Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 2442 Printed: 2019-11-21 11:43
Antal individer / Total persons: 882
 
M 60m 8
Philip Ketels 04 Angereds IS
Mikael Runsten 63 IFK Göteborg
Josef Åberg 91 Hälle IF
Jan Erlandsson 58 IF Kville 7,85
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Johan Tovari 93 Ull/Kisa IL 7,81
 
M 200m 4
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Johan Tovari 93 Ull/Kisa IL 26,04
Carl Hermansson 03 Bohus IF
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
M Höjd 1
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
M Stav 1
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
 
M Längd 2
Mikael Runsten 63 IFK Göteborg
Johan Tovari 93 Ull/Kisa IL 5,18
 
M Vikt 7
Philip Ketels 04 Angereds IS
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Robert Fabian 72 Herrljunga SK
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott P17 Vikt
Wille Öhman 03 IF Rigor
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P15 60m 9
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Leo Göransson 05 Klippans FK
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Enzo Martini Tedfelt 05 Mölndals AIK
Johan Conway 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
 
P15 200m 9
Melker Svanberg 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Herman Helander 05 Mölndals AIK
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 27,57
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Oscar Idehall 05 IK Ymer
 
P15 1000m 4
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 3,04
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P15 Häck 60m 4
Leo Göransson 05 Klippans FK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P15 Höjd 8
Leo Göransson 05 Klippans FK
Melker Svanberg 05 IF Kville
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Jonatan Daun 05 IK Ymer
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P15 Stav 7
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Leo Göransson 05 Klippans FK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Oscar Idehall 05 IK Ymer
 
P15 Längd 13
Leo Göransson 05 Klippans FK
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor 5.22
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Jonatan Daun 05 IK Ymer
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P15 Tresteg 5
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P15 Kula 6
Leo Göransson 05 Klippans FK
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Lucas Kantola 05 IK Orient
 
P15 Vikt 9
Jakob Romberg 05 Hässleholms AIS
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Lukas Axlid 05 Sävedalens AIK 9,32
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Oscar Idehall 05 IK Ymer
 
P14 60m 12
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 7,92
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 8.5
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P14 200m 10
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Sebastian Sjöholm 06 Hälle IF
Kevin Ellison 06 IF Kville
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
 
P14 1000m 2
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P14 Häck 60m 1
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 12,47
 
P14 Höjd 6
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 128
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P14 Stav 4
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Kevin Ellison 06 IF Kville
Simon Garpemyr 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
 
P14 Längd 15
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 4,00
Sebastian Sjöholm 06 Hälle IF
Kevin Ellison 06 IF Kville
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Oliver Nordström 06 Ullevi FK
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P14 Tresteg 7
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 8,50
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P14 Kula 7
Simon Garpemyr 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
 
P13 60m 32
Detjon Johansson 07 Angereds IS
Albin Bolin 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 8.89
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 9,21
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Cedergren 07 IF Kville
Klinton Wehlander 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott 9.85
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 9.75
David Blixt 07 Mölndals AIK
Hugo Persson 07 Mölndals AIK
Nuuno Grytter 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Gustav Kristoffersson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF 8,77
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 8.29
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
Ahmed Elshamy 07 Angereds Atletiska Förening
 
P13 200m 25
Albin Bolin 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 29.52
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 29,34
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 30,20
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg 28,91
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 30.72
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Vilmer Gunnarsson 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 34.94
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 31,67
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Gustav Kristoffersson 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 30,01
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF 29,63
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P13 800m 15
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 2.41
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 2,21,94
Fingal Schollin Reidy 07 IFK Göteborg
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg
Atlas Yunouz 07 IF Kville
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 2.56.00
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 3.03
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK 2,28
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 2,50
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 2,35
William Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P13 Häck 60m 12
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Fingal Schollin Reidy 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Caleb Tessema 07 Mölndals AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P13 Höjd 23
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Fingal Schollin Reidy 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Cedergren 07 IF Kville
Albin Theander 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 134
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Caleb Tessema 07 Mölndals AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Nuuno Grytter 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK
Sebastian Kjellberg 07 IF Rigor
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 160
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P13 Stav 8
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Klinton Wehlander 07 IF Kville
Leon Östling 07 IF Kville
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P13 Längd 34
Detjon Johansson 07 Angereds IS
Albin Bolin 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Atlas Yunouz 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott 3m
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Victor Klein 07 Lerum Friidrott 3.87
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vilmer Gunnarsson 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Hugo Persson 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Tage Sköld 07 Mölndals AIK
Sebastian Kjellberg 07 IF Rigor
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 4,14
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Gustav Kristoffersson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
Ahmed Elshamy 07 Angereds Atletiska Förening
 
