Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stockholmskampen
Antal starter / Total entries: 402 Printed: 2019-11-21 12:26
Antal individer / Total persons: 182
 
P13 Häck 200m 29
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF
Kim Wingren 06 Bromma IF
Oscar Bodegård 06 Bromma IF
Edwin Aragorn 06 Danderyds SK
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Love Wadström 06 Danderyds SK
Ludwig Holzapfel 06 Danderyds SK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Emil Lindegren 06 IFK Lidingö
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Jakob Alpen 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Gustav Källström 06 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Morris Dahlqvist 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS
Victor Tjeder 06 Täby IS
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
 
P13 Tresteg 31
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF 12,21
Kim Wingren 06 Bromma IF
Oscar Bodegård 06 Bromma IF
Edwin Aragorn 06 Danderyds SK
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Love Wadström 06 Danderyds SK
Ludwig Holzapfel 06 Danderyds SK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Emil Lindegren 06 IFK Lidingö
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Jakob Alpen 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Gustav Källström 06 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Morris Dahlqvist 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS
Victor Tjeder 06 Täby IS
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS 8,89
 
P13 Diskus 32
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF
Kim Wingren 06 Bromma IF
Oscar Bodegård 06 Bromma IF
Edwin Aragorn 06 Danderyds SK
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Love Wadström 06 Danderyds SK
Ludwig Holzapfel 06 Danderyds SK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Emil Lindegren 06 IFK Lidingö
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Jakob Alpen 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Gustav Källström 06 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Oskar Kruse 06 Turebergs FK 30.31
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Morris Dahlqvist 06 Täby IS
Oskar Sterner 06 Täby IS
Victor Tjeder 06 Täby IS
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
 
P12 600m 38
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Botvid Simonsson 07 Danderyds SK
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö
Gustav Bemunger 07 IFK Lidingö
Max Holmlund 07 IFK Lidingö
Nils Höglund 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Robin De Paula 07 IFK Lidingö
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 2,10
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK
Edvin Huss 07 Turebergs FK 1:51.26
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Iker García Lundström 07 Turebergs FK 1,56,73
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Melker Larm 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK 1,48,73
Emil Hansson 07 Täby IS
Emil Söderberg 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS 1.52,27
Leo Papinski 07 Täby IS
Love Mårtensson 07 Täby IS
Vincent Lingman 07 Täby IS
 
P12 Spjut 41
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Botvid Simonsson 07 Danderyds SK
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö
Gustav Bemunger 07 IFK Lidingö
Marcus Wettin 07 IFK Lidingö
Max Holmlund 07 IFK Lidingö
Nils Höglund 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Robin De Paula 07 IFK Lidingö
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Iker García Lundström 07 Turebergs FK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Karl Thilers 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Melker Larm 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Edwin Linlöf 07 Täby IS
Emil Hansson 07 Täby IS
Emil Söderberg 07 Täby IS
Jacob Norsell 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Love Mårtensson 07 Täby IS
Vincent Lingman 07 Täby IS
 
P12 5 x 60m 11
Bromma IF 1 04 Bromma IF
Bromma IF 2 2 :07 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hässelby SK 1 P 2007 Hässelby SK
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö
IFK Lidingö 1 07 vit IFK Lidingö
Mira Christiernsson
Hanna Juréen
Märta Lind
Natalie Nordström, 5:e Thelma Hedborg
Turebergs FK 1 07 Turebergs FK
Turebergs FK 2 07 Turebergs FK
Turebergs FK 3 07 Turebergs FK
Täby IS 4 P07 Täby IS
Täby IS 5 P07 Täby IS
 
F13 Häck 200m 38
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Olivia Holmström 06 Bromma IF
Freja Lambourne 06 Danderyds SK
Linnea Husberg 06 Danderyds SK
Linnéa Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Natalie Reigo 06 Danderyds SK
Saga Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Akleja Ekstedt 06 Hässelby SK
Ebba Ekblom 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Lo Moberg 06 Hässelby SK
Nicole Donaldson 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Alva Back 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 32,06
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Eleonora Wahlin 06 Täby IS
Johanna Gummérus 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS
Täby IS 06 Svart 06 Täby IS
Vilma Stolpen 06 Täby IS
Wilma Kling 06 Täby IS
 
