Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Waplanspelen
Antal starter / Total entries: 360 Printed: 2019-11-21 11:20
Antal individer / Total persons: 87
 
M 100m 2
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 11,44
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 13.84
 
M 200m 2
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 28.74
 
M 800m 3
Peter Abayezid 89 Trångsvikens IF
Vincent Johnson 01 Trångsvikens IF
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 2.22
 
M 3000m 4
Emil Meijer 91 Trångsvikens IF 8.57
Mustafa Maher 94 Trångsvikens IF 9.33
Peter Abayezid 89 Trångsvikens IF
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 11.24
 
M Häck 110m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
 
M Tresteg 1
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 14,54
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 1
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 11,49
 
P17 200m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 23,57
 
P17 800m 0
 
P17 3000m 0
 
P17 Häck 110m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 15,82
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF
 
P17 Diskus 0
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 4
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 200m 6
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 800m 1
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 3000m 1
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
 
P15 Häck 80m 4
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 3
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
 
P15 Längd 5
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Tresteg 3
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Kula 0
 
P15 Diskus 0
 
P15 Slägga 1
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
 
P15 Spjut 3
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
 
P13 60m 4
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 9,76
 
P13 200m 3
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
 
P13 600m 3
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
 
P13 Häck 60m 2
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P13 Höjd 3
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 1,35
 
P13 Stav 1
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Längd 2
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P13 Kula 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P13 Spjut 2
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 30,17
 
P11 60m 7
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 600m 4
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Höjd 3
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Längd 7
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Kula 5
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Boll 4
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Slungboll 3
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
 
P9 60m 6
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI 11,16
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF 10.17
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
 
P9 400m 4
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF 1.31
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
 
P9 Längd 6
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI 262
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
 
P9 Boll 6
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
 
M35 100m 0
 
M35 200m 0
 
M35 3000m 0
 
M35 Kula 0
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 800m 0
 
K 3000m 2
Anna Barkander 82 Trångsvikens IF
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF 10.32
 
K Häck 100m 1
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 1
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
K Tresteg 1
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 1
Isabelle Wiberg Eriksson 01 IFK Strömsund
 
K Spjut 1
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
F17 100m 0
 
F17 200m 1
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
 
F17 800m 1
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF 2.32,65
 
F17 3000m 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 1
Felicia Wiberg Eriksson 02 IFK Strömsund
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 1
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
 
F15 80m 6
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF 11.98
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 11,72
Astrid Karlstedt 05 Östersunds GIF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF 11.63
 
F15 200m 7
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Astrid Karlstedt 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 30,42
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 800m 5
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF 2.42,08
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 2.42.36
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Astrid Karlstedt 05 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
 
F15 3000m 1
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
 
F15 Häck 80m 3
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F15 Höjd 7
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF 1.34
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 1,42
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 1,46
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 158
 
F15 Stav 3
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 2,55
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F15 Längd 5
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 4,34
Astrid Karlstedt 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 5.19
 
F15 Tresteg 4
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 9,41
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 10.44
 
F15 Kula 7
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 8,16
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 10.15
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 11,18
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 10.20
 
F15 Diskus 6
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 30.19
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 38,10
 
F15 Slägga 3
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 33.18
 
F15 Spjut 5
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 28,28
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F13 60m 9
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8,61
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 9.51
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF 9.20
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 8.30
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 8.60
 
F13 200m 5
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 29.36
 
F13 600m 7
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 1.54.74
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 1.51.56
 
F13 Häck 60m 6
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 10.49
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
 
F13 Höjd 8
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 1.27
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 1.47
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1.39
 
F13 Stav 4
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 1.70
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
 
F13 Längd 10
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 4.18
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 4.49
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 4.62
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 4.17
 
F13 Kula 10
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 9.37
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 10.02
 
F13 Spjut 8
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 16.30
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 22.88
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 24.40
 
F11 60m 7
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 9.40
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 9.16
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 600m 8
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Anni Westlund 08 IFK Umeå 2,06,25
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 7
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 113
Anni Westlund 08 IFK Umeå
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Längd 8
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 3,83
Anni Westlund 08 IFK Umeå 3,71
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 Kula 7
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 5,95
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 Boll 8
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Slungboll 7
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 60m 11
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Irma Berg 11 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 400m 10
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Irma Berg 11 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F9 Längd 11
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Irma Berg 11 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Boll 10
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Irma Berg 11 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
K35 100m 0
 
K35 200m 0
 
K35 3000m 0
 
K35 Kula 0
 
M 4 x 100m 0
 
P19 4 x 100m 0
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 4 x 80m 0
 
P13 5 x 60m 0
 
P11 5 x 60m 0
 
K 4 x 100m 0
 
F19 4 x 100m 0
 
F17 4 x 100m 0
 
F15 4 x 80m 0
 
F13 5 x 60m 0
 
F11 5 x 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248