P13 Tresteg 12
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
 
P13 Kula 16
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott 5.74
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 6.88
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
Albin Elmgren-Warberg 07 Bohus IF
 
P12 60m 24
Olof Tholén 08 Alingsås IF 9,11
Sebastian Ketels 08 Angereds IS
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg 9.86
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg 9,80
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF 8.58
Rasmus Petersson 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Noel Lorensson 08 Lerum Friidrott
Alvin Brandqvist 08 Majornas IK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK 9,67
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 8,72
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Axel Ohlsson 08 Bohus IF
 
P12 200m 21
Olof Tholén 08 Alingsås IF
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 32,85
Leonard Danell 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF
Lotus Berglund 08 IF Kville
Rasmus Petersson 08 IF Kville
Alvin Brandqvist 08 Majornas IK
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Anton Schöön 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Jacob Falsig 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Abdullahi Hussein 08 Angereds Atletiska Förening
Zuheyb Gelle 08 Angereds Atletiska Förening
 
P12 600m 19
Olof Tholén 08 Alingsås IF 1.48,39
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
Carl Berntsson 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK 1,58
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 1:58
Linus Weihard 08 Mölndals AIK 2,01
Max Berggren 08 Mölndals AIK
Alexander Leggatt 08 IF Rigor
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Gustav Bengtsson 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Frans Kaiser 08 Varbergs GIF
Otto Collén 08 Varbergs GIF
 
P12 Häck 60m 18
Olof Tholén 08 Alingsås IF 11,55
Adam Setterstig 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 12,22
Leonard Danell 08 IFK Göteborg 12.54
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF 11.11
Carl Berntsson 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Frans Kaiser 08 Varbergs GIF
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Otto Collén 08 Varbergs GIF
 
P12 Höjd 16
Olof Tholén 08 Alingsås IF 1,34
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg 1,40
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF 1.29
Olle Kärnebro 08 Kongahälla AIK
Lotus Berglund 08 IF Kville
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Anton Schöön 08 Mölndals AIK
Jacob Falsig 08 Mölndals AIK
Alexander Leggatt 08 IF Rigor
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
P12 Stav 4
Olof Tholén 08 Alingsås IF 1,60
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
 
P12 Längd 32
Olof Tholén 08 Alingsås IF 4,25
Adam Setterstig 08 IFK Göteborg 4.10
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg 3,92
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg 3,63
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Uno Stål 08 KA 2 IF 4.88
Carl Berntsson 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Alvin Brandqvist 08 Majornas IK
Morris Säker 08 Majornas IK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK 3,98
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Frans Kaiser 08 Varbergs GIF
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Otto Collén 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS
 
P12 Tresteg 6
Olof Tholén 08 Alingsås IF
Leonard Danell 08 IFK Göteborg 8,42
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Uno Stål 08 KA 2 IF
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
 
P12 Kula 19
Olof Tholén 08 Alingsås IF 6,66
Sebastian Ketels 08 Angereds IS
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg 6,06
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Adam Ellison 08 IF Kville
Carl Berntsson 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Alvin Brandqvist 08 Majornas IK
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS
 
