IF Rigor
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 25,79
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Arti Reci 05 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Christian Bruhn 05 Silkeborg AK-77
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 1000m 9
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 2:59,00
Victor Törnström 05 Danderyds SK 2:58,00
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Oscar Hajny-Landgren 05 IF Kronan
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 2.56,09
Henrik Ginstman 05 IFK Växjö
Elias Ramhult 05 IK Ymer
 
P15 Häck 60m 13
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Erik Kuzele 05 IK Hakarpspojkarna
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 9,14
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Arti Reci 05 IFK Växjö
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 10.09
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 Höjd 13
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Isak Gamst 05 IF Kronan
Oscar Hajny-Landgren 05 IF Kronan
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Love Näs Fahlgren 05 IFK Växjö
Kristian Tinglef Svendsen 05 Silkeborg AK-77
 
P15 Stav 12
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad 290
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville 3.10
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 2,70
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
 
P15 Längd 32
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Isak Gamst 05 IF Kronan
Oscar Hajny-Landgren 05 IF Kronan
Gabriel Torgersson 05 IF Kville 5.18
Melker Svanberg 05 IF Kville
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Lucas Kantola 05 IK Orient
David Levegård 05 IF Rigor
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Arti Reci 05 IFK Växjö
Henrik Ginstman 05 IFK Växjö
Love Näs Fahlgren 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 4.48
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Kristian Tinglef Svendsen 05 Silkeborg AK-77
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 Tresteg 18
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Melker Svanberg 05 IF Kville
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Arti Reci 05 IFK Växjö
Henrik Ginstman 05 IFK Växjö
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK
Kristian Tinglef Svendsen 05 Silkeborg AK-77
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL
 
P15 Kula 15
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Erik Kuzele 05 IK Hakarpspojkarna
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK 7.01
Lucas Kantola 05 IK Orient
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Love Näs Fahlgren 05 IFK Växjö
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77
 
P15 4 x 200m 7
IK Hakarpspojkarna 1 IK Hakarpspojkarna
IF Kronan 2 IF Kronan
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Mölndals AIK 1 P15 Mölndals AIK
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Silkeborg AK-77 1 P13 Silkeborg AK-77
Silkeborg AK-77 1 P15 Silkeborg AK-77
 
P14 60m 30
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 9.42
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 7.72
Felix Blomberg 06 Habo Friidrott 04
Vilgot Hakeberg 06 IK Hakarpspojkarna
Adam Greszkiewicz 06 IFK Helsingborg
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
David Eriksson 06 IFK Helsingborg
Erik Hallqvist Persson 06 IFK Helsingborg
Gabriel Hanfler 06 IFK Helsingborg
Linus Rosén 06 IFK Helsingborg
Viktor Varta 06 IFK Helsingborg
Vuk Dorontic 06 IFK Helsingborg
Sebastian Sjöholm 06 Hälle IF
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK 8.34
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 8.36
Vincent Björlin-Ilye 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK 8.26
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 8.90
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Ahmed Heyabu 06 Groruddalen FIK
Sigurd Petersen Fergestad 06 Groruddalen FIK 8.58
 
P14 200m 23
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Felix Blomberg 06 Habo Friidrott 04
Adrian Welin 06 IFK Helsingborg
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
David Eriksson 06 IFK Helsingborg
Erik Hallqvist Persson 06 IFK Helsingborg
Gabriel Hanfler 06 IFK Helsingborg
Viktor Varta 06 IFK Helsingborg
Vuk Dorontic 06 IFK Helsingborg
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 29.91
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 27.50
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK 27.22
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 28.64
David Jendeby 06 Sävedalens AIK 32.44
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK 26.52
Ahmed Heyabu 06 Groruddalen FIK
Sigurd Petersen Fergestad 06 Groruddalen FIK 27,75
 
P14 1000m 10
Gabriel Hanfler 06 IFK Helsingborg
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Arvid Hermansson 06 Mölndals AIK
Karl Aderstedt Althoff 06 Mölndals AIK
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 3.44.75
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Linus Lindberg 06 Åhus FIK
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
 
P14 Häck 60m 6
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Vilgot Hakeberg 06 IK Hakarpspojkarna
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Ahmed Heyabu 06 Groruddalen FIK
 
P14 Höjd 16
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Vilgot Hakeberg 06 IK Hakarpspojkarna
Adam Greszkiewicz 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Linus Lindberg 06 Åhus FIK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 1.43
Sigurd Petersen Fergestad 06 Groruddalen FIK 1,35
 