F13 Tresteg 37
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 9,48
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Olivia Holmström 06 Bromma IF
Freja Lambourne 06 Danderyds SK
Linnea Husberg 06 Danderyds SK
Linnéa Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Natalie Reigo 06 Danderyds SK
Saga Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Akleja Ekstedt 06 Hässelby SK
Ebba Ekblom 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Lo Moberg 06 Hässelby SK
Nicole Donaldson 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Alva Back 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,92
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 9,12
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Linnea Sandström 06 Turebergs FK 7.16
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Eleonora Wahlin 06 Täby IS
Johanna Gummérus 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS
Täby IS 06 Svart 06 Täby IS
Vilma Stolpen 06 Täby IS
Wilma Kling 06 Täby IS
 
F13 Diskus 41
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 19,12
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Olivia Holmström 06 Bromma IF
Freja Lambourne 06 Danderyds SK
Linnea Husberg 06 Danderyds SK
Linnéa Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Natalie Reigo 06 Danderyds SK
Saga Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Akleja Ekstedt 06 Hässelby SK
Ebba Ekblom 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Lo Moberg 06 Hässelby SK
Nicole Donaldson 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Alva Back 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 18,52
Disa Elenius 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 23,33
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Linnea Sandström 06 Turebergs FK 12.77
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Eleonora Wahlin 06 Täby IS
Johanna Gummérus 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS
Täby IS 06 Svart 06 Täby IS
Vilma Stolpen 06 Täby IS
Wilma Kling 06 Täby IS
 
F12 600m 44
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Ida Thernelius 07 Bromma IF
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Alexandra Karpsen 07 Danderyds SK
Alicia Bengtström 07 Danderyds SK
Julia Boström 07 Danderyds SK
Julia Enochson 07 Danderyds SK
Léopoldine Lindestam 07 Danderyds SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Ines Dahl 07 Hässelby SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 2:23.19
Saga Eckeskog 07 Hässelby SK
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö
Claire Berggren 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1,46
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö -
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Smilla Lunau 07 IFK Lidingö 000
Thelma Hedborg 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Amanda Solén 07 Turebergs FK 1,56,45
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Frida Westberg 07 Turebergs FK
Matilda Solén 07 Turebergs FK 1,59,67
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Vendela Heidendahl 07 Turebergs FK 2,13,06
Venla Engström 07 Turebergs FK 1,53.01
Vera Forssmed 07 Turebergs FK 2,28,41
Wilma Blitz 07 Turebergs FK 1,51,00
Zara Klouda 07 Turebergs FK 1,48,93
Alice Helge 07 Täby IS
Alma Hallsten 07 Täby IS
Ebba Holmgrene 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS
Frida Hellgren 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS
Lova Tillaeus 07 Täby IS
Ronja Maria John 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
 
F12 Spjut 50
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Ida Thernelius 07 Bromma IF
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Norah Hamberg 07 Bromma IF 21,91
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Alexandra Karpsen 07 Danderyds SK
Alicia Bengtström 07 Danderyds SK
Julia Boström 07 Danderyds SK
Julia Enochson 07 Danderyds SK
Léopoldine Lindestam 07 Danderyds SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Elvira Henningsohn 07 Hässelby SK
Ines Dahl 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK
Saga Eckeskog 07 Hässelby SK
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö
Claire Berggren 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 13,67
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Natalie Nordström 07 IFK Lidingö
Smilla Lunau 07 IFK Lidingö
Thelma Hedborg 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Amanda Solén 07 Turebergs FK
Beate Pott 07 Turebergs FK
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Evelina Larsson 07 Turebergs FK
Frida Westberg 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK
Vera Forssmed 07 Turebergs FK
Wilma Blitz 07 Turebergs FK
Zara Klouda 07 Turebergs FK
Hanna Symes 07 Turebergs FK
Matilda Solén 07 Turebergs FK
Saga Gustafsson 07 Turebergs FK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK
Vendela Heidendahl 07 Turebergs FK
Alice Helge 07 Täby IS
Ebba Holmgrene 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Frida Heljestrand 07 Täby IS
Frida Hellgren 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS
Lova Tillaeus 07 Täby IS
Ronja Maria John 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
 
F12 5 x 60m 10
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hässelby SK 2 F 2007 Hässelby SK
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö
IFK Lidingö 1 07 vit IFK Lidingö
Mira Christernsson
Hanna Juréen
Märta Lind
Natalie Nordström, 5:e Thelma Hedborg
IFK Lidingö 2 07 blå IFK Lidingö
Julia Wändin
Vera Oscarsson
Anja Tschertou Schäder
Robin de Paula, 5:e Smilla Lunau
Turebergs FK 1 07 Turebergs FK
Turebergs FK 2 07 Turebergs FK
Turebergs FK 3 07 Turebergs FK
Täby IS 6 F07 Täby IS
Täby IS 7 F07 Täby IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248