P11 60m 49
Nils Tholén 09 Alingsås IF 10,18
Leodon Johansson 09 Angereds IS
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Axel Gloss 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Frank Elgemark 09 IFK Göteborg
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Weimers 09 IFK Göteborg
Olle Ljung 09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,05
Bo Torstensson 09 IF Kville
Jonathan Lindedahl 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Per Josefsson 09 IF Kville
Vidar Skändlagård 09 IF Kville
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Maximus Larsson 09 Majornas IK
Noa Jarledal 09 Majornas IK
Sixten Hadzikostas 09 Majornas IK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Theo Göpel 09 Mölndals AIK
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Anton Modin 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood. 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
William Farberger 09 Örgryte IS
Erik Olsson 09 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Harry Johansson 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P11 600m 28
Nils Tholén 09 Alingsås IF 2.03,34
Rayan Abosh 09 Angereds IS
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Axel Gloss 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Weimers 09 IFK Göteborg
Olle Ljung 09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl 09 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Adam Leidenhed 09 IF Kville
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Joshua Ferndal 09 IF Kville
Per Josefsson 09 IF Kville
Love Forss 09 Mölndals AIK
Anton Modin 09 Sävedalens AIK
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK 1,57
William Farberger 09 Örgryte IS
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Harry Johansson 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P11 Höjd 32
Nils Tholén 09 Alingsås IF 1,06
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Axel Gloss 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Frank Elgemark 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Weimers 09 IFK Göteborg
Olle Ljung 09 IFK Göteborg
Sid Alexandersson 09 IFK Göteborg
Adam Leidenhed 09 IF Kville
Bo Torstensson 09 IF Kville
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Jonathan Lindedahl 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Vidar Skändlagård 09 IF Kville
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Theo Göpel 09 Mölndals AIK
Love Ljungqvist 09 IK Orient 1.35
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
Erik Olsson 09 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
 
P11 Stav 1
Nils Tholén 09 Alingsås IF
 
P11 Längd 42
Leodon Johansson 09 Angereds IS
Rayan Abosh 09 Angereds IS
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Weimers 09 IFK Göteborg
Olle Ljung 09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,26
Adam Leidenhed 09 IF Kville
Bo Torstensson 09 IF Kville
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Joshua Ferndal 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Edison Adersjö 09 Majornas IK
Frans Bernström Printz 09 Majornas IK
Maximus Larsson 09 Majornas IK
Noa Jarledal 09 Majornas IK
Sixten Hadzikostas 09 Majornas IK
Love Forss 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood. 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
William Farberger 09 Örgryte IS
Erik Olsson 09 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Harry Johansson 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P11 Kula 33
Nils Tholén 09 Alingsås IF 4,92
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Oliver Weimers 09 IFK Göteborg
Olle Ljung 09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl 09 IFK Göteborg
Bo Torstensson 09 IF Kville
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Jonathan Lindedahl 09 IF Kville
Joshua Ferndal 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Frans Bernström Printz 09 Majornas IK
Maximus Larsson 09 Majornas IK
Olle Fohlin 09 Majornas IK
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
Erik Olsson 09 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Harry Johansson 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 60m 31
Natanael Paliouras 10 Falkenbergs IK
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Kasper Palmås 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Philip Parais 10 IFK Göteborg 10.08
Adam Hadad 10 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Nilas Ridderstedt 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Tage Strandler 10 Majornas IK
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
Filip Widén 10 Mölndals AIK
Maximus Dolderer 10 Mölndals AIK
Olof Karlsson 10 Mölndals AIK
Simon Falsig 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Ville Fransson 10 Mölndals AIK
Celvin Helenius 10 IF Rigor
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Ibrahim Abosultan 10 Ullevi FK
Lukas Kågebäck 10 Ullevi FK
Viktor Eskilsson 10 Varbergs GIF
Erik Larsson 10 Hönö IS
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P10 600m 23
Natanael Paliouras 10 Falkenbergs IK
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Elmer Lidström Löfberg 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Gustav Berntsson 10 IF Kville
Oscar Wärn 10 Lerum Friidrott
Adam Hadad 10 Majornas IK
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Karl Rangmar 10 Mölndals AIK
Olof Karlsson 10 Mölndals AIK
Simon Falsig 10 Mölndals AIK
Celvin Helenius 10 IF Rigor
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Ebbe Jägerström 10 Varbergs GIF
Viktor Eskilsson 10 Varbergs GIF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P10 Höjd 18
Natanael Paliouras 10 Falkenbergs IK
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Elmer Lidström Löfberg 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Gustav Berntsson 10 IF Kville
Tage Strandler 10 Majornas IK
Gabriel Rinman 10 Mölndals AIK
Maximus Dolderer 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Natanael Hoffman 10 IK Orient
Linus Hallström 10 Varbergs GIF
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
 