P14 Stav 4
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Vincent Asker 06 IF Kville
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P14 Längd 30
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 3.40
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 5,58
Adam Greszkiewicz 06 IFK Helsingborg
Adrian Welin 06 IFK Helsingborg
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Gabriel Hanfler 06 IFK Helsingborg
Linus Rosén 06 IFK Helsingborg
Viktor Varta 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Sebastian Sjöholm 06 Hälle IF 5.16
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Ahmed Heyabu 06 Groruddalen FIK
Sigurd Petersen Fergestad 06 Groruddalen FIK 4,54
 
P14 Tresteg 12
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Gabriel Hanfler 06 IFK Helsingborg
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Linus Lindberg 06 Åhus FIK
Ahmed Heyabu 06 Groruddalen FIK
Sigurd Petersen Fergestad 06 Groruddalen FIK
 
P14 Kula 16
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Adrian Welin 06 IFK Helsingborg
Erik Hallqvist Persson 06 IFK Helsingborg
Linus Rosén 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Julian Westberg Dolfe 06 IF Kronan
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Peppe Karlsson 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Sigurd Petersen Fergestad 06 Groruddalen FIK 8,00
 
P13 60m 31
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Otto Ejderstedt 07 FIK Färjestaden
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 8.44
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 9,20
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 9.21
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Cedergren 07 IF Kville 9.05
Alwar Johansen 07 Lerum Friidrott
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott 10.15
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott 8.89
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 9.74
David Blixt 07 Mölndals AIK 8,91
Hugo Persson 07 Mölndals AIK 8,94
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK 9,67
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK 8,79
Jonathan Andersson 07 IK Orient
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 9.41
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 8.98
Hugo Sjösten 07 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Oliver Braunias 07 IFK Växjö
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 8.16
Mikkel Larsen 07 Dybvad IK
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 200m 30
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Otto Ejderstedt 07 FIK Färjestaden
Gustav Karlsson 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 28.42
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 31.50
Edvin Persson 07 Högby IF
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nelson Löwenmark 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 29.15
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Vilmer Gunnarsson 07 Lerum Friidrott 33.22
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 33,37
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK 28,07
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK 29,80
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Jonathan Andersson 07 IK Orient
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 31.44
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 31.74
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 29.03
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 29.58
Hugo Sjösten 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Oliver Braunias 07 IFK Växjö
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 27.50
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 800m 18
Almer Nyberg 07 Falkenbergs IK
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 2.19.77
Fingal Schollin Reidy 07 IFK Göteborg
Gustav Karlsson 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 2.38.10
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2.55,45
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK 2.27.09
Tage Sköld 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 2,21,85
Axel Olander 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 2.26,51
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 2:44.22
Hugo Sjösten 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Oliver Braunias 07 IFK Växjö
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
 
P13 Häck 60m 12
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Fingal Schollin Reidy 07 IFK Göteborg
Edvin Persson 07 Högby IF
Albin Theander 07 IF Kville
David Blixt 07 Mölndals AIK 10.53
Axel Olander 07 IF Rigor
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 11.33
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Oliver Braunias 07 IFK Växjö
Anton Hydén 07 Örgryte IS
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 Höjd 19
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Fingal Schollin Reidy 07 IFK Göteborg
Gustav Karlsson 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Edvin Persson 07 Högby IF
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 137
David Blixt 07 Mölndals AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Hugo Sjösten 07 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Axel Holmberg 07 IK Ymer
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 1.65
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS 1.22
Mikkel Larsen 07 Dybvad IK
 
P13 Längd 36
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Otto Ejderstedt 07 FIK Färjestaden
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Fingal Schollin Reidy 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Edvin Persson 07 Högby IF
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Alwar Johansen 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nelson Löwenmark 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott 3.45
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vilmer Gunnarsson 07 Lerum Friidrott 3.36
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Hugo Persson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Jonathan Andersson 07 IK Orient
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Hugo Sjösten 07 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Axel Holmberg 07 IK Ymer
Mikkel Larsen 07 Dybvad IK
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 Tresteg 13
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Edvin Persson 07 Högby IF
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Anton Hydén 07 Örgryte IS
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
 
