Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sisuspelen
Antal starter / Total entries: 601 Printed: 2019-08-24 17:31
Antal individer / Total persons: 204
 
M 100m 7
Tomas Lovén 79 Eksjö Södra IK
Nils Antonsson 76 IK Hakarpspojkarna 12,70
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Fabian Johansson 97 Kalmar SK 12.20
Villiam Olsson 98 Ljungby FIK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK 12,61
 
M 400m 2
Antonio Dawit 93 Hovslätts IK
Fabian Johansson 97 Kalmar SK 54.8
 
M 800m 3
Antonio Dawit 93 Hovslätts IK
Abel Zerom 92 IK Sisu
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF 2,04,00
 
M 110m häck 0
 
M Höjd 0
 
M Längd 5
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK 5,61
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Filip Lindh 01 IFK Växjö
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
 
M Kula 4
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
Peter Fritz 74 IK Sisu
 
M Spjut 4
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Alexander Ottosson 87 Klippans FK
Ozzie Hinshaw 00 Motala AIF
Abbas Taheri Nilsson 97 IFK Växjö
 
P17 100m 1
Jimmy Moreno 03 IFK Växjö
 
P17 800m 1
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
 
P17 110m häck 0
 
P17 Höjd 1
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
 
P17 Längd 1
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK
 
P17 Kula 0
 
P17 Spjut 1
Noah Melin 03 IK Sisu
 
P15 80m 4
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna 9.30
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Höjd 1
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
 
P15 Längd 6
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Nilsson Felix 05 Eksjö Södra IK
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna 5.86
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P15 Kula 2
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P15 Spjut 3
Nilsson Felix 05 Eksjö Södra IK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P13 60m 7
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Samuel Mörk 07 IK Sisu
Gustaf Junge 06 IFK Sävsjö
Jack Andersson 07 Tranås AIF
Vincent Andersson 07 Tranås AIF
 
P13 600m 2
Erik Freij 06 IK Sisu
Erik Sethsson 07 IK Sisu
 
P13 Häck 60m 3
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Erik Sethsson 07 IK Sisu
 
P13 Höjd 4
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Samuel Mörk 07 IK Sisu
 
P13 Längd 8
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Samuel Mörk 07 IK Sisu
Gustaf Junge 06 IFK Sävsjö
Jack Andersson 07 Tranås AIF
Vincent Andersson 07 Tranås AIF
 
P13 Kula 3
Erik Freij 06 IK Sisu
Samuel Mörk 07 IK Sisu
Gustaf Junge 06 IFK Sävsjö
 
P13 Spjut 6
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Gustaf Junge 06 IFK Sävsjö
Jack Andersson 07 Tranås AIF
Vincent Andersson 07 Tranås AIF
 
P11 60m 11
Erik Björklund 09 Eksjö Södra IK
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Filip Håkansson 09 IK Orient
William Krantz 09 IK Sisu
Vincent Hansson 08 IK Sisu
Noa Björn 09 Tranås AIF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
 
P11 600m 4
Erik Björklund 09 Eksjö Södra IK
Leon Jaakola 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Vincent Hansson 08 IK Sisu
 
P11 Häck 60m 3
Leon Jaakola 08 IK Hakarpspojkarna
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
 
P11 Längd 11
Erik Björklund 09 Eksjö Södra IK
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Leon Jaakola 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Filip Håkansson 09 IK Orient
William Krantz 09 IK Sisu
Vincent Hansson 08 IK Sisu
Noa Björn 09 Tranås AIF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
 
P11 Kula 9
Erik Björklund 09 Eksjö Södra IK
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Filip Håkansson 09 IK Orient
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Noa Björn 09 Tranås AIF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
 
P9 60m 14
Arvid Larsson 11 Eksjö Södra IK
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Arvid Krantz 10 IK Hakarpspojkarna
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna 9.88
Holger Lorentzon 10 Lidköpings IS
Kalle Zachrisson 10 Lidköpings IS
Christoffer Lindahl 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Simon Mörk 10 IK Sisu
Liam Pettersson 11 IFK Sävsjö
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Jonathan Gransing 10 Tranås AIF
Oskar Hammarström 11 IFK Växjö
 
P9 600m 10
Arvid Larsson 11 Eksjö Södra IK
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Arvid Krantz 10 IK Hakarpspojkarna
Holger Lorentzon 10 Lidköpings IS
Christoffer Lindahl 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Liam Pettersson 11 IFK Sävsjö
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Oskar Hammarström 11 IFK Växjö
 
P9 Längd 14
Arvid Larsson 11 Eksjö Södra IK
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Arvid Krantz 10 IK Hakarpspojkarna
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna 3.81
Holger Lorentzon 10 Lidköpings IS
Kalle Zachrisson 10 Lidköpings IS
Christoffer Lindahl 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Simon Mörk 10 IK Sisu
Liam Pettersson 11 IFK Sävsjö
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Jonathan Gransing 10 Tranås AIF
Oskar Hammarström 11 IFK Växjö
 