P10 Längd 32
Natanael Paliouras 10 Falkenbergs IK
Silas Andersson 10 Falkenbergs IK
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Elmer Lidström Löfberg 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Kasper Palmås 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Philip Parais 10 IFK Göteborg 3.44
Gustav Berntsson 10 IF Kville
Oscar Wärn 10 Lerum Friidrott
Adam Hadad 10 Majornas IK
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Tage Strandler 10 Majornas IK
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
Gabriel Rinman 10 Mölndals AIK
Ville Fransson 10 Mölndals AIK
Natanael Hoffman 10 IK Orient
Celvin Helenius 10 IF Rigor
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Ebbe Jägerström 10 Varbergs GIF
Linus Hallström 10 Varbergs GIF
Viktor Eskilsson 10 Varbergs GIF
Erik Larsson 10 Hönö IS
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P10 Kula 20
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Kasper Palmås 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Gustav Berntsson 10 IF Kville
Adam Hadad 10 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Nilas Ridderstedt 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Tage Strandler 10 Majornas IK
Karl Rangmar 10 Mölndals AIK
Leo Forsgard 10 Mölndals AIK
Ibrahim Abosultan 10 Ullevi FK
Ebbe Jägerström 10 Varbergs GIF
Linus Hallström 10 Varbergs GIF
Erik Larsson 10 Hönö IS
Alfred Lund 10 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P9 60m 17
Sven Tholén 11 Alingsås IF 10,73
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Sixten Ekeblad 11 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Sixten Clarholm 11 Hälle IF
Hugo Thunberg 11 Kongahälla AIK
Hugo Hermond 11 IF Kville
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
Simon Schärlund 11 IF Kville
Sixten Svanberg 11 IF Kville
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK
Nils Hänel Holmer 11 IF Rigor
Wilson Algebäck 11 Varbergs GIF
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P9 400m 16
Sven Tholén 11 Alingsås IF 1.25,99
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Sixten Ekeblad 11 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Sixten Clarholm 11 Hälle IF
Hugo Thunberg 11 Kongahälla AIK
Hugo Hermond 11 IF Kville
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
Simon Schärlund 11 IF Kville
Sixten Svanberg 11 IF Kville
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK
Wilson Algebäck 11 Varbergs GIF
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P9 Höjd 12
Sven Tholén 11 Alingsås IF 1,00
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Hugo Thunberg 11 Kongahälla AIK
Hugo Hermond 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
Simon Schärlund 11 IF Kville
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK
Liam Wramdemark 11 IK Ymer
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P9 Längd 18
Sven Tholén 11 Alingsås IF 3,09
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Sixten Ekeblad 11 IFK Göteborg
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Sixten Clarholm 11 Hälle IF
Hugo Thunberg 11 Kongahälla AIK
Hugo Hermond 11 IF Kville
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
Simon Schärlund 11 IF Kville
Sixten Svanberg 11 IF Kville
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK
Nils Hänel Holmer 11 IF Rigor
Wilson Algebäck 11 Varbergs GIF
Liam Wramdemark 11 IK Ymer
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P9 Kula 7
Sven Tholén 11 Alingsås IF 5,20
Erik Axelsson 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Sixten Ekeblad 11 IFK Göteborg
Liam Wramdemark 11 IK Ymer
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P8 60m 3
Vincent Östling 12 IF Kville
Milo Barry 12 Ullevi FK
Jakob Andersson 12 Bohus IF
 
P8 400m 3
Vincent Östling 12 IF Kville
Milo Barry 12 Ullevi FK
Jakob Andersson 12 Bohus IF
 
P8 Höjd 2
Vincent Östling 12 IF Kville
Jakob Andersson 12 Bohus IF
 
P8 Längd 2
Milo Barry 12 Ullevi FK
Jakob Andersson 12 Bohus IF
 
P8 Kula 1
Jakob Andersson 12 Bohus IF
 
K 60m 7
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 8.08
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
 
K 200m 3
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Lovisa Agfors 03 Bohus IF
 
K Höjd 3
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Tova Jessen 04 Trollhättan FIK
 
K Stav 1
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott 2,55
 
K Längd 3
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
 
K Vikt 6
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Alicia Byström 01 Hässleholms AIS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
 
