Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Vätterspelen
Antal starter / Total entries: 59 Printed: 2019-07-18 19:50
Antal individer / Total persons: 45
 
M 100m 2
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Victor Akande 02 Hovslätts IK
 
M 200m 4
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna
Victor Akande 02 Hovslätts IK
Eric Larsson 93 KFUM Örebro
Gustaf Otterhed 01 KFUM Örebro
 
M 800m 3
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Antonio Dawit 93 Hovslätts IK
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
 
M 5000m 5
Erik Nero 90 Mullsjö SOK 16:35
Marcus Nero 93 Mullsjö SOK
Abel Zerom 92 IK Sisu
Abraham Nguse Tesfay 88 IK Sisu
Albin Alsiö 99 IK Wilske
 
M Häck 110m 1
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna
 
M Höjd 1
Simon Wiklund 99 IK Wilske
 
M Tresteg 0
 
M Kula 1
Filip Sörmander 01 IK Sisu
 
M Diskus 1
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
 
M35 5000m 2
Daniel Lundqvist 73 Hovslätts IK
Martin Beijer 79 Hovslätts IK
 
K 100m 10
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Hanna Hoff 97 IFK Växjö
Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC
 
K 200m 9
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Hanna Hoff 97 IFK Växjö
Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC
 
K 800m 1
Irma Westh 07 Habo Friidrott 04
 
K 5000m 0
 
K Häck 100m 0
 
K Höjd 1
Stina Larsson 04 IK Wilske
 
K Stav 9
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Filippa Miller 99 Hovslätts IK
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK 3.80
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4.80
Lova Nilsson 03 IFK Växjö 3.15
Matilda Honeth 02 IFK Växjö 3 50
 
K Tresteg 3
Felicia Norell 02 Hovslätts IK
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö
 
K Kula 2
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
 
K Diskus 3
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
 
K35 5000m 1
Jenny Johannesson 76 Mullsjö SOK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248