Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalen Inomhus
Antal starter / Total entries: 170 Printed: 2019-10-18 08:21
Antal individer / Total persons: 60
 
P15 3-kamp 0
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Kula 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P15 60m 1
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Vikt 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P14 3-kamp 0
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Kula 1
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
 
P14 60m 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 0
 
P14 Vikt 1
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
 
P13 3-kamp 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Kula 1
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
 
P13 60m 2
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 1
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
 
P13 Vikt 1
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
 
P12 3-kamp 1
Uno Stål 08 KA 2 IF
 
P12 Häck 60m 4
Uno Stål 08 KA 2 IF
Carl Berntsson 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
 
P12 Höjd 5
William Johansson 08 IFK Göteborg
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Simon Rydén 08 IF Kville
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
 
P12 Kula 4
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
 
P12 60m 6
Uno Stål 08 KA 2 IF
Carl Berntsson 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Rasmus Petersson 08 IF Kville
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
 
P12 Stav 0
 
P12 Längd 8
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Carl Berntsson 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Rasmus Petersson 08 IF Kville
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
 
P11 3-kamp 2
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
 
P11 60m 3
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Melvin Kulin 09 IF Kville
 
P11 Höjd 4
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Bo Torstensson 09 IF Kville
Melvin Kulin 09 IF Kville
 
P11 Kula 4
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Bo Torstensson 09 IF Kville
Melvin Kulin 09 IF Kville
 
P11 Längd 2
Björn Roth 09 IFK Göteborg
Melvin Kulin 09 IF Kville
 
P10 3-kamp 0
 
P10 60m 2
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Philip Parais 10 IFK Göteborg
 
P10 Höjd 1
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
 
P10 Kula 1
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
 
P10 Längd 2
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Philip Parais 10 IFK Göteborg
 
P9 3-kamp 0
 
P9 60m 0
 
P9 Höjd 0
 
P9 Kula 0
 
P9 Längd 0
 
P8 3-kamp 0
 
P8 60m 0
 
P8 Höjd 0
 
P8 Kula 0
 
P8 Längd 0
 
F15 3-kamp 0
 
F15 Häck 60m 1
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
 
F15 Höjd 1
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F15 Kula 3
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
 
F15 60m 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 2
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F15 Vikt 4
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F14 3-kamp 0
 
F14 Häck 60m 0
 
F14 Höjd 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
 
F14 Kula 0
 
F14 60m 2
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 8,95
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 4
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 4,33
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
 
F14 Vikt 2
Emma Andersen Rosenlund 06 Trollhättan FIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F13 3-kamp 4
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Häck 60m 7
Klara De Feo 07 IF Kville
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Höjd 5
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Kula 7
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 60m 8
Klara De Feo 07 IF Kville
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Stav 2
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Längd 8
Klara De Feo 07 IF Kville
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Vikt 1
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F12 3-kamp 1
Elin Larsson 08 IF Rigor
 
F12 Häck 60m 4
Laura Boström 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F12 Höjd 4
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
 
F12 Kula 4
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
 
F12 60m 5
Laura Boström 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F12 Stav 0
 
F12 Längd 5
Laura Boström 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 3-kamp 0
 
F11 60m 8
Ida Åslund 09 IF Kville
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Luna Ringbjer 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville
 
F11 Höjd 1
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
 
F11 Kula 1
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
 
F11 Längd 8
Ida Åslund 09 IF Kville
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Luna Ringbjer 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville
 
F10 3-kamp 1
Ella Larsson 10 IF Rigor
 
F10 60m 1
Ella Larsson 10 IF Rigor
 
F10 Höjd 1
Ella Larsson 10 IF Rigor
 
F10 Kula 1
Ella Larsson 10 IF Rigor
 
F10 Längd 1
Ella Larsson 10 IF Rigor
 
F9 3-kamp 0
 
F9 60m 0
 
F9 Höjd 0
 
F9 Kula 0
 
F9 Längd 0
 
F8 3-kamp 0
 
F8 60m 0
 
F8 Höjd 0
 
F8 Kula 0
 
F8 Längd 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248