P13 Kula 22
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Otto Ejderstedt 07 FIK Färjestaden
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe 07 IFK Helsingborg
Edvin Persson 07 Högby IF
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Alwar Johansen 07 Lerum Friidrott
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott 7.75
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 6.94
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS 7.43
Mikkel Bonde Beck 07 Dybvad IK
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
 
P12 60m 45
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 9,04
Albert Sylvén 08 Danderyds SK
Charlie Amos 08 Danderyds SK
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg 9.80
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 8.62
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Malcolm Moulare 08 IF Hagen FIK
August Hakeberg 08 IK Hakarpspojkarna
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Sixten Sjöh 08 IFK Helsingborg
Erik Nilsson Struck 08 Istrums SK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Anton Berggård 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 8.49
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK 11.90
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 8,73
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI
Oscar Peilot 08 Stenungsunds FI
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Eddie Dahl 08 IFK Växjö
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Elton Hegborn Villalobos 08 IFK Växjö
Oscar Rosenberg 08 IFK Växjö
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Nils Kärrbrink 08 Örgryte IS
Simon Ostwald 08 Örgryte IS
Maximilian Nikoukar 08 Aalborg Atletik
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
Fredrik Johnsen Borgeteien 08 Groruddalen FIK
Karl Felix Glaser 08 Groruddalen FIK 10,62
 
P12 800m 21
Olof Tholén 08 Alingsås IF 2.45,47
Charlie Amos 08 Danderyds SK
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Leonard Danell 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Sixten Sjöh 08 IFK Helsingborg
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Simon Rydén 08 IF Kville
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Max Berggren 08 Mölndals AIK
Casper Knee 08 Stenungsunds FI 2,47
Elliot Felvus 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Simon Ostwald 08 Örgryte IS
Maximilian Nikoukar 08 Aalborg Atletik
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
Karl Felix Glaser 08 Groruddalen FIK
 
P12 Häck 60m 16
Olof Tholén 08 Alingsås IF 11,55
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg 10.51
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 10.25
Malcolm Moulare 08 IF Hagen FIK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF 11.29
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 10.72
Alvin Lamberg 08 IK Orient
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 10.58
Oscar Rosenberg 08 IFK Växjö
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
Johan Skovsgaard 08 Dybvad IK
 
P12 Höjd 25
Olof Tholén 08 Alingsås IF 1,36
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Leonard Danell 08 IFK Göteborg 1,40
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1.43
Malcolm Moulare 08 IF Hagen FIK
August Hakeberg 08 IK Hakarpspojkarna
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Erik Nilsson Struck 08 Istrums SK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 1,32
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Oscar Rosenberg 08 IFK Växjö
Karl Felix Glaser 08 Groruddalen FIK 1,10
 
P12 Längd 39
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 4,25
Albert Sylvén 08 Danderyds SK
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg 3.63
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 4.78
Malcolm Moulare 08 IF Hagen FIK
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Sixten Sjöh 08 IFK Helsingborg
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Erik Nilsson Struck 08 Istrums SK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Anton Berggård 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 4,80
Julian Lukebani 08 Mölndals AIK
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI
Oscar Peilot 08 Stenungsunds FI
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Eddie Dahl 08 IFK Växjö
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Elton Hegborn Villalobos 08 IFK Växjö
Oscar Rosenberg 08 IFK Växjö
Nils Kärrbrink 08 Örgryte IS
Maximilian Nikoukar 08 Aalborg Atletik
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
Fredrik Johnsen Borgeteien 08 Groruddalen FIK
Karl Felix Glaser 08 Groruddalen FIK 3,46
 
P12 Tresteg 18
Olof Tholén 08 Alingsås IF 9,28
Leonard Danell 08 IFK Göteborg 8,88
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
August Hakeberg 08 IK Hakarpspojkarna
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,56
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Oscar Rosenberg 08 IFK Växjö
Nils Kärrbrink 08 Örgryte IS
Fredrik Johnsen Borgeteien 08 Groruddalen FIK
Karl Felix Glaser 08 Groruddalen FIK
 
P12 Kula 33
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 6,66
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 8.18
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
August Hakeberg 08 IK Hakarpspojkarna
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Erik Nilsson Struck 08 Istrums SK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Anton Berggård 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK 5.09
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Alvin Lamberg 08 IK Orient
Elton Öhman 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Eddie Dahl 08 IFK Växjö
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Elton Hegborn Villalobos 08 IFK Växjö
Oscar Rosenberg 08 IFK Växjö
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Johan Skovsgaard 08 Dybvad IK
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
Fredrik Johnsen Borgeteien 08 Groruddalen FIK
Karl Felix Glaser 08 Groruddalen FIK 6,68
 