P9 Boll 10
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Arvid Krantz 10 IK Hakarpspojkarna
Holger Lorentzon 10 Lidköpings IS
Kalle Zachrisson 10 Lidköpings IS
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Simon Mörk 10 IK Sisu
Liam Pettersson 11 IFK Sävsjö
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Jonathan Gransing 10 Tranås AIF
 
P7 60m 12
Axel Larsson 13 Eksjö Södra IK
Oliver Eliasson 12 Eksjö Södra IK 11,46
Victor Bergqvist 12 Eksjö Södra IK
Arvid Lundqvist 14 IK Sisu
Emil Lundqvist 14 IK Sisu
Kid Lundqvist 13 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Melvin Nilsson 12 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Alvin Lindberg 12 IFK Sävsjö
Melvin Pettersson 13 IFK Sävsjö
Sakarias Sjöström 13 Tranås AIF
 
P7 600m 9
Oliver Eliasson 12 Eksjö Södra IK
Victor Bergqvist 12 Eksjö Södra IK
Arvid Lundqvist 14 IK Sisu
Kid Lundqvist 13 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Alvin Lindberg 12 IFK Sävsjö
Melvin Pettersson 13 IFK Sävsjö
Sakarias Sjöström 13 Tranås AIF
 
P7 Längd 11
Axel Larsson 13 Eksjö Södra IK
Oliver Eliasson 12 Eksjö Södra IK 2,46
Victor Bergqvist 12 Eksjö Södra IK
Arvid Lundqvist 14 IK Sisu
Kid Lundqvist 13 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Melvin Nilsson 12 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Alvin Lindberg 12 IFK Sävsjö
Melvin Pettersson 13 IFK Sävsjö
Sakarias Sjöström 13 Tranås AIF
 
P7 Boll 12
Axel Larsson 13 Eksjö Södra IK
Oliver Eliasson 12 Eksjö Södra IK 9,18
Victor Bergqvist 12 Eksjö Södra IK
Arvid Lundqvist 14 IK Sisu
Emil Lundqvist 14 IK Sisu
Kid Lundqvist 13 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Melvin Nilsson 12 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Alvin Lindberg 12 IFK Sävsjö
Melvin Pettersson 13 IFK Sävsjö
Sakarias Sjöström 13 Tranås AIF
 
K 100m 5
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK 13,46
Gabriella Nykvist 92 Tranås AIF
Kirsten Ahrens 00 Sydafrika 11.90
Nondumiso Khoza 97 Sydafrika 11.90
 
K 400m 3
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK 62,77
Kirsten Ahrens 00 Sydafrika 55.71
Nondumiso Khoza 97 Sydafrika 55.71
 
K 800m 0
 
K 100m häck 1
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
 
K Höjd 1
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
K Längd 4
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Linnea Bruksås 00 IK Sisu
Gabriella Nykvist 92 Tranås AIF
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
 
K Kula 1
Wilma Lundberg 00 IFK Växjö
 
K Spjut 2
Natalie Claesson 92 Klippans FK
Matilda Elfgaard 92 Athletics 24Seven SK
 
F17 100m 5
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK 13.39
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
 
F17 800m 1
Alma Freij 02 IK Sisu
 
F17 100m häck 2
Amina Poljak 03 Tranås AIF
Tove Larsson 02 IFK Växjö
 
F17 Höjd 3
Amina Poljak 03 Tranås AIF
Ninni Lundberg 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Längd 5
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Ninni Lundberg 03 IFK Växjö
 
F17 Kula 6
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Ninni Lundberg 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Spjut 4
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Ninni Lundberg 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 80m 9
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK 10.28
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Mathilda Brodd Polsten 05 Malmö AI
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
 
F15 800m 3
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
 
F15 Häck 80m 8
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Mathilda Brodd Polsten 05 Malmö AI
Hanna Jörnestad 05 Stensjöns IF
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
 
F15 Höjd 6
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
 
F15 Längd 11
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Klara Håkansson 05 IK Orient
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
 
F15 Kula 3
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F15 Spjut 9
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK 20,87
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Annie Gransing 05 Tranås AIF
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F13 60m 12
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Siri Vrethammar 07 Eksjö Södra IK
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Anna Rickardsson 06 Tranås AIF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F13 600m 5
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Siri Vrethammar 07 Eksjö Södra IK
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
 
F13 Häck 60m 8
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Siri Vrethammar 07 Eksjö Södra IK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
 
