Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Jennylunds sommarspel
Antal starter / Total entries: 659 Printed: 2019-08-24 17:29
Antal individer / Total persons: 206
 
P17 100m 2
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
 
P17 Höjd 1
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Diskus 1
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 15,11
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 0
 
P15 Höjd 1
Victor Oldén 04 FK Athlet
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 1
Victor Oldén 04 FK Athlet
 
P15 Kula 0
 
P15 Diskus 0
 
P15 Slägga 1
Victor Oldén 04 FK Athlet
 
P15 Spjut 0
 
P14 80m 2
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Isak Hughes 05 IFK Växjö
 
P14 2000m 3
Erik Gustafsson 05 IFK Göteborg
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
 
P14 80m häck 1
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Häck 300m 0
 
P14 Höjd 3
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Längd 3
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Tresteg 1
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Kula 3
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Adam Rydén 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Diskus 3
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Adam Rydén 05 Bohus IF
 
P14 Slägga 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Adam Rydén 05 Bohus IF
 
P14 Spjut 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P13 60m 2
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P13 1500m 3
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P13 Häck 60m 2
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 11.31
 
P13 Häck 200m 2
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
 
P13 Höjd 3
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P13 Längd 2
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P13 Tresteg 1
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 9,70
 
P13 Kula 1
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
 
P13 Diskus 3
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P13 Slägga 1
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
 
P13 Spjut 1
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
 
P12 60m 11
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg
Oskar Ekström 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Rasmus Petersson 08 IF Kville
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 9,24
Adam Ohlsson Holmqvi Adam 08 Bohus IF
Axel Ohlsson 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P12 600m 6
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 1,57,85
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Oskar Ekström 07 Kongahälla AIK
Karl Ytfeldt 09 Leksands FIK 2:02.50
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 1:52.21
 
P12 Häck 60m 3
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Adam Ohlsson Holmqvi Adam 08 Bohus IF
 
P12 Höjd 7
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Johan Helin 08 Bohus IF
Loke Nilsson 07 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P12 Längd 8
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 4,17
Lucas Karlsson Lopez 08 Mijas Atletismo
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P12 Kula 15
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Oskar Ekström 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 7,25
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Adam Ohlsson Holmqvi Adam 08 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Johan Helin 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Loke Nilsson 07 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P12 Spjut 8
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Adam Ohlsson Holmqvi Adam 08 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF 27.38
 
P10 60m 16
César Skoglund 09 IFK Göteborg 9.21
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 9.59
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 9.18
Noel Johansson 09 Hälle IF
Herman Judinsson 10 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Karl Ytfeldt 09 Leksands FIK 9.22
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Victor Hansson 09 IF Rigor
Alfred Lund 10 Bohus IF
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 Höjd 12
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 127
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 124
Noah Varkey 09 IF Kville
Karl Ytfeldt 09 Leksands FIK 1.21
Victor Hansson 09 IF Rigor
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P10 Längd 15
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 4.02
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 4.12
Noel Johansson 09 Hälle IF
Herman Judinsson 10 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Karl Ytfeldt 09 Leksands FIK 4.26
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Victor Hansson 09 IF Rigor
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 Kula 12
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 7.95
Albin Lennartsson 09 Kongahälla AIK
Herman Judinsson 10 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Karl Ytfeldt 09 Leksands FIK 6.17
Alfred Lund 10 Bohus IF
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF 8.82
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 Boll 12
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Albin Lennartsson 09 Kongahälla AIK
Herman Judinsson 10 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville
Karl Ytfeldt 09 Leksands FIK
Victor Hansson 09 IF Rigor
Alfred Lund 10 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF 39.45
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P8 60m 11
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
Simon Schärlund 11 IF Kville
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Anton André 12 Bohus IF
Elias Werley 11 Bohus IF
Jakob Andersson 12 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Viktor Henriksson 12 Bohus IF
 
P8 Höjd 8
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Olle Njie 11 IF Kville
Simon Schärlund 11 IF Kville
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Anton André 12 Bohus IF
Jakob Andersson 12 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Viktor Henriksson 12 Bohus IF
 
P8 Längd 10
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
Simon Schärlund 11 IF Kville
Anton André 12 Bohus IF
Elias Werley 11 Bohus IF
Jakob Andersson 12 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Viktor Henriksson 12 Bohus IF
 
P8 Kula 8
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville
Simon Schärlund 11 IF Kville
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Anton André 12 Bohus IF
Elias Werley 11 Bohus IF
Jakob Andersson 12 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Viktor Henriksson 12 Bohus IF
 
P8 Boll 8
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
Anton André 12 Bohus IF
Elias Werley 11 Bohus IF
Jakob Andersson 12 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Viktor Henriksson 12 Bohus IF
 
F17 100m 0
 
F17 Höjd 2
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Längd 0
 
F17 Tresteg 1
Johanna Konseleus 95 Ullevi FK
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 2
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
 
F17 Slägga 1
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
 
F17 Spjut 1
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F15 80m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Längd 0
 
F15 Tresteg 0
 
F15 Kula 0
 
F15 Diskus 0
 
F15 Slägga 0
 
F15 Spjut 0
 
F14 80m 5
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 10.35
Emma Krantz 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 2000m 0
 
F14 Häck 80m 5
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 13,92
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Häck 300m 5
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 46.06
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Daphne Rönnerling 05 FK Athlet
 