P11 60m 26
Nils Tholén 09 Alingsås IF 9,64
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Cesar Henricson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 9.21
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 9.84
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg 10.16
Sigge Henricson 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,05
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS 10.73
Love Forss 09 Mölndals AIK
Oscar De Oliveira 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
William Gråman 09 Tyresö FK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Linus Bernhardsson 09 IFK Växjö
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Oliver Hedin 09 Örgryte IS
Emil Kongsbak 09 Dybvad IK
Albert Krejberg 09 Silkeborg AK-77
Luca Korsgaard Nicholson 09 Silkeborg AK-77
 
P11 600m 16
Nils Tholén 09 Alingsås IF 2.03,34
Anton Arvidsson 09 Brattås CK 1.55
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 2.08.37
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg 2.34.75
Eddie Nord 09 Hälle IF
Viktor Jernberg 09 Hälle IF
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Victor Hansson 09 IF Rigor
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK 1.51
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Luca Korsgaard Nicholson 09 Silkeborg AK-77
 
P11 Höjd 18
Nils Tholén 09 Alingsås IF 1,06
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 1,35
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Victor Hansson 09 IF Rigor
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Linus Bernhardsson 09 IFK Växjö
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Albert Krejberg 09 Silkeborg AK-77
Luca Korsgaard Nicholson 09 Silkeborg AK-77
 
P11 Längd 26
Nils Tholén 09 Alingsås IF 3,15
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Cesar Henricson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 4,05
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Sigge Henricson 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,26
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS 3,51
Love Forss 09 Mölndals AIK
Oscar De Oliveira 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
William Gråman 09 Tyresö FK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Linus Bernhardsson 09 IFK Växjö
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Oliver Hedin 09 Örgryte IS
Emil Kongsbak 09 Dybvad IK
Albert Krejberg 09 Silkeborg AK-77
Luca Korsgaard Nicholson 09 Silkeborg AK-77
 
P11 Tresteg 12
Nils Tholén 09 Alingsås IF
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Victor Hansson 09 IF Rigor
William Gråman 09 Tyresö FK
Linus Bernhardsson 09 IFK Växjö
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Emil Kongsbak 09 Dybvad IK
 
P11 Kula 15
Nils Tholén 09 Alingsås IF 5,73
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Sixten Schütz 09 FIK Färjestaden
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Cesar Henricson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Sigge Henricson 09 IFK Göteborg
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS 5,71
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Aiden Flavell 09 IF Rigor
Oliver Hedin 09 Örgryte IS
Emil Kongsbak 09 Dybvad IK
Luca Korsgaard Nicholson 09 Silkeborg AK-77
 
P10 60m 26
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 10,27
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Adam Niklasson 10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg 9.86
Kasper Palmås 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04 10.04
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Ture Persson 10 Kalmar SK
Hugo Thunberg 11 Kongahälla AIK
Alexander Lundberg 11 IF Kronan
Oscar Blomqvist 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Wilmer Karlsson 10 Mölndals AIK
Celvin Helenius 10 IF Rigor 13.16
Adem Abaz 10 Sävedalens AIK
Bernard Ullaeus Andersson 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
Benjamin Törnqvist 10 Ullevi FK
Lukas Kågebäck 10 Ullevi FK
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL
Vetle Lier 10 Groruddalen FIK 9,50
 
P10 600m 17
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 2.30,00
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Adam Niklasson 10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg 2.18.62
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg 2.09.60
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg 2.13.19
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Hugo Thunberg 11 Kongahälla AIK
Alexander Lundberg 11 IF Kronan
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Adem Abaz 10 Sävedalens AIK
Emil Stenström Mendely 10 Sävedalens AIK
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL
Vetle Lier 10 Groruddalen FIK 2,07,83
 
P10 Längd 22
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 3,58
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Adam Niklasson 10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Kasper Palmås 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04 3.41
Ture Persson 10 Kalmar SK
Hugo Thunberg 11 Kongahälla AIK
Alexander Lundberg 11 IF Kronan
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Adem Abaz 10 Sävedalens AIK
Emil Stenström Mendely 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
Lukas Kågebäck 10 Ullevi FK
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL
Sivert Moen Aarø 11 Groruddalen FIK
Vetle Lier 10 Groruddalen FIK 3,32
 