F13 Höjd 9
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Tilda Skoog 07 IK Ymer
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F13 Längd 16
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Siri Vrethammar 07 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS
Klara Rickardsson 07 Lidköpings IS
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Anna Rickardsson 06 Tranås AIF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F13 Kula 11
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Ebba Rickardsson 07 Lidköpings IS
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Anna Rickardsson 06 Tranås AIF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F13 Spjut 13
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 60m 23
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Alva Philipsson 08 IK Sisu
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Stella Wendahl 08 IK Sisu
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 9,68
Freya Skoog 09 IFK Sävsjö
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Judith Jörneskog 09 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Lova Wahlström 09 Tranås AIF
Märtha Övrebö 08 Tranås AIF
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F11 600m 14
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Stella Wendahl 08 IK Sisu
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 2,08,46
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Freya Skoog 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Häck 60m 11
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Alva Philipsson 08 IK Sisu
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 13,97
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Elin Bäckman 09 Wärnamo SK
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Längd 28
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Alva Philipsson 08 IK Sisu
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Stella Wendahl 08 IK Sisu
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 3,73
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Freya Skoog 09 IFK Sävsjö
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Judith Jörneskog 09 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Leona Andersson 09 Tranås AIF
Lova Wahlström 09 Tranås AIF
Märtha Övrebö 08 Tranås AIF
Elin Bäckman 09 Wärnamo SK
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F11 Kula 22
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Stella Wendahl 08 IK Sisu
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 6,14
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Freya Skoog 09 IFK Sävsjö
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Leona Andersson 09 Tranås AIF
Lova Wahlström 09 Tranås AIF
Märtha Övrebö 08 Tranås AIF
Elin Bäckman 09 Wärnamo SK
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F9 60m 23
Edda Ekberg 11 Eksjö Södra IK
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gutafsson 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Freja Gustafsson 11 IK Hakarpspojkarna
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Ester Kilebrand 10 IK Sisu
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Allis Ekholm 11 IFK Sävsjö
Nowa Hultin 10 IFK Sävsjö
Astrid Övrebö 11 Tranås AIF
Lilly Wahlström 11 Tranås AIF
Molly Hassving 10 Tranås AIF
Signe Gripendahl 11 Tranås AIF
Alice Karlsson 11 IFK Växjö
Lykka Helmersson 10 IFK Växjö
 
F9 600m 19
Edda Ekberg 11 Eksjö Södra IK
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gutafsson 10 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Ester Kilebrand 10 IK Sisu
Juline Hansson 10 IK Sisu
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Allis Ekholm 11 IFK Sävsjö
Nowa Hultin 10 IFK Sävsjö
Molly Hassving 10 Tranås AIF
Signe Gripendahl 11 Tranås AIF
Alice Karlsson 11 IFK Växjö
Lykka Helmersson 10 IFK Växjö
 
F9 Längd 23
Edda Ekberg 11 Eksjö Södra IK
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gutafsson 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Freja Gustafsson 11 IK Hakarpspojkarna
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Ester Kilebrand 10 IK Sisu
Juline Hansson 10 IK Sisu
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Allis Ekholm 11 IFK Sävsjö
Nowa Hultin 10 IFK Sävsjö
Astrid Övrebö 11 Tranås AIF
Lilly Wahlström 11 Tranås AIF
Molly Hassving 10 Tranås AIF
Signe Gripendahl 11 Tranås AIF
Alice Karlsson 11 IFK Växjö
 
F9 Boll 20
Edda Ekberg 11 Eksjö Södra IK
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gutafsson 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Freja Gustafsson 11 IK Hakarpspojkarna
Molly Rickardsson 11 Lidköpings IS
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Ester Kilebrand 10 IK Sisu
Juline Hansson 10 IK Sisu
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Nowa Hultin 10 IFK Sävsjö
Astrid Övrebö 11 Tranås AIF
Lilly Wahlström 11 Tranås AIF
Molly Hassving 10 Tranås AIF
Signe Gripendahl 11 Tranås AIF
 
F7 60m 12
Ellen Thorell 12 Eksjö Södra IK
Vivianne Pak 12 Eksjö Södra IK
Anna Hermansson 12 FIK Färjestaden
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Molly Bengtsson Damgren 14 Habo Friidrott 04
Norah Rogö 13 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Ida Lundqvist 12 IK Sisu
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Agnes Lundqvist 12 Tranås AIF
Ella Svahn 12 Tranås AIF
Kerstin Rönnbäck 12 Tranås AIF
 
F7 600m 7
Anna Hermansson 12 FIK Färjestaden
Norah Rogö 13 Habo Friidrott 04
Ida Lundqvist 12 IK Sisu
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Agnes Lundqvist 12 Tranås AIF
Ella Svahn 12 Tranås AIF
Kerstin Rönnbäck 12 Tranås AIF
 
F7 Längd 12
Ellen Thorell 12 Eksjö Södra IK
Vivianne Pak 12 Eksjö Södra IK
Anna Hermansson 12 FIK Färjestaden
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Molly Bengtsson Damgren 14 Habo Friidrott 04
Norah Rogö 13 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Ida Lundqvist 12 IK Sisu
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Agnes Lundqvist 12 Tranås AIF
Ella Svahn 12 Tranås AIF
Kerstin Rönnbäck 12 Tranås AIF
 
F7 Boll 12
Ellen Thorell 12 Eksjö Södra IK
Vivianne Pak 12 Eksjö Södra IK
Anna Hermansson 12 FIK Färjestaden
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Molly Bengtsson Damgren 14 Habo Friidrott 04
Norah Rogö 13 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Ida Lundqvist 12 IK Sisu
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Agnes Lundqvist 12 Tranås AIF
Ella Svahn 12 Tranås AIF
Kerstin Rönnbäck 12 Tranås AIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248