Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda HIK-kampen
Antal starter / Total entries: 276 Printed: 2019-10-18 08:29
Antal individer / Total persons: 137
 
M 100m 10
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Nils Antonsson 76 IK Hakarpspojkarna
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Victor Akande 02 Hovslätts IK
Patrik Hägg 72 Hälle IF 12.39
Anders Nilsson 63 Malmö AI
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Max Bruel 01 Villstads GIF
Johan Börjeson 77 Lidköpings VSK
 
M 200m 8
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Nils Antonsson 76 IK Hakarpspojkarna
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna
Victor Akande 02 Hovslätts IK
Patrik Hägg 72 Hälle IF 24.36
Anders Nilsson 63 Malmö AI
Max Bruel 01 Villstads GIF
Johan Börjeson 77 Lidköpings VSK
 
M 800m 2
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF 2,02,5
 
M Stav 0
 
M Längd 3
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Victor Akande 02 Hovslätts IK
 
M Spjut 2
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Pether Askestam 72 Wärnamo SK
 
P15 80m 3
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P15 300m 2
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P15 Häck 80m 2
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P15 Höjd 0
 
P15 Diskus 1
David Emilsson 05 Hovslätts IK
 
P13 60m 6
Felix Blomberg 06 Habo Friidrott 04
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Jack Andersson 07 Tranås AIF
Vincent Andersson 07 Tranås AIF
Eddie Ramirez Eriksson 07 Wärnamo SK
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P13 600m 4
Felix Blomberg 06 Habo Friidrott 04
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Eddie Ramirez Eriksson 07 Wärnamo SK
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P13 Häck 200m 0
 
P13 Längd 5
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Jack Andersson 07 Tranås AIF
Vincent Andersson 07 Tranås AIF
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P13 Kula 1
Eddie Ramirez Eriksson 07 Wärnamo SK
 
P11 60m 12
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Cameron Gibbs 08 IK Hakarpspojkarna
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
Melvin Vikström 09 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Uno Stål 08 KA 2 IF 8:52
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK 8.77
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Fabian Hellquist 08 Tranås AIF
 
P11 600m 6
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Leon Jaakola 08 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
 
P11 Häck 60m 6
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Leon Jaakola 08 IK Hakarpspojkarna
Melvin Vikström 09 IK Hakarpspojkarna
Uno Stål 08 KA 2 IF 11:00
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK 11.40
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
 
P11 Höjd 7
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Leon Jaakola 08 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
Melvin Vikström 09 IK Hakarpspojkarna
Uno Stål 08 KA 2 IF 1,25
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK 1.26
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
 
P11 Diskus 7
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Fabian Hellquist 08 Tranås AIF
 
P9 3-kamp 16
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Arvid Krantz 10 IK Hakarpspojkarna
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Emil Samuelsson 10 IK Hakarpspojkarna
Elis Thörewik 11 Hovslätts IK
Hugo Billing 11 Hovslätts IK
Kasper Noaksson 11 Hovslätts IK
Lautaro Terlinder 12 Hovslätts IK
Lucas Faxander 12 Hovslätts IK
Mio Liliegren 12 Hovslätts IK
Simon Malm 12 Hovslätts IK
Vincent Rundqvist 12 Hovslätts IK
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Benjamin Almen 10 Wärnamo SK
Edvard Bogren 10 Wärnamo SK
 
K 100m 9
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF 13,10
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
 
K 200m 4
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
 
K 800m 1
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
 
K Stav 4
Agnes Aldeborg 04 Habo Friidrott 04 2.30
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Emma Östklint 05 Hovslätts IK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
 
K Längd 12
Tuva Svensson 05 Eksjö Södra IK
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Felicia Norell 02 Hovslätts IK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF 5,09
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
 
K Diskus 5
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
F15 80m 8
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 11.09
Siri Forsström 04 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF 10,66
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
 
F15 300m 3
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 42.20
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
 
F15 Häck 80m 4
Siri Forsström 04 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
 
F15 Höjd 5
Tuva Svensson 05 Eksjö Södra IK
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
 
F15 Kula 3
Tuva Svensson 05 Eksjö Södra IK
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
 
F13 60m 6
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Kimmi Roman 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
 
F13 600m 6
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
 
F13 Häck 200m 3
Misa Widetoft 07 Habo Friidrott 04
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
 
F13 Längd 6
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Kimmi Roman 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
 
F13 Spjut 6
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 60m 19
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Moa Edenholm 08 Habo Friidrott 04
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Maja Hallebo 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Tyra Antevik 08 Hovslätts IK
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Malva Sundqvist 09 Motala AIF 9.80
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Lova Wahlström 09 Tranås AIF
Märtha Övrebö 08 Tranås AIF
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
 
F11 600m 9
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Maja Hallebo 09 Hovslätts IK
Signe Thörewik 08 Hovslätts IK
Tyra Antevik 08 Hovslätts IK
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
 
F11 Häck 60m 12
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Moa Edenholm 08 Habo Friidrott 04
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Greta Allemyr 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Höjd 10
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Leona Andersson 09 Tranås AIF
Lova Wahlström 09 Tranås AIF
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Kula 18
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Greta Allemyr 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Hannia Börjeson 08 Lidköpings IS
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Leona Andersson 09 Tranås AIF
Lova Wahlström 09 Tranås AIF
Märtha Övrebö 08 Tranås AIF
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F9 3-kamp 20
Cornelia Andersson 11 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Saga Widetoft 11 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Freja Gustafsson 11 IK Hakarpspojkarna
Stina Rossel 10 IK Hakarpspojkarna
Alica Claesson 11 Hovslätts IK
Emilia Lindahl 11 Hovslätts IK
Line Liliegren 12 Hovslätts IK
Liva Sandberg 11 Hovslätts IK
Meja Ängfors 12 Hovslätts IK
Minna Sollenby 11 Hovslätts IK
Nicola von Knorring 10 Hovslätts IK
Tess Pettersson 11 Hovslätts IK
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Nowa Hultin 10 IFK Sävsjö
Astrid Övrebö 11 Tranås AIF
Lilly Wahlström 11 Tranås AIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248