F15 60m 34
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Moa Erixon 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8,77
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 8,90
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8,74
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Elsa Korsgren 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK 8.73
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 8.61
Klara Håkansson 05 IK Orient
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Nora Berglin 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Emiliy Uden 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Kellie Tran 05 IK Ymer 8,46
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 200m 18
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26.20
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 29.70
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 27,88
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 1000m 6
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Nicole Tiourine 05 IFK Göteborg
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 3.07.62
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F15 Häck 60m 5
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 10.02
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 9,58
 
F15 Höjd 4
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F15 Stav 1
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 2,80
 
F15 Längd 22
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 4,23
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Elsa Korsgren 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK 4.35
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 4.59
Klara Håkansson 05 IK Orient
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Nora Berglin 05 Sävedalens AIK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Kellie Tran 05 IK Ymer 4,94
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Tresteg 12
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 10.17
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI ut
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Kula 12
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Emiliy Uden 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
F15 Vikt 9
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Emma Andersen Rosenlund 06 Trollhättan FIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Auinn Ahmad Mohammad 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F14 60m 31
Jasmin Salman 06 Angereds IS
Jenna Perhonen 06 Angereds IS
Zonita Chou 06 Angereds IS
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 8.52
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Alexandra Kvarnst 06 Göteborgs KIK
Sueli Löfvenholm 06 Göteborgs KIK
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad 8,54
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 8,23
Frida Steene 06 IF Kville
Ayna Kenjar 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Elsa Hansson 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 8,19
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Stella Fransson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Emilia Bergh 06 IK Orient
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK 8.82
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 8.64
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK 8.76
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 9.34
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 200m 18
Lina Mikael 06 Angereds IS
Zonita Chou 06 Angereds IS
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 28.82
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 28,54
Fotini Theodosiou 06 Göteborgs KIK 34.01
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK 31,61
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad 28,42
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 26,93
IF Kville 1 0 IF Kville
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 27,58
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 29,50
Ida Holming 06 IF Rigor 32.33
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 29.61
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 31.17
 
F14 1000m 9
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Viola Engdegård 06 Mölndals AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Lovisa Nilsson 06 Trollhättan FIK
 
F14 Häck 60m 22
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Alva Johansson 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor 10.97
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 10,95
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK 10.12
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F14 Höjd 18
Elenor Alija 06 Angereds IS
Jaelle Sandwing 06 Angereds IS
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1,51
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Frida Steene 06 IF Kville
Hanna Pålsson 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F14 Stav 18
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
IF Kville 1 0 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Alva Johansson 06 IF Rigor
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor 1.91
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 1,71
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F14 Längd 43
Elenor Alija 06 Angereds IS
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Jaelle Sandwing 06 Angereds IS
Jasmin Salman 06 Angereds IS
Jenna Perhonen 06 Angereds IS
Lina Mikael 06 Angereds IS
Mikal Loul 06 Angereds IS
Natalia Kowalczyk 06 Angereds IS
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 5.03
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Fotini Theodosiou 06 Göteborgs KIK
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK 4,32
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad 4,63
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 5,43
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Liv-Grete Medin 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Emilia Bergh 06 IK Orient
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Tresteg 12
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 10,67
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Kula 15
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Mikal Loul 06 Angereds IS
Natalia Kowalczyk 06 Angereds IS
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK 7,56
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Emilia Bergh 06 IK Orient
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 60m 50
Alaa Ella Elouzair 07 Angereds IS
Alice Bredström 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Klara Uveborn 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg 9.16
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Liv Wahlgren 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg 9.29
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Alice Mosesson 07 Göteborgs KIK
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Olivia Rundgren 07 IF Kville
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Alice Jangemyr 07 Mölndals AIK
Alva Björnwall 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 9,50
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8.66
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI 9.51
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer 8,29
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 8,92
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F13 200m 42
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg 31.93
Liv Wahlgren 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Alice Mosesson 07 Göteborgs KIK
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Isabelle Magnusson 07 IF Kville
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 29:95
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 31,25
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 28.62
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Esther Johansson 07 Varbergs GIF
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer 27,79
Tova Karlsson 07 Hönö IS 29,24
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F13 800m 13
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Ebba-Stina Bjuve 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2,49.00
Ester Strand 07 Hälle IF 2.33,22
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2:36.04
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 2,37.60
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Häck 60m 30
Nancy Saleh 07 Angereds IS
Yara Ahmed 07 Angereds IS
Elin Andersson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg 11.44
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Isabelle Magnusson 07 IF Kville
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott 13.34
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 11,70
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 10.09
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 10,80
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Höjd 26
Alice Bredström 07 Brattås CK
Elin Andersson 07 Brattås CK
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg 1.26
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Liv Wahlgren 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Olivia Rundgren 07 IF Kville
Alice Jangemyr 07 Mölndals AIK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F13 Stav 5
Alice Bredström 07 Brattås CK
Elin Andersson 07 Brattås CK
Klara Uveborn 07 IFK Göteborg
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F13 Längd 59
Alaa Ella Elouzair 07 Angereds IS
Nancy Saleh 07 Angereds IS
Yara Ahmed 07 Angereds IS
Elin Andersson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg 3.94
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Liv Wahlgren 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Alice Mosesson 07 Göteborgs KIK
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Nadira Muminovic 07 Hälle IF
Alva Johansson 07 IF Kville
Klara De Feo 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Nova Hoffman 07 IK Orient
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4.95
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI 4.01
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Esther Johansson 07 Varbergs GIF
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer 4,73
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,49
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F13 Tresteg 17
Elin Andersson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Alva Björnwall 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 9.34
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,21
 
