Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Storsjöspelen
Antal starter / Total entries: 610 Printed: 2019-07-18 19:20
Antal individer / Total persons: 131
 
M 100m 4
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 11.65
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF 12:89
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 200m 3
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 24.46
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 400m 2
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF 59:89
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 800m 2
Johan Norberg 61 Trångsvikens IF
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 3000m 3
Emil Meijer 91 Trångsvikens IF 8.57
Mustafa Maher 94 Trångsvikens IF 9.44
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 110m häck 0
 
M 400m häck 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 1
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF
 
M Längd 3
Elias Högström 97 Sundsvalls FI
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 6.30
 
M Tresteg 2
Elias Högström 97 Sundsvalls FI
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 14.42
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 2
Daniel Harouky 94 Östersunds GIF
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF 40.69
 
P19 110m häck 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 2
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF
 
P17 200m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 23,83
 
P17 800m 0
 
P17 1500m 0
 
P17 110m häck 2
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF
 
P17 Häck 300m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 46,31
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 10,49
 
P17 Diskus 1
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 32,22
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 80m 7
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 10.99
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 300m 5
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 46.45
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 800m 2
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
 
P15 2000m 1
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
 
P15 Häck 80m 4
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Häck 300m 1
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
 
P15 Höjd 4
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
 
P15 Stav 4
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 Längd 7
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 4.76
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Tresteg 3
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Kula 0
 
P15 Diskus 0
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 2
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
 
P15 4 x 80m 1
Sundsvalls FI 1 Sundsvalls FI
 
P13 60m 9
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF 9.51
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF 9,02
 
P13 200m 6
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF
 
P13 600m 5
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF 1,58,60
 
P13 Häck 60m 9
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF 11,05
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Häck 200m 2
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
 
P13 Höjd 9
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Längd 7
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF 4,51
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Kula 5
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF
 
P13 Spjut 8
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 5 x 60m 0
 
P11 60m 13
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Pontus Johansson 09 IF Vingarna
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 400m 6
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Häck 60m 5
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Häck 200m 5
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P11 Höjd 5
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Längd 11
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Kula 9
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Pontus Johansson 09 IF Vingarna
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Spjut 6
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
 
P11 5 x 60m 1
Trångsvikens IF, 1 Trångsvikens IF
 
P9 60m 11
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 11.41
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Rasmus Östling 10 Östersunds GIF 11,90
 
P9 400m 9
Theo Brink 11 Sollefteå GIF
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Rasmus Östling 10 Östersunds GIF
 
P9 Höjd 5
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Rasmus Östling 10 Östersunds GIF
 
P9 Längd 11
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 2.89
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Rasmus Östling 10 Östersunds GIF
 
P9 Boll 11
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 17.01
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Rasmus Östling 10 Östersunds GIF
 
P9 5 x 60m 0
 
K 100m 3
Ellinor Kempe 71 Sundsvalls FI
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
K 200m 0
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 3000m 1
Charlotta Linnell 72 FK Studenterna
 
K 100m häck 1
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF
 
K 400m häck 0
 
K Höjd 1
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF
 
K Stav 0
 
K Längd 2
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
K Tresteg 1
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
K Kula 1
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F17 100m 2
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 200m 2
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 100m häck 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 2
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 Tresteg 2
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 1
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 0
 
F17 4 x 100m 0
 
F15 80m 7
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Sara Engman 04 Sundsvalls FI
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F15 300m 5
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
 
F15 800m 4
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF 2.49
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F15 2000m 0
 
F15 Häck 80m 7
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F15 Häck 300m 2
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
 
F15 Höjd 8
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF 1,35
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Stav 5
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F15 Längd 10
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Tresteg 6
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.97
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Kula 11
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Diskus 6
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F15 Slägga 3
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
 
F15 Spjut 11
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Emma Vikström 05 IF Vingarna
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F15 4 x 80m 1
Sundsvalls FI 1 Sundsvalls FI
 
F13 60m 16
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.98
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8.61
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 8.95
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Elin Ax 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 200m 13
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 30.35
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 29.74
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Elin Ax 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 600m 7
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Elin Ax 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 Häck 60m 10
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.30
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 11.58
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 10.55
Elin Ax 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 Häck 200m 14
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 37.99
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Elin Ax 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 Höjd 12
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.34
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 115
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 1.43
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 Längd 16
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.64
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 4.50
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 4.39
Edda Brandt 07 Östersunds GIF
Elin Ax 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 Kula 16
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.85
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8.11
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Edda Brandt 07 Östersunds GIF
Elin Ax 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F13 Spjut 16
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 22.09
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Edda Brandt 07 Östersunds GIF
Elin Ax 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F13 5 x 60m 0
 
F11 60m 12
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI 9,16
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 9.75
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF 9.66
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 9.43
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 400m 9
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 1.17,63
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Häck 60m 7
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 12.18
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 11.93
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Häck 200m 6
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 38.53
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 10
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 110
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Längd 12
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 3.78
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF 3.72
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Kula 12
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 5.52
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF 6.18
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Spjut 11
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 5 x 60m 1
Östersunds GIF, 2 F11 Östersunds GIF
 
F9 60m 16
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Astrid Hammarström 11 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Iris Eklund 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 400m 13
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Astrid Hammarström 11 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F9 Höjd 10
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Längd 15
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Astrid Hammarström 11 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Lea Stenlund 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Boll 12
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Annie Palo Misch 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 5 x 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248