Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hindenspelen
Antal starter / Total entries: 228 Printed: 2019-07-18 19:57
Antal individer / Total persons: 94
 
M 100m 3
Fabian Johansson 97 Kalmar SK
Theo Nguyen 96 Kalmar SK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
 
M 800m 2
Kalle Sigfridsson 92 Högby IF
Simon Carrington 00 Högby IF 1:59
 
M 3000m 6
Abraham Feday 97 Glasrikets RC
Andreas Nilsson 77 Glasrikets RC
Markus Andersson 85 Glasrikets RC
Patrik Axelsson 71 Glasrikets RC
Viktor Gustafsson 92 Glasrikets RC 11:39
Christofer Fogel 84 Högby IF 9:07
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
 
M Kula 0
 
M Spjut 0
 
P15 80m 0
 
P15 800m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Kula 3
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P15 Spjut 3
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P13 60m 2
Otto Ejderstedt 07 FIK Färjestaden
Joel Härensjö 06 Rånäs 4H
 
P13 600m 1
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
 
P13 Höjd 3
Otto Ejderstedt 07 FIK Färjestaden
Joel Härensjö 06 Rånäs 4H
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
 
P13 Längd 3
Otto Ejderstedt 07 FIK Färjestaden
Joel Härensjö 06 Rånäs 4H
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
 
P13 Kula 4
Otto Ejderstedt 07 FIK Färjestaden
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Joel Härensjö 06 Rånäs 4H
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
 
P13 Spjut 3
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Joel Härensjö 06 Rånäs 4H
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 60m 7
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Andrè Peterssom 09 Kalmar SK
Sixten Schütz 09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Emil Drottman 08 Ruda IF
Olle Ekelund 09 Ruda IF
 
P11 600m 5
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Andrè Peterssom 09 Kalmar SK
Sixten Schütz 09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Längd 7
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Andrè Peterssom 09 Kalmar SK
Sixten Schütz 09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Emil Drottman 08 Ruda IF
Olle Ekelund 09 Ruda IF
 
P11 Kula 3
Andrè Peterssom 09 Kalmar SK
Sixten Schütz 09 Kalmar SK
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P9 60m 11
Albin Johnsson 10 IK Hinden
Elias Kämpfer 10 IK Hinden
Isak Johansson 10 IK Hinden
Ville Tillback 10 IK Hinden
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Filip Lindvall 12 Kalmar SK
Hugo Richardsson 10 Kalmar SK
Adam Wittenberg 12 Skruvs IF
Malte Magnusson 10 Skruvs IF
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
Wilmer Medin 10 Skruvs IF
 
P9 Längd 11
Albin Johnsson 10 IK Hinden
Elias Kämpfer 10 IK Hinden
Isak Johansson 10 IK Hinden
Ville Tillback 10 IK Hinden
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Filip Lindvall 12 Kalmar SK
Hugo Richardsson 10 Kalmar SK
Adam Wittenberg 12 Skruvs IF
Malte Magnusson 10 Skruvs IF
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
Wilmer Medin 10 Skruvs IF
 
P9 Kula 9
Albin Johnsson 10 IK Hinden
Elias Kämpfer 10 IK Hinden
Isak Johansson 10 IK Hinden
Ville Tillback 10 IK Hinden
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Hugo Richardsson 10 Kalmar SK
Adam Wittenberg 12 Skruvs IF
Arvid Johansson 10 Skruvs IF
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
 
K 100m 6
Alicia Hägglund 03 Kalmar SK
Elin Iwarson 91 Kalmar SK
Filippa Söderberg 03 Kalmar SK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Maja Sjögren 03 Kalmar SK
Wilma Svensson 03 Oskarshamns SK 12.26
 
K 800m 0
 
K 3000m 3
Helena Jonsson Sjöqvist 64 Glasrikets RC
Terese Friman 84 Glasrikets RC
Filippa Söderberg 03 Kalmar SK
 
K Stav 1
Naemi Matocka 04 IK Hinden
 
K Längd 4
Elin Iwarson 91 Kalmar SK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Maja Sjögren 03 Kalmar SK
Wilma Svensson 03 Oskarshamns SK
 
K Kula 2
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Julia Almén 01 Ljungby FIK
 
K Spjut 2
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Julia Almén 01 Ljungby FIK
 
F17 Kula 1
Nova Brideau 02 Kalmar SK 11,87
 
F17 Spjut 0
 
F15 80m 5
Malin Jansson 05 IK Hinden
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
 
F15 800m 1
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
 
F15 Höjd 1
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
 
F15 Längd 3
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
 
F15 Kula 1
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
 
F15 Spjut 2
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
 
F13 60m 9
Alma Axeborg 07 IK Hinden
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Elsa Couchér 07 IK Hinden
Lilly Grenmyr 07 IK Hinden
Maya Olsson 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Olivia Stridh 06 Högby IF
Agnes Svensson 06 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 600m 6
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Elsa Couchér 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Agnes Svensson 06 Ruda IF
 
F13 Höjd 7
Emma Carlsson 07 IK Hinden
Tindra Andersson 07 IK Hinden
Olivia Stridh 06 Högby IF
Tuva Grimheden 07 Högby IF 128
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Längd 9
Alma Axeborg 07 IK Hinden
Astrid Tillback 07 IK Hinden
Emma Carlsson 07 IK Hinden
Lilly Grenmyr 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tindra Andersson 07 IK Hinden
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Kula 6
Maya Olsson 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Agnes Svensson 06 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Spjut 4
Manon Hinz 07 IK Hinden
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
 
F11 60m 8
Alicia Viktorsson 09 IK Hinden
Engla Viktorsson 09 IK Hinden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Agata Debska 09 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F11 600m 8
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Alicia Viktorsson 09 IK Hinden
Engla Viktorsson 09 IK Hinden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Agata Debska 09 Skruvs IF
 
F11 Längd 9
Alicia Viktorsson 09 IK Hinden
Emilia Andersson 09 IK Hinden
Engla Viktorsson 09 IK Hinden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Agata Debska 09 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F11 Kula 3
Emilia Andersson 09 IK Hinden
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F9 60m 14
Elsa Hasselbom 11 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Agnes Sundin 10 IK Hinden
Leia Engelholm 10 IK Hinden
Molly Ek 10 IK Hinden
Sally Persson 10 IK Hinden
Julia Asplund 10 Kalmar SK
Tyra Schütz 11 Kalmar SK
Alice Söderberg 10 Skruvs IF
Ella Algotsson 10 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Saga Zobal-Medin 11 Skruvs IF
Patrissa Pridaen 12 Ruda IF
 
F9 Längd 16
Elsa Hasselbom 11 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Agnes Sundin 10 IK Hinden
Leia Engelholm 10 IK Hinden
Molly Ek 10 IK Hinden
Sally Persson 10 IK Hinden
Julia Asplund 10 Kalmar SK
Tyra Schütz 11 Kalmar SK
Alice Söderberg 10 Skruvs IF
Ella Algotsson 10 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Lovisa Hilmersson 11 Skruvs IF
Nellie Wittenberg 11 Skruvs IF
Saga Zobal-Medin 11 Skruvs IF
Patrissa Pridaen 12 Ruda IF
 
F9 Kula 10
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Julia Asplund 10 Kalmar SK
Tyra Schütz 11 Kalmar SK
Alice Söderberg 10 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Lovisa Hilmersson 11 Skruvs IF
Nellie Wittenberg 11 Skruvs IF
Saga Zobal-Medin 11 Skruvs IF
Patrissa Pridaen 12 Ruda IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248