F13 Kula 28
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg 6.96
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Alva Johansson 07 IF Kville
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Nova Hoffman 07 IK Orient
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F12 60m 70
Amen Loul 08 Angereds IS
Angelina Olmos 08 Angereds IS
Ashley Egharevba 08 Angereds IS
Jessica Pio De Leon 08 Angereds IS
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Annie Krikström 08 Båstads GIF
Ellen Andersson 08 Båstads GIF 8.96
Linnéa Lind 08 Falkenbergs IK
Adelia Svalstrand 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Esmeralda Hagetoft 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Ester Fredin 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Elisa Lindh 08 Göteborgs KIK
Hanna Widell 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Linn Bravert 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Selma Pettersson Lindgren 08 Göteborgs KIK
Stella Björnerud 08 Göteborgs KIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Maja Larsson 08 Kongahälla AIK
Elsa Berg 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Ellinor Karlsson 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 9,42
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Minnea Lund 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Greta Nordin 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Elsa Barret 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Milla Barret 08 Ullevi FK
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Alva Moström 08 Örgryte IS
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Alma Olsson 08 Bokenäs IF 9,98
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Emma Kruuse 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
Andrea Nnaji 08 Angereds Atletiska Förening
 
F12 200m 13
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Esmeralda Hagetoft 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Alma Cullberg 08 IF Kville
Athena Lejhall 08 Majornas IK
Lovisa Hindström Goller 08 Majornas IK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 600m 32
Angelina Olmos 08 Angereds IS
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Linnéa Lind 08 Falkenbergs IK
Adelia Svalstrand 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Selma Pettersson Lindgren 08 Göteborgs KIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Ann Zheng 08 Mölndals AIK
Elina Karlsson 08 Mölndals AIK 2.02.50
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Filippa Lindstedt 08 Örgryte IS
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F12 Häck 60m 22
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Ellinor Karlsson 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 11,63
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Astrid Lasso Mannberg 08 Majornas IK
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Juli Calås Signal 08 Majornas IK
Lovisa Hindström Goller 08 Majornas IK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS
Signe Nyquist 08 Bohus IF
 
F12 Höjd 22
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Maja Larsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Lovisa Hindström Goller 08 Majornas IK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Alva Moström 08 Örgryte IS
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS
Ela Nielsen 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
 