F14 Höjd 4
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,50
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Daphne Rönnerling 05 FK Athlet
Engla Nilsson 05 Bohus IF 1,65
 
F14 Längd 4
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Tresteg 7
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Jeriel Kabongo Tshiabu 05 Ullevi FK
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Daphne Rönnerling 05 FK Athlet
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Kula 4
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
F14 Diskus 7
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF 25.80
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F14 Slägga 5
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF 41.67
 
F14 Spjut 5
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F13 60m 6
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Clara Knutsson 06 Upsala IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 1500m 4
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 5,13,54
Nelly Elned 06 Hälle IF 5.05
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS 5.47,46
 
F13 Häck 60m 5
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Clara Knutsson 06 Upsala IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Häck 200m 3
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Clara Knutsson 06 Upsala IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Höjd 7
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Längd 9
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Tresteg 6
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Kula 4
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Elin Björn 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Diskus 4
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Elin Björn 06 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F13 Slägga 3
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F13 Spjut 7
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 60m 23
Elin Andersson 07 Brattås CK
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
Ingrid Nordell 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F12 600m 18
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg 2.06.79
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,53,71
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 2.01.42
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Moa Enander 07 Hälle IF 1,58
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Malva Jarl 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 1.47,56
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,49.03
Ingrid Nordell 08 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
 
F12 Häck 60m 18
Elin Andersson 07 Brattås CK
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 10,88
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 11,91
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 10,80
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Nadia Strid 07 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
 
F12 Höjd 10
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Lily Svanström 08 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F12 Längd 26
Elin Andersson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Malva Jarl 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 3,94
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,49
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
Ingrid Nordell 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F12 Kula 14
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Malva Jarl 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Nora Anerös 07 Kongahälla AIK
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 8,12
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F12 Spjut 12
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 16,13
Tova Karlsson 07 Hönö IS 16,27
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F10 60m 28
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Kerstin Jarl 09 Kongahälla AIK
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Hilla Ytfeldt 10 Leksands FIK 9.77
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 9,98
Alicia Grev 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Emelie Fridlund 09 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Greta Nordell 10 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Thilda Montell 09 Bohus IF
Tilda Vickes 09 Bohus IF
Hanna Lindell 09 Bohus IF
Hanna Strid 09 Bohus IF
Isabella Jakobsson 09 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F10 Höjd 15
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Hilla Ytfeldt 10 Leksands FIK 1.10
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 1,07
Alva Åberg 10 Bohus IF
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Emelie Fridlund 09 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Thilda Montell 09 Bohus IF
 
F10 Längd 30
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Kerstin Jarl 09 Kongahälla AIK
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Hilla Ytfeldt 10 Leksands FIK 3.57
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
Alicia Grev 10 Bohus IF
Alva Åberg 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Emelie Fridlund 09 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Thilda Montell 09 Bohus IF
Tilda Vickes 09 Bohus IF
Greta Nordell 10 Bohus IF
Hanna Lindell 09 Bohus IF
Isabella Jakobsson 09 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F10 Kula 23
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Kerstin Jarl 09 Kongahälla AIK
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Hilla Ytfeldt 10 Leksands FIK 6.44
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 8,12
Julia Lundin 09 IF Rigor
Saga Karlsson 10 Hönö IS 4,91
Alva Åberg 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Emelie Fridlund 09 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Hanna Lindell 09 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Thilda Montell 09 Bohus IF
Tilda Vickes 09 Bohus IF
 
F10 Boll 16
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Madicken Westling 09 IF Kville
Hilla Ytfeldt 10 Leksands FIK 24.82
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Astrid Frick 10 Bohus IF
Emelie Fridlund 09 Bohus IF
Greta Nordell 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Thilda Montell 09 Bohus IF
 
F8 60m 21
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Josefine Thorin 11 Istrums SK
Astrid Lugner 11 Kongahälla AIK
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Emma Karlsson Lopez 11 Mijas Atletismo
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Astrid Jönsson 12 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elina Kontio Duell 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
Kerstin Nylander 11 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
Miranda Jakobsson 11 Bohus IF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Signe Jernberg 12 Bohus IF
 
F8 Höjd 15
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Emma Karlsson Lopez 11 Mijas Atletismo
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elina Kontio Duell 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Kerstin Nylander 11 Bohus IF
Linnea Lidén 11 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Signe Jernberg 12 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
 
F8 Längd 19
Astrid Lugner 11 Kongahälla AIK
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Emma Karlsson Lopez 11 Mijas Atletismo
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Astrid Jönsson 12 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elina Kontio Duell 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Signe Jernberg 12 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
Kerstin Nylander 11 Bohus IF
Linnea Lidén 11 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Lova Hogedal 13 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
 
F8 Kula 18
Josefine Thorin 11 Istrums SK
Astrid Lugner 11 Kongahälla AIK
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elina Kontio Duell 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Kerstin Nylander 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
Linnea Lidén 11 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Lova Hogedal 13 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
Signe Jernberg 12 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F8 Boll 16
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Josefine Thorin 11 Istrums SK
Astrid Lugner 11 Kongahälla AIK
Astrid Jönsson 12 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elina Kontio Duell 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Kerstin Nylander 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
Linnea Lidén 11 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
Miranda Jakobsson 11 Bohus IF
Signe Jernberg 12 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248