P10 Kula 20
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 6,20
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Adam Niklasson 10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Kasper Palmås 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Ture Persson 10 Kalmar SK
Alexander Lundberg 11 IF Kronan
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Celvin Helenius 10 IF Rigor
Bernard Ullaeus Andersson 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
Benjamin Törnqvist 10 Ullevi FK
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL
Sivert Moen Aarø 11 Groruddalen FIK
Vetle Lier 10 Groruddalen FIK 4,65
 
K 60m 9
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
Katrine Vad Mortensen 01 Silkeborg AK-77
Stine Gloggengichser 97 Silkeborg AK-77
 
K 400m 11
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Alma Svanberg 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Orsolya Gaal 82 Varbergs GIF
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 57:82
Anne Andersen 01 Aalborg Atletik 60.88
Mille B. Olesen 02 Aalborg Atletik 59.95
Line Andersen 99 Silkeborg AK-77
Stine Gloggengichser 97 Silkeborg AK-77
 
K 1500m 2
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg
Ine Bakken 96 IL Gular
 
K Häck 60m 4
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Line Andersen 99 Silkeborg AK-77
 
K Höjd 6
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77
Line Andersen 99 Silkeborg AK-77
 
K Stav 2
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
K Längd 8
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Julia Strömberg 02 Istrums SK
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Katrine Vad Mortensen 01 Silkeborg AK-77
Line Andersen 99 Silkeborg AK-77
Stine Gloggengichser 97 Silkeborg AK-77
 
K Tresteg 1
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
 
K Kula 5
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Katrine Vad Mortensen 01 Silkeborg AK-77
Line Andersen 99 Silkeborg AK-77
 
K 4 x 200m 9
IF Hagen FIK 1 IF Hagen FIK
Hanvikens SK 1 Rosa Hanvikens SK
Hanvikens SK 2 Rosa Hanvikens SK
Klippans FK 1 Klippans FK
IF Kville 1 P17 IF Kville
Mölndals AIK 1 F16 Mölndals AIK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Örgryte IS 1 F17 Örgryte IS
Silkeborg AK-77 1 Silkeborg AK-77
 
F17 60m 15
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Rahwa George 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Emma Borovac 03 IK Ymer
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
 
F17 400m 2
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
 
F17 1500m 1
Lykke Sjöbeck 03 Ystads IF 4.50,2
 
F17 Häck 60m 2
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
 
F17 Höjd 2
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Kim Rodén 03 IK Orient
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 10
Ida Genitz 03 Istrums SK
Rahwa George 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Emma Borovac 03 IK Ymer
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 6
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
 
F16 60m 34
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 8.08
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Ella Hakeberg 04 IK Hakarpspojkarna
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Ella Bennett 04 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Moa Ringqvist 04 Hanvikens SK
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Ida Thörsman 04 IF Kville
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 8.20
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS
Olivia Vilstrup 04 Silkeborg AK-77
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 7.75
 
F16 400m 11
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Siri Forsström 04 IK Hakarpspojkarna
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Ella Bennett 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 63,5
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Olivia Vilstrup 04 Silkeborg AK-77
 
F16 1500m 7
Hilda Törngård 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Felicia Brink 04 IF Kville
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 4.45.90
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Camilla Flyvbjerg 04 Aalborg Atletik 5.11.50
 
F16 Häck 60m 11
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Ella Hakeberg 04 IK Hakarpspojkarna
Siri Forsström 04 IK Hakarpspojkarna
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Moa Ringqvist 04 Hanvikens SK
Emma Kovacevic 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Emilie Arndt 04 Silkeborg AK-77
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77
 
F16 Höjd 15
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Ella Bennett 04 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK
Moa Ringqvist 04 Hanvikens SK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emma Kovacevic 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Stina Larsson 04 IK Wilske
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
 
F16 Stav 5
Ronja Sjöstrand 04 Hässleholms AIS
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott 2,55
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77
 
F16 Längd 40
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Ella Hakeberg 04 IK Hakarpspojkarna
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Ella Bennett 04 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Moa Ringqvist 04 Hanvikens SK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alice Warpman 04 Laholms IF
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5.71
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Wilma Paulsson 04 IK Orient
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ebba Bremer 04 Örgryte IS 4.70
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 4.70
Emilie Arndt 04 Silkeborg AK-77
Olivia Vilstrup 04 Silkeborg AK-77
 