F12 Stav 3
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 2,2
 
F12 Längd 80
Amen Loul 08 Angereds IS
Hedda Abedalrassaq 08 Angereds IS
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Annie Krikström 08 Båstads GIF
Ellen Andersson 08 Båstads GIF 4.14
Linnéa Lind 08 Falkenbergs IK
Adelia Svalstrand 08 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Elisa Lindh 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK 3,89
Linn Bravert 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Selma Pettersson Lindgren 08 Göteborgs KIK
Stella Björnerud 08 Göteborgs KIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Maja Larsson 08 Kongahälla AIK
Alma Cullberg 08 IF Kville
Elsa Berg 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Amanda Rosenlöf 08 Lerum Friidrott
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Ella Sandén 08 Lerum Friidrott
Ellinor Karlsson 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Stella Albertsson 08 Lerum Friidrott
Svea Ugglesjö 08 Lerum Friidrott
Tilde Holmblad 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Lily Törngren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Molly Haag 08 Lerum Friidrott
Saga Ståhl 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ann Zheng 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Minnea Lund 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Alva Moström 08 Örgryte IS
Filippa Lindstedt 08 Örgryte IS
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Emma Kruuse 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
Dina Gherezgiher 08 Angereds Atletiska Förening
 
F12 Tresteg 12
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Esmeralda Hagetoft 08 IFK Göteborg
Ester Fredin 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Tova Lindkvist 08 IFK Göteborg
Juli Calås Signal 08 Majornas IK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Vilma Lundqvist Ottordahl 08 Hönö IS
 
F12 Kula 39
Ashley Egharevba 08 Angereds IS
Hedda Abedalrassaq 08 Angereds IS
Jessica Pio De Leon 08 Angereds IS
Annie Krikström 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Greta Nordin 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Alma Olsson 08 Bokenäs IF 9,44
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Andrea Nnaji 08 Angereds Atletiska Förening
Dina Gherezgiher 08 Angereds Atletiska Förening
 
F11 60m 92
Daniella Lucic 09 Angereds IS
Ella Jordansson 09 Angereds IS
Erika Rusake 09 Angereds IS
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Bina Lega 09 IFK Göteborg
Ebba Wieselgren 09 IFK Göteborg
Saga Nyhlén 09 IFK Göteborg
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Tilde Söderlund 09 IFK Göteborg
Tindra Nyman 09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg 9,89
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Saga Boström 09 IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Klara Sif Aronsdottir 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ebba Åberg 09 IFK Göteborg
Elin Johnsson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Frida Trollenvik 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK
Moa Nyman 09 Göteborgs KIK
Noeli Niklasson 09 Göteborgs KIK
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK
Svea Strömberg 09 Göteborgs KIK
Alma Hagman 09 IF Kville
Ida Åslund 09 IF Kville
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Kajsa Towns 09 IF Kville
Lovisa Dahlgren 09 IF Kville
Luna Ringbjer 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Moa Kemvall 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Tintin Hildingsson 09 IF Kville
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Julia Unger 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Demi Kiriazidou 09 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Amanda Rönnbom 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Julia Ordéus 09 Mölndals AIK
Lea Adverlin 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Maia Åberg 09 Mölndals AIK
Vilma Folkeson 09 Mölndals AIK
Milla Qvist 09 Mölndals AIK
Moa Lindblad 09 Mölndals AIK
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK
Ruth Lundell 09 Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK
Saga Löverdal 09 Mölndals AIK
Nellie Ask 09 IF Rigor
Thea Sundler 09 IF Rigor
Tyra Wiberg 09 IF Rigor
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Della Hägg 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Linnea Marteus 09 Sävedalens AIK
Lykke Lundgren Fritzner 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Isabella Nordström 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Melanie Kristiansson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Tilda Vickes 09 Bohus IF
Istahil Mohamed-Ali 09 Angereds Atletiska Förening
Sofia Rascic 09 Angereds Atletiska Förening
 
F11 600m 44
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd 09 IFK Göteborg
Rut Litsne 09 IFK Göteborg
Saga Boström 09 IFK Göteborg
Saga Nyhlén 09 IFK Göteborg
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Tindra Nyman 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Klara Sif Aronsdottir 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 2.01
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg 2,20,15
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK
Moa Nyman 09 Göteborgs KIK
Svea Strömberg 09 Göteborgs KIK
Hanna Strand 09 Hälle IF 1.52
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Lovisa Dahlgren 09 IF Kville
Luna Ringbjer 09 IF Kville
Moa Kemvall 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott
Vendela Hallset Green 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Wilma Holm 09 Lerum Friidrott
Judit Markhede 09