F16 Tresteg 10
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 11.44
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 10.33
Clara Weetom 04 Örgryte IS
 
F16 Kula 15
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Matilda Karlsson 04 IFK Helsingborg
Saga Redestam 04 IFK Helsingborg
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 11,85
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.66
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77
Olivia Vilstrup 04 Silkeborg AK-77
 
F15 60m 39
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 8.42
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 8,13
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 8,88
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK 8.91
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK 9.61
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Maud Utter 05 IF Kronan
Moa Erixon 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8,77
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 8,87
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8,90
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 9,75
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 9.20
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK 8.73
Ellen Schoug 05 IK Orient
Klara Håkansson 05 IK Orient
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8.01
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F15 200m 31
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 27.00
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 27,73
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 29,66
Chanel Moulare 05 IF Hagen FIK 26.59
Nova Schwalbe 05 IF Hagen FIK 29.61
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Lovisa Nilsson 05 Klippans FK
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 29.30
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 25.88
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 29"31
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö
Elna Wester 05 Örgryte IS 27.32
Inez Yngve 05 Örgryte IS 26.86
Rose-Mathilde Abel 05 Aalborg Atletik
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77
 
F15 1000m 14
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad 3.13.58
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Philippa Duff 05 Hälle IF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Elin Hagelin 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 3.19.14
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 3.07
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Elna Wester 05 Örgryte IS 3.13.77
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 3.47.34
Rose-Mathilde Abel 05 Aalborg Atletik
 
F15 Häck 60m 20
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 9.66
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 9.46
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 10,20
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 9.01
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Erica Johansson 05 IK Orient
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 9.27
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
 
F15 Höjd 24
Linn Svedberg Jarlhage 05 Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,52
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Alicia Hallden 05 Hässleholms AIS 1.47
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Lovisa Nilsson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö
Ebba Halling 05 Örgryte IS 1.29
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 1.34
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
 
F15 Stav 7
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Alicia Hallden 05 Hässleholms AIS 2.81
Stina Littorin 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
 
F15 Längd 46
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 4.65
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK 3.77
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK 3.89
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Alicia Hallden 05 Hässleholms AIS 4.51
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK 4.35
Ellen Schoug 05 IK Orient
Hilda Nolkrantz 05 IK Orient
Klara Håkansson 05 IK Orient
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Kellie Tran 05 IK Ymer 4,96
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 4.24
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 4.37
Inez Yngve 05 Örgryte IS 5.23
Rose-Mathilde Abel 05 Aalborg Atletik
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
 
F15 Tresteg 23
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Alicia Hallden 05 Hässleholms AIS 9.76
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Erica Larsson 05 Laholms IF
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 8.83
 
F15 Kula 21
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Alicia Hallden 05 Hässleholms AIS 8.97
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Maud Utter 05 IF Kronan
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Ebba Halling 05 Örgryte IS 8.40
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
 
F15 4 x 200m 15
Falkenbergs IK 1 Falkenbergs IK
Wilma Segermalm -05
Annie Sturesson -05
Wilma Folkeson -05
Linn Svedberg Jarlhage -05
IF Hagen FIK 1 IF Hagen FIK
IK Hakarpspojkarna 1 IK Hakarpspojkarna
IF Kronan 1 IF Kronan
IF Kronan 2 IF Kronan
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Lidköpings IS 1 F13 Lidköpings IS
Lidköpings IS 2 F15 Lidköpings IS
Majornas IK 1 Majornas IK
Orient, IK 1 IK Orient
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Silkeborg AK-77 1 F 12 Silkeborg AK-77
Silkeborg AK-77 1 F15 Silkeborg AK-77
Silkeborg AK-77 2 F13 Silkeborg AK-77
Silkeborg AK-77 3 F14 Silkeborg AK-77
 
F14 60m 51
Sabina Kern 06 Brattås CK
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 8,40
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 8,55
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Elin Thor 06 IFK Helsingborg
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Nelly Elned 06 Hälle IF 8.86
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 8.15
Isa Persson 06 Kalmar SK
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Alice Tartu 06 IF Kville
Alma Cullberg 06 IF Kville
Clara Nilsson 06 Laholms IF
Ronja Berg 06 Laholms IF
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Elsa Hansson 06 Mölndals AIK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 8,19
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Stella Fransson 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK 8.81
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 9.34
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Signe Aderstedt 06 IK Ymer 8,66
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 8.83
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 9.34
Sophia Tryk 06 Aalborg Atletik
Amalie Ravn 06 Silkeborg AK-77
Laura Fisker Koch 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 200m 30
Sabina Kern 06 Brattås CK 29,25
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 27,91
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 28,54
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 27,21
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Elin Thor 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Nelly Elned 06 Hälle IF 28.12
Isa Persson 06 Kalmar SK
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Alma Cullberg 06 IF Kville
Sara Persson 06 Lidköpings IS 31,60
Julia Svensson 06 Majornas IK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 27,58
Ida Holming 06 IF Rigor 31.10
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 28.89
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 28.68
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 30.64
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 28.59
Tilde Nielsen 06 Dybvad IK
 
F14 1000m 19
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Malva Arvidsson 06 Brattås CK 3.30
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 3.21.81
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Matilda Martini 06 Motala AIF
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 3.32.59
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 3.15.13
Viola Engdegård 06 Mölndals AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 3:33.74
Ida Josefsson 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
Tilde Nielsen 06 Dybvad IK
Katrine Trangbæk Hansen 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Signe Knudsen 06 Silkeborg AK-77
 
F14 Häck 60m 30
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Frida Andersson 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Isa Persson 06 Kalmar SK
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Ronja Berg 06 Laholms IF
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 11.22
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 10.07
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK 10.33
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Ida Fogdesson 06 Tjalve IF Norrköping
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 11.33
Katrine Trangbæk Hansen 06 Silkeborg AK-77
Naya Garcia 06 Silkeborg AK-77
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F14 Höjd 27
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 156
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1.56
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Isa Persson 06 Kalmar SK
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Frida Steene 06 IF Kville
Matilda Martini 06 Motala AIF
Hanna Pålsson 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Tilde Persson 06 IFK Växjö
Katrine Trangbæk Hansen 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Naya Garcia 06 Silkeborg AK-77
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Stav 19
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Ida Holming 06 IF Rigor 2.00
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 2.00
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Ellen Rosenberg 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 2.20
 
F14 Längd 59
Sabina Kern 06 Brattås CK
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 5,03
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Elin Thor 06 IFK Helsingborg
Frida Andersson 06 IFK Helsingborg
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 5.17
Isa Persson 06 Kalmar SK
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Alice Tartu 06 IF Kville
Alma Cullberg 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Clara Nilsson 06 Laholms IF
Ronja Berg 06 Laholms IF
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Julia Svensson 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Emma Wistrand 06 IK Orient
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Ida Fogdesson 06 Tjalve IF Norrköping
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 4.48
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 4.60
Sophia Tryk 06 Aalborg Atletik
Tilde Nielsen 06 Dybvad IK
Alma Kjær 06 Silkeborg AK-77
Amalie Ravn 06 Silkeborg AK-77
Cecilie Engel Westphall 06 Silkeborg AK-77
Katrine Trangbæk Hansen 06 Silkeborg AK-77
Laura Fisker Koch 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Signe Knudsen 06 Silkeborg AK-77
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Tresteg 21
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 10,9
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Isa Persson 06 Kalmar SK
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Alice Tartu 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Ida Fogdesson 06 Tjalve IF Norrköping
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik
Katrine Trangbæk Hansen 06 Silkeborg AK-77
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Kula 23
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Elin Thor 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Asta Hägglund 06 IF Kronan
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Ellen Rosenberg 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Tilde Persson 06 IFK Växjö
Tilde Nielsen 06 Dybvad IK
Alma Kjær 06 Silkeborg AK-77
Cecilie Engel Westphall 06 Silkeborg AK-77
Laura Fisker Koch 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Naya Garcia 06 Silkeborg AK-77
Signe Knudsen 06 Silkeborg AK-77
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F13 60m 63
Elin Andersson 07 Brattås CK 8,78
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 9.04
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 8,99
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg 9.16
Alice Mosesson 07 Göteborgs KIK
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Nora Clark 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Moa Enander 07 Hälle IF
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Filippa Warpman 07 Laholms IF
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott 9.05
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott 9.59
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS 11,61
Ella Friberg 07 Lidköpings IS 9,66
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS 9,67
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS 8,68
Bella Gisel 07 Lomma FIK
Alice Jangemyr 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 9,5
Tyra Lundqvist 07 Mölndals AIK
Elin Giebat 07 IK Orient
Ellen Paulsson 07 IK Orient
Stella Westdahl 07 IK Orient
Wilma Zetterström 